Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak
ul. Bohaterów Getta 17/1, Kłodzko

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Neurologia dziecięca

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M

malper

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak

Pan Tomasz zasługuje na najwyższą ocenę. Jego pracę wyróżnia profesjonalizm: cierpliwość, punktualność, doświadczenie i świetne podejście do małego pacjenta, którego sympatię potrafi szybko zdobyć. Zawsze wyjaśnia, na czym polegają ćwiczenia, więc z powodzeniem można wykonywać je w domu. Spokojnym głosem potrafi wyciszyć nawet placzace dziecko.
Rodzice bliźniaków

D

Dominika (mama Zosi i Agatki)

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak

Bardzo dobry specjalista z odpowiednim podejściem zarówno do małego pacjenta jak i rodziców. Cierpliwy i ciepły człowiek, pełen zaangażowania w swoją prace.
Jestem wdzięczna Panu Tomkowi za rehabilitacje dwóch moich córek i z czystym sumieniem polecam jego usługi.
W razie jakich kolwiek problemów nie wyobrażam sobie abym mogła udać się gdzieś indziej!

M

Monika P

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak

Opinia może być tylko pozytywna. Profesjonalista w tym co robi, ciepły, spokojny opanowany człowiek. Pokazał nam, że dziecko wcale nie musi zanosić się płaczem podczas rehabilitacji. Największym problemem naszej córki było słabe napięcie mięśniowe. Po kilku miesiącach pracy z Panem Tomaszem Dutczakiem córka nauczyła się siadać, czworakować i chodzić. Zajęcia przyniosły szybkie i zamierzone efekty.
Wizyty ustalane w terminach dogodnych dla rodziców i dziecka.
Gabinet czysty, zadbany. Miejsce parkingowe bezpośrednio obok budynku, w którym mieści się gabinet.
Dziękujemy za pomoc.
Rodzice Karoliny.

A

Aleksandra R.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak rehabilitacja neurologiczna

Moja córka jest rehabilitowana w Gabinecie Pana Tomka od urodzenia. W piątym miesiącu życia córka przeszła operację serca, po której doszło do poważnych powikłań i jest intensywnie rehabilitowana do chwili obecnej. W tej chwili córka ma 5 lat, robi stałe i wyraźne postępy, bardzo lubi zajęcia u Pana Tomka i uczestniczy w nich z dużą ochotą. Pan Tomek jest profesjonalistą ze wspaniałym podejściem do dzieci. Potrafi zmotywować do ćwiczeń mimo różnych humorów dziecka. Diagnozuje problem i z nim walczy. Szczerze polecamy.

G

Gośćć

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak

Pan Tomasz to profesjonalista najwyżej klasy z wielkim sercem do dzieci.szybko nawiązuje z nimi relacje.po kazdej wizycie bylam zdumiona postepami swojej córki.Juz po kilku zajęciach nadrobiła zaległosci w poruszaniu się.w bardzo jasny sposób omawiał ćwiczenia jakie wykonywał z córką dzięki czemu mogłam powtarzać je w domu.
Gabinet odpowiednio wyposażony w zabawki dla najmlodszych.
Polecam w 100%.Mama Oli


W

Wiesia

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak rehabilitacja syna...

Z czystym sumieniem i z całego serca polecam Pana Tomka. Bardzo miły i sympatyczny człowiek, a najważniejsze że wkłada całe serce i dużą wiedzę w rehabilitację dla dzieci i nie tylko, polecam jak najbardziej.

K

Karolina

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak obniżone napięcie mięśniowe

Polecam bardzo serdecznie Pana Tomasza Dutczaka. Świetny fizjoterapeuta z podejściem do najmłodszych. :) Profesjonalny, miły i co najważniejsze skuteczny. Zajęcia przebiegają w sympatycznej atmosferze a pan Tomasz rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania. Trafiłam z 5 miesięcznym Mikołajem dla którego problemem było leżenie na brzuchu, obracanie się oraz zaciśnięte piąstki. Po ok 4 miesiącach rehabilitacji inne dziecko. Efekty były już widoczne po pierwszych zajęciach. Dziecko zaczęło siadać, przyjmować pozycje czworaczą, a później już raczkować i wstawać. Obecnie świetnie sobie radzi z kolejnymi umiejętnościami. Jestem spokojna, że robi je poprawnie dzięki panu Tomaszowi. Z pewnością godny zaufania fizjoterapeuta. Polecam !
Mama Mikołaja

A

Andrzej

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak obniżone napiecie mięsniowe u niemowlaka

Na Pana Tomasza trafiliśmy dzięki naszej znajomej. I był to strzał w dziesiątkę. Fantastyczne podejście do problemu naszego maluszka, świetny kontakt z dzieckiem i z nami rodzicami. Dzięki czemu czuliśmy, że nasz Kubuś jest w naprawdę dobrych rękach. Po drugiej wizycie kontrolnej u Pani Neurolog dalsze ćwiczenia już nie były potrzebne. Całość rehabilitacji trwała około 3 miesięcy. Szczerze I od serca polecamy Pana Tomasza. Szczęśliwi rodzice Kubusia.

E

Edyta

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Tomasz Dutczak asymetria ułożeniowa, obniżone napięcie mięśniowe

Świetny specjalista. Cudowne podejście do dzieci, cierpliwość i zaangażowanie to drugie imię Pana Tomasza, co w przypadku pracy z maluszkami ma ogromne znaczenie. Szybko nawiązuje pozytywne relacje z dzieckiem. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zawsze punktualny i profesjonalny. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, co dla rodzica ma duże znaczenie. Gabinet czysty i zadbany, odpowiednio wyposażony, nawet w zabawki dla najmłodszych. Synek był rehabilitowany przez Pana Tomka przez cztery miesiące, z tygodnia na tydzień robił widoczne postępy. Dzisiaj już nie potrzebujemy wsparcia, dzięki pomocy Pana Tomka synek rozwija się prawidłowo, zdecydowanie polecam. Mama Wojtusia

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Neurologia dziecięca

Najczęściej zadawane pytania