Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

aleja Zwycięstwa 49

80-207 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
421 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ilona Kłapiszewska konsultacja ginekologiczna

  Благодарна врачу за профессиональную консультацию. Прекрасный врач, внимательное отношение, максимум информации, современные методы лечения.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Dorota Muszyńska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani doktor bardzo zaangażowana, jest empatyczna, zadaje szczegółowe pytania. Czułam się zrozumiana, otrzymałam pomoc, której potrzebowałam. Polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Pawłowska konsultacja gastrologiczna

  Byłam na dwóch wizytach. 1 przejrzenie historii choroby, zlecenie badań 2. Pani skończyły się pomysły i stwierdziła cytuje "Idzie Pani do psychiatry" odpowiedziałam że byłam na konsultacji i psychiatra powiedział że nie mam problemów natury psychologicznej, odpowiedź Pani doktor "Proszę znaleźć innego psychiatrę" - dzięki za radę, znalazłam nowego gastrologa - przepisał jeden lek większość objawów ustąpiła, co do reszty przekonam się na wizycie kontrolnej. Nie polecam...


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Dębniak konsultacja laryngologiczna

  Wizyta była opóźniona, ale jak to pani doktor powiedziała jednemu zniecierpliwionemu pacjentowi: jak pacjent potrzebuje czasu, to potrzebuje i za to ogromny, ogromny szacunek. Badanie laryngologiczne bardzo dokładne - byłam u paru laryngologów i żaden nie zaglądał do samego gardła.
  Ale, inny laryngolog zauważył, że mam cienką śluzówkę przez refluks. Pani doktor tego nie zauważyła. nie za bardzo więc wiem, komu mam w takiej sytuacji wierzyć.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Dębniak konsultacja laryngologiczna

  Pani doktor bardzo kompetentna i bardzo cierpliwa. Jako pacjent czułem, że jestem w dobrych i fachowych rękach. A co najważniejsze, biorąc pod uwagę moją wcześniejszą wizytę, jest skuteczna. Krwawienie z nosa ustało.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Radomyska-Łaska konsultacja endokrynologiczna

  Z całego serca polecam Pani Doktor, wizyty zawsze rzeczowe i na temat. W mojej sytuacji udało się wyrównać hormony tarczycy i zajść w ciąże. Pani Doktor zawsze interesuje się stanem zdrowia pacjenta, jest miła i odpowiada na wszystkie pytania.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agnieszka Bobkowska - Macuk konsultacja internistyczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty ,widać doświadczenie i zangarzownie ze strony lekarza. Na pewno w razie potrzeby skorzystam z kolejnej porady .Darek


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hanna Dembicka konsultacja okulistyczna

  Byłam u dr Dembickiej na kontroli. Bardzo się zawiodłam. Pani dr zamiast sprawdzić mój wzrok na początku (tablica z literkami) to najpierw wkropiła krople, po których to nie było możliwe, następnie kazała umówić się na kolejną wizytę ( oczywiście byłam odpłatnie). Przyszłam na kolejną wizytę gdzie kazała mi przeczytać literki na tablicy i dała mi do wyboru dwie opcje okularów i powiedziała, że to ja mam wiedzieć czy lepiej widzę w pierwszych czy w drugich. Zarówno w jednych jak i w drugich widziałam beznadziejnie. Pani dr kazała mi wybrać po czym wypisała receptę na okulary, w których wszystko mi się rozjeżdżało. Nie polecam, nie dość, że wyrzuciłam pieniądze to zmarnowałam czas. Od lat noszę okulary i nie raz miałam zmieniane ale nigdy nie spotkałam się z takim podejściem lekarza do pacjenta. Oczywiście recepty nie zrealizowałam i nie kupiłam nowych okularów tylko poszłam do innego lekarza, który złapał się za głowę widząc receptę pani dr.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Keller konsultacja pulmonologiczna

  Polecam. Dobry kontakt z pacjentem, zrozumiałe tłumaczenie przyczyn choroby oraz zastosowanej terapii.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ilona Kłapiszewska prowadzenie ciąży

  Все понравилось. Для меня было важно прийти первый раз именно к русскоговорящему доктору, чтобы правильно объяснить и понять. Доктор сдержанный, на все вопросы ответила. Благодарю.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania