Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Wolska

Wolska 68/72

01-134 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Grodzicki konsultacja geriatryczna

  Lekarz był u mojego Dziadka w domu na konsultacji geriatrycznej w piątek. Przeprowadził wywiad, przeanalizował leki i wyniki badań. Zalecił badania, w tym oznaczenie poziomu sodu. W nocy z piątku na sobotę Dziadek zmarł.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janina Kubica konsultacja gastrologiczna

  U Pani Doktor leczę się od lat. Jeśli ktoś szuka gastrologa to moim zdaniem nie ma lepszego. Zaangażowanie, wiedza, podejście do pacjenta, wszystko jest na najwyższym poziomie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Borkowska Inny

  Jestem Pacjentką Pani Doktor od dłuższego czasu. Zawsze, gdy zgłaszam się z problemem dermatologicznym, Pani Doktor stawia diagnozę i zaleca skuteczne leczenie. Wizyty przebiegają w sympatycznej atmosferze, a zalecenia są jasne i nie pozostawiają wątpliwości co do dalszego postępowania.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Sawicka Inny

  Pani Doktor przeprowadziła badanie bardzo starannie z zaangażowaniem i bez pośpiechu, wyjaśniała co widać. Sprzęt którym byłam badana także wysokiej jakości. Tak skrupulatnie nigdy nie byłam przebadana. Jak najbardziej polecam Panią Doktor i pozdrawiam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Sawicka Inny

  Najlepszy lekarz pod każdym względem. Z prawdziwego powołania. Potrafi postawić na nogi, dokładnie wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Wizyta super.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kwaśniewski konsultacja dermatologiczna

  Doktor Kwaśniewski to najlepszy specjalista w walce z trądzikiem. Został nam polecony. Uratował skórę na twarzy moich obydwu nastoletnich synów z ogromnymi problemami z trądzikiem. Uratował też ich samopoczucie i pewność siebie, bo w tym wieku wygląd jest przecież bardzo ważny. Doktor ma bardzo dobre podejście do nastolatków, łatwo nawiązuje kontakt, rozmawia z pacjentem, pyta, odpowiada na pytania, tłumaczy, jest uprzejmy i cierpliwy. Zawsze wspominamy go ciepło i z wdzięcznością.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Grodzicki konsultacja internistyczna

  Pan Doktor to Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Ogromna wiedza, realne podejście do przypadku, z którym zwraca się pacjent i chęć pomocy.
  Życzyłbym naszej Służbie Zdrowia wielu tak profesjonalnych, kompetentnych i rzeczowych specjalistów!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Borkowska trądzik

  Pani doktor ma dużą wiedzę i jest bardzo profesjonalna. Proponuje różne formy leczenia, zleca konieczne badania, a ponadto jest bardzo miłą i kulturalną osobą. Bardzo bardzo polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Borkowska

  Pierwsza wizyta i pierwsze wrażenie na plus. Pani Doktor szczegółowo zebrała wywiad i omówiła temat, czego brakowało u poprzednich specjalistów. To widać, że zależy jej na dobru pacjenta i jej celem jest pomóc, a nie zaszkodzić lub zarobić na nieszczęściu. Taka postawa powinna być doceniana, co czynię :)


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Borkowska

  Tak dokładnego wywiadu nie przeprowadził ze mną jeszcze żaden lekarz. Rozwiała wątpliwości i wytłumaczyła wszystko krok po kroku. Pani Doktor ma bardzo szeroką wiedzę, pomogła mi nawet z tematem nie związanym z dermatologią. Nie żałuje czasu na pacjenta, choć są kolejki pacjent w gabinecie jest najważniejszy. Dziękuję i pozdrawiam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania