lek.

Rafał Leszek Nieznański

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Ortopeda

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
222 odwiedziny w ciągu 30 dni

Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel. Specjalista ortopedii I-go stopnia, chirurgii z 17 letnim doświadczeniem w zawodzie. Traumatolog,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Grzybowska Platinum TowersUsługa: ból kolan

  Dr Nieznański w kontakcie jest nieprzyjemny, mrukliwy. Mówi tak mało i tak pod nosem, jak tylko może. Nie objaśnia istoty choroby, o wszystko trzeba się dopytywać. W moim wypadku spóźnił się pół godziny, nawet nie przeprosił, znatomiast lekceważąco żuł gumę (dwukrotnie!). Kompletnie nie nawiązał ze mną kontaktu jako z człowiekiem. O merytoryce ani skuteczności leczenia nie mogę nic powiedzieć, bo nie zamierzam więcej iść do tego lekarza.

 • Byłam kilkakrotnie na wizycie u P dr.Nieznańskiego.
  Jestem po przeszczepie,więc leczenie wymaga indywidualnego i profesjonalnego podejścia do pacjenta.
  I taki właśnie jest Pan dr.Nieznański.
  Byłam również operowana przez P.dr.
  Jestem bardzo zadowolona. Opieka zarówno przed jak i po operacji bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Operacja wykonana perfekcyjnie z pełnym profesjonalizmem.Czułam się jak w prywatnym szpitalu a operacja była wykonana na NFZ.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu dr.Nieznańskiemu .
  Wdzięczna pacjentka Iwona B.

 • M

  Podejście lekarza lekceważące, na opisany problem (ból szyi) zapytał "po co tutaj jestem" gdzie zdjecie rtg ewidentnie wskazuje na problemy z kręgosłupem. Wypisał skierowanie do neurologa i dał zestaw ćwiczeń... wyrwany z jakiejś ulotki... na odcinel lędźwiowy!!! Zdecydowanie odradzam.

 • K

  Byłem na wizycie z bardzo bólacym kręgosłupem odcinek piersiowy, mam problemy z oddychaniem, ból nasila się przy głębokim oddechu. Zostałem przez Pana Dr totalnie zignoriwany, zaczął uderzać mnie w bolące miejsca także teraz ledwo chodzę. Polecił mi z tym problem udać się do lekarza internisty- po prostu szok.

 • J

  Konkretny, profesjonalny. Pomogl w szybkim dotarciu na operacje na nfz. Osobiscie czulam sie pod dobra opieka medyczna

 • M

  Jeśli ktoś szuka lekarza, ktory zainteresuje sie jego problemem, to nie polecam, lekarz sprawia wrażenie jakby jedyne co chciał to iść już do domu, a nie pomagać. Badanie i wywiad bardziej dokładnie przeprowadził mi lekarz ogólny. Szkoda. Nie mam zarzutu, ze pan doktor może nie jest wylewny, ale to jednak jest wg mnie wada u lekarza, lekarz powinien pomagać i wyjaśniać, czułam sie tam przedmiotowo.

 • E

  A ja uważam, że Pan doktor jest całkiem w porządku. Nie jest wylewny, ale przecież nie można wymagać, żeby się rozczulał nad każdym pacjentem. Przeszkadza mi tylko jedno, że Pan doktor nie chce zajmować się kilkoma dolegliwościami naraz. "..Najpierw poczekamy na wyniki MR kolana a potem się zastanowimy czym się zająć, kolanem czy kręgosłupem..." Mimo wszystko uważam, że jest dobrym specjalistą.

 • E

  Niedawno dr Nieznański operował moją siostrę (endoproteza stawu biodrowego). Operacja była trudna ponieważ ubytek kości miednicy był bardzo duży. Jednak dr Nieznański wykonał ją perfekcyjnie i operacja przebiegła bez komplikacji. Siostra jest już miesiąc po operacji i nareszcie żyje bez bólu. Szybko wraca do formy i chodzi co raz lepiej. Rana całkowicie się zagoiła, noga nie puchnie i nie boli. Dzięki dr Nieznańskiemu siostra uniknęła wózka inwalidzkiego. Z całego serca dziękujemy!
  Ewa Kubisiak

 • P

  Brak profesjonalizmu. Podczas pierwszej wizyty, rozpoznanie: skręcona prawa kostka oraz naderwany staw skokowy. Zdjęcie RTG mimo, że zostało zrobione dzień później (na opis czekać trzeba było 3 dni), wizyta dopiero po tygodniu. Tydzień minął, wszelkie sugestie co do leczenia nogi zostały zastosowane, a lekarz ten nie chciał nawet obejrzeć kostki, opierał się na głównie na zdjęciach RTG. Mimo to, noga od dwóch tygodni boli i uniemożliwia normalnego trybu chodzenia, nie wspominając o tym, że cała jest opuchnięta.
  Komentarz lekarza: "to normalne, że noga może boleć i być opuchnięta przez 4-6 tygodnie, proszę ją oszczędzać: nie grać w piłkę itp. To tak jak z zapaleniem płuc - należy ją oszczędzać".
  Pierwszy raz spotkałam się z taką arogancją ze strony lekarza, którzy świadczy usługi w prywatnej klinice.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel.
  Specjalista ortopedii I-go stopnia, chirurgii z 17 letnim doświadczeniem w zawodzie.
  Traumatolog, Chirurg Ortopeda

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie