dr n. med.

Weronika Chorążyczewska-Kubik

Dermatolog

Lek.med. Weronika Chorążyczewska zajmuje się leczeniem schorzeń dermatologicznych u osób w każdym wieku. Trafnie diagnozuje, a następnie leczy choroby włosów, paznokci oraz skóry, przeprowadzając… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lek.med. Weronika Chorążyczewska zajmuje się leczeniem schorzeń dermatologicznych u osób w każdym wieku. Trafnie diagnozuje, a następnie leczy choroby włosów, paznokci oraz skóry, przeprowadzając skuteczne kuracje trądziku, odbarwień, brodawek czy łuszczycy.

  Doktor Chorążyczewska dodatkowo zajmuje się leczeniem chorób wenerycznych, dolegliwościami alergicznymi oraz profilaktyką nowotworów skóry .

  W swoim gabinecie przeprowadza badania dermatoskopowe znamion, przebarwień i stanów zapalnych.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: trądzik

  U Pani doktor leczyłam się około 2 lat. Leczenie udało się i teraz mogę cieszyć się piękną cerą. Problemy z trądzikiem miałam od czasów licealnych, obecnie mam 31 lat. Leczyłam się u wielu lekarzy, ale dopiero Pani doktor mi naprawdę pomogła. Każdy kto zmaga się z tym problemem może sobie wyobrazić jak wielka jest to ulga. Serdecznie polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo fachowa oraz rzeczowa konsultacja. Wszystkim serdecznie polecam. Pani doktor jest przesympatyczną i cierpliwą osobą, odpowiada na wszelkie nurtujące pytania oraz wątpliwości a przy tym trafnie wystawia diagnozy i skutecznie pomaga zmierzyć się z dolegliwościami.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani. Pani Weronika jest może miła i uśmiechnięta, ale bez empatii i ludzkiego podejścia do pacjenta. W trakcie wizyty zależy jej bardziej na trzymaniu się sztywnych ram czasowych niż na rzetelnym wywiadzie z pacjentem. Przyszłam na konsultację dermatologiczną oraz w celu potwierdzenia braku przeciwwskazań przed zabiegiem laryngologicznym w znieczuleniu miejscowym. Od kilkunastu lat leczę się na łuszczycę, więc wśród konsultacji zaleconych przez laryngologa wystawiającego arkusz przygotowawczy do zabiegu znalazła się również dermatologiczna. Pani Weronika odmówiła podpisania się na arkuszu, zasłaniając się brakiem wiedzy o znieczuleniach (a przecież chodziło o konsultację jedynie z zakresu dermatologii) i ciążącą na niej odpowiedzialnością za taki podpis. Być może miała do tego prawo, nie wiem. Na moją prośbę skierowała mnie na wyjaśnienie sytuacji do kierowniczki placówki, w której przyjmowała. Zaprowadziła mnie pod odpowiedni gabinet i udała się z powrotem do swojego. Zanim zamknęła drzwi, zapytałam, co z moją konsultacją, na co odparła zaskoczona, że przecież przyszłam tylko po podpis, a poza tym wizyty trwają tylko 15 minut i inii pacjenci czekają. Po krótkiej wymianie zdań pani doktor łaskawie przyjęła mnie ponownię na konsultację, zbadała i wypisała receptę, co trwało maksymalnie 3 minuty... Wizytę miałam umówioną na 16:30, a więc czas do 16:45. Pani doktor przyjęła mnie wcześniej, bo o 16:25. Cała szopka łącznie z wyjściem i powrotem skończyła się o 16:40, więc zmieściłam się w czasie z nawiązką!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  pani doktor w trakcie wizyty była bardzo profesjonalna i miła. Diagnozę postawiła bardzo szybko i mam nadzieję. że była trafna co się okaże za jakiś czas.
  Spodobało mi się to, że pani doktor na moje pytanie kiedy mam się stawić do kontroli, powiedziała, że jak objawy ustąpią, to nie ma potrzeby, żebym przychodziła.

 • I
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Z czystym sumieniem polecam panią doktor ! Trafna diagnoza, efekty leczenia widoczne gołym okiem. Dokładny wywiad, analiza i odpowiednie badania potrafią zdziałać cuda. Dla mnie 5+

 • byłam raz i więcej nie pójdę. Pani Doktor nawet mnie nie zbadała, po czym stwierdziła, "już wiem co Pani jest" dała próbkę i odprawiła z receptami. Brak większego zainteresowania moją osobą, wywiadu lekarskiego i jakiejkolwiek empatii...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  U Pani Doktor byłem kilkakrotnie w ostatnim czasie. Zawsze spotykam sie z profesjonalnym i miłym traktowaniem pacjenta, którego czesto brakuje w polskiej służbie zdrowia. Dodatkowo jej zaangażowanie świadczy o bardzo fachowym podejściu do każdego pacjenta.

  polecam szczerze Panią Weronikę.

 • A

  Polecam tego lekarza z uwagi na fachowość, rzeczowość. Miłe podejście do pacjenta. Odpowiada na wszelkie pytania, pokazuje różne możliwości leczenia i dalszego działania.

 • M

  Na pewno wrócę ponownie. Świetny specjalista z doskonałym podejściem. Moja twarz wygląda młodo i naturalnie. 100% profesjonalizmu w przepisywniu odpowiedniej kuracji. Koniec z niedoskonałosciami, mam nadzieje, że na jak najdłużej. polecam.

 • M

  p. Weronika to dermatolog jakich malo. Juz dawno przestałam korzystac z uslug panstwowej sluzby zdrowia na ktorej niemal za kazdym razem zawodzilam sie. Pani dermatolog szybko diagnozuje i skutecznie leczy, dlatego jestem bardzo pozytwynie zaskoczona, polecam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

202

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

2400

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.