Jestem magistrem psychologii (Uniwersytet SWPS), interwentką kryzysową, trenerką umiejętności DBT, TUS oraz trenerem programu Family Connections.
Doświadczenie zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku na oddziałach dziecięcym, młodzieżowym i psychiatrii ogólnej, gdzie prowadziłam konsultacje indywidualne i zajęcia grupowe. Ukończyłam 1,5-roczny staż w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni, gdzie zajmowałam się interwencją na telefonie zaufania i chacie wsparcia dla młodzieży i młodych dorosłych.
Od kilku lat prowadzę także treningi Family Connections dla rodzin i bliskich osób z dysregulacją emocji, w kryzysie suicydalnym. Jestem także trenerem umiejętności DBT i współprowadzę grupy dla osób mierzących się z dysregulacją emocjonalną w przebiegu zaburzeń osobowości borderline, ADHD, spektrum autyzmu czy zaburzeń depresyjno-lękowych.
Ukończyłam podstawowe szkolenia z terapii dialektyczno-behawioralnej u prof. Alana Fruzzetti, dr Mary Kells, prof. Daniela Flynn oraz u polskich specjalistów terapii DBT (Anna Englert-Bator, Magdalena Muracka-Tylko, Magdalena Skuza). Elementy tej terapii wprowadzam do codziennej pracy z pacjentami, co znacznie poprawia skuteczność wsparcia. Jestem również absolwentką szkolenia I stopnia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), które wyposażyło mnie w warsztat pracy terapeutycznej na zasobach.
Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi prowadząc diagnostykę, terapię psychologiczną, psychoedukację i treningi grupowe. Przyjmuje osoby zmagające się z trudnościami w regulacji emocji, niestabilną samooceną, perfekcjonizmem, ADHD, spektrum autyzmu, lękiem, depresją, trudnościami w relacjach i w kryzysie psychicznym.
Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, z uważnością na jego potrzeby i tempo, starając się stworzyć warunki sprzyjające procesowi zdrowienia i rozwoju. Pracuję z przekonaniem, że każdy stara się najlepiej jak potrafi w danym momencie, a każda dysfunkcja zawiera w sobie jakąś funkcję. Staram się tworzyć przestrzeń w duchu dialektyki, w której pacjent czuje się akceptowany taki, jaki jest, by budować bezpieczną bazę do wprowadzania zmian. Posługuję się metodami o udowodnionej naukowo skuteczności (evidence-based practice) – terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii 3-ciej fali: dialektyczno-behawioralnej (DBT), terapii opartej na uważności (MBCT).
Dbając o wysokie standardy pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologa PTP, korzystam z regularnej superwizji oraz podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach.
Zapraszam do współpracy osoby dorosłe, jak i młodzież od 16 roku życia.