Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1992 roku, posiadam specjalizację drugiego stopnia z zakresu neurologii. Od roku 2004 j... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1992 roku, posiadam specjalizację drugiego stopnia z zakresu neurologii. Od roku 2004 jestem zatrudniony na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Neurologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. Dodatkowo posiadam szerokie i wieloletnie doświadczenie w poradnictwie ambulatoryjnym oraz pozostaję w ścisłej współpracy z centrami odszkodowawczymi, obejmującymi kompleksową opieką pacjentów po wypadkach komunikacyjnych. Również od ponad 10 lat świadczę usługi lekarskie w ramach prowadzonej prywatnej praktyki neurologicznej.
  Wizyty można umawiać zarówno telefonicznie jak i przez kalendarz wizyt.
  Wizyty domowe możliwe po uzgodnieniu telefonicznym.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Rzeczowy, konkretny,znający się na swej pracy lekarz. Potrafi wytłumaczyć i doradzić.
  Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Przepuklina kręgosłupa odcinek krzyżowo-lędźwiowy. Lekarz zrobił obszerny wywiad, przeprowadził badanie i dał zalecenia. Rzeczowo i konkretnie. Zalecił wizytę u innego specjalisty w odniesieniu naczyniaka na jednym z kręgów.
  5 lat temu korzystałam z porad doktora po wypadku samochodowym i było tak samo profesjonalnie.

 • bardzo dobry

  polecam z korzystania z porady dr Tomasza Ziemby ponieważ każdy pacjent jest traktowany indywidualnie co jest pozytywne dla każdego pacjenta

 • bardzo dobry

  Widać że się zna na swoim fachu. Następnym razem również skorzystam z jego usług. Konkretny i precyzyjnie potrafi wywnioskować schorzenie .

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, dostrzegający u pacjenta wielowątkowość schorzeń neurologicznych, niezależnie od sugestii, wypływających z przeprowadzonego wywiadu. Stawiający neurologiczną diagnozę na tle ogólnego stanu zdrowotnego. Konkretny i otwarty na kontakty konsultacyjne poza wizytą.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły lekarz. Przeprowadził dokładny wywiad i mnie przebadał. Trafne stawia diagnozy. Indywidualnie podchodzi do pacjenta. Udziela wyczerpujących informacji. Posiada bogatą wiedzę. Zdecydowanie polecam go innym osobom.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo miły, dokładnie zbadał mnie i przeprowadził wywiad. Ponadto doradził coś od siebie i dał namiar na dobrego specjalistę. Jedyne co mnie uraziło to niemiły stosunek do pacjentów ze strony Pani w recepcji ośrodka.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Indywidualnie podchodzi do pacjenta i wyczerpująco odpowiada na pytania. Trafnie diagnozuje i jest bardzo uprzejmy. Serdecznie polecam :)

 • bardzo dobry

  Konkretny, rzeczowy i niesamowicie uprzejmy lekarz :) podejście do pacjenta z ogromna troska i zainteresowaniem. Polecam

 • bardzo dobry

  rewelacja, doktor poświęcił mi dużo czasu, wywiad przeprowadzony był dokładnie. Pokazał drogę jaką należy isć w kierunku pełnej diagnostyki, omówił wszystkie możliwe opcje leczenia

Najbliższe terminy:

kolejne dni