Umów wizytę
2 473 odwiedziny w ciągu 30 dni

UWAGA WROCŁAW od 04.06.2018 Zapraszam Państwa serdecznie do nowej siedziby - CENTRUM ZDROWIA PAWIA 8 , ul. Pawia 8 I piętro. Centrum znajduje się w bliskim sąsiedztwie szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
136 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDUS Strzelin ul. Brzegowa 18Usługa: w wyniku kontuzji doznałam rozległego uszkodzenia stawu kolanowego

  Zgłosiłam się do Pana Piotra bo nie bardzo wiedziałam co mam dalej robić.Chyba nie za bardzo zdawałam sobie sprawy z wagi uszkodzenia kolana . Dostałam natychmiast skierowanie do szpitala .Mam dostać serię zastrzyków . I choć każda wizyta u lekarza jest dla mnie stresująca Pan Piotr okazał się rzeczowy i konkretny. Zaufanie to podstawa-mam pełne zaufanie do Pana Piotra, oby jak najwięcej było takich lekarzy.

 • Lokalizacja: Centrum Zdrowia Pawia 8 Gabinet OrtopedycznyUsługa: kontrola ortopedyczna niemowlaka

  Bardzo dobre podejście do malego pacjeta. Na wszystkie pytania doktor odpowiada jasno i bardzo wyczerpujaco. Bardzo polecam wizyty u tego lekarza

 • R
  Lokalizacja: Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna Amicus Maria Kaczmarzyk i Wspólnicy. S.J.

  Dr.Piotr konkretny,rzeczowy i skuteczny,. Wizyty w jego gabinecie odbywają się w miłej atmosferze i co najważniejsze z rezultatami z wizyty na wizytę. W moim przypadku trwało to dość długo, ponieważ nie miałam zrostu po złamaniu. Doktor zaproponował mi ostrzyknięcie osoczem, co było strzałem w 10. Po pięciu tygodniach od zabiegu moja noga zrosła się prawie w 100% (przed zabiegiem nie było zrostu prawie 5 m-cy). Zabieg przebiegał bardzo sprawnie i bezboleśnie. Byłam pełna podziwu jak Dr sprawnie i skutecznie zrobił mi ten zabieg. Polecam terapię osoczem,super działanie i w moim przypadku była to ucieczka od kolejnej operacji. Dziękuje bardzo Doktorze:)

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Piotr jest bardzo rzeczowy i stara się dokładnie przeanalizować stan pacjenta a potem wyjaśnić swoją diagnozę i jej ewentualną przyczynę. Polecam

 • Lokalizacja: MEDUS Strzelin ul. Brzegowa 18Usługa: ból stóp

  Witam,bardzo polecam Dr.Piotra,super podejście,bardzo uprzejmy.Odrazu wiedzial co i jak,odpowiednio przekazuje informację.Polecam!!!!:-)

 • K
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: ból kolana, chondromalacja

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Opisałem swój problem, Pan Piotr rzeczowo i konkretnie powiedział mi na czym on polega, jakie są możliwe drogi leczenia oraz koszty. Polecam Pana Piotra.

 • A
  Lokalizacja: Remed Rehabilitacja

  Bardzo dobry lekarz z przyjaznym i spokojnym podejściem do dzieci. Wykonał USG bioderek u naszej córki, wszystko dokładnie pokazał i wyjaśnił. Na pewno polecę Pana Doktora znajomym.

 • M
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz, miły, życzliwy, a  jednocześnie bardzo konkretny. Został przeprowadzony szczegółowy wywiad, a następnie bardzo dokładne badanie usg, z objaśnianiem wszystkiego, co można było zobaczyć na monitorze. Po badaniu dostałam konkretne wskazówki dotyczące dalszego leczenia, Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo sympatyczny lekarza, świetnie sobie poradził z 6 letnim marudzacym chłopcem. Dokładnie wytlumaczyl, odpowiedział na każde pytanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy !

Pytania pacjentów (69)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA WROCŁAW od 04.06.2018 Zapraszam Państwa serdecznie do nowej siedziby - CENTRUM ZDROWIA PAWIA 8 , ul. Pawia 8 I piętro. Centrum znajduje się w bliskim sąsiedztwie szpitala przy Borowskiej. Zapraszam Serdecznie


  Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu .
  Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł fizjoterapeuty. Następnie studia medyczne na wydziale Lekarskim na Wrocławskiej Akademii Medycznej w latach 2001 – 2007. Od wczesnych lat sudenckich uczęszczałem jako wolontariusz na dyżury ortopedyczne w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu kierowanej wówczas przez Prof. Andrzeja Walla. Tam od 2001 r. rozpoczęła się moja przygoda z Ortopedią. Przez kolejne lata studiowałem i poszerzałem swą wiedzę teoretyczną i praktyczną pod okiem znakomitych specjalistów i starszych kolegów z Kliniki. Po ukończeniu studiów medycznych i stażu podyplomowego w 2008 r. rozpocząłem staż specjalizacyjny z Ortopedii w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersytyeckim Szpitalu Klinicznym, kierowanej przez Prof. Szymona Dragana. Tam rozwijałem swe umiejętności i wiedzę w zakresie szeroko pojętej patologii narządu ruchu, chirurgii urazowej oraz ortopedii dziecięcej co zaowocowało w 2015 roku pozytywnie zdanym egzaminem państwowym i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii ( PTOiTR). Swoje doświadczenie zdobywałem dyżurując w Oddziałach Ortopedczynych i Poradniach Ortopedycznych na terenie Dolnego Śląska co wykonuję z pasją do dnia dzisiejszego. Stale poszerzam swoją wiedzę na kongresach kursach i szkoleniach specjalistycznych stosując najnowsze standardy diagnostyki l leczenia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu wydział lekarski - rok ukończenia 2007
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu - rok ukończnienia 2001

Znajomość języków

 • angielski