lek.

Wiesław Andrzej Kijuć

Ginekolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę 483 odwiedziny w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Od roku 2004 Specjalista Położnictwa… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: usg ciąży transvaginalne

  Nie polecam wizyt u tego specjalisty. Była to moja pierwsza i zarazem ostatnia wizyta u tego lekarza. Zaniepokojona wynikami badań krwi, udałam się na usg ciąży potwierdzające prawidłowy rozwój zarodka. Badanie trwało 2-3 minuty, lekarz stwierdził brak zarodka, był małomówny, lakonicznie odpowiadał na pytania. Z gabinetu wyszłam skołowana. Tydzień później u innego lekarza okazało się, że maluszek rozwija się prawidłowo i bije serce.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem zadowolona miły lekarz wypytał o wszytsko dobrał wg rozmowy leki działamy już 3 miesiące teraz dalej ????

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: kontrolne badania

  Długo leczyłam się u dr. Kijucia. Do momentu w którym zamiast działać, ciągle straszył mnie rakiem. Jedyne co słyszałam na każdej wizycie, to że musze poczekać z ciązą, bo napewno dostane raka, że poczekamy i zobaczymy co będzie. Na czas poszłam po konsultacje do innego lekarza, który w mig skierował mnie na biobsje elektrochirurgiczną i usunięcie zmian (rak nieinwazyjny) Nie wiem co by ze mną było, gdybym nie posłuchała głosu zdrowego rozsądku i nie poszła skonsultować się do innego lekarza. Nie polecam!

 • D

  Bardzo odradzam tego lekarza! Nie byłam nigdy u tak nieprofesjonalnego lekarza. Zostałam ponizona i obrażona w trakcie wizyty, nawet w trakcie samego badania! Strasznie upokarzajace doświadczenie, odradzam z całego serca.. Do tego jeszcze kwestia braku wyjaśnień dotyczących stanu mojego zdrowia, wszystkiego musiałam sama się dopytywac i tak niewiele się dowiedziałam. Zalecam znaleźć innego lekarza, który nie obraża pacjentów w trakcie tak intymnych badań jak usg wewnątrzpochwowe..

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

  Lekarz kompetentny wykonał wszystkie badania jakich potrzebowałam. Były to badania kontrolne cytologia, USG. Odpowiedział na wszystkie pytania. Był bardzo w porządku w kontakcie i delikatny podczas wykonywania badań.

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: ciąża

  Jestem zadowolona z wizyty u doktora. Bardzo profesjonalne podejście, doktor wszystko tłumaczy, wysyła na badania, gdy trzeba uspokaja.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, polecił wykonanie dodatkowych badań, wyjaśnił gdzie najlepiej to zrobić. Bardzo konkretny lekarz, szczerze polecam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: USG

  USG transwaginalne przeprowadzone bardzo fachowo. Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania a do tego badanie zrobił tak delikatnie jak tylko było to możliwe. Polecam wizytę.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  Jestem obecnie w 33 tygodniu ciąży, od początku pod opieką doktora Kijucia. Doktor rzeczowo odpowiada na każde moje pytanie, niejednokrotnie uspokajał mnie, bo niestety mam tendencje do panikowania. Zlecił dodatkowe badanie, kiedy tylko zasygnalizowałam niepokojące objawy. Jest osobą nad wyraz spokojną i opanowaną, co mi osobiście odpowiada. Korzystam z wizyt w ramach NFZ, poczekalnia jest zawsze pełna pacjentek i to chyba o czymś świadczy. Polecam tego lekarza!

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

  Dr. Kijuć prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Od tamtej pory jestem jego pacjetką (4 lata ), nie mam problemów więc mój kontakt z doktorem to wizyta raz w roku na badaniu kontrolnym. W moim odczuciu to rzeczowy lekarz, zawsze kieruje na potrzebne badania. Jeżeli zajdę w kolejną ciążę to będę chciała żeby znów ją prowadził.