Witam mój problem.z samym sobą wygląda w następujący sposób po krótce, Problem z emocjami - okaz

3 odpowiedzi
Witam mój problem.z samym sobą wygląda w następujący sposób po krótce,
Problem z emocjami
- okazywaniem miłości
- stany depresyjne
- mysli samobójcze
- problem z alkoholem
- i najgorsze jest to że jestem nieszczesliwy
I jeszcze szereg innym kupiłem się na tych najważniejszych. Jestem po 6 latach leczenia psychiatrycznego prochy głównie. Teraz od roku chodzę na psychoterapię plus tego wszystkiego że przestałem pić zobaczyłem problem alkoholu, ale jakoś nie daje mi to poczucia szczęścia. Zastanawiam sie nad regresja bo jeszcze w niej oczekuje jakiegoś rozwiązania i rozłożenia skrzydeł bo już 11 lat jestem jak zgaszona świeca proszę o odpowiedz
Zobaczenie problemów nie może dać szczęścia. Co daje ludziom szczęście? Co dawało Panu szczęście? Warto budować i/lub szukać sensu życia, szukać zainteresowań, rozwijać znajomość siebie o swój potencjał, zalety, ambicje, plany, marzenia. O czym Pan marzy? Czego zazdrości? Tutaj proszę szukać.

Witam, jesteśmy szczęśliwi na tyle na ile sami na to pozwalamy. Być może dialog motywacyjny pomoże ?A być może będą to meetingi AA??
Pozdrawiam
Dzień dobry, bardzo mi przykro, że miał Pan tak ciężką drogę do odzyskania zdrowia i szczęścia. Czy rozwaza Pan może hipnotererapię, czyli kilka spotkań w transie hipnotycznym? Myślę, że to mógłby być sposób dla Pana.