GOYA Medical to gabinet oferujący kompleksowe usługi z zakresu chirurgii ogólnej. Filarami naszej działalności jest proktologia i flebologia. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem m.in. żylaków kończy... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

GOYA Medical

Kamieńskiego 211/U3, Psie Pole

51-126, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 696...

GOYA Medical

Jodłowa 38

58-100, Świdnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 696...

O nas

GOYA Medical to gabinet oferujący kompleksowe usługi z zakresu chirurgii ogólnej. Filarami naszej działalności jest proktologia i flebologia. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem m.in. żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu (hemoroidów, guzków krwawniczych), przepuklin, zmian skórnych, chorób tarczycy. Nasze doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne pozwala na postawienie trafnej diagnozy i podjęcie optymalnej terapii, która usunie nie tylko objawy, ale także przyczynę problemu zdrowotnego. Każdy z przypadków traktujemy indywidualnie, kierując się przede wszystkim dobrem pacjenta i jego bezpieczeństwem. Kiedy to możliwe, proponujemy pacjentom małoinwazyjne leczenie, co znacząco skraca okres rekonwalescencji i wyłączenia z codziennych aktywności.
Przeprowadzamy pełną diagnostykę i leczenie żylaków kończyn dolnych. Wykonujemy USG Doppler. Oferujemy Państwu małoinwazyjne leczenie nowoczesnymi metodami takimi jak EVLT, RFITT Celon, EVRF, skleroterapia oraz ClariVein. EVLT jest to minimalnie inwazyjny zabieg termicznej ablacji żyły, polegający na jej zamknięciu przy pomocy radialnego włókna laserowego o dł. 1470 nm., wprowadzonego do jej wnętrza.
Metoda RFITT Celon opiera się na energii fal radiowych. Jest zaliczana do technik tzw. termoablacji. W trakcie wykonanego wewnątrznaczyniowo zabiegu zmienione chorobowo, poszerzone naczynie (żylak) zostaje wyłączone z układu naczyń żylnych.
Kolejna metoda leczenia żylaków kończyn dolnych, ClariVein, to ablacja farmakomechaniczna. Nie wymaga znieczulenia, nie wiąże się z cięciami ani bliznami. Polega na wprowadzeniu do niewydolnej żyły w okolicy kolana cewnika (przez wenflon) i mechanicznym oraz chemicznym drażnieniu nim chorego naczynia. Efektem zabiegu jest zamknięcie żyły.
Wykonujemy również skleroterapię, miniflebektomię (tzw. szydełkowanie żyły) oraz kompresjoterapię.
W ramach usług z zakresu proktologii oferujemy leczenie zabiegowe i zachowawcze choroby hemoroidalnej. Usuwamy guzki krwawnicze, zakrzepy przyodbytowe, ropnie oraz przetoki i szczeliny. Stosujemy małoinwazyjne metody leczenia takie jak fale radiowe, w tym CELON RFITTH oraz Rafaelo (dawniej: Hemo RF). Terapia polega na wykorzystywaniu efektu cieplnego, powstałego w wyniku działania fal elektromagnetycznych wysokich częstotliwości na chore naczynia. Temperatura wywołuje zniszczenie, a następnie zamknięcie połączeń hemoroidalnych. Leczenie hemoroidów falami radiowymi to procedura efektywna, bezpieczna oraz małoinwazyjna.
Stosujemy także skleroterapię (obliterację), polegającą na ostrzykiwaniu zmienionego chorobowo guzka preparatem, który wywołuje w naczyniu miejscowy stan zapalny. W rezultacie iniekcji dochodzi do zwłóknienia i zamknięcia światła naczynia. Skleroterapia cechuje się małą inwazyjnością, jak również znikomym odsetkiem powikłań.
Jeszcze jedną stosowaną przez nas metodą leczenia hemoroidów jest gumkowanie (metoda Barrona). Polega na założeniu na podstawę żylaka gumowej opaski w celu doprowadzenia do jego niedokrwienia. W rezultacie gumkowania dochodzi do degeneracji i odpadnięcia guzka wraz z opaską (po kilku dniach).
Przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Zakres usług obejmuje m.in. leczenie ginekomastii, przepuklin pachwinowych, pępkowych, brzusznych oraz torbieli włosowych.
Zapraszamy na konsultacje i procedury wykonywane w trybie ambulatoryjnym. Do oferty gabinetu należą zabiegi z zakresu chirurgii skóry i tkanki podskórnej. Usuwamy znamiona i zmiany skórne, takie jak brodawki, guzki, kaszaki czy tłuszczaki, jak również modzele i odciski.
Do oferty należy chirurgia stanów nagłych. Zaopatrujemy rany, ropnie oraz urazy kończyn dolnych i górnych. Zajmujemy się leczeniem przewlekłych ran. Oferujemy ocenę i chirurgiczne opracowanie ran – także w domu chorego. Istnieje możliwość leczenia ran systemami podciśnieniowymi w warunkach domowych. Opiekujemy się pacjentami cierpiącymi z powodu ran powikłanych i zakażonych, ran pooperacyjnych i ran opornych na poprzednie leczenie. Ponadto zajmujemy się leczeniem owrzodzeń goleni i wrastającego paznokcia.
Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób tarczycy. Przeprowadzamy badania obrazowe i diagnostyczne, w tym USG tarczycy oraz biopsję cienkoigłową tarczycy pod kontrolą USG. Kwalifikujemy do leczenia operacyjnego chorób tarczycy.
Zapraszamy na konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej. Diagnozujemy i kwalifikujemy do dalszego leczenia przepukliny, choroby nowotworowe i kamicę żółciową.

Choroby

 • żylaki kończyn dolnych
 • żylaki
 • hemoroidy
 • pajączki
 • teleangiektazje
 • szczeliny odbytu
 • przetoki odbytu
 • ropnie odbytu
 • wole tarczycy
 • niedoczynność tarczycy
 • USG tarczycy
 • gumkowanie hemoroidów
 • usuwanie hemoroidów
 • leczenie hemoroidów metodą skleroterapii
 • laserowe usuwanie hemoroidów
 • klejenie hemoroidów
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Bobik

  Urolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz godny jest polecenia . Super jak dla mnie ,udało mu się ustalić co mi dolega jakie zastosować leczenie ,robił mi kilka zabiegów . Po prostu jestem zadowolona z tego ,że ma podejście do pacjenta i jest dokładny .

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Wejherowska - Aktywne Centrum ZdrowiaUsługa: bóle w pecherzu oraz jadra

   Polecm- bardzo fachowe i konkretne podejscie do pacjenta...duza wiedza oraz bardzo dobry chirurg ......jestem juz po dwoch zabiegach usuniecia guza u Doktora Bobika

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wojciech Sznajder

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: kolano

   Byłam u doktora pierwszy raz bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjęta , dokładna diagnoza. Jasne i przejrzyste wytłumaczenie dolegliwości. Bardzo pozytywnie. Polecam.

  • U
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta,kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jakub Orleański

  Chirurg, dr

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wypadek samochodowy

   Dr Jakub Orleański uratował mi życie!
   W 2011 roku, zostałam przywieziona z wypadku samochodowego, do szpitala „Latawiec” w Świdnicy. Diagnozy innych lekarzy na SORze stwierdzały brak objawów urazów wewnętrznych i brak sensu wykonania tomografii komputerowej, natomiast dr Orleański przez kilka godzin zabiegał, aby po takim ciężkim wypadku wykonano tomografię. Po 6 godzinach została wydana zgoda na wykonanie badania z wynikiem pęknięcia i rozkawałkowania prawego płata wątroby! Mogę tylko domyślać się, że zostawiona z takim krwotokiem do rana bez operacji, nie miałabym szans na przeżycie.
   Dr Orleański był przy operacji i przez cały mój pobyt w szpitalu opiekował się mną z ogromnym powołaniem, począwszy od pobytu na intensywnej terapii po wyjście ze szpitala, ściągnięcie szwów itd.
   Dziękuje bardzo z całego serca za to, że żyje!!!! ????????


 • Monika Czurczak

  Internista, Geriatra, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GOYA MedicalUsługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo dobra, kompetentna i uprzejma lekarka, poważnie traktująca problemy pacjentów. Byłam z zapaleniem zatok i przepisane leki szybko mi pomogły.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia Park

   Gorąco polecam. Dokładnie, profesjonalnie i w bardzo sympatycznej atmosferze, a co najważniejsze - skutecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Justyna Drelichowska

  Flebolog, Angiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: GOYA MedicalUsługa: USG / doppler tętnic dogłowowych

   Całe badanie: wywiad, konsultacje wraz z badaniem usg tętnic dogłowowych były wykonane z ogromną dbałością o pacjenta i przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Kompleksowe podejście.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI Clinic

   Dawno nie odbyłam wizyty u tak wspaniałego lekarza. Polecam Panią dr jest bardzo dokładna widać że ma bardzo duża wiedzę. Wie co robi

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Paweł Gołaszewski

  Chirurg, Proktolog, Flebolog, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MKmedicUsługa: konsultacja proktologiczna z badaniem wziernikowym

   Jestem miło zaskoczony. Widać że lekarz ma wiedzę i chęci. Wypytal i dokładnie przebadał. Zebrał wywiad i określił jasny plan działania. Mam wydrukowane co i jak i za miesiąc Idę na kontrolę. Polecam.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MKmedicUsługa: zylaki

   Bylam u pana doktora z powodu żylaków, bardzo dokładne wyjaśnia wszystko co robi, proponuje leczenie, dużo poświęca czasu dla pacjentów, polecam

  Zobacz wszystkie opinie (210) o tym lekarzu


 • Błażej Jasiuk

  Proktolog, Flebolog, Chirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: GOYA MedicalUsługa: badania profilaktyczne

   Profesjonalne podejscie do pacjenta , lekarz bardzo przyjemny I konkretny . Bardzo polecam z cala przyjemnoscia

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MKmedic

   Pan doktor bardzo miły. W bardzo przystępny sposób po badaniu przedstawił sytuację choroby i ewentualny sposób leczenia. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (215) o tym lekarzu


 • Bernardeta Fryśna

  Gastrolog, Internista, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Przyszłam z wynikami .Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta ,przeprowadziła wywiad potem zbadała i postawiła diagnozę .Polecam panią doktor i napewno wrócę na kolejną wizytę pacjentka Danuta ,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GOYA MedicalUsługa: konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

   Przemiła Pani doktor ,bardzo dobry , miły i konkretny kontakt z pacjentem , bardzo dobry wywiad i badanie .

  Zobacz wszystkie opinie (168) o tym lekarzu