dr n. med.

Weronika Chorążyczewska-Kubik

Dermatolog

Lek.med. Weronika Chorążyczewska zajmuje się leczeniem schorzeń dermatologicznych u osób w każdym wieku. Trafnie diagnozuje, a następnie leczy choroby włosów, paznokci oraz skóry, ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek.med. Weronika Chorążyczewska zajmuje się leczeniem schorzeń dermatologicznych u osób w każdym wieku. Trafnie diagnozuje, a następnie leczy choroby włosów, paznokci oraz skóry, przeprowadzając skuteczne kuracje trądziku, odbarwień, brodawek czy łuszczycy.

  Doktor Chorążyczewska dodatkowo zajmuje się leczeniem chorób wenerycznych, dolegliwościami alergicznymi oraz profilaktyką nowotworów skóry .

  W swoim gabinecie przeprowadza badania dermatoskopowe znamion, przebarwień i stanów zapalnych.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów:

18 opinii

 • Z czystym sumieniem polecam panią doktor ! Trafna diagnoza, efekty leczenia widoczne gołym okiem. Dokładny wywiad, analiza i odpowiednie badania potrafią zdziałać cuda. Dla mnie 5+

 • byłam raz i więcej nie pójdę. Pani Doktor nawet mnie nie zbadała, po czym stwierdziła, "już wiem co Pani jest" dała próbkę i odprawiła z receptami. Brak większego zainteresowania moją osobą, wywiadu lekarskiego i jakiejkolwiek empatii...

 • U Pani Doktor byłem kilkakrotnie w ostatnim czasie. Zawsze spotykam sie z profesjonalnym i miłym traktowaniem pacjenta, którego czesto brakuje w polskiej służbie zdrowia. Dodatkowo jej zaangażowanie świadczy o bardzo fachowym podejściu do każdego pacjenta.

  polecam szczerze Panią Weronikę.

 • Polecam tego lekarza z uwagi na fachowość, rzeczowość. Miłe podejście do pacjenta. Odpowiada na wszelkie pytania, pokazuje różne możliwości leczenia i dalszego działania.

 • Na pewno wrócę ponownie. Świetny specjalista z doskonałym podejściem. Moja twarz wygląda młodo i naturalnie. 100% profesjonalizmu w przepisywniu odpowiedniej kuracji. Koniec z niedoskonałosciami, mam nadzieje, że na jak najdłużej. polecam.

 • p. Weronika to dermatolog jakich malo. Juz dawno przestałam korzystac z uslug panstwowej sluzby zdrowia na ktorej niemal za kazdym razem zawodzilam sie. Pani dermatolog szybko diagnozuje i skutecznie leczy, dlatego jestem bardzo pozytwynie zaskoczona, polecam

 • swietna Pani lekarz, miła ładna. Zdiagnozowala mi mastocytze skórną dzieki niej wiem na co mam uważać. SUper babka polecam!

 • W 3 słowach: szybko, miło i konkretnie. Poszedłem do Pani Chorążyczewskiej z polecenia i był to bardzo dobry wybór. Pani dermatolog po małym wywiadzie stiwerdziała alergie skórną i wysłała mnie do alergologa - miała rację. Omineło mnie bezsensowne leczenie "trądzika" ( jak sądził inny lekarz), a nim nie był.

 • Doktor Chorązyczewska to bardzo dobry dermatolog, szybko diagnozuje chorobę i ustawia prawidłowy tok leczenia, które w moim przypadku trwało krócej niż obie przypuszczałyśmy. Jest to już mój trzeci dermatolog (a problemow, ze skórą miałam mnóstwo) i najlepszy

 • Wizytę u tego lekarza odbyłam w Lux Medzie we Wrocławiu i oceniam ją bardzo negatywnie. Lekarz mało zainteresowany schorzeniem, bardziej interesowało Panią dr wpisanie wszystkich inf. do komputera. Tydzień później umówiłam się do innego lekarza.