Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1992 roku, posiadam specjalizację drugiego stopnia z zakresu neurologii. Od roku 2004 j... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1992 roku, posiadam specjalizację drugiego stopnia z zakresu neurologii. Od roku 2004 jestem zatrudniony na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Neurologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. Dodatkowo posiadam szerokie i wieloletnie doświadczenie w poradnictwie ambulatoryjnym oraz pozostaję w ścisłej współpracy z centrami odszkodowawczymi, obejmującymi kompleksową opieką pacjentów po wypadkach komunikacyjnych. Również od ponad 10 lat świadczę usługi lekarskie w ramach prowadzonej prywatnej praktyki neurologicznej.
  Wizyty można umawiać zarówno telefonicznie jak i przez kalendarz wizyt.
  Wizyty domowe możliwe po uzgodnieniu telefonicznym.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: konsultacje neurologiczne

  Lekarz super. Bardzo rzeczowy i konkretny. Z pewnością świetny w swojej dziedzinie. Nie lekceważy żadnych objawów, niczego nie bagatelizuje. Woli być pewnym i dla pewności pogłębić diagnostykę, niż zlekceważyć jakiekolwiek symptomy. Bardzo mi pomógł zarówno służąc wiedzą fachową jak i poradami nie stricte medycznymi. Serdecznie polecam i mimo, że gabinet znajduje z dala od centrum, warto się pofatygować.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz najpierw zapytał mnie o przyczynę wizyty a następnie zadał mi szereg dodatkowych pytań na temat mojego zdrowia. Po wysłuchaniu moich odpowiedzi przeprowadzenił badnie neurologiczne a następnie dokładnie wyjaśnił przyczynę mego schorzenia oraz przepisał stosowny lek. Lekarz jest niezwykle miły i kontaktowy w spotkaniu z pacjentem. Wart polecenia innym osobom wymagającym takiej specjalistycznej opieki lekarskiej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: konsultacje neurologiczne

  Lekarz wykonał badanie neurologiczne i poradził co robić dalej. Spodziewałam się lepszych konsultacji i większej wiedzy odnośnie mojego przypadku, o większość musiałam dopytywać sama.

 • Rzeczowy, konkretny,znający się na swej pracy lekarz. Potrafi wytłumaczyć i doradzić.
  Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przepuklina kręgosłupa odcinek krzyżowo-lędźwiowy. Lekarz zrobił obszerny wywiad, przeprowadził badanie i dał zalecenia. Rzeczowo i konkretnie. Zalecił wizytę u innego specjalisty w odniesieniu naczyniaka na jednym z kręgów.
  5 lat temu korzystałam z porad doktora po wypadku samochodowym i było tak samo profesjonalnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  polecam z korzystania z porady dr Tomasza Ziemby ponieważ każdy pacjent jest traktowany indywidualnie co jest pozytywne dla każdego pacjenta

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Widać że się zna na swoim fachu. Następnym razem również skorzystam z jego usług. Konkretny i precyzyjnie potrafi wywnioskować schorzenie .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, dostrzegający u pacjenta wielowątkowość schorzeń neurologicznych, niezależnie od sugestii, wypływających z przeprowadzonego wywiadu. Stawiający neurologiczną diagnozę na tle ogólnego stanu zdrowotnego. Konkretny i otwarty na kontakty konsultacyjne poza wizytą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły lekarz. Przeprowadził dokładny wywiad i mnie przebadał. Trafne stawia diagnozy. Indywidualnie podchodzi do pacjenta. Udziela wyczerpujących informacji. Posiada bogatą wiedzę. Zdecydowanie polecam go innym osobom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły, dokładnie zbadał mnie i przeprowadził wywiad. Ponadto doradził coś od siebie i dał namiar na dobrego specjalistę. Jedyne co mnie uraziło to niemiły stosunek do pacjentów ze strony Pani w recepcji ośrodka.