Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1992 roku, posiadam specjalizację drugiego stopnia z zakresu neurologii. Od roku 2004 jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo dobrze objaśnia co może być przyczyną dolegliwości , zlecając badania robi to bardzo rzetelnie, pacjent po pierwszej wizycie co prawda bez ostatecznej diagnozy ale z wiarą że właśnie te badania pozwolą na postawienie ostatecznej diagnozy

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: konsultacje neurologiczne

  Polecam Pana Doktora Tomasza Ziembę. Była to moja pierwsza wizyta u niego i nie miałem żadnych oczekiwań. Pan Doktor przeprowadził ze mną długi wywiad, nie lekceważąc żadnych moich uwag, dotyczących mojego stanu zdrowia. Wykazując się przy tym empatią oraz profesjonalizmem, zadając mi dużo szczegółowych pytań. Czułem, że jest zainteresowany pacjentem oraz, że chce udzielić mi fachowej pomocy. Nie czułem presji czasu, co dodatkowo zwiększało mój komfort podczas wizyty. Po wywiadzie lekarz konkretnie przedstawił mi sugestie co do mojego dalszego leczenia i wytłumaczył wszystko w zrozumiały sposób.Uważam, iż w trakcie tej konsultacji otrzymałem wszystko to czego można spodziewać się po wizycie u lekarza specjalisty ( co jak wiemy, nie zawsze się zdarza ).

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Medycyny Pracy

  Pan doktor Tomasz Ziemba wykazał się wysokim profesjonalizmem. Prowadził mnie w szpitalu i był bardzo dokładny co do przeprowadzonych badań. Bardzo zaangażowany w leczenie i jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Byłem również dzisiaj na konsultacji i bardzo dobrze została przeprowadzona konsultacja. Wysłucha, doradzi i dobrze pokieruje. Bardzo mocno polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: konsultacje neurologiczne

  Wizyta bardzo profesjonalna, szczegółowe badanie przeprowadzone bez pośpiechu, uważne słuchanie odpowiedzi na zadane pytania. Moim zdaniem lekarz kompetentny, znający zagadnienia, miły.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: konsultacje neurologiczne

  Do pana doktora trafiłam po terapii wstrząsowej jaką mi zastosowano w szpitalu odstępując od zaplanowanego po raz drugi zabiegu operacji wymiany dwóch dysków kręgosłupa szyjnego na godzinę przed wyznaczoną godziną, po zaaplikowaniu leków uspokajających. Pierwszy termin zaplanowanej operacji został odwołany z uwagi na brak środków finansowych z limitu NFZ w miesiącu październiku. Dopiero po tym wszystkim trafiłam do pana doktora, który zlecił wykonanie dalszych szczegółowych badań i po ich wykonaniu zostało podjęte prawidłowe leczenie w celu złagodzenia moich dolegliwości bólowych. Teraz funkcjonuję w miarę normalnie, bez zabiegu operacyjnego i co ważne dalej pracuję. Wiem, że jestem pod dobrą opieką i jeśli w przyszłości wystąpią dalsze problemy to sobie z tym poradzimy. Cenię pana doktora za bezpośredniość w ocenie stanu zdrowia, wiedzę i fachowość oraz kulturę osobistą przy każdej wizycie. Polecam innym pacjentom. Irena

 • D
  Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: zawroty głowy, otępienie, mikrogruczolak przysadki

  Świetny lekarz. Pan doktor jest bardzo konkretny, zadaje wiele pytań odnośnie stanu zdrowia pacjenta. Podchodzi do wszystkiego z pewnym dystansem, przez co atmosfera podczas wizyty jest bardzo dobra - oczywiście pozostając przy tym w pełni rzeczowym. Pan doktor interesuje się pacjentem, słucha i poświęca odpowiednio dużo czasu - również po wizycie. Szczerze polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Medycyny Pracy

  Extra. Pełen profesjonalizm. Badanie dokładne ,wywiad szczegółowy. Luźna i fajna atmosfera. Jak najbardziej polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jako ze szukam od dluzszego czasu przyczyny moich dolegliwosci, lekarz przeprowadzil ze mna bardzo szczegolowy wywiad. Tlumaczyl poszczegolne, potencjalne przyczyny. Jako pacjent czuc doswiadczenie lekarza w przez niego opisanej specjalizacji

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Medycyny PracyUsługa: konsultacje neurologiczne

  Cała wizyta bardzo profesjonalna. Lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły.Cała wizyta bardzo profesjonalna. Polecam !!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1992 roku, posiadam specjalizację drugiego stopnia z zakresu neurologii. Od roku 2004 jestem zatrudniony na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Neurologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. Dodatkowo posiadam szerokie i wieloletnie doświadczenie w poradnictwie ambulatoryjnym oraz pozostaję w ścisłej współpracy z centrami odszkodowawczymi, obejmującymi kompleksową opieką pacjentów po wypadkach komunikacyjnych. Również od ponad 10 lat świadczę usługi lekarskie w ramach prowadzonej prywatnej praktyki neurologicznej.
  Wizyty można umawiać zarówno telefonicznie jak i przez kalendarz wizyt.
  Wizyty domowe możliwe po uzgodnieniu telefonicznym.

Specjalizacje

 • Neurologia