Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Biwakowa 3

80-229 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Abrahama 25

80-307 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Kilińskiego 34

80-452 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Kołobrzeska 46

80-394 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Polanki 7

80-308 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Majewskich 26

80-457 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sławomir Stawski

  Ortopeda, lek.

  • C

   Lekarz postawił prawdopodobnie prawidłową diagnozę mojej choroby, ale jednocześnie oznajmił, że nie widzi na nią lekarstwa i "trzeba z nią żyć". Byłem już u wielu specjalistów i niektórzy nie potrafili zdiagnozować choroby, ale byli też tacy, którzy zalecili mi wiele przydatnych porad jak zmniejszyć ból, dlatego daje tylko 3/5.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból kolan

   Bardzo dobry specjalista, już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnoze mojemu synowi, dzięki temu mój syn niego jak kiedyś .

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ryszard Karakiewicz

  Chirurg, Urolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo rzeczowa konsultacja, precyzyjna opinia oraz porada. Zapisalam męża rowniez na konsultację do P. Doktora. Polecam

  • P

   Niestety, ale Pan doktor nie pomógł mi z nieprzyjemną infekcją, która ciągnęła się miesiącami. Po ponad miesięcznym oczekiwaniu na wizytę w placówce publicznej oraz po przebyciu już kilku kuracji antybiotykowych usłyszałam, że "powinnam stosować żurawinę i witaminę C".. Pan doktor nie skierował mnie na szczegółowe badania, przepisał antybiotyk wyczytany przy mnie z książeczki antybiotyków (co się później okazało to nawet nie był antybiotyk), który był dosyć drogi.
   Pan doktor mnie nie wyleczył, a z uwagi na ciągnącą się chorobę przez wiele miesięcy musiałam męczyć się z bolesnymi objawami.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Zbigniew Gaweł

  Ginekolog, lek.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   U Pana lekarza byłam dwa razy, pierwszy raz przy pierwszym badaniu prenatralnym, drugi raz przy ostatnim (pomiędzy trafiłam na szczęście na urlop Pana Lekarza i miałam zastępstwo z super ginekologiem:)). Może zacznę do tego, że ani dzień dobry, ani nic innego. Na pierwszej wizycie z ust Pana Lekarza padło tylko jedno słowo, a mianowicie "skierowanie". Byłam w szoku. Nie było prośby o położenie się, czy też rozebranie (nie wiedziałam jak będę badana, musiałam się domyślać). Na moje pytanie czy mam się położyć, Pan wskazał ręka na łóżko. Badanie przebieglo bardzo szybko, trwało może 10 min. Oczywiście w ciszy. Nic nie widziałam na ekranie (w przeciwieństwie do badania z innym lekarzem, który mi opowiadał co dokładnie bada i jak dziecko się ułożyło, pokazywał na żywo jak dziecko otwiera buzke i zamyka- czego nie doświadczyłam na żadnym badaniu z Panem Gawlem). Na ostatniej wizycie Pan Zbigniew powiedział trochę więcej niż poprzednio, na przykład "zamknąć drzwi, przeciag bedzie" gdzie ledwo weszłam do gabinetu (Oczywiście na moje dzień dobry nie doczekalam się odpowiedzi...). I znowu to oczekiwanie, co zrobić. Położyć się czy nie? Lekarz usiadł przed usg a ja stałam mu za plecami, czekając na jakieś polecenie. W końcu padło z ust "Położyć sie" "nizej". Badanie trwało 7 minut. (Na badaniach polowkowych byłam przez pół godziny!). I długo długo nic nie usłyszałam. Badanie bardzo nieprzyjemne, bardzo mocno miałam uciskany brzuch, tylko czekałam aż skończy. Więc jeśli komuś zależy na ciszy i spokoju, na braku informacji odnośnie dziecka - to polecam tego lekarza. Na szczęście był to mój ostatni raz u tego pana. Przy następnej ewentualnej ciąży na pewno się do niego nie wybiorę. Trochę więcej empatii Panie Zbigniewie!!!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH Manhattan

   Mam bardzo mieszane uczucia. Moja pierwsza wizyta u tego lekarza to było USG piersi i z tego badania jestem zadowolona - doktor wykrył zmianę w piersi (później okazało się, ze to włókniak - do obserwacji), skierował mnie do odpowiedniej placówki, pod której opieką jestem teraz cały czas. Niestety, z drugiej wizyty jestem bardzo niezadowolona. Udałam się do Pana doktora do kontroli, ponieważ leczenie zlecone przez innego lekarza nie przynosiło efektów, a staram się o dziecko i każdy cykl jest na wagę złota. Badanie było bardzo pobieżne, lekarz użył tylko jednej rękawiczki, po badaniu nie umył rąk, tylko usiadł do biurka. Mówił bardzo mało, ale komentarze były bardzo dziwne i nie na miejscu. "Jest jakaś biała wydzielina, ale to nie grzybica" (nie dowiedziałam się jednak, co to jest). Na pytanie, dlaczego odczuwam suchość i dyskomfort, skoro wg niego nic mi nie jest, odpowiedział, "proszę sobie do współżycia kupić żel nawilżający" i "widziałem już dużo bardziej suche pochwy" (równie dobrze mogłabym pójść do ortopedy ze skręconą nogą i usłyszeć "jak chce pani chodzić, proszę sobie kupić laskę, widziałem dużo bardziej skręcone nogi" - chyba nie o to chodzi, prawda?). Na kolejne pytanie, czy suchość nie jest czasem spowodowana stanem zapalnym, otrzymałam odpowiedź, że mam się nie przejmować stanem zapalnym, bo to nie przeszkadza w zajściu w ciążę. Jasne, a że zarażam partnera to już nieistotne... Zostałam potraktowana jak hipochondryczka, która przychodzi do lekarza w zasadzie nie wiadomo po co, nie dostałam skierowania na badanie ani żadnej recepty, bo przecież "nic mi nie jest". Zaniepokojona objawami, poszłam do innego lekarza, okazało się, że konieczne jest dalsze leczenie.
   USG piersi - tak, polecam, badanie ginekologiczne - nigdy więcej!!!!!!! :-(

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Anna Pawłowska

  Gastrolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja gastrologiczna

   Wizyta w związku z dolegliwościami zarówno gastrologicznymi jak i proktologicznymi. Badanie, mimo obaw i strachu, przebiegło bardzo komfortowo. Konsultacja rzeczowa i pomocna. Konkretne i wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Warto skorzystać z wizyty u takiego specjalisty. Polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: Konsultacja telefoniczna - Gastroenterolog

   Bardzo przyjazny i zaangażowany lekarz, zna się na swoim fachu, wie o czym mówi, daje sobie czas na wszelkie wyjaśnienia.Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Irena Bąbol

  Diabetolog,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH ManhattanUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Najbardziej zaangażowany i profesjonalny znany mi lekarz. Z uwagą podchodzący do wyjaśnień pacjęta.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH ManhattanUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Pani dr bardzo empatyczna, wszytko wytłumaczy, dobre podejście do pacjenta jako pacjentka w ciąży ze stwierdzoną cukrzycą zostałam dokładnie zbadana i wszytko zostało dokładnie wyjaśnione

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Aneta Jaroszewska

  Psychiatra,

  • G

   Zecydowanie polecam Sz.P. Anetę. W sytuacji, gdy nie mogłem na nikogo liczyc była moim jedynym opraciem, wykazując się pełnym profesjonalizmem, pomogła mi przed podjęciem decyzji ostatecznej.

   Zapamiętam ją do końca życia, wspominając jak najmilej.


   Z poważaniem,
   Marcin

  • P

   Wspaniały psychiatra, wielka wiedza teoretyczna poparta praktyką. Polecam wszystkim, na pewno pomoże.


 • Bożena Mackiewicz

  Ortodonta, Stomatolog, lek. dent.

  • G

   Przeżyłam tu aż 2,5 roku- założono mi aparat stały, z powodu wady zgryzu, dlatego tak długo. Myślę, że u Pani Bożeny można spotkać pełen profesjonalizm i wiecznie miłą atmosferę. Pani asystująca nieustannie obdarza miłym uśmiechem za co jestem jej wdzięczna. Posiadałam możliwość wyboru koloru gumek (za każdym razem inny) co mi się bardzo spodobało. Oczywiście ceny nie są jakieś zawrotnie niskie- tak jak wszędzie. Po leczeniu aparatem mój zgryz wrócił na swoje miejsce i mogę się już cieszyć zdrowym uśmiechem. Zęby jak dotąd " nie rozeszły" mi się (minęło pół roku od ściągnięcia aparatu) także wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam w 100 % ;))


 • Katarzyna Murat

  Psychiatra,

  • A

   bardzo dobry specjalista, spokojne,rzeczowa skutecznie potrafi ukoić zszargane nerwy, nie raz wyciągnęła mnie z opresji


 • Ewa Semetkowska-Jurkiewicz

  Diabetolog, dr n. med.

  • P

   Polecam gabinet Pani dr Semetkowskiej, jest ona świetnym lekarzem. Poświęca wiele czasu pacjentowi i ma dużo cierpliwości. Gabinet jest w Madisonie na III piętrze. Polecam szczerze!

  • Super lekarz. Jestem bardzo zadowolony. Miła osoba i gigantyczna wiedza. Przy okazji standardowych badań wykryła u mnie dodatkowe problemy z złym cholesterolem. Problem został szybko wykryty a zalecona terapia już przynosi dobre efekty. Polecam


 • Grażyna Białas-Dębska

  Psychiatra,

  • S

   Leczyłam się u tej pani przez kilka miesięcy w przychodni na ulicy Gospody. Hm... Jak to mówią, są różni lekarze i różni pacjenci. Nie każdy, każdemu odpowiada.
   Okropnie się przed tą panią blokowałam, niewiele mówiłam a jak mówiłam o czymś dla mnie ważnym to spotykałam się z niezrozumieniem i umniejszaniem, czasem lekceważeniem problemu.
   Niekiedy miałam wrażenie, że leczy mnie bez mojego udziału, traktuje przedmiotowo i chce jak najszybciej pozbyć się z gabinetu. Nie tłumaczyła swoich decyzji, nie brała pod uwagę mojego zdania, tak naprawdę nawet nie wiedziałam na co jestem leczona.

   Aczkolwiek pani dr jest sympatyczną osobą i całkiem przyjemnie rozmawiało się z nią na neutralne, niezwiązane z leczeniem, tematy :P


Powiązane wyszukiwania