dr n. med.

Weronika Chorążyczewska-Kubik

Dermatolog

Lek.med. Weronika Chorążyczewska zajmuje się leczeniem schorzeń dermatologicznych u osób w każdym wieku. Trafnie diagnozuje, a następnie leczy choroby włosów, paznokci oraz skóry, ... więcej

Jesteś tym lekarzem?

323

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lek.med. Weronika Chorążyczewska zajmuje się leczeniem schorzeń dermatologicznych u osób w każdym wieku. Trafnie diagnozuje, a następnie leczy choroby włosów, paznokci oraz skóry, przeprowadzając skuteczne kuracje trądziku, odbarwień, brodawek czy łuszczycy.

  Doktor Chorążyczewska dodatkowo zajmuje się leczeniem chorób wenerycznych, dolegliwościami alergicznymi oraz profilaktyką nowotworów skóry .

  W swoim gabinecie przeprowadza badania dermatoskopowe znamion, przebarwień i stanów zapalnych.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  pani doktor w trakcie wizyty była bardzo profesjonalna i miła. Diagnozę postawiła bardzo szybko i mam nadzieję. że była trafna co się okaże za jakiś czas.
  Spodobało mi się to, że pani doktor na moje pytanie kiedy mam się stawić do kontroli, powiedziała, że jak objawy ustąpią, to nie ma potrzeby, żebym przychodziła.

 • I
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Z czystym sumieniem polecam panią doktor ! Trafna diagnoza, efekty leczenia widoczne gołym okiem. Dokładny wywiad, analiza i odpowiednie badania potrafią zdziałać cuda. Dla mnie 5+

 • byłam raz i więcej nie pójdę. Pani Doktor nawet mnie nie zbadała, po czym stwierdziła, "już wiem co Pani jest" dała próbkę i odprawiła z receptami. Brak większego zainteresowania moją osobą, wywiadu lekarskiego i jakiejkolwiek empatii...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  U Pani Doktor byłem kilkakrotnie w ostatnim czasie. Zawsze spotykam sie z profesjonalnym i miłym traktowaniem pacjenta, którego czesto brakuje w polskiej służbie zdrowia. Dodatkowo jej zaangażowanie świadczy o bardzo fachowym podejściu do każdego pacjenta.

  polecam szczerze Panią Weronikę.

 • A

  Polecam tego lekarza z uwagi na fachowość, rzeczowość. Miłe podejście do pacjenta. Odpowiada na wszelkie pytania, pokazuje różne możliwości leczenia i dalszego działania.

 • M

  Na pewno wrócę ponownie. Świetny specjalista z doskonałym podejściem. Moja twarz wygląda młodo i naturalnie. 100% profesjonalizmu w przepisywniu odpowiedniej kuracji. Koniec z niedoskonałosciami, mam nadzieje, że na jak najdłużej. polecam.

 • M

  p. Weronika to dermatolog jakich malo. Juz dawno przestałam korzystac z uslug panstwowej sluzby zdrowia na ktorej niemal za kazdym razem zawodzilam sie. Pani dermatolog szybko diagnozuje i skutecznie leczy, dlatego jestem bardzo pozytwynie zaskoczona, polecam

 • A

  swietna Pani lekarz, miła ładna. Zdiagnozowala mi mastocytze skórną dzieki niej wiem na co mam uważać. SUper babka polecam!

 • S

  W 3 słowach: szybko, miło i konkretnie. Poszedłem do Pani Chorążyczewskiej z polecenia i był to bardzo dobry wybór. Pani dermatolog po małym wywiadzie stiwerdziała alergie skórną i wysłała mnie do alergologa - miała rację. Omineło mnie bezsensowne leczenie "trądzika" ( jak sądził inny lekarz), a nim nie był.

 • A

  Doktor Chorązyczewska to bardzo dobry dermatolog, szybko diagnozuje chorobę i ustawia prawidłowy tok leczenia, które w moim przypadku trwało krócej niż obie przypuszczałyśmy. Jest to już mój trzeci dermatolog (a problemow, ze skórą miałam mnóstwo) i najlepszy

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online