Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)

Kościuszki 94/7, Krzyki, Wrocław
Gabinet Psychoterapii


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
59 714.....


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Konsultacja online • 120 zł

Psychoterapia online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych
59 714.....

Sposób płatności: Blik, Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalist

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą EMDR. Ukończyłam Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkołę Pomocy Psychologicznej (...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • depresja
  • zaburzenia odżywiania
  • zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Patrycja Górecka gabinet on-line

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Kościuszki 94/7, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychoterapii


Poradnictwo psychologiczne


Kościuszki 94/7, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychoterapii


Psychoedukacja


Kościuszki 94/7, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychoterapii


Psychoterapia indywidualna


Kościuszki 94/7, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychoterapii


Psychoterapia online


Kościuszki 94/7, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychoterapii


120 zł

Patrycja Górecka gabinet on-line


Psychoterapia partnerska


Kościuszki 94/7, Wrocław

160 zł

Gabinet Psychoterapii


Psychoterapia rodzinna


Kościuszki 94/7, Wrocław

180 zł

Gabinet Psychoterapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Zdecydowanie polecam kontakt z Panią Patrycją wszystkim tym, którzy zdecydowali się na terapię, bo trafili na właściwego terapeutę.
Mimo iż, to moje początki w terapii, to dzięki Pani Patrycji czuję, że każde spotkanie z tygodnia na tydzień poprawia mój stan psychiczny i pomaga "przejrzeć na oczy" wiele życiowych spraw. Pani Patrycja zapewnia swoim pacjentom komfort, dyskrecję i pełen profesjonalizm. Szczerze polecam. :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Z biegiem czasu uważam, że Pani Patrycja jest bardzo dobrym psychoterapeuta. Nie bylam u innych na psychoterapii, jednak myślę, że to była jedna z bardziej profesjonalnych osób do jakich mogłam trafić.
Pierwsze miesiące po nagłym zakończeniu terapii były dla mnie ciężkie i nie odczuwalam efektów tych spotkań. Dopiero kiedy poznałam mojego obecnego partnera zobaczyłam jak wiele zmieniło się w moim życiu. Przede wszystkim w relacjach z innymi. Stałam się lagodniejsza osoba, mniej sfrustrowana, mam dobre relacje z rodzicami chłopaka, co jest dla mnie bardzo ważne.
Kiedy ostatni raz byłam u Pani Patrycji to pytała czy zawód który sobie wybrałam będzie mnie interesował. Miałam wtedy dużo wątpliwości, ale dzisiaj kiedy już pracuje to czuje, że lubię to co robię. Myślę że jeszcze parę lat temu ciężko było mi się odnaleźć w mojej sytuacji a teraz jest okej.
Niektore spotkania nie należały do najłatwiejszych, ale z perspektywy czasu warto było.
Nie chciałabym chodzić na terapię do kogoś innego po tym jak już poznałam Panią Partycję.
Jeśli samorozwój to pod jej okiem.
Często mi brakuje uwag Pani Patrycji i chciałabym jeszcze kiedyś skorzystać z jej usług w gabinecie, w którym przyjmuje.

Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zaburzenia odżywiania

Z Patrycją mialam styczność kilka lat temu,kiedy to trafiłam do ośrodka całodobowego zajmującego się leczeniem m.in. zaburzeń odżywiania we Wrocławiu, gdzie pracowała. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że jest to niesamowita osoba - pełna ciepła,cierpliwości, niezwykłego wyczucia w stosunku do pacjenta. Tworzy w trakcie terapii atmosferę , w której pacjent czuje się po prostu bezpieczny. Potrafi być przy tym konkretna i stanowcza, co bardzo sobie cenię. Z całego seducha polecam !!!!


Użytkownik zweryfikowany

Pani Patrycja jest bardzo miała osobą, która potrafi uważnie słuchać swoich pacjentów. Chodziłam na terapię przez półtora roku i jedyne co mogłoby mi się nie podobać, to to że Pani Patrycja nie zauważyła, że choruję na schizofrenię. Wówczas jeszcze nie miałam postawionej diagnozy, być może wcześniejsze rozpoznanie wplyneloby pozytywnie na leczenie. Mimo wszystko polecam Panią Patrycję, to rzetelna psychoterapeutka.

Patrycja Górecka

Serdecznie pozdrawiam Pani Sylwio, dziękuję za wystawienie opinii. Pozwolę sobie jedynie wspomnieć, że po zgłaszanych przez Panią trudnościach prosiłam o dodatkowe konsultacje psychiatryczne (w zakresie leczenia objawów psychotycznych jestem zobowiązana bazować na opinii lekarza psychiatry, z którym za Pani zgodą byłam w kontakcie).


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Patrycja jest uważnym i rzetelnym psychoterapeutą, nie narzucającym własnych opinii. Prowadzi pacjenta, ale jednocześnie pozwala na samodzielne formułowanie wniosków i dojrzewanie do poszukiwanych odpowiedzi. Wizyty odbywają się w komfortowych warunkach i z poszanowaniem powierzonego zaufania.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia

Pani Patrycja jest kompetentną osobą, posiada wiedzę i odpowiednie przygotowanie do prowadzenia terapii. Bardzo mi pomogła w napięciu po rozwodowym. Podczas terapii skupiona na pacjencie, trafnie diagnozuje problemy. Cieszę się, że do niej trafiłam! Dzięki terapii zaczynam uczyć się radzić ze swoimi emocjami!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Terapia pomaga :) Bardzo miła i konkretna psycholog. Zgrabnie omija miechanizmy obronne (świadome lub nie), które przeszkadzają w terapii. Dużo informacji wyczytuje "między wierszami", co też pomaga. Polecam


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Mogę z czystym symieniem polecić Panią Patrycję. Jestem w trakcie terapii i widać namacalnie postępy. Pani jest kompetentna, ma jak dla mnie bardzo dobre podejście do pacjenta i doświadczenie, dzięki któremu szybko udało się postawić trafną diagnozę.
Gabinet, który prowadzi jest przytulny a atmosfera jaka tam panuje pozwala się poczuć bezpiecznie.
Gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą EMDR. Ukończyłam Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkołę Pomocy Psychologicznej (...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • depresja
  • zaburzenia odżywiania
  • zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania