lek.

Michał Janicki

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

W PRZYPADKU UMAWIANIA STANDARDOWEJ WIZYTY NEUROLOGICZNEJ, PROSZĘ O ZABUKOWANIE 20 MINUT. W PRZYPADKU CHĘCI UMÓWIENIA SIĘ NA ZABIEG DRY NEEDLING ,JEŚLI NIE BYLIŚCIE PAŃSTWO DOTĄD... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W PRZYPADKU UMAWIANIA STANDARDOWEJ WIZYTY NEUROLOGICZNEJ, PROSZĘ O ZABUKOWANIE 20 MINUT.
  W PRZYPADKU CHĘCI UMÓWIENIA SIĘ NA ZABIEG DRY NEEDLING ,JEŚLI NIE BYLIŚCIE PAŃSTWO DOTĄD MOIM PACJENTEM,PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY W CELU WSTEPNEJ KWALIFIKACJI DO ZABIEGU.

  PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM, MOŻLIWE RÓWNIEŻ WIZYTY W SOBOTY

  Specjalizuję się szczególnie w leczeniu bólu.Stosuję w terapii najskuteczniejszą znaną obecnie na świecie metodę leczenia bólu zwaną Dry Needling.Jako jedyny neurolog w Polsce posiadam certyfikat leczenia tą metodą wydany przez David Simmons Academy (Szwajcaria).Jest to metoda szczególnie skuteczna w leczeniu np. migreny,innych bólów głowy,bólów szyi ,barków,kręgosłupa i końćzyn.Pacjenci ,którzy jednak obawiają się igieł (bardzo cienkich zresztą) mogą skorzystać z alternatywnej terapii manualnej punktów spustowych mięśniwoo-powięziowych.
  Więcej informacji na temat leczenia metodą Dry Needling można znaleźć na stronie:
  www.suchaigloterapia.pl
  PŁATNOŚĆ ZA WIZYTĘ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ.

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny i Leczenia Bólu

  Chciałabym polecić terapię Dry Needling jako bardzo skuteczną w leczeniu bólu przewlekłego. Pan Doktror Janicki leczył mi tą metodą silny ból barku promieniujący na całą rękę i powodujący jej drętwienie. Miałam 3 zabiegi igłoterapii. Po drugim zabiegu dolegliwości w znacznym stopniu ustąpiły, zarówno ból, jak i drętwienie ręki. Cieszę się, że trafiłam na lekarza, który bezinwazyjnie zlokalizował źródło bólu i wyeliminował go nie stosując żadnych leków. Szczerze polecam a Panu Doktorowi Janickiemu bardzo dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wysłuchać, nie śpieszy się, a atmosfera na wizycie jest bardzo miła. Leki które zostały mi zaproponowane znacznie zmniejszyły częstotliwości pojawiających się migren mimo że to dopiero początek leczenia.

 • A

  Miałem silne bóle ramienia, które promieniowały na szyję. Skóra przy dotyku bolała jak po poparzeniu słonecznym. Internista stwierdził problem neurologiczny. Dostałem skierowanie do dr. Janickiego. On stwierdził problem mięśniowy i zalecił dry needling. Wszystko ustąpiło po pierwszej wizycie. Polecam wszystkim!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zostałam przebadana dokładnie i bez pośpiechu. Pan Doktor po badaniu i analizie dokumentacji udzielił mi pełnej informacji nt.mojego stanu zdrowia.Uzyskałam wskazówki pozwalające mi poprawić samopoczucie.

 • E

  Wizyta odbyła się prawie bez opóźnienia. Pan doktor bardzo dokładny, badając na bieżąco wszystko objaśnia. Duża wiedza połączona z dużym zaangażowaniem w postawieniu diagnozy i sposobie udzielenia pomocy pacjentowi. Polecam.

 • Co prawda trafiłam do niego z Synem ale i mnie również pomógł mam komfort psychiczny że przyczyny bólowe mojego syna, nie okazały się tym najgorszym co nikt by nie chciał tego doświadczyć .Pełne zadowoleni z wizyty u tego Lekarza .Bardzo miły, służy pomocą , choć trafiliśmy do niego z inna przyczyna ale pomógł bardziej niż, inni Lekarze u których byliśmy wcześniej.Pierwszy raz trafiliśmy na tak miłą obsługę i pełny profesjonalizm, Lekarz z powołanie naszym problemem powinien zająć się lekarz z dziedziny chirurgi bo ból był pooperacyjne uszkodzenie mięśnia brzucha ale po pierwszym masażu jest ulga i to wielka. .Za tydzień znów do niego jedziemy bo naprawie warto polecić takiego specjalistę.Elżbieta .

 • J

  Trafiłam do gabinetu po artroskopii kolana. Lekarz pracował nad moimi mięśniami i powięziami uda. Po kilku dniach mogłam zacząć ćwiczenia z obciążeniem i rehabilitacja w końcu ruszyła "z kopyta":) Dostałam również instrukcję innowacyjnej metody za pomocą której mogę wzmocnić staw. Szczerze polecam!

 • Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, doświadczony i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Trafnie postawił diagnozę, ratując mi życie. Szczerze polecam!

 • Bardzo dobra i fachowa porada !!! Zostałem dokładnie zbadany pod każdym kontem Polecam ! Jarek Majerczyk

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor rzeczowy , konkretny , profesjonalny . Byłam pierwszy raz i napewno wrócę na kontrolne badania .Po wizycie wreszczcie pojawiło sie światełko nadziei w moim przypadku , co mnie bardzo podniosło na duchu .Polecam tego lekarza i dziękuje za diagnozę .