lek.

Ryszard Karakiewicz

Chirurg, Urolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Ryszard Karakiewicz to jeden z 152 lekarzy o specjalizacji chirurg w miejscowości Gdynia na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten chirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Ryszard Karakiewicz przyjmuje w 5 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 110 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

11 opinii

 • Niestety, ale Pan doktor nie pomógł mi z nieprzyjemną infekcją, która ciągnęła się miesiącami. Po ponad miesięcznym oczekiwaniu na wizytę w placówce publicznej oraz po przebyciu już kilku kuracji antybiotykowych usłyszałam, że "powinnam stosować żurawinę i witaminę C".. Pan doktor nie skierował mnie na szczegółowe badania, przepisał antybiotyk wyczytany przy mnie z książeczki antybiotyków (co się później okazało to nawet nie był antybiotyk), który był dosyć drogi.
  Pan doktor mnie nie wyleczył, a z uwagi na ciągnącą się chorobę przez wiele miesięcy musiałam męczyć się z bolesnymi objawami.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wspaniały lekarz, z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Konkretnie i w sposób bardzo zrozumiały dla pacjenta przekazuje wszelkie informacje dot. leczenia, cierpliwy i delikatny. Po wielu wizytach u specjalistów trafiłem do doktora Karakiewicza, co zaoszczędziło mi kolejnych stresów, cierpień i nieprzyjemności. Doktor pomógł mi niemal natychmiastowo ;
  cieszy sie podobną opinia wsród znajomych, którym poleciłem wizytę u tego urologa. Szczerze polecam!!

 • Szybka i trafna diagnoza. Sposób leczenia daje upragnione efekty. Bardzo doświadczony lekarz i świetny człowiek.Polecam w 100%!

 • Bardzo dobry lekarz, już mało jest takich specjalistów. Konkretny z ogromną wiedzą, spokojny no i ma czas dla pacjenta. Wyjaśnia wszystko bardzo obrazowo. Byłam pod ogromnym wrażeniem po wyjściu z gabinetu.

 • Pan doktor po chwili rozmowy wysłał mnie na USG. Po badaniu wróciłem do jego gabinetu. Lekarz z uśmiechem na ustach nie mając jeszcze żadnych wyników stwierdził "pewnie wodniak". Oczywiście okazało się że nie jest to wodniak żaden inny nowotwór. Ale mocno mnie zestresował. Po obejrzeniu wyników wypisał mi skierowanie na badania do szpitala. Tyle tylko, że słowem nie powiedział co mi jest, co podejrzewa lub jak można interpretować wyniki badań. NIe odpowiedział n ażadne moje pytanie. Suma sumarum wydałem sporo pieniędzy, przez chwilę miałem prawie zawał a dowiedziałem się wielkie nic.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry specjalista, szybko zdiagnozował chorobę i przeprowadził skuteczne leczenie, bardzo dyskretny (miało to duże znaczenie ponieważ syn ma 16 lat).
  Jest uczciwym i dobrym lekarzem godnym polecenia innym potrzebującym pomocy pacjentom. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Dobry lekarz
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • Szczerze polecam tego lekarza! Wyleczył mnie jedną, dość długotrwałą, ale skuteczną kuracją z bardzo przykrych i ciągle nawracających kobiecych dolegliwości. Od 3 lat problem ani razu się nie pojawił! A zanim trafiłam do dr Karakiewicza naprawdę się wycierpiałam. Jestem mu naprawdę wdzięczna!

 • Rewelacyjny lekarz. Jestem młodą kobietą ale miałam bardzo poważne i przewlekłe problemy urologiczne. Leczyłam się u wielu "okrzyczanych" specjalistów. Dopiero dr Karakiewicz pomógł mi i niedługo później również mojemu mężowi. Ponadto jest to człowiek o dużej kulturze osobistej i do tego UCZCIWY!!! Doktor wielokrotnie pomagał w naszym leczeniu bardziej niż musiał jedynie za słowo "dziękuję"

 • Bardzo dobry lekarz. W latach 90 pomógl mi wyjsc z choroby którą inni lekceważyli.
  Jedynie on serio potraktowal stan zapalny prostaty a wręcz namówił mnie i postraszyl o konsekwencjach nieleczenia .Ja wtedy miałem 30 lat i cały czas leczyłem chorobe dermatologiczna a on jako jedyny lekarz potrafil postawic trafną diagnoze.
  Wszystkiego dobrego dla Pana

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online