lek.

Piotr Gabryś

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Fizjoterapeuta, Ortopeda dziecięcy

150 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 441 odwiedzin w ciągu 30 dni

UWAGA WROCŁAW od 04.06.2018 Zapraszam Państwa serdecznie do nowej siedziby - CENTRUM ZDROWIA PAWIA 8 , ul. Pawia 8 I piętro. Centrum znajduje się w bliskim sąsiedztwie szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
150 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Salon Medyczny ARKMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz bardzo rzeczowy, uprzejmy , miły. Swietnie zajął się synem. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Polecam jak najbardziej.

 • R
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Pawia 8 Gabinet OrtopedycznyUsługa: Uraz łokcia "Łokieć tenisisty"

  Terapia osoczem bogatopłytkowym. Krótki czas oczekiwania na zabieg po zdiagnozowaniu .8 tygodniu po zabiegu mogę stwierdzić że uraz został wyleczony.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna Amicus Maria Kaczmarzyk i Wspólnicy. S.J.Usługa: ocena rozwoju dziecka

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz , polecam jak najbardziej.zbadal synka dokładnie oraz uzyskałam odpowiedzi na wszystkie niepokojące mnie pytania.

 • R
  Lokalizacja: MEDUS Strzelin ul. Brzegowa 18Usługa: Ostry ból kolana

  Bardzo dobry ortopeda ,przejmuje sie zdrowiem pacjenta i stara sie maksymalnie pomóc .wiele Mu zawdzieczam chociazby to ze moge chodzic .Pokierowal dalszym moim leczeniem z calym zaangazowaniem Jestem Mu bardzo wdzieczna i ciesze się że tak dobry lekarz przyjmuje w MEDUSIE w Strzelinie ul,Brzegowa Każdemu z problemami ortopedycznymi bardzo polecam. Eleonora

 • E
  Lokalizacja: Salon Medyczny ARKMEDUsługa: terapia przeciwbólowa

  Pan doktor konkretny i rzeczowy. Po dokładnym obejrzeniu mojej kostki w nodze szczegółowo wyjaśnił o co chodzi. Zrobił USG i zalecił leki oraz przepisał skierowanie na rehabilitację. Przesympatyczny i kompetentny lekarz. Będę polecać.
  Elżbieta Gałka

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Salon Medyczny ARKMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo konkretny i skuteczny lekarz.Od miesiąca nie spałam z powodu bólu ramion.Nie pomagały leki ani rehabilitacja.Pan doktor pomógł mi bardzo.
  Pierwsza noc po wizycie przespana I tak jest do dzisiaj.Rewelacja.Polecam.

 • Lokalizacja: Centrum Zdrowia Pawia 8 Gabinet OrtopedycznyUsługa: podejrzenie wzomcnionego napięcia mięśniowego oraz kręczu u 8 miesięcznego dziecka oraz

  Polecam, ludzki lekarz! Skorzystalismy tylko z konsultacji bo na szczęście nie zaszła potrzeba dłuższego leczenia. Lekarz przeprowadził dokładny wywiad, wnikliwie zbadał dziecko od stóp do głów. Widać było pedagogiczne podejście do dziecka co również jest bardzo ważne. Lekarz nie wyolbrzymia problemów, nie doszukuje się wad lub schorzeń których nie ma, a na których (brzydko mówiąc) można się nieźle dorobić. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Z pewnością wrócimy na wizytę kontrolna. Czuliśmy się zaopiekowani I w dobrych rękach. Polecamy!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Salon Medyczny ARKMED

  Podobnie jak większość poprzednich opinii moja również będzie bardzo pozytywna.Przyjemny człowiek uśmiechnięty i nie budujący bariery na linii pacjent - lekarz . Sympatyczny. Jako lekarza również oceniam bardzo dobrze.Rzeczowo i konkretnie odpowiedział na nasze pytania.W sposób zrozumiały wytłumaczył na czym polega "wada"u naszego dziecka dzięki czemu rozwial wątpliwości,które mieliśmy.Polecam ,dziekuje.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Pawia 8 Gabinet OrtopedycznyUsługa: konsultacje ortopedyczne

  "Byłam na wizycie u Pana doktora i polecam wszystkim!! Świetny kontakt z pacjentem, a co najważniejsze trafna diagnoza." polecam:)

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ból i obrzęk kolana

  Już przy pierwszej wizycie P.doktor wykonał USG kolana zlokalizował wysięk i oczywiście wykonał punkcję oraz ocenił ten płyn.Na moje szczęście płyn był klarowny więc nie wymagał badania mikrobiologicznego.Zastosował leczenie przeciwzapalne:1/2 amp.Diprophosu.Po 2-ch tyg.można było wkroczyć z terapią kwasem hialuronowym.Dzięki temu chodzę już bez kul i wracam do zdrowia.

Pytania pacjentów (69)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA WROCŁAW od 04.06.2018 Zapraszam Państwa serdecznie do nowej siedziby - CENTRUM ZDROWIA PAWIA 8 , ul. Pawia 8 I piętro. Centrum znajduje się w bliskim sąsiedztwie szpitala przy Borowskiej. Zapraszam Serdecznie


  Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu .
  Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł fizjoterapeuty. Następnie studia medyczne na wydziale Lekarskim na Wrocławskiej Akademii Medycznej w latach 2001 – 2007. Od wczesnych lat sudenckich uczęszczałem jako wolontariusz na dyżury ortopedyczne w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu kierowanej wówczas przez Prof. Andrzeja Walla. Tam od 2001 r. rozpoczęła się moja przygoda z Ortopedią. Przez kolejne lata studiowałem i poszerzałem swą wiedzę teoretyczną i praktyczną pod okiem znakomitych specjalistów i starszych kolegów z Kliniki. Po ukończeniu studiów medycznych i stażu podyplomowego w 2008 r. rozpocząłem staż specjalizacyjny z Ortopedii w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersytyeckim Szpitalu Klinicznym, kierowanej przez Prof. Szymona Dragana. Tam rozwijałem swe umiejętności i wiedzę w zakresie szeroko pojętej patologii narządu ruchu, chirurgii urazowej oraz ortopedii dziecięcej co zaowocowało w 2015 roku pozytywnie zdanym egzaminem państwowym i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii ( PTOiTR). Swoje doświadczenie zdobywałem dyżurując w Oddziałach Ortopedczynych i Poradniach Ortopedycznych na terenie Dolnego Śląska co wykonuję z pasją do dnia dzisiejszego. Stale poszerzam swoją wiedzę na kongresach kursach i szkoleniach specjalistycznych stosując najnowsze standardy diagnostyki l leczenia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu wydział lekarski - rok ukończenia 2007
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu - rok ukończnienia 2001

Znajomość języków

 • angielski