Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Enel-Med

Gilarska 86 c, Targówek

03-589, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Enel-Med

Al. Jerozolimskie 179, Ochota

02-222, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Enel-Med

Domaniewska 49, Mokotów

02-672, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Enel-Med

Puławska 326, Ursynów

02-819, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Enel-Med

Al. Solidarności 128, Wola

01-195, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Enel-Med

Ostrobramska 75c, Praga-Południe

04-175, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Enel-Med

Al. Jana Pawła II 82, Śródmieście

00-175, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Enel-Med

Al. Jana Pawła II 29, Wola

00-867, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Enel-Med

Drewnowska 58, Bałuty

91-002, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Sosnowska

  Internista, Nefrolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • O

   Byłam u Pani doktor w placówce Enel-Med. Bardzo profesjonalna i życzliwa osoba. Przepisała mi dobrze działający lek (problemy z zatokami), do tego zasugerowała dodatkowe leki, które mogą pomóc. Wizyta poszła bardzo sprawnie. Może mało ważna uwaga, ale na mnie zrobiło to wrażenie, że Pani doktor bardzo szybko pisała na klawiaturze. Zdecydowanie polecam!

  • I

   Pani Doktor leczy mnie z problemów nefrologicznych. Jest to dużej klasy fachowiec, lekarz bardzo dokładny, zlecający dużo badań, które następnie są skrupulatnie analizowane i na ich podstawie prowadzone jest leczenie. Pani Doktor zawsze bardzo ciepło i troskliwie podchodzi do pacjenta, a podczas każdej wizyty znajduje też czas, aby zainteresować się kompleksowo moim zdrowiem, nie tylko od strony nefrologicznej, (np. zawsze mam mierzone ciśnienie). Leczę się u Pani Doktor już od blisko 2 lat, więc wystawiam swoją opinię na podstawie wielu wizyt (w Lux Medzie). To naprawdę lekarz godny zaufania.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Karolina Rutkiewicz-zdanowska

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • M

   Chodzę do Pani doktor z dzieckiem od 3 tygodnia, przed szczepieniem i zawsze spotkałam się z dużym zainteresowaniem i dokładnym zbadaniem dziecka. Ma super podejście do dzieci, zawsze zapyta czy są jakieś pytania. Rozumie troskę rodzica. Polecam jak najbardziej

  • E

   Bardzo dobry lekarz, konkretny i rzeczowy. Byłam tylko na jednej wizycie, na dyżurze w sobotę, gdyż dwoje moich dzieci dostało szkarlatyny. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, długo zastanawiała się nad podaniem antybiotyku synowi, który jest alergikiem (dotychczas nawet lekarz prowadzący jakoś nie widział problemu i przepisywał antybiotyki jak witaminy). Pani doktor poinstruowała mnie jak reagować gdy wystąpi reakcja alergiczna, na szczęście nie wystąpiła. Jakież było moje zdziwienie gdy trzy dni po wizycie Pani doktor zadzwoniła z pytaniem czy z synkiem wszystko w porządku. Mam troje dzieci więc wizyty u lekarzy nie są mi obce i pierwszy raz spotkałam się z taką troską o pacjenta u lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Sygocka

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • I
   Lokalizacja: MR Piaseczno

   Najlepszy lekarz internista do jakiego trafiłam na przestrzeni kilku lat. Uważnie słucha pacjenta i analizuje każdy z jego problemów starając się znaleźć na wszystko rozwiązanie. Dodatkowo jest bardzo miłą, ciepłą i budzącą zaufanie kobietą

  • M
   Lokalizacja: MR PiasecznoUsługa: infekcja górnych dróg oddechowych

   Bardzo miła, ciepła i kompetentna Pani Doktor. Dokładnie słucha, zleca badania i wszystko wyjaśnia. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ada Ząbek

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: gorączka, zapalenie zatok

   Lekarz umiarkowanie zainteresowany pacjentem, badanie osłuchowe bardzo pobieżne, zbagatelizowane zapalenie zatork, które następnego dnia zaatakowało gorączką 39 i na które od innego lekarza (wizyta tego samego dnia) dostałem antybiotyk.
   Lekarz nie wyjaśnia wydrukowanych zaleceń ani leków, jak również w milczeniu wypisuje zwolnienie bez konsultacji z pacjentem.
   Przykro mi, ale nie mogę polecić.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

   Recepcja informuje: Lekarz prosi pacjenta.
   Napis na każdym gabinecie informuje: Do gabinetu pacjenta prosi lekarz.
   Siedzę pod gabinetem 15 minut - nikt nie wchodzi i nie wychodzi.

   Po 15 minutach od środka otwierają się drzwi, staje w nich Pani doktor.
   Ja: Dzień dobry.
   Lekarz: Spóźnił się Pan!
   Ja: Czekam tu 15 minut.
   Lekarz: Jest Pan spóźniony!
   Potem już praktycznie żadnej rozmowy tylko obserwowanie jakby obrażonego lekarza pochłoniętego komputerem. Lekarz nie jest nastawiony na udzielanie pomocy. Za to bardzo poważnie traktuje swój komputer - poświęca mu dużo czasu, ze skupieniem analizuje wszelkie informacje na ekranie.

   Moim zdaniem strata czasu. Brak empatii i pretensja do pacjenta powodują, że trudno jest mieć do Pani doktor zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Ewa Adamska

  Stomatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek. dent.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   To dopiero pierwsza wizyta u Pani Adamskiej,ale już jestem zadowolona z efektów pierwszego zabiegu i mam zaplanowane kolejne. Pani Doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą,mam do niej pełne zaufanie i z wielką ochotą poddam się kolejnym zabiegom.


 • Justyna Żyszko

  Okulista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Została mi udzielona informacja o stanie zdrowia, o czynnikach ryzyka związanego ze schorzeniem, na które muszę zwrócić uwagę w życiu codziennym (dieta, tryb życia, unikanie czynników szkodliwych...), o proponowanej metodzie dalszego leczenia.


 • Ewa Przedpełska-Koma

  Gastrolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Faktem jest, że Pani Doktor ma dużą wiedzę. Badanie i wywiad podczas pierwszych wizyt dokładne, przepisane lekarstwa skuteczne, przyniosły poprawę. Jednak niepokoił mnie fakt, że po zastosowanym leczeniu nie była chętna przepisać skierowania na badanie, żeby sprawdzić czy jest poprawa. Dodatkowo ostatnia wizyta zaczęła się z opóźnieniem z powodu prowadzonej przez Panią Doktor rozmowy telefonicznej (jak było słychać przez drzwi) i później trwała bardzo krótko i była przeprowadzona pośpiesznie i niedokładnie. Dlatego ocena neutralna.

  • K
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ENEL-MEDUsługa: zaparcia po porodzie

   Lekarka na problemy z zaparciami po porodzie początkowo przepisała mi lek, który nie istnieje. Wracałam do niej trzy razy by w końcu otrzymać zalecenie przyjmowania leku przeciwwskazanego matkom karmiącym mimo, że na wizycie kilkakrotnie informowałam, że karmię piersią. Absolutnie nie polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewa Drozd

  Endokrynolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Szedłem na wizytę z pewnymi obawami biorąc pod uwagę niektóre z przedstawionych na tej stronie negatywnych opinii, ale okazało się, że pani doktor jest lekarzem, który jak mało który interesuje się stanem zdrowia pacjenta, szczegółowo analizuje wyniki, rozszerza wywiad, bada kompleksowo. Czuć u niej troskę i doświadczenie lekarskie. Wyszedłem podbudowany, że są jeszcze tacy lekarze (a zaczynałem w to wątpić)

  • K

   Z gotowymi badaniami krwi i opisem problemu poszłam do pani doktor ale nic nie zauważyła z jej dziedziny do pomocy mi więc wysłała do innych specjalistów po czym dobry neurolog od razu powiedział że mam z takimi wynikami przypuszczenie teżyczki i z tym to do endokrynologa...więc pójdę ale na pewno już nie do tej pani.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Michał Rancewicz

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry specjalista, leczę się u niego od kilkunastu lat. Miły, opanowany, sympatyczny, mający dobre podejście do pacjenta. Dokładny, rzetelny, profesjonalne podejście - ząb wyleczony kilkanaście lat temu, zero problemów.


 • Lidia Rymkiewicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: Zwykła wizyta

   Jako wieloletnia pacjentka pani doktor jestem wdzięczna za troskliwą opiekę podczas obu ciąż (zakończonych urodzeniem zdrowych synów), wnikliwą diagnostykę i - w przypadku nieprawidłowości - skierowaniem do innych specjalistów (kardiolog, hepatolog) oraz po prostu serdeczność. Bardzo polecam!

  • B
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Zgłosiłam się do Pani doktor z mięśniakami macicy. Któregoś dnia, skierowała mnie do szpitala na zabieg bo stwierdziła, że mam mięśniaka wypadającego. Zgłosiłam się do szpitala na wizytę kontrolną w celu ustalenia daty wykonania zabiegu. Przyszła data zabiegu, zgłosiłam się i okazało się że to żaden mięśniak wypadający. A zabieg , który ma być wykonany to pobranie wycinka, pod narkozą. Oczywiście zgodziłam się skoro już tam przyjechałam. Przed zabiegiem musiałam odstawić leki hormonalne, które przepisywała mi doktor Rymkiewicz w celu leczenia mięśniaków. Niedługo po szpitalnym zabiegu poszłam na kolejną wizytę do doktor Rymkiewicz i okazało się że pani doktor jest bardzo niezadowolona z tego, że odstawiłam leki hormonalne i na nic zdały się tłumaczenia, że taki był wymóg do zabiegu. Chodziłam jeszcze do niej jeszcze przez jakiś czas. I wcale nie było lepiej. Pojawiły się krwawienia między miesiączkami a kiedy kolejne USG ujawniło, że mięśniak nie maleje tylko rośnie i pojawił się nowy mięśniak i pęcherzyki na jajnikach. Zaprzestałam wizyt.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu