Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce, by pomóc każdej osobie, która tego potrzebuje.
Oferujemy wsparcie z zakresu psychologii i psychiatrii dla każdego, niezależnie od wieku.
Znajdziesz u nas wiele przydatnych porad i motywacji na każdy dzień.
Obserwuj nas, by nie przegapić aktualności, informacji o szkoleniach i możliwościach uzyskania pomocy.
Jeśli ktoś z Twojej rodziny, przyjaciół, znajomych tego potrzebuje, koniecznie powiedz mu nas.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • .

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Specjaliści

Opinie o specjalistach (409)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  mgr Klaudia Korolska konsultacja psychologiczna młodzieży

  Bardzo konkretne, profesjonalne podejście fo problemu. Mimo naszej pierwszej wizyty, mamy wstępny plan działania a córka czuje się zaopiekowana

  mgr Klaudia Korolska

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że są Państwo zadowoleni z pierwszej wizyty. To dobry początek współpracy!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Idalia Gradel konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani doktor bardzo empatyczna , uśmiechnięta . Polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Aleksandra Siemaszko Konsultacja psychologiczna online

  Pani Aleksandra jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą. Uważnie słucha i często wyciąga trafne wnioski. Potrafi zadawać pytania na trudne tematy w delikatny sposób, przez co łatwiej na nie odpowiedzieć. Serdecznie polecam usługi Pani Oli.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Żaneta Mendyka-Sadoch Psychoterapia uzależnień i współuzależnienia

  Na terapię u Pani Żanety uczęszczam od kilku miesięcy i od pierwszej wizyty wiedziałam, że dobrze trafiłam. Specjalistka z ogromną wiedzą i doświadczeniem, ale również empatią i indywidualnym podejściem do każdego, kto zawita w progi jej gabinetu. Nie ocenia, ale zachęca do myślenia, analizowania, pomaga wejrzeć w sedno problemu a co najważniejsze towarzyszy w procesie jego rozbierania na czynniki pierwsze, co pozwala na głębokie zrozumienie jego przyczyn i zaplanowanie rozwiązań. Pani Żaneta posiada niezrównany talent do wyłapywania niuansów i niedostrzeganych przeze mnie kwestii czy analogii, nawet z najbardziej chaotycznych wypowiedzi. Podczas wizyt czuję się zaopiekowana, wiem, że mogę się otworzyć bez żadnych obaw, że mogę być swobodna ale też, że mogę komuś zaufać. Oprócz wsparcia podczas rozmowy, proponuje szereg metod i sposobów na radzenie sobie z przeróżnymi sytuacjami i emocjami co, osobiście, traktuję jako bardzo ważną częścią terapii i olbrzymią wartością dodaną.

  T
  Profil zweryfikowany
  Jakub Rojek konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam tego lekarza. Wizyty przebiegają bez pośpiechu, w przyjaznej atmosferze. Można poczuć się zaopiekowanym, a przede wszystkim otrzymać skuteczną pomoc.

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Gabriela Gostomska Inny

  Świetna Pani doktor. Empatyczna, mila, wypyta, zrozumie, wysłucha,poradzi

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Pelikant Inny

  Pani Doktor spokojnie i rzeczowo zebrała wywiad co spowodowałało, że poczułam się zaopiekowana i wysłuchana. Odpowiedziałą na wszytkie moje pytania w odniesieniu do proponowanego leczenia. Profesjonalne podejście do pacjenta.

  A
  Profil zweryfikowany
  Jakub Rojek konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pan doktor prowadził mnie w szpitalu stąd decyzja, aby kontynuować u niego leczenie. Pełen profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjenta. Polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Jakub Rojek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pan doktor po szczegółowym wywiadzie dobrał mi leczenie, po którym wreszcie czuję się lepiej. Zdecydowanie polecam, będę wracać na kolejne wizyty.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Pelikant konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo przyjazny lekarz. Poczułem się wysłuchany, a podczas samej wizyty czułem się niezwykle komfortowo. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła jak brać leki. Polecam z calego serca

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Feel Up Clinic, Gdańsk?
  Feel Up Clinic, Gdańsk dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: psychiatria, psychologia, psychologia dziecięca, psychoterapia, psychotraumatologia, dietetyka.
 • Oferta Feel Up Clinic obejmuje 39 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży, Konsultacja psychologiczna (dorośli), konsultacja psychologiczna młodzieży, konsultacja terapeutyczna dla par, psychoterapia par, Diagnoza osobowości MMPI, Psychoterapia uzależnień i współuzależnienia, konsultacja seksuologiczna, terapia seksuologiczna, konsultacja seksuologiczna dla par.
 • Tak, Feel Up Clinic oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Feel Up Clinic ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Feel Up Clinic może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 409 osób dodało swoją opinię o placówce Feel Up Clinic. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Feel Up Clinic to Jabłoniowa 18 Gdańsk.