Umów wizytę Zapytaj lekarza
143 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pracuję w standardach Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, korzystam jednak z różnych metod, dostosowywanych do indywidualnych potrzeb Klientów, a także zgodnych z podstawami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na RozwiązaniachUsługa: szkola dla rodziców w rodzinach patchworkowych

  Indywidualne podejście, trafne spostrzeżenia i rozwiązania. Polecam każdemu kto chce tworzyć fajną i zgraną rodzinę patchworkow.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na RozwiązaniachUsługa: probelmy z dzieckiem

  Trafiłam z polecenia i mimo moich wcześniejszych obaw (nie wiedziałam czy to jest odpowiednia specjalizacja) jestem bardzo zadowolona. Na początku myślałam, że p. tola da mi jakieś zalecenia co do spraw mojego dziecka, ale teraz wiem, że dużo lepsze było wypracowanie własnych rozwiązań. Mogłam zobaczyć moją sprawę z innej perspektywy, a przy okazji dowiedziałam się o tym, że sama mam już dużo sposobów, żeby poradzić sobie z problemami wychowawczymi. Teraz jest mi prościej, lepiej rozumiem swoje dziecko, ale i siebie. Samo miejsce też mi się podobało - jasne i domowe. Chociaż fotele średnio wygodne. Polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

  Podejmując decyzję o terapii, miałem całkiem duże oczekiwania, szczególnie, że wczesniej nie miałem okazji pracowac nad
  sobą w takiej formie.
  Samo nazywanie swoich oczekiwań i celów, o które mnie zapytała p. Tola na pierwszym spotkaniu było dla mnie nowym doświadczeniem.
  Wcześniej nigdy nie zastanwiałem się nad tym czego potrzebuję, a obmyślałem co mi nie pasuje. To było bardz dobre,
  terapeutyczne doświadczenie. Dziękuję za akceptacje i wysłuchanie. To bardzo ważne dla osoby, która na codzień spotyka
  się z brakiem tolerancji. Czuję, że wybrałem odpowiednią drogę, pozostaje nią iść. Bardzo polecam współprace.

  Tola Benedyczak2018-03-12

  Życzę udanej wędrówki i dziękuję za podzielenie się doświadczeniem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na RozwiązaniachUsługa: obniżone samopoczucie

  Bardzo dziękuję za spotkanie, które odbyło się w dobrej, przyjaznej atmosferze. Terapeutka była otwarta, akceptująca i nie oceniała mnie, dzięki temu szybko minął mi stres związany z wizytą. Na pewno będę polecał.

  Tola Benedyczak2018-02-27

  Bardzo dziękuję za opinię i życzę powodzenia!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w standardach Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, korzystam jednak z różnych metod, dostosowywanych do indywidualnych potrzeb Klientów, a także zgodnych z podstawami filozoficznymi mojej pracy - szacunkiem dla Klienta, koncentracją na rozwiązaniach i wzmacnianiu zasobów. Stosuję m.in. Terapię Motywującą (Dialog Motywujący), Porozumienie bez Przemocy (NVC), a także metodę Kids Skills w pracy z dziećmi i młodzieżą. Swoją pracę poddaję systematycznej weryfikacji przez superwizje z udziałem certyfikowanych superwizorów.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej, Polskiego Towarzystwa Terapii przez Sztukę oraz absolwentką studiów podyplomowych Arteterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam kurs podstawowy i zaawansowany w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (obecnie jestem w trakcie certyfikacji), oraz cykl szkoleń z Terapii Motywującej w pracy z osobami uzależnionymi behawioralnie. Ukończyłam także studia podyplomowe w standardach ICF z Life coachingu w Collegium Civitas.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas rocznego stażu klinicznego w Sopockim Ośrodku Specjalistycznym CTSR, prowadząc indywidualne i zespołowe konsultacje terapeutyczne. Następnie kontynuowałam pracę w ośrodku oraz praktykę prywatną. Na przestrzeni lat poszerzyłam doświadczenie podczas szkoleń rozwojowych i specjalistycznych, współpracując z organizacjami pozarządowymi, szkolnictwem publicznym i ośrodkami pomocy społecznej. Pracuję z seniorami, osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą.

  Podczas terapii ważna jest dla mnie partnerska współpraca z klientem.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Uniwersytet Gdański
więcej

Znajomość języków

 • angielski