lek.

Władysław Zapolski

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

80 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
950 odwiedzin w ciągu 30 dni

/// Pierwsza konsultacja odbywa się tylko i wyłącznie w ramach wizyty 60-minutowej ("pierwsza wizyta"). W razie konieczności odwołania wizyty należy tego dokonać najpóźniej w dniu poprzedzającym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Zapolski wysłuchał cierpliwie wszystkiego co miałam do powiedzenia. Był wyciszony i spokojny co mnie się również udzieliło. Czułam się w dobrych rękach i z chęcią czekam na kolejną wizytę.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam, lekarz potrafi wysłuchać, przeprowadził wywiad. Dodatkowo widać, że posiada wiedzę i ma podejście do klienta.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Proximed Zespół Gabinetów Specjalistycznych tel. 60 2 - 45 2 - 75 2Usługa: pierwsza wizyta

  Bardzo polecam. Doktor Zapolski jest konkretny, rzeczowy, a przy tym wyrozumiały i cierpliwy. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta.

 • A
  Lokalizacja: Proximed Zespół Gabinetów Specjalistycznych tel. 60 2 - 45 2 - 75 2Usługa: pierwsza wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pan Władysław kompetentny, umie wysłuchać i wysnuć odpowiednie wnioski.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Proximed Zespół Gabinetów Specjalistycznych tel. 60 2 - 45 2 - 75 2

  Bardzo kompetentny lekarz. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pana Zapolskiego..
  Zdecydowanie polecam każdemu kto potrzebuje fachowej i długofalowej pomocy ! :)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Proximed Zespół Gabinetów Specjalistycznych tel. 60 2 - 45 2 - 75 2Usługa: depresja

  Spokój,zrozumienie,chęć niesienia pomocy...kolejna wizyta u Pana doktora i kolejne ukojenie.Bardzo fachowy lekarz i normalny człowiek.Dziękuję
  Pacjentka

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Proximed Zespół Gabinetów Specjalistycznych tel. 60 2 - 45 2 - 75 2Usługa: leczenie psychiatryczne

  Doktor jest bardzo kompetentny i przede wszystkim z powołania. Trafna diagnoza jak również leki, w szczególności że choruje również na epilepsję i ciężko dobrać odpowiednie leczenie. Nigdy nie wystawia ocen lekarzom ale wobec tego doktora nie przejde obojetnie ponieważ chce go polecić wszystkim szukającym swietnego lekarza.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Proximed Zespół Gabinetów Specjalistycznych tel. 60 2 - 45 2 - 75 2Usługa: pierwsza wizyta

  Wizyta przebiegła w miłej i komfortowej atmosferze. Pan Dr Zapolski zebrał szczegółowy wywiad, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania i zaproponował odpowiednie leczenie. Polecam wszystkim, a w szczególności osobom mającym obawy przed wizytą u psychiatry.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy lekarz, przy tym niesamowicie empatyczny. Nawet po dłuższym okresie po ostatniej wizycie szczegółowo potrafi odnieść się do sytuacji pacjenta i zaproponować odpowiednie leczenie.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Proximed Zespół Gabinetów Specjalistycznych tel. 60 2 - 45 2 - 75 2

  Dr Zapolski jest bardzo empatyczny, a do pacjenta podchodzi z ogromnym szacunkiem i zrozumieniem. Podczas wizyty kontrolnej czuję się rozumiana i wysłuchana (a leczę się już długo). Serdecznie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • /// Pierwsza konsultacja odbywa się tylko i wyłącznie w ramach wizyty 60-minutowej ("pierwsza wizyta"). W razie konieczności odwołania wizyty należy tego dokonać najpóźniej w dniu poprzedzającym spotkanie. ///

  Specjalista psychiatra, absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zdobywał pracując w oddziałach dziennych i stacjonarnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w ramach dyżurów całodobowych i konsultacyjnych oraz w poradniach zdrowia psychicznego.

  W praktyce zawodowej zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem dolegliwości z zakresu psychiatrii dorosłych, funkcjonując w ramach interdyscyplinarnego zespołu lekarzy i psychoterapeutów. W przypadku osób cierpiących na choroby somatyczne współpracuje z lekarzami innych specjalności w celu zachowania spójności procesu terapeutycznego.

  Pierwsze spotkanie trwa zwykle około godziny. Jest to czas potrzebny do zebrania wywiadu, ustalenia rozpoznania i zaleceń, a także do odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące dalszego postępowania. Ze względu na szczególny charakter pracy psychiatry, niektóre konsultacje mogą wymagać nieco większej, niż wstępnie planowano ilości czasu. W związku z powyższym pacjenci są proszeni o dopuszczanie możliwości niewielkich opóźnień.

  Dodatkowe terminy wizyt dostępne są na drodze rejestracji telefonicznej (w tym przez SMS) pod numerem 60 2 - 45 2 - 75 2, od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 19:00.
  www.proximed.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego