Lek.

Robert Zawiślak verifiedCreated with Sketch.

Homeopata, Lekarz rehabilitacji medycznej, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • U

  najlepszy lekarz jakiego znam! leczyl mnie jako dziecko teraz i mnie i moje dziecko... Moja rodzine wyciagnal z AZSu, skazy bialkowej,zapalenia płuc w 1 noc!, roznyuch zmian skornych, ostrej grypy zoladkowej, nawracajcaych angin, guza piersi (bezoperacyjnie, zastrzykami!), pomogl przy leczniu nowotworu itd.. bardzo skuteczny, mily, skupiony na pacjencie, stara sie za wszelka cene pomoc, jednak jak nie umie z gory o tym informuje pacjenta co jest bardzo uczciwe! Mam pelne zaufanie do Pana Dr bo nie straszy ale leczy skutecznie nie bojcie sie poglebienia objawow bo to w homeopatii normalne na poczatku leczenia. Polecam Pana Dr z calego serca i bardzo dziekuje za przywracanie zdrowia mojej rodzinie!:)

 • Szukasz hometopaty? Pacjenci polecają:

  Anna Warecka
  Anna Warecka
  Pediatra, Lekarz rodzinny, Homeopata
  Batorego 3, Kraków
  Dobry lekarz, zdecydowanie polecam!!! Sumienna, chętnie odpowiada na wszystkie pytania, wydaje się posiadać rozlęgłą… więcej

  Bogusława Gola
  Bogusława Gola
  Lekarz rodzinny, Homeopata
  Stanisława Żółkiewskiego 20, Kraków
  Pani Doktor bardzo uwaznie sluchala, obserwowala i zadawala wiele pytan robiac notatki. Na koncu dostalismy wskazowki… więcej

  Urszula Nowotny
  Urszula Nowotny
  Homeopata, Alergolog
  Modrzewskiego 3/1, Kraków
  Fantastyczna Pani Doktor, Leczymy się pod okiem pani Doktor od 3 lat. Antybiotyk podaje w totalnej ostateczności. Leczenie… więcej

  Mariusz Miśtal
  Mariusz Miśtal
  Homeopata
  ul.Przybyszewskiego 1, Kraków
  Moja mama leczyla mnie u Pana Doktora od urodzenia, mam teraz 22 lata. Raz w zyciu brala, antybiotyk, bo akurat… więcej

  Lucyna Adamus
  Lucyna Adamus
  Pediatra, Lekarz rodzinny, Homeopata
  OsBohaterów Września 3 (Ul.Srebrnych Orłów), Kraków
  Nasza kochana Pani doktor, świetne podejście do małego i dużego pacjenta. Szuka przyczyny, a nie tylko leczy objawy.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • W czerwcu 1983 otrzymałem dyplom Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie, dziś Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1983-1990 pracowałem w Oddziale Rehabilitacji Miejskiego Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. W 1989 roku uzyskałem I-stopniową specjalność kliniczną w zakresie rehabilitacji ogólnej.

   Od 1980 roku poznawałem tradycyjną chińską medycynę (TCM), radiestezję medyczną, irydologię i homeopatię. W latach 1983-1996 studiowałem antropozoficznie poszerzoną medycynę w oparciu o osobiste kontakty z Panem dr Heintz-Hartmutem Vogel’em i w 1990 roku odbyłem szkolenie w Firmie Wala w Bad Boll/Eckwaeldem pod Stuttgartem.

   W roku 1990 uzyskałem uprawnienia do wykonywania zabiegów akupunkturowych w zakresie posiadanej specjalności klinicznej, w 1992 roku ukończyłem kurs homeopatii klinicznej Instytutu Boiron, a w 2004 roku uzyskałem tytuł licencjonowanego lekarza homeopaty Brytyjskiego Fakultetu Homeopatii [LFHom(Med)].

   W latach 2003-2006 sformowałem i przeprowadziłem 3-letni podyplomowy kurs homeopatii dla lekarzy medycyny, stomatologii, weterynarii i farmaceutów w Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum UJ w Krakowie, który ukończyło egzaminem ok. 50 słuchaczy.

   Od lat 90-tych XX wieku jako gościnny wykładowca prowadzę zajęcia fakultatywne dla studentów V roku Wydziału Farmacji CM UJ w Krakowie oraz podyplomowe szkolenia dla farmaceutów z zakresu homeopatii.
   Od 2013 roku zajmuję się głównie edukacją prozdrowotną, metodą Recall Healing, oraz szeroko pojętym coachingiem jako niezbędnymi elementami skutecznej terapii.
   W początku 2014 roku utworzyłem "wirtualny gabinet" dający pacjentom szansę umówienia się na spotkanie on-line w dowolnym czasie oraz miejscu, które nie wiąże pacjenta koniecznością opuszczanie własnego domu aby ze mną porozmawiać..
   Kontakt możliwy przez skype: vimenahelp

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Choroby

  • promuję zdrowie i pomagam pacjentom zachować je na długo

  Usługi

  Vimena

  ON-LINE, Stare Miasto, Kraków, małopolskie

  Pierwsza konsultacja homeopatyczne, opracowanie kwestionariusza 150 zł
  Konsultacja homeopatyczna 100 zł
  Spotkanie on-line 100 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • U

   najlepszy lekarz jakiego znam! leczyl mnie jako dziecko teraz i mnie i moje dziecko... Moja rodzine wyciagnal z AZSu, skazy bialkowej,zapalenia płuc w 1 noc!, roznyuch zmian skornych, ostrej grypy zoladkowej, nawracajcaych angin, guza piersi (bezoperacyjnie, zastrzykami!), pomogl przy leczniu nowotworu itd.. bardzo skuteczny, mily, skupiony na pacjencie, stara sie za wszelka cene pomoc, jednak jak nie umie z gory o tym informuje pacjenta co jest bardzo uczciwe! Mam pelne zaufanie do Pana Dr bo nie straszy ale leczy skutecznie nie bojcie sie poglebienia objawow bo to w homeopatii normalne na poczatku leczenia. Polecam Pana Dr z calego serca i bardzo dziekuje za przywracanie zdrowia mojej rodzinie!:)

  • I

   Bardzo wiele dostałam w kontakcie z dr Zawiślakiem. To lekarz, który nie tylko działa dając coś "z zewnątrz", ale też potrafi zainspirować tak, aby samemu zacząć świadomie o siebie dbać. Zawsze doświadczałam zaangażowania i adekwatnej pomocy w swoich kłopotach. Bardzo polecam.

  • P

   Witam wszystkich. Nie znam doktora jeszcze dobrze ale znam homeopatię i wiem , że będą w 100 proc szczerym w stosunku do lekarza i potrafiąc się obserwować można zdziałać wszystko...Wiele osób pisze, że nastąpiło pogorszenie choroby....i o to własnie chodzi w homeopatii,,,MA BYĆ pogorszenie bo wtedy organizm zaczyna walczyć...musi być , źle żeby było potem dobrze...i trzeba to przetrwać....

  • A

   Sami nie chorujemy wiele, korzystamy głównie z pomocy Pana Doktora dot. naszego 5 letniego dziecka. Z poważniejszych rzeczy do tej pory udało nam się dzięki pomocy dr Zawiślaka łagodnie przejść ospę, pokonać poważny problem z płucami bez szpitala i antybiotyków, wielokrotnie uspokoić męczący kaszel bez syropów, tabletek itp. Bardzo ważny jest dla nas stały kontakt w trakcie choroby z p. Doktorem, modyfikowanie zaleceń odpowiednio do aktualnej sytuacji oraz jego zainteresowanie i troska o pacjenta. Niestandardowy lekarz o bogatej wiedzy z różnych dziedzin medycyny. Gorąco polecam.

  • Z

   Doktor Zawiślak bardzo pomógł w leczeniu kamicy żółciowej. Według tradycyjnej medycyny i opinii lekarzy woreczek nadawał się do usunięcia. Jednak się nie poddałem i zastosowałem leczenie homeopatyczne proponowane przez dr. Zawiślaka. Dolegliwości zaczęły ustępować po kilku dniach i po miesiącu kontrolne badanie wykazało zmniejszenie kamieni w woreczku. Stosuję profilaktycznie leki homeopatyczne, aby kontynuować terapię. Poprawa jest znaczna. . Doktor pomógł mi również w problemach z niewydolnością krążenia. Bardzo polecam
   .

  • W

   Ja jestem pacjentka Doktora od wielu lat. Od ponad trzech lat leczę również moje dziecko i mam dwa genialne przykłady: pierwsze to angina - od momentu zdiagnozowania i podania właściwych leków do ustąpienia objawów (bardzo wysoka gorączka, wymioty, powiększone migdały) minęło około 4 godziny. Dziecko antybiotyku wogóle na oczy nie widziało.
   Drugi przykład to rota wirus: od momentu wystąpienia objawów i podania leku objawy (biegunka i wymioty) zanikły po około 5 godzinach.
   To są chyba najbardziej obrazowe przykłady na skuteczność leczenia dr Zawiślaka.

  • A

   Dr.Zawiślak jest lekarzem,który próbuje wyleczyć chorego człowieka,a nie tylko leczyć.Oczywiście, jak można
   przeczytać na forum, nie zawsze to doktorowi się udaje, bo wychodzenie z choroby nie zależy tylko od niego, ale
   głównie od nas samych i czasem od rzeczy, których nie jesteśmy w stanie dosięgnąć i zmienić.Częściej trzeba
   patrzeć w "lustro" i najpierw u siebie szukać przyczyn niepowodzenia terapii.

  • E

   Bardzo dobry fachowiec.Nikt nie był w stanie pomóc mojemu synowi,który miał ataki duszności.Dopiero dzięki odpowiednio dobranym przez dr Zawiślaka lekom homeopatycznym udało się wyjść z błędnego koło:antybiotyki,sterydy i powrót choroby.Polecam .

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • K

   Cóż. Zacznę może od tego, że jeśli chcecie pozbyć się ze swojego portfela kilku stówek to lepiej kupcie sobie w markecie 30 zgrzewek wody mineralnej i 30kg cukru. Zmieszajcie i pijcie. Wyjdzie na to samo.
   Nie wiem jak z fizjoterapią ale homeopatia a'la pan Zawiślak odchudziła porządnie tylko mój portfel i nic poza tym.
   Oczekiwanej odporności dziecka jak nie było tak nie ma. Homeopaci mają świetne wyniki w leczeniu chorób, które... same się leczą. I to była moja pierwsza i ostatnia przygoda z homeopatia. Następnym razem pójdę na Giewont i pomedytuje. Chociaż będzie taniej a efekt tak samo mizerny. Pozdrawiam wszystkich łatwowiernych.

  • E

   Leczenie antybiotykami zakażenia bakterią E coli nie przyniosło rezultatu. Po powrocie ze szpitala znowu dostałam prawie 40 stopniowej gorączki. Dopiero homeopatyczne leki przepisane przez Dr Zawiślaka zlikwidowały stan zapalny.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG