Dolnośląskie Centrum Dziecięce (DCD) to nowoczesna placówka, w której oferowane są kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i opieki medycznej dla dzieci. Filozofia działania Centrum, opiera się o wzo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Dziecięce

Al. Wiśniowa 83 D-E

53-126 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dolnośląskie Centrum Dziecięce (DCD) to nowoczesna placówka, w której oferowane są kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i opieki medycznej dla dzieci. Filozofia działania Centrum, opiera się o wzorce najlepszych ośrodków na świecie. Wysoką jakość świadczeń gwarantuje wykwalifikowany zespół medyczny, którego trzon stanowią lekarze z zakresu kilkunastu specjalizacji, m.in. pediatrii, neonatologii, dermatologii, neurologii, alergologii, okulistyki, kardiologii, dermatologii, laryngologii, ortopedii, endokrynologii, reumatologii, diabetologii, psychiatrii oraz rehabilitacji dziecięcej.

Nasza oferta została poszerzona o specjalistów dla dorosłych z zakresu: laryngologii, neurologii, okulistyki i dermatologii. Zespół stanowią najwyższej klasy specjaliści z gruntowną wiedzą popartą bogatym doświadczeniem klinicznym.

Centrum wyposażone jest w najnowszej generacji sprzęt medyczny, który pozwala na stosowanie nowoczesnych metod diagnostycznych bez konieczności odsyłania dziecka do innych placówek.

W DCD istnieje również możliwość wykonywania niezbędnych, w kompleksowej diagnostyce, badań laboratoryjnych. W naszej przychodni zorganizowano profesjonalnie wyposażony gabinet zabiegowy i zatrudniono zespół pielęgniarski, który posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami.

Personel DCD troszczy się o samopoczucie -pacjentów i przykłada dużą wagę do psychologicznych aspektów terapii. Oprócz wieloletniego doświadczenia w leczeniu różnych schorzeń u dzieci, nasi specjaliści to przede wszystkim ludzie, którzy mają ogromne serca i na pierwszym miejscu stawiają dobro dziecka. Dzięki temu dokładają wszelkich starań, aby leczenie przebiegło skutecznie, bez zbędnego stresu zarówno rodziców jak i ich pociech.

Z myślą o dobrym samopoczuciu pacjentów, przestrzeń przychodni zaaranżowana jest w taki sposób, aby dzieci oraz ich opiekunowie nie odczuwali dyskomfortu wiążącego się z wizytą u lekarza – ciepła kolorystyka wnętrz, ozdoby ścienne, kącik zabaw, itp.

Wszystkie nasze działania nakierowane są przede wszystkim na usprawnienie procesu diagnostycznego, a nasze profesjonalne podejście gwarantuje wszystkim pacjentom optymalne zestawienie czasu, ceny i jakości. Zależy nam na tym, aby dzieci rozwijały się prawidłowo, były zdrowe i szczęśliwe.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Joanna Sarbinowska Inny

  Pani Doktor to świetna specjalistka. Zawsze rzeczowa, uprzejma, kulturalna a przede wszystkim skuteczna w leczeniu-bardzo mi pomogła. Już od pierwszego kontaktu z Panią Doktor, widać że doskonale wie co robi. Do nikogo innego już nie pójdę. Polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Jędrzej Fischer konsultacja angiologiczna + USG

  Po pierwszej wizycie polecam Doktora Fischera ze względu na punktualność, komunikatywność, wysoką kulturę osobistą, rzeczowość, szczegółowe wyjaśnienia.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Joanna Matławska-Wójcicka konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo dokładne zbadanie, szczegółowe wyjaśnienie schorzenia, Pani doktor odpowiedziała na wszystkie pytania i rozwiała wątpliwości. Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Kinga Guszkiewicz-Fras konsultacja ortopedyczna

  Cudowny lekarz z pasją w oczach i z ogromnym zaangażowaniem. Dużo plus za super kontakt z synkiem. To najlepszy ortopeda dziecięcy u jakiego byliśmy. Gorąco polecam!!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Marlena Kowalczyk konsultacja laryngologiczna

  Wszystko super wyjaśnione. Zalecenia czytelnie opisane. Plan działania tez omówiony. Polecam serdecznie


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jędrzej Fischer konsultacja angiologiczna

  Wizyta przebiegła w świetnej atmosferze, doktor nie neguje problemów pacjenta i do całej wizyty podchodzi z największą uwagą. Pierwsza od dawna konsultacja, podczas której bardzo dokładne wyjaśniono mi specyfikację schorzenia, wyniki i dalsze zalecenia. Bardzo polecam świetny specjalista i od dawna nie byłam tak zadowolona z wizyty! Dziękuję :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Magdalena Babiniec-Chmielewska konsultacja logopedyczna

  Polecam!
  Świetne podejście do małego pacjenta jak i do rodzica :) wszystko super wytłumaczone, pokierowanie na kolejne kroki leczenia.
  Miła atmosfera.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Alicja Kinga Guszkiewicz-Fras konsultacja ortopedyczna

  Pani dr z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Badanie USG bioderek przeprowadzone szczegółowo i sprawnie. Dr ze sporą empatią w stosunku do dzieci. Szczegółowo i chętnie omawia zadawane dodatkowe pytania. Przedstawia najnowsze standardy i zalecenia, ocenia realnie, bez zbędnej paniki. Efektywnie wykorzystany cały czas wizyty. Było opóźnienie, lecz to też zapewne z powodu zaangażowania i poświęcania niezbędnego czasu każdemu pacjentowi. Zalecenia konkretne i jasno przedstawione. Byliśmy już kilkukrotnie z dziećmi, w razie potrzeby na pewno będziemy korzystać z możliwości wizyty u pani dr.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Kinga Guszkiewicz-Fras konsultacja ortopedyczna

  Ortopeda dla dzieci! Polecam! Badanie wykonane szczegółowo i opisane przez Panią Doktor. Na każde pytanie uzyskałam odpowiedz.
  Na pewno będziemy kontynuowac wizyty z dziećmi.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Chodorek USG stawów biodrowych niemowląt

  Pani Doktor bardzo rzeczową, miła, profesjonalna. Wspaniałe podejście do dzieci! Wizyta odbyła się sprawnie, bez zbędnej zwłoki, punktualnie. Pani Doktor zaangażowana, wszystko tłumaczyła. Zdecydowanie polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania