lek.

Michał Janicki

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W PRZYPADKU UMAWIANIA STANDARDOWEJ WIZYTY NEUROLOGICZNEJ, PROSZĘ O ZABUKOWANIE 20 MINUT. W PRZYPADKU CHĘCI UMÓWIENIA SIĘ NA ZABIEG DRY NEEDLING ,JEŚLI NIE BYLIŚCIE PAŃSTWO DOTĄD… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W PRZYPADKU UMAWIANIA STANDARDOWEJ WIZYTY NEUROLOGICZNEJ, PROSZĘ O ZABUKOWANIE 20 MINUT.
  W PRZYPADKU CHĘCI UMÓWIENIA SIĘ NA ZABIEG DRY NEEDLING ,JEŚLI NIE BYLIŚCIE PAŃSTWO DOTĄD MOIM PACJENTEM,PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY W CELU WSTEPNEJ KWALIFIKACJI DO ZABIEGU.

  PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM, MOŻLIWE RÓWNIEŻ WIZYTY W SOBOTY

  Specjalizuję się szczególnie w leczeniu bólu.Stosuję w terapii najskuteczniejszą znaną obecnie na świecie metodę leczenia bólu zwaną Dry Needling.Jako jedyny neurolog w Polsce posiadam certyfikat leczenia tą metodą wydany przez David Simmons Academy (Szwajcaria).Jest to metoda szczególnie skuteczna w leczeniu np. migreny,innych bólów głowy,bólów szyi ,barków,kręgosłupa i końćzyn.Pacjenci ,którzy jednak obawiają się igieł (bardzo cienkich zresztą) mogą skorzystać z alternatywnej terapii manualnej punktów spustowych mięśniwoo-powięziowych.
  Więcej informacji na temat leczenia metodą Dry Needling można znaleźć na stronie:
  www.suchaigloterapia.pl
  PŁATNOŚĆ ZA WIZYTĘ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ.

Specjalizacje

 • Neurologia

Choroby

 • ból barku
 • neuropatia obwodowa
 • bóle kręgosłupa
 • szum w uszach
 • zawroty głowy
 • migrena
 • ból karku
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medicover Globis WrocławUsługa: konsultacja neurologiczna

  Lekarz na pierwszej wizycie od razu zdiagnozował tężyczkę. O innych objawach nawet nie chciał słuchać, na każdy wymieniony przeze mnie odsyłał do innych lekarzy (okulisty, reumatologa itp.). Wystawił diagnozę "tężyczka" i tyle, przepisał magnez i witaminę d3, przyczyny nie chciał szukać. Wystawiam negatywną opinię, ponieważ to neurolog, a nie rozpoznał Boreliozy. Gdyby rozpoznał chorobę od razu, zaoszczędziłabym pół roku poszukiwań i cierpienia.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Bóle kręgosłupa

  Gorąco polecam Pana Doktora. Igloterapia zastosowana u mnie pomogła po 4 zabiegach. Mogłam normalnie chodzić i ruszać szyją co wcześniej było niemożliwe. W razie powrotu dolegliwości nie zastosuje nic innego. Pan Doktor ma ogromną wiedzę i niesamowite podejście do pacjenta.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medicover Globis Wrocław

  Bardzo polecam Pana Doktora. Bada pacjenta dokładnie. Ma wiedzę na temat różnych metod leczniczych. Jest praktykiem i to widać po podejściu i badaniu pacjenta. Konkretnie manualnie sprawdza stan mięśni i powięzi. Wszystko dokładnie tłumaczy. Nie pozostawia pacjenta bez odpowiedzi i bez leczenia. Jest fachowcem w swoim fachu, a rzadko spotykam takich lekarzy. Do tego jest kulturalny i nie bagatelizuje problemów pacjenta!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny i Leczenia Bólu

  Chciałabym polecić terapię Dry Needling jako bardzo skuteczną w leczeniu bólu przewlekłego. Pan Doktror Janicki leczył mi tą metodą silny ból barku promieniujący na całą rękę i powodujący jej drętwienie. Miałam 3 zabiegi igłoterapii. Po drugim zabiegu dolegliwości w znacznym stopniu ustąpiły, zarówno ból, jak i drętwienie ręki. Cieszę się, że trafiłam na lekarza, który bezinwazyjnie zlokalizował źródło bólu i wyeliminował go nie stosując żadnych leków. Szczerze polecam a Panu Doktorowi Janickiemu bardzo dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wysłuchać, nie śpieszy się, a atmosfera na wizycie jest bardzo miła. Leki które zostały mi zaproponowane znacznie zmniejszyły częstotliwości pojawiających się migren mimo że to dopiero początek leczenia.

 • A

  Miałem silne bóle ramienia, które promieniowały na szyję. Skóra przy dotyku bolała jak po poparzeniu słonecznym. Internista stwierdził problem neurologiczny. Dostałem skierowanie do dr. Janickiego. On stwierdził problem mięśniowy i zalecił dry needling. Wszystko ustąpiło po pierwszej wizycie. Polecam wszystkim!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zostałam przebadana dokładnie i bez pośpiechu. Pan Doktor po badaniu i analizie dokumentacji udzielił mi pełnej informacji nt.mojego stanu zdrowia.Uzyskałam wskazówki pozwalające mi poprawić samopoczucie.

 • E

  Wizyta odbyła się prawie bez opóźnienia. Pan doktor bardzo dokładny, badając na bieżąco wszystko objaśnia. Duża wiedza połączona z dużym zaangażowaniem w postawieniu diagnozy i sposobie udzielenia pomocy pacjentowi. Polecam.

 • Co prawda trafiłam do niego z Synem ale i mnie również pomógł mam komfort psychiczny że przyczyny bólowe mojego syna, nie okazały się tym najgorszym co nikt by nie chciał tego doświadczyć .Pełne zadowoleni z wizyty u tego Lekarza .Bardzo miły, służy pomocą , choć trafiliśmy do niego z inna przyczyna ale pomógł bardziej niż, inni Lekarze u których byliśmy wcześniej.Pierwszy raz trafiliśmy na tak miłą obsługę i pełny profesjonalizm, Lekarz z powołanie naszym problemem powinien zająć się lekarz z dziedziny chirurgi bo ból był pooperacyjne uszkodzenie mięśnia brzucha ale po pierwszym masażu jest ulga i to wielka. .Za tydzień znów do niego jedziemy bo naprawie warto polecić takiego specjalistę.Elżbieta .

 • J

  Trafiłam do gabinetu po artroskopii kolana. Lekarz pracował nad moimi mięśniami i powięziami uda. Po kilku dniach mogłam zacząć ćwiczenia z obciążeniem i rehabilitacja w końcu ruszyła "z kopyta":) Dostałam również instrukcję innowacyjnej metody za pomocą której mogę wzmocnić staw. Szczerze polecam!