Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132

Jaśkowa Dolina 132

80-286, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Renke

  Internista, Nefrolog, dr hab. n. med.

  • N

   Trafiłam do pana doktora jeden raz chcąc skonsultować mój przypadek - choruję na przewlekłą, niełatwą z leczeniu chorobę. W trakcie wizyty, która trwała około 20 minut, w zasadzie nie poczułam, że jest prawdziwie zainteresowany moim zdrowiem. Oczywiście usłyszałam kilka rad - byłyby one adekwatne w początkach takiej choroby, a nie po wielu latach jej trwania. Zaznaczam, że nie uważam, że każdy lekarz musi wiedzieć wszystko o wszystkim - myślę, że mógłby śmiało powiedzieć o tym wprost. Tym, co moim zdaniem w zachowaniu pana doktora było bardzo nieprofesjonalne w podejściu do pacjenta był komentarz „być może powinna pani pójść do lekarza kobiety, ponieważ kobiety mają więcej cierpliwości do kobiet”. Było to bardzo niemiłe. Za wizytę zapłaciłam 140 zł.

  • P

   fantastyczny czlowiek",ludzki" lekarz ,trafna diagnoza.Moja mama leczy sie u niego juz pare lat i jest bardzo zadowolona,Gdybym miala polecic dobrego nefrologa napewno bym Go polecila


 • Wojciech Zbigniew Skrzypczak

  Laryngolog,

  • Druga udana operacja żylaków- polecam lekarza, dobry w swoim fachu- a na dodatek sympatyczny i bardzo miły :)


 • Agnieszka Sylwia Roczkowska

  Internista,

  • Wspaniała lekarka, kompetentna i zaangażowana w problemy pacjenta. Zawsze robi dokładny wywiad, po czym skrupulatnie bada przyczyny chorób. Otwarta na rozmowę i pomoc.


 • Alicja Barbara Dziewulska-Bokiniec

  Onkolog, Internista, dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja onkologiczna

   Profesjonalnosc lekarza to dla mnie nie tylko nabyta wiedza, ale przede wszystkim jej umiejętne wykorzystanie, wytłumaczenie zagadnień i wyjaśnienie dalszej procedury. Wyszłam uspokojona że jestem w końcu we właściwych rękach.

  • P
   Lokalizacja: Swissmed Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacje onkologiczne

   Bardzo kompetentna, sympatyczna i mądra kobieta. Badanie oraz wywiad bardzo szczegółowe. Odpowiadała na każde pytanie wyczerpująco. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Magdalena Madej

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: PROFEMED Kraków

   Świetna rehabilitantka! Bardzo dobrze zna się na fachu, działa skutecznie, a do tego z dużym wyczuciem i uważnością na potrzebę pacjenta.Od początku terapii czułam się zaopiekowana i w dobrych rękach. Pani Magda wyjaśniła mi na czym polega mój problem, opowiedziała jak będzie przebiegała rehabilitacja, czego się spodziewać i jaka może być reakcja organizmu. Zawsze profesjonalna, skupiona na działaniu a do tego z dużą kulturą osobistą! Polecam, bo to dobry fachowiec :)
   Katarzyna

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Magdalena jest bardzo dobrym fachowcem.
   Profesjonalnie i rzeczowo zajeła sie moim problemem z "łokciem tenisity". Poszukiwała dokładnej przyczyny mojego schorzenia.
   Poza niewątpliwą wiedzą i doświadczeniem jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Uważnie słucha pacjenta aby zapewnic dokładną i trafną diagnoze.
   Stale sie szkoli i rozszerza zakres swojej wiedzy. Widac, że zawód jest jej pasją i wykonuje go z pełnym zaangażowaniem.
   Gorąco polecam!


 • Joanna Renczyńska - Matysko

  Dermatolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor była uważna i empatyczna. Rzeczowo odpowiadała na pytania.Postawiła diagnozę i przepisała leki.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, nie zbagatelizowała moich dolegliwości jak to miało miejsce u innych dermatologów. Jest dobrym specjalistą, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, wszystko jasno tłumaczy. Polecam z całego serca, myślę, że nie zmienię już dermatologa :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Kobak

  Laryngolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta. Podczas wizyty daje sobie czas na dokładny wywiad, odpowiednie badania oraz omówienie ewentualnego leczenia czy dalszego postępowania.

  • K
   Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia

   Bardzo dobry i miły lekarz.
   Pan doktor bo dokładnym zbadaniu, trafnie rozpoznał chorobę, której wcześniej dwóch innych lekarzy nie potrafiło zdiagnozować.
   Skrupulatnie wyjaśnij proces leczenia.
   Męcząc się przez prawie tydzień bez poprawy, po wizycie u Pana doktora w ciągu 3 dni byłem praktycznie zdrowy
   Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Piotr Czesław Kossowski

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor podczas badania był nieuprzejmy i opryskliwy, wydawał oschłym tonem polecenia, które brzmiały bardziej jak rozkazy: "rozebrać się", "odsunąć włosy", "przesunąć tę rękę". Czułam się potraktowana przedmiotowo i bez szacunku. Kazał mi usiąść na kozetce i się rozebrać, ale najpierw wziął patyczek do oględzin gardła, więc jeszcze siedziałam ubrana, żeby czuć się bardziej komfortowo. Spojrzał na mnie karcąco i powtórzył "rozebrać się". Powiedziałam, że na razie przecież będzie badał gardło. Odpowiedział, że za chwilę będzie też osłuchiwał. Odparłam, że w takim razie rozbiorę się za chwilę. Od tego momentu stał się jeszcze bardziej nieprzyjemny i powtarzał tylko ostrym, zniecierpliwionym tonem polecenia niepoprzedzone żadnym "proszę". Nie skomentował ani słowem oględzin gardła ani osłuchania klatki piersiowej. Kiedy po badaniu siedziałam na krześle i czekałam na wypisanie recepty, usłyszałam jeszcze surowe nagle: "Nie garbić się. Prostować się". Komentarz moim zdaniem co najmniej zbędny. Powiedziałam na końcu panu doktorowi, żeby traktował pacjentów trochę przyjemniej, na co odparł, że on się zawsze tak odnosi i żebym lepiej spojrzała na siebie. Jeden z najbardziej nieuprzejmych lekarzy, u jakich byłam.

  • Bardzo dobry lekarz internista. Kompetentny, profesjonalny, ludzki szczegółowy, dociekliwy. Tego lekarza można polecić każdemu z czystym sumieniem. Ocena 5/5.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Artur Krakowiak

  Ortopeda,

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132

   Pan Artur fachowo i rzeczowo podszedł do mojego urazu. Przeprowadził testy wykluczające możliwość innych urazów w obrębie stopy oraz stawu skokowego.
   Swoją postawa i aparycja daje poczucie własnej kompetentnosci. Prawidłowo zdiagnozował cos, co umknęło innym lekarzom. Polecam i dziękuje za pomoc!


 • Kacper Kruk

  Chirurg Dziecięcy, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Podejście do pacjenta rodzica troszkę niestosowne , oczywiscie każdy z nas może mieć słabszy dzień , ale profesjonalizm każdego obowiązuje zwłaszcza w pracy ,
   Gdybym ja odnosił się do klientów w ten sposób cóż.... brak rzeczowej i jasnego wytłumaczenia kroków i dalszych działań, jeśli nie zadasz pytania to nie uzyskasz odpowiedzi , jak nie masz pytań to Twój problem ..... a na końcu czy coś jeszcze ? Konsultacja trwała 5 minut od wejścia , natomiast powinna przynajmniej 15 minut bo temat nie jest aż tak prosty jak się wydaje , proponuje dobrze się zastanowić nad wyborem lekarza a może zależy to od dnia ?

  • S

   Dziś rozciąłem sobie skórę na brodzie i z tatą pojechałem na SOR. Tam przyjął mnie dr Kruk i cóż mogę powiedzieć: szyje perfekcyjnie i nie boli!
   Wdzięczny pacjent Ignacy