Umów wizytę 2472 odwiedziny w ciągu 30 dni

Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu . Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr. Gabryś, konkretny lekarz z bardzo dobrym podejściem do prawie nastolatki. Badanie przeprowadzone sprawnie bez zbędnego naciągania na niepotrzebne w córki przypadku badanie. Doktor mówi "ludzkim" językiem dzięki temu wyszłam z gabinetu z poczuciem wystarczającej wiedzy na temat dolegliwości.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacja

  Pan doktor Piotr Gabryś konkretny w temacie,w moim przypadku ból kolana, świetny kontakt ,pełen profesjonalizm i zrozumienie dla problemów pacjenta. Poświęca odpowiednią ilość czasu,konkretnie i rzeczowo wyjaśnia pojawiające się wątpliwości ,a przy tym jego pomoc jest bezcenna . Druga wizyta i ból kolana jest coraz mniejszy.
  Dziękuję

  i szczerze polecam Alicja W.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Umówiliśmy wizytę w celu sprawdzenia bioder niemowlaka. Wizyta merytoryczna i sprawnie przeprowadzona, co jest ważne przy malutkim dziecku. Pan doktor serdeczny, profesjonalny, cierpliwy także dla maluszka. Pokazał również ćwiczenia rozwojowe.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo szczegółowo lekarz wyjaśnił mi mój problem, przebieg planowanego leczenia oraz dalsze postępowanie. Wizyta przyjemna , komfortowa. Polecam tego specjalistę.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDUS Strzelin ul. Brzegowa 18Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry ortopeda, z cudownym wyczuciem i humorem podszedł do naszego synka. Bardzo się cieszę, że natrafilismy na doktora, pełna ogromna wiedza i szacunek do pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna Amicus Maria Kaczmarzyk i Wspólnicy. S.J.Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Polecam pana doktora Gabrysia! Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Ma świetne podejście do dzieci (i rodziców;)). Spokojnie słucha i wszystko zrozumiale tłumaczy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo miły i przyjazny lekarz - bez mrugnięcia okiem wybaczył spóźnienie i pomimo późnej godziny przyjął mnie i córkę na wizytę. Uspokoił i cierpliwie rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Nie spieszył się, upewniał się, że wszystko zrozumiałam. Dodatkowo, pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: MEDUS Strzelin ul. Brzegowa 18Usługa: Leczenie rany

  Lekarz profesjonalny, w warunkach domowych leczylem ranę na stopie ok roku, jestem po zespoleniu kości piętowych , a pan doktor dzieki swojej widzy wyleczyl mi ją za co jestem wdzieczny, mogę żyć jak dawniej, bez bólu i opatrunkow. Polecam!!!!!!! Bardzo życzliwy, sumienny z dużą wiedzą i doświadczeniem. Podejście do pacjenta cierpliwe, spokojne i życzliwe.!!!!!!!!!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed Rehabilitacja

  Bylam dziś na konsultacji u Pana doktora bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Pierwszy raz spotkałam lekarza z powołania ktory, rzetelnie tłumaczy i potrafi wysłuchać. Bardzo polecam Pana doktora , bedę napewno kontynułować leczenie. Pozdrawiam Agnieszka

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Świetny specjalista, bardzo miły, wszytko objaśnia podczas trwania badania (miałem problem z kolanem, za bardzo obciążonym bieganiem w okresie przygotowawczym do zawodów), dziękuje bardzo, serdecznie polecam.

Pytania pacjentów (69)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu .
  Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł fizjoterapeuty. Następnie studia medyczne na wydziale Lekarskim na Wrocławskiej Akademii Medycznej w latach 2001 – 2007. Od wczesnych lat sudenckich uczęszczałem jako wolontariusz na dyżury ortopedyczne w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu kierowanej wówczas przez Prof. Andrzeja Walla. Tam od 2001 r. rozpoczęła się moja przygoda z Ortopedią. Przez kolejne lata studiowałem i poszerzałem swą wiedzę teoretyczną i praktyczną pod okiem znakomitych specjalistów i starszych kolegów z Kliniki. Po ukończeniu studiów medycznych i stażu podyplomowego w 2008 r. rozpocząłem staż specjalizacyjny z Ortopedii w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersytyeckim Szpitalu Klinicznym, kierowanej przez Prof. Szymona Dragana. Tam rozwijałem swe umiejętności i wiedzę w zakresie szeroko pojętej patologii narządu ruchu, chirurgii urazowej oraz ortopedii dziecięcej co zaowocowało w 2015 roku pozytywnie zdanym egzaminem państwowym i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii ( PTOiTR). Swoje doświadczenie zdobywałem dyżurując w Oddziałach Ortopedczynych i Poradniach Ortopedycznych na terenie Dolnego Śląska co wykonuję z pasją do dnia dzisiejszego. Stale poszerzam swoją wiedzę na kongresach kursach i szkoleniach specjalistycznych stosując najnowsze standardy diagnostyki l leczenia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu wydział lekarski - rok ukończenia 2007
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu - rok ukończnienia 2001

Znajomość języków

 • angielski