Paulina Strońska verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja domowa

  Pani Paulina jest osobą bardzo zorganizowaną lubiącą swoją pracę i ludzi. Na terapi stawia wysoką poprzeczkę i widać efekty jej pracy. Pracuje przede wszystkim z sercem, dzięki czemu terapia jest zadowalająca i przynosi duże efekty.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Specjalizuje się terapii manualnej, którą w szczególności wykorzystuje w dysfunkcjach ortopedycznych narządu ruchu oraz problemach w rejonie kręgosłupa. Doświadczenie w tej dziedzinie popieram wieloma odbytymi praktykami w różnych placówkach ortopedyczno –sportowych oraz kursami na które uczęszczam by ciągle poszerzać swoją wiedzę medyczną.
   Moją pasją jest jazda konna, dzięki której mam także okazje lepiej zrozumieć ludzkie ciało poruszające się w przestrzeni, jego napięcia mięśniowe oraz równowagę i koordynację w treningu sportowym.

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja domowa

   Pani Paulina jest osobą bardzo zorganizowaną lubiącą swoją pracę i ludzi. Na terapi stawia wysoką poprzeczkę i widać efekty jej pracy. Pracuje przede wszystkim z sercem, dzięki czemu terapia jest zadowalająca i przynosi duże efekty.

  • J
   Lokalizacja: FIZJOMED

   Profesjonalny terapeuta z bardzo dużą wiedzą oraz zaangażowaniem w prowadzoną terapię. Tworzy bardzo miłą atmosferę w gabinecie i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, co przekłada się na efektywność terapii. Polecam!

  • Lokalizacja: FIZJOMED

   Pełny profesjonalizm i super podejście. Po kilku wizytach ból minął całkowicie. Fizjoterapeutka godna polecenia.

  • A
   Lokalizacja: FIZJOMEDUsługa: terapia manualna

   Bardzo polecam!
   Paulinka ma ogromną wiedzę i jest świetna w tym co robi. Plusem jest to, że cały czas się doszkala się. Do każdego pacjenta podchodzi w indywidualny sposób. W moim przypadku zabiegi zadziałały cuda ☺️

  • Lokalizacja: FIZJOMEDUsługa: rehabilitacja pourazowa

   Rewelacyjna specjalistka !!! Pani Paulina posiada ogromną wiedzę oraz pasję, którą skutecznie potrafi wykorzystać. Ogromnym plusem jest bardzo duże zaangażowanie Pani Pauliny w proces leczenia. Masaże oraz zestawy ćwiczeń bardzo mi pomogły. Wszystkie ćwiczenia zostały szczegółowo omówione i dobrane tak, abym mógł kontynuować ćwiczenia w domu. Szczerze polecam Panią Paulinę, ze względu na uzyskane efekty, indywidualne podejście do pacjenta oraz niesamowicie miła atmosferę :)

  • Lokalizacja: FIZJOMEDUsługa: terapia manualna

   Z całego serca polecam Paulinę!!!!! Jest osobą o niezwykle pogodnym usposobieniu, ale przede wszystkim jest wspaniałym fachowcem podchodzącym do pacjenta z wielką empatią i zrozumieniem. Jej wielkie zaangażowanie oraz absolutne skupienie się na pacjencie skutkuje szybkim powrotem do formy!!!!!!

  • P
   Lokalizacja: FIZJOMEDUsługa: terapia manualna

   Dzięki Paulinie wiem wreszcie o co chodzi z moim kolanem które bolało już od długiego czasu a lekarze twierdzili że jest wszystko w porządku. Dodatkowo pracuje fizycznie więc bóle pleców dość często mi dokuczały, dziś dzięki Paulinie moje plecy są rozluźnione i gotowe do dalszej pracy! Osobiście bardzo polecam!

  • Lokalizacja: FIZJOMEDUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Paulina naprawdę zna się na tym co robi ! w moim przypadku szybko dotarła do źródła problemu, i kazała wykonywać ćwiczenia które uśmierzyły mój ból. Gorąco polecam !

  • T
   Lokalizacja: FIZJOMEDUsługa: terapia manualna

   Do Pani Pauliny trafiłem przez przypadek i to był strzał w dziesiątkę. Świetnie przygotowuje do zawodów, w których startuje, a także przynosi ulgę po biegach. Profesjonalna, uśmiechnięta, rzetelna, pomocna. Polecam!

  • E
   Lokalizacja: FIZJOMEDUsługa: terapia manualna

   Zdecydowanie polecam Panią Paulinę. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, pełna empatii i zawsze uśmiechnięta. Ciągle się rozwija i doskonali, pełna pasji dla tego co robi. Po prostu: ręce, które leczą! :)