O nas

Centrum Medyczne LUX MED Gdańsk Al. Zwycięstwa 49 dedykowane jest dla Pacjentów korzystających z wizyt stacjonarnych oraz Porad Telemedycznych.
Języki
 • Polski

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (574)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Jakub Krukowski konsultacja urologiczna

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Doktor bardzo miły, treściwy, wszystko jasno wyjaśnił. Niepotrzebny stres przed wizytą. Bardzo mocno polecam :)

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Balita-Roszak ECHO serca

  Będąc na płatnej wizycie za 249 zl oczekiwałbym nieco więcej zaangażowania niż 90 sekund na echo serca na lewym boku i mniej niż 60 na wznak . Skoro przychodzę tylko profilaktycznie to nie znaczy, aby całą wizytę zamykać w czasie poniżej 5 minut ,łącznie z rozebraniem, ubraniem i wydrukowaniem gotowca, ze wszystko w porządku ! Minimum przekazu i bardzo podmiotowe traktowanie klienta,, pacjentem z pewnością nie byłem tylko numerkiem Było opóżnienie na korytarzu, więc pani dr.sobie je nadrobiła . Zdecydowanie nie polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Rozmiarek dobór soczewek kontaktowych miękkich

  Bardzo przyjazna Pani, zaangażowana w swoją pracę.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Korendo USG piersi

  Szczegółowe wyjaśnienia, skrupulatne odpowiedzi na zadane pytania.

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Korendo USG piersi

  To że pani doktor jest nieprzyjemna to może być subiektywne i nie mieć znaczenia w ocenie. Ale niestety doktor wykonuje badanie bardzo szybko twierdząc że tak jest prawidłowo. Podczas jednego badania piersi, kiedy dosłownie zamiatała je sondą jak zmiotką, nie stwierdziła zmian. Po roku było kilka dużych guzów które wg innego radiologa musiały być wtedy widoczne. Trafiłam do pani doktor drugi raz z dużym już guzem i ropniami podczas laktacji, stwierdziła że tam się tak dużo dzieje że nie wiadomo co jest czym i trzeba operować. Kolejne konsultacje u innych radiologów w kolejnym dniu były ocenione konkretniej. Do tego komentarze dotyczące stanu zdrowia i częstotliwości badań. Nie polecam osobom wrażliwym i ze złożonym problemem.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Mincewicz - Narloch konsultacja ginekologiczna

  Zgłosiłam się do pani doktor celem zmiany metody antykoncepcji po zakończeniu karmienia. Pani Maria zleciła (sama z siebie, co niestety rzadkie w tych czasach) odpowiednie badania i po wywiadzie i weryfikacji wcześniejszych badań wypisała receptę. Bardzo kompetentna i rzeczowa ginekolog, jestem szczerze zaskoczona poprzednimi opiniami. Zdecydowanie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Korendo USG piersi

  Bardzo szczegółowa informacja podana przez Panią dr. Nie każdy lekarz mówi na co zwracać uwagę.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Korendo USG piersi

  Najgorsza wizyta jaką miałam w życiu. Zgłosiłam się na badanie usg piersi zlecone przez ginekologa. Pani doktor od pierwszej chwili negowała wszystko, była wobec mnie bardzo niemiła i opryskliwa choć nie dałam powodu do takiego zachowania. Wykonała badanie nie opisując zmian dokładnie jak robili to inni lekarze. Uwagi tej pani podważały decyzje lekarza kierującego mnie na to badanie Jestem zniesmaczona ta wizytą. Nie polecam.

  F
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Olgierd Gilis USG płodu

  Najgorsza wizyta na której kiedykolwiek byłam! Zdecydowanie odradzam

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Mincewicz - Narloch Telemedycyna - Porada - Gienkologa

  Teleporade z p. Doktor umowilam poniewaz potrzebowalam zaswiadczenia ze po poronieniu moge powrocic do pracy z l4 dluzszego niz 30 dni (wymagane dla lekarza medycyny pracy). Pani doktor odmowila wydania zaswiadczenia. W takim razie skoro jestem niezdolna do pracy poprpsilam o dodatkowe l4 na 2 dni gdyz stacjonarna wizyte u mojego lekarza ginekologa mam wlasnie za 2 dni. Pani doktor odmowila l4 i doradzila abym w pracy wziela urlop na żądanie. Nie od tego jest urlop wypoczynkowy. Bardzo niewyrozumialy lekarz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

aleja Zwycięstwa 49, 80-207 Gdańsk

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania