lek.

Michał Janicki

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W PRZYPADKU UMAWIANIA STANDARDOWEJ WIZYTY NEUROLOGICZNEJ, PROSZĘ O ZABUKOWANIE 20 MINUT. W PRZYPADKU CHĘCI UMÓWIENIA SIĘ NA ZABIEG DRY NEEDLING ,JEŚLI NIE BYLIŚCIE PAŃSTWO DOTĄD... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W PRZYPADKU UMAWIANIA STANDARDOWEJ WIZYTY NEUROLOGICZNEJ, PROSZĘ O ZABUKOWANIE 20 MINUT.
  W PRZYPADKU CHĘCI UMÓWIENIA SIĘ NA ZABIEG DRY NEEDLING ,JEŚLI NIE BYLIŚCIE PAŃSTWO DOTĄD MOIM PACJENTEM,PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY W CELU WSTEPNEJ KWALIFIKACJI DO ZABIEGU.

  PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM, MOŻLIWE RÓWNIEŻ WIZYTY W SOBOTY

  Specjalizuję się szczególnie w leczeniu bólu.Stosuję w terapii najskuteczniejszą znaną obecnie na świecie metodę leczenia bólu zwaną Dry Needling.Jako jedyny neurolog w Polsce posiadam certyfikat leczenia tą metodą wydany przez David Simmons Academy (Szwajcaria).Jest to metoda szczególnie skuteczna w leczeniu np. migreny,innych bólów głowy,bólów szyi ,barków,kręgosłupa i końćzyn.Pacjenci ,którzy jednak obawiają się igieł (bardzo cienkich zresztą) mogą skorzystać z alternatywnej terapii manualnej punktów spustowych mięśniwoo-powięziowych.
  Więcej informacji na temat leczenia metodą Dry Needling można znaleźć na stronie:
  www.suchaigloterapia.pl
  PŁATNOŚĆ ZA WIZYTĘ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ.

Ocena pacjentów:

 • A

  Miałem silne bóle ramienia, które promieniowały na szyję. Skóra przy dotyku bolała jak po poparzeniu słonecznym. Internista stwierdził problem neurologiczny. Dostałem skierowanie do dr. Janickiego. On stwierdził problem mięśniowy i zalecił dry needling. Wszystko ustąpiło po pierwszej wizycie. Polecam wszystkim!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zostałam przebadana dokładnie i bez pośpiechu. Pan Doktor po badaniu i analizie dokumentacji udzielił mi pełnej informacji nt.mojego stanu zdrowia.Uzyskałam wskazówki pozwalające mi poprawić samopoczucie.

 • E

  Wizyta odbyła się prawie bez opóźnienia. Pan doktor bardzo dokładny, badając na bieżąco wszystko objaśnia. Duża wiedza połączona z dużym zaangażowaniem w postawieniu diagnozy i sposobie udzielenia pomocy pacjentowi. Polecam.

 • Co prawda trafiłam do niego z Synem ale i mnie również pomógł mam komfort psychiczny że przyczyny bólowe mojego syna, nie okazały się tym najgorszym co nikt by nie chciał tego doświadczyć .Pełne zadowoleni z wizyty u tego Lekarza .Bardzo miły, służy pomocą , choć trafiliśmy do niego z inna przyczyna ale pomógł bardziej niż, inni Lekarze u których byliśmy wcześniej.Pierwszy raz trafiliśmy na tak miłą obsługę i pełny profesjonalizm, Lekarz z powołanie naszym problemem powinien zająć się lekarz z dziedziny chirurgi bo ból był pooperacyjne uszkodzenie mięśnia brzucha ale po pierwszym masażu jest ulga i to wielka. .Za tydzień znów do niego jedziemy bo naprawie warto polecić takiego specjalistę.Elżbieta .

 • J

  Trafiłam do gabinetu po artroskopii kolana. Lekarz pracował nad moimi mięśniami i powięziami uda. Po kilku dniach mogłam zacząć ćwiczenia z obciążeniem i rehabilitacja w końcu ruszyła "z kopyta":) Dostałam również instrukcję innowacyjnej metody za pomocą której mogę wzmocnić staw. Szczerze polecam!

 • Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, doświadczony i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Trafnie postawił diagnozę, ratując mi życie. Szczerze polecam!

 • Bardzo dobra i fachowa porada !!! Zostałem dokładnie zbadany pod każdym kontem Polecam ! Jarek Majerczyk

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor rzeczowy , konkretny , profesjonalny . Byłam pierwszy raz i napewno wrócę na kontrolne badania .Po wizycie wreszczcie pojawiło sie światełko nadziei w moim przypadku , co mnie bardzo podniosło na duchu .Polecam tego lekarza i dziękuje za diagnozę .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejscie do pacjenta. Przez życzliwa atmosfere i tłumaczenie na bieżąco wszystkich czynności dało się znieść nawet niezbyt przyjemne badania.Lekarz sie nigdzie nie śpieszył, udzielił mi tyle odpowiedzi ile potrzebowałam, i nie czułam się "intruzem" jak czasem bywa na wizytach.

 • S

  Leczyłam się u kilku neurologów, którzy zalecali zaledwie tylko wciąż EEG i TK. Aż wreszcie p.Janicki zlecił mi jako pierwszy rezonans, wysłał do neurochirurga na konsultację. Lekarz stara się spojrzeć na chorobę kompleksowo. Jako pierwszy nie powtarzał komunałów w stylu: "taka młoda, a tak się denerwuje"!! Lekarz konkretny i opiekuńczy, nawet odpowiadał na moje smsy :-)