lek.

Tomasz Zaorski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

24 opinie +dodaj

Lekarz Tomasz Zaorski specjalista urolog . Zdał europejski egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł FEBU - Fellow of European Board of Urology ( członek Europejskiej Rady Urologii) -… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Med-Orzeł w Piekarach ŚląskichUsługa: konsultacje urologiczne ( USG układu moczowego w cenie wizyty)

  Moja pierwsza wizyta przebiegala w milej atmoswerze /jestem z wojewodztwa lubuskiego/ Bardzo dobry kontakt z pacjentem i profesjonalne podejscie . Polecam wizyty u p. doktora.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MarMedicam Centrum MedyczneUsługa: konsultacje urologiczne ( USG układu moczowego w cenie wizyty)

  Bardzo polecam Pana doktora Zaorskiego. Dokladnie wykonane Usg. Potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania, wszystko dokładnie wytłumaczyć i dzięki temu uspokoić. Wróciłem do domu pełni świadom swoich dolegliwości i ich ewentualnych konsekwencji.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Med-Orzeł w Piekarach Śląskich

  Lekarz bardzo rzetelny, potrafi wytłumaczyć pacjentowi na czym polega problem oraz opisać wszystkie możliwe rozwiązania danego problemu. Pan Tomasz to bardzo kompetentna osoba, która potrafi dogadać się z pacjentem. Sam bałem się wizyty ale zaraz po wyjściu byłem zadowolony. Lekarz bardzo dobry, polecam Serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Med-Orzeł w Piekarach ŚląskichUsługa: konsultacja urologiczna wraz z USG

  Pana doktora Zaorskiego polecam z czystym sumieniem, szczegółowe badanie, rzetelne i dokładnie omówione, widać że jest zaangażowany podczas wizyty, kulturalny, chciało by się, aby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak Pan Tomasz Zaorski, po opiniach w serwisie widać że moja pozytywna opinia jest nieodosobniona. Polecam również rezerwację wizyty za pomocą portalu, wygodna forma, konkretna, otrzymujesz sms-a przypominającego wizytę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MarMedicam Centrum MedyczneUsługa: kamica nerkowa

  Bardzo miły ,sympatyczny Pan Doktor,konkretny w swoich działaniach,wytłumaczył dokładnie to o co pytałam ,w czym był cel mojej wizyty,polecam z całego serca

 • N
  Lokalizacja: MarMedicam Centrum Medyczne

  Byłem u kilku urologów,ale takiego jak Pan Tomasz Zaorski nie spotkałem.Z mojej oceny po pierwszej wizycie mogę stwierdzić,że jest to specjalista z najwyższej pułki,jeśli chodzi o urologów.Przemiły człowiek.Profesjonalne podejście do pacjenta.Skierowanie na konkretne badania.Polecam tego Pana,każdemu kto ma problemy ze zdrowiem.O dalszym leczeniu z pewnością poinformuję.Pozdrowienia dla Pana Doktora.Nizioł Henryk.

 • A
  Lokalizacja: NZOZ Med-Orzeł w Piekarach ŚląskichUsługa: leczenie kamicy moczowej

  Wizyte u Pana doktora odbieram bardzo pozytywnie. Pan Doktor bardzo rzetelnie zbadał i wyjaśnił wszystko. Przeanalizował wyniki badań i podjął dalsze leczenie. Oby poskutkowało . Bardzo serdecznie polecam wszystkim tego lekarza.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MarMedicam Centrum MedyczneUsługa: konsultacje urologiczne ( USG układu moczowego w cenie wizyty)

  Wizytę u pana doktora urologa oceniam bardzo pozytywnie ,miłe przyjęcie ,dokładne wytłumaczenie diagnozy choroby i procesu leczenia. Serdecznie polecam niezdecydowanym pacjentom ten gabinet urologiczny.
  Pozdrawiam Lewandowski Z.

 • O

  Bardzo sympatyczny, a przy tym kompetentny i rzeczowy lekarz. Przy przyjęciu Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i wyjaśnił dalsze etapy leczenia, natomiast przy wypisie omówił wszystkie istotne zalecenia. Fachowa opieka i możliwość konsultacji, dzięki czemu na pewno będę miło wspominać swój pierwszy pobyt w szpitalu. Polecam serdecznie.

 • Lokalizacja: MED Holding S.A.

  Profesjonalne, świetne podejście do pacjenta, to lekarz, który zaangażowaniem poświęca się swojej pracy, konkretny i wzbudzający zaufanie, bardzo szczegółowo wyjaśnił przyczyny dolegliwości jak i ewentualne skutki ich nieleczenia, poleca w 100%

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz Tomasz Zaorski specjalista urolog . Zdał europejski egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł FEBU - Fellow of European Board of Urology ( członek Europejskiej Rady Urologii) - nadawanego przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne. Absolwent Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego -2009r. Od 2011 roku jest asystentem w szpitalu specjalistycznym im. Prof. E.Michałowskiego w Katowicach przy ulicy Strzeleckiej 9.
  Szpital ten oferuje pełen zakres procedur diagnostycznych i leczniczych w tym operacji z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych ( m.in. laparoskopowych). Doktor Tomasz Zaorski jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Nieustannie zdobywa doświadczenie i doskonali umiejętności zabiegowe uczestnicząc w licznych zjazdach i szkoleniach krajowych i zagranicznych ( ESOU- Rzym, Praga EAU-Madryt, Monachium, Londyn, Staż w zakresie małoinwazyjnego leczenia kamicy moczowej- Turyn, kurs w zakresie prostatektomii radykalnej – Monachium, wielokrotny uczestnik kursów dotyczących ultrasonografii układu moczowego , w tym USG przezodbytniczego – TRUS oraz USG jamy brzusznej organizowanych przez Roztoczańską Szkolę Ultrasonografii ).
  Posiada odpowiednie doświadczenie i aktualną wiedzę opartą o najnowsze wytyczne Europejskiego Towarzystwa Urologicznego , aby w sposób kompleksowy przeprowadzać diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego mężczyzn i kobiet.

  Specjalistyczny gabinet urologiczny oferuje:

  -konsultacje urologiczne
  -diagnostykę i leczenie i prowadzenie pacjentów z chorobami układu moczowo-płciowego
  -kwalifikację i kierowanie do zabiegów urologicznych ( pełen zakres operacji urologicznych)
  -wizyty kontrolne po leczeniu zabiegowym i zachowawczym
  -USG układu moczowo-płciowego
  -badania profilaktyczne
  -biopsję gruczołu krokowego ( prostaty) w przypadku podejrzenia raka prostaty
  -cystoskopię diagnostyczną

Specjalizacje

 • Urologia

Edukacja

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (2009r).

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach za uzyskanie dyplomu specjalisty