Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Po sesji wyślę dane do przelewu.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

1111111111

Adres firmy

Kolejowa 5/7, Warszawa

Pomoc Psychologiczna “Swoją Drogą”
Śródmieście, Warszawa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer


NIP

1111111111

Adres firmy

Kolejowa 5/7, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Konsultacje onlinePomoc Psychologiczna “Swoją Drogą”Pomoc Psychologiczna “Swoją Drogą”Pomoc Psychologiczna “Swoją Drogą”

Pozostałe usługi


Pomoc Psychologiczna “Swoją Drogą”Pomoc Psychologiczna “Swoją Drogą”Pomoc Psychologiczna “Swoją Drogą”

Moje doświadczenie

O mnie

Doświadczenie
Jestem psycholożką, psychoterapeutką. Prowadzę terapię indywidualną, terapię par oraz konsultacje psychologiczne. Korzystając z d...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Psychologia, Uniwersytet Jagielloński (Kraków)
  • Intensive Training in Ericksonian Approaches to Hypnosis, Phoenix, Arizona, US
  • Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (w Polskim Instytucie Ericksonowskim)
Zobacz więcej

Zakres porad

  • Psychoterapia

Doświadczenie

  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna OPTA (Warszawa)
  • Collegium Medicum Uniwerytetu Jagiellońskiego (Zakład Terapii Rodzin, Kraków)
  • Pomoc Psychologiczna "Swoją Drogą"

Certyfikaty


Znajomość języków

  • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • -

Publikacje i artykuły


Artykuły (3)

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Pomoc Psychologiczna “Swoją Drogą” Psychoterapia

Polecam! Profesjonalna, ciepła i otwarta osoba, budząca zaufanie psychoterapeutka. Żałuję że nie trafiłem do niej wcześniej.

K
Profil zweryfikowany

Witam. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Miałyśmy okazję do kilku spotkań, , pracujemy w tym samym zawodzie i jej perspektywa i ogląd na sprawę wniosły wiele do mojego doświadczenia. Pani Agata jest ciepła, wyrozumiała i serdeczna.

K

Jestem bardzo zadowolony. Pani Agata cechuje się pełnym profesjonalizmem. Moja fobia nie jest już dla mnie problemem!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Odkąd zaszłam w ciaze(ciąża zaplanowana) nie kochamy się z mężem (w sensie lozkowym) , to już 2 lata, to narodziło wiele konfliktów, aż dziś powiedziałam że odchodze i tak przyparty do muru przyznał że to że się nie kochamy i nie stara sie tak jak na początku to sprawialo mu przyjemnosc, taki rodzaj jakby ukarania mnie za cos, nie wie dlaczego ale sprawia mu to przyjemność, że cierpię bo on się zmienił. Jego poprzednie małżeństwo rozpadło się właśnie przez to. On chce iść do jakiegoś specjalisty ale do kogo? Jestem zalamana

Dzień dobry,
pojawienie się dziecka, nawet zaplanowanego i chcianego, sprawia, że para przeorganizowuje swoje życie. Wiele rzeczy zmienia się naturalnie, wiele wymaga omówienia, a jeszcze inne stają się sporym wyzwaniem. Dziecko wymaga wiele uwagi i opieki i w tym wszystkim może się wydarzyć, że trudniej jest zadbać o siebie nawzajem w parze. To, co Państwo teraz przeżywają jest trudne, wsparcie psychoterapeuty, pracującego z parami może Państwu pomóc i Państwa odciążyć.

Pozdrawiam,
Agata Seweryn

mgr Agata Seweryn

W ostatnich dwóch miesiącach stało się bardzo dużo złych i dobrych rzeczy. Nagle z dnia na dzień przestałam odczuwać uczucia, czasem trochę mi przykro, ale w gruncie rzeczy prawie nie odczuwam nic. z jednej strony się cieszę bo nie odczuwam złych i przykrych emocji z drugiej strony się martwię bo nie odczuwam np. miłości. Ogólnie chodzę uśmiechnięta, rozmawiam z ludźmi w domu jak zostaje sama też jest ok. po prostu nic nie czuję... nie wiem czy powinnam skontaktować się z jakimś specjalistą a może przejdzie samo za jakiś czas?

Dzień dobry,
pisze Pani o dużej ilości rzeczy, które Panią spotkały w przeciągu dość krótkiego czasu. Pisze też Pani o tym, że zdarzyły się w Pani życiu rzeczy zarówno dobre, jak i złe, a przeżywanie wielu różnych emocji, związanych z tym, mogło Panią dużo kosztować. Nie wspomina Pani o tym, co się wydarzyło, to również może mieć znaczenie dla tego, czego teraz Pani doświadcza.
Spotkanie z psychologiem, dzięki bezpiecznej i poufnej atmosferze, może Pani pomóc przyjrzeniu się temu, co się z Panią dzieje i znalezieniu sposobu na zajęcie się sobą.
Pozdrawiam,
Agata Seweryn

mgr Agata Seweryn

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania