O nas

ArtesMed to zespół najlepszych specjalistów z różnych dziedzin, którzy kompleksowo rozwiązują problemy pacjentów. Zapraszamy do skorzystania z oferty ArtesMed - Kliniki Szczęśliwych Kobiet.
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • USG Voluson
 • USG Samsung
 • Laser frakcyjny CO2 Virgo
 • HIFU Ultra Vera
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1820)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Cudak-Kawecka konsultacja dermatologiczna + dermatoskopia

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie wątpliwości Pani Doktor wyjaśnia z cierpliwością. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Dokładnie ocenia i analizuje dolegliwość. Serdecznie polecam! Ja zostaje tu na stałe.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Beata Primer konsultacja ginekologiczna + USG

  Jak najbardziej polecam p. Doktor. Jestem po pierwszej wizycie, na której wszystko było wyjaśnione bardzo rzeczowo i wyczerpująco. Znam plan działania i czuję się zaopiekowana.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Agata Sidło-Stawowy konsultacja ginekologiczna

  Wizyta u Pani Doktor jest naprawdę przyjemna i komfortowa. Z wysoką kulturą i empatią traktuje pacjentki, cierpliwie tłumaczy, chętnie odpowiada na pytania. Emanuje spokojem i buduje poczucie bezpieczeństwa w gabinecie. Godna zaufania. Zawsze czuję się zaopiekowana i ani przed wizytą, ani w trakcie nie muszę się stresować.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Dorota Karbowska konsultacja endokrynologiczna dzieci

  Gorąco polecam Panią dr. Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, córka zachwycona Panią dr. Wszystko rzetelnie i dokładnie wytłumaczone.


  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Agata Anna Biedulska Podcięcie wędzidełka

  Dosyć krótki termin oczekiwania na zabieg, dokładnie i szczegółowo opisane postępowanie po zabiegu, po kilku nietrafionych wizytach trafiliśmy na konkretną lekarkę- Panią Biedulską. Polecamy.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Justyna Kruk Inny

  Pani Doktor to bardzo kompetentna i otwarta osoba. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości.
  Szczerze polecam Panią Justynę, wizyta przebiegła spokojnie i komfortowo, bez stresu.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Marcin Michalik USG jamy brzusznej

  USG zrobione starannie z wytłumaczeniem. Gorsza była odpowiedź doktora, gdy podałem mu aktualne wyniki krwi. Komentarz od Dr n.med: "Ja to już dawno nie oglądałem badań krwi, nie znam się jest nie do pomyślenia. Z plusów to Pan Doktor jest miły, zrobił starannie USG, ładny gabinet, miła recepcja, parking.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Primer badania ginekologiczne

  Wizyta odbyła się z lekkim opóźnieniem. Pani doktor była bardzo miła i empatyczna, wyjaśniła i odpowiedziała na wszystkie wątpliwości. Całe badanie przebiegało bardzo sprawnie i bezboleśnie. Szczerze polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Primer konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor jest bardzo miła, dba o komfort pacjenta, badanie przeprowadza bardzo delikatnie i wszystko dokładnie tłumaczy


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Agata Sidło-Stawowy konsultacja ginekologiczna + USG

  Pani Doktor to wyjątkowy lekarz. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczyła, moja autystyczna córka dała się zbadać, wszystko w miłej, cierpliwej atmosferze. Podobało mi się zainteresowanie Pani Dr rzadką chorobą na którą choruje córka. Polecam. Myślę , że wrócimy jeszcze .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje ArtesMed, Katowice?
  ArtesMed, Katowice dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ginekologia, endokrynologia, urologia, dermatologia, medycyna estetyczna, ginekologia dziecięca, endokrynologia dziecięca, dietetyka, radiologia, kardiologia, diabetologia, stomatologia, interna.
 • Oferta ArtesMed obejmuje 100 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ginekologiczna, USG ginekologiczne, Antykoncepcja, prowadzenie ciąży, wkładka domaciczna, Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej, laserowe leczenie nietrzymania moczu, leczenie nietrzymania moczu metodą HIFU, labioplastyka, badania ginekologiczne.
 • Tak, ArtesMed oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • ArtesMed ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • ArtesMed może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1820 osób dodało swoją opinię o placówce ArtesMed. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • ArtesMed ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Kościuszki 215 B Katowice
  • Konsultacje online Katowice
Powiązane wyszukiwania