Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne LUX MED Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132 dedykowane jest dla Pacjentów korzystających z wizyt stacjonarnych oraz Porad Telemedycznych.

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132
Jaśkowa Dolina 132, 80-286 Gdańsk
Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (617)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Szemryk Inny

  Miałam teleporade z lekarzem. Bardzo "luzacki" lekceważący ton, lekarz był bardzo nieprofesjonalny, używał słów "sory, spoko" a dzwoniłam z poważnym pytaniem w ciąży martwiąc się o nieprawidłowy wynik. Może po szybką receptę w porządku ale nie konsultowalabym się z tym Panem, bo podczas tej krótkiej rozmowy lekarz zbagatelizował objawy, a po konsultacji z innym specjalistą zostało mi zlecone zrobienie określonych badań. Daje dwie gwiazdki za nie bycie nieuprzejmym ale poza tym nie polecam :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Wojciech Grabosz konsultacja pediatryczna

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Był czas na zadawanie pytań, szczegółowa diagnostyka.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marta Fijałkowska ECHO serca

  Bardzo polecam - wykonywałam u pani doktor badanie echo serca będąc w ciąży. Pani doktor szczegółowo tłumaczy wszystko podczas badania, badanie jest przeprowadzane w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm i poczucie bycia w dobrych rękach. Dziękuję i pozdrawiam.

  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Kotarski Konsultacja chirurgiczna

  Pan Doktor przyszedł na zaplanowany czas, był bardzo uprzejmy, spokojny i wykształcony. Przeprowadził badanie chorego obszaru, wystawił skierowanie, wytłumaczył jak postępować dalej i przepisał leki. Podsumowanie: bardzo polecam Pana Rafała Kotarskiego.

  lek. Rafał Kotarski

  Bardzo dziękuję.
  Pozdrawiam Rafał Kotarski

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jolanta Brynda USG piersi

  Super profesjonalne i pozytywne podejście, aparycja pani Jolanty sprawiła, że wizyta była mniej stresująca. Doktor udzieliła mi również wiele merytorycznych porad.
  Polecam

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Agnieszka Jackiewicz konsultacja ortopedyczna

  Jeden z najgorszych ortopedow jakiego w zyciu spotkalem. Wysportowanej osobie w wieku 26 lat lekarz z gory "zaleca" zaprzestanie uprawiania sportu i plywanie/rower zamiast zajac sie istota problemu i go wyleczyc.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Joanna Dawicka konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor, empatyczna, słuchajaca pacjenta, tłumaczaca co jak i dlaczego. Wdrożone leczenie juz na drugi dzień przyniosło ogromna ulge (cierpie na AZS). Dziekuje bardzo Pani Doktor :))

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Legan konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor mało empatyczna, wizyta przebiegła w sposob dość automatyczny,poza tym pani doktor prawie w ogóle na mnie nie patrzyła. Podważyła słowa innego lekarza mówiąc ( potem na USG okazało się, ze' tamten' lekarz miał rację. Dobranie tabletek antykoncepcyjnych okazało się porażką.na moja wiadomość do pani doktor o skutkach ubocznych usłyszała jedynie: "to proszę odstawić". Zrobię wszystko, żeby nie trafić już na wizytę do pani doktor.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Banaszkiewicz Konsultacja endokrynologiczna

  Mam chorobę Hashimoto i jestem pod stałą opeką u pani doktor. Pani jest bardzo sympatyczna i miła, z poczuciem humoru. Zawsze robi porządny wywiad i szczegółowo interpretuje wyniki badań, odpowiada na wszystkie pytania które powstają w trakcie wizyty.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Buczyński konsultacja gastrologiczna

  Bardzo dobry i zaangażowany lekarz. Daje skierowania na wszystkie potrzebne badania oraz wyjaśnia jak będzie wyglądał proces leczenia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania