lek.

Michał Janicki

Neurolog

76 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W PRZYPADKU UMAWIANIA STANDARDOWEJ WIZYTY NEUROLOGICZNEJ, PROSZĘ O ZABUKOWANIE 20 MINUT. W PRZYPADKU CHĘCI UMÓWIENIA SIĘ NA ZABIEG DRY NEEDLING ,JEŚLI NIE BYLIŚCIE PAŃSTWO DOTĄD… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W PRZYPADKU UMAWIANIA STANDARDOWEJ WIZYTY NEUROLOGICZNEJ, PROSZĘ O ZABUKOWANIE 20 MINUT.
  W PRZYPADKU CHĘCI UMÓWIENIA SIĘ NA ZABIEG DRY NEEDLING ,JEŚLI NIE BYLIŚCIE PAŃSTWO DOTĄD MOIM PACJENTEM,PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY W CELU WSTEPNEJ KWALIFIKACJI DO ZABIEGU.

  PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM, MOŻLIWE RÓWNIEŻ WIZYTY W SOBOTY

  Specjalizuję się szczególnie w leczeniu bólu.Stosuję w terapii najskuteczniejszą znaną obecnie na świecie metodę leczenia bólu zwaną Dry Needling.Jako jedyny neurolog w Polsce posiadam certyfikat leczenia tą metodą wydany przez David Simmons Academy (Szwajcaria).Jest to metoda szczególnie skuteczna w leczeniu np. migreny,innych bólów głowy,bólów szyi ,barków,kręgosłupa i końćzyn.Pacjenci ,którzy jednak obawiają się igieł (bardzo cienkich zresztą) mogą skorzystać z alternatywnej terapii manualnej punktów spustowych mięśniwoo-powięziowych.
  Więcej informacji na temat leczenia metodą Dry Needling można znaleźć na stronie:
  www.suchaigloterapia.pl
  PŁATNOŚĆ ZA WIZYTĘ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Centrum Medicover Globis WrocławUsługa: bóle głowy i stawów

  Niestety ogromne rozczarowanie. Szczególnie od neurologa oczekiwać można większej empatii i zaangażowania. Lekarz, który generalnie nie miał żadnych pomysłów z czego wynika ogromny ból, na pytania zwykle odpowiadał nie wiem,nie pasuje mi to do neurologicznych przypadłości. Po wielu wizytach u internisty, angiologa, 3 zakaznikow, 4 neurochirurgów każdy mówił,że bóle mają podłoże neurologiczne i po wykluczeniu innych objawów nalezy szukać pomocy u neurologa. Niestety po wizycie człowiek wychodzi jeszcze bardziej obolaly podejściem lekarza do pacjenta. I na pewno nie chce tam wracać,pomimo bólu uniemozliwiajacego normalne funkcjonowanie

  lek. Michał Janicki2018-02-10

  Szanowna Pani,poświęciłem Pani więcej czasu niż standardowo pacjentowi w tej przychodni-30 minut zamiast przewidzianych 20(kosztem innego pacjenta).Od początku wizyty sprawiała Pani wrażenie osoby ,która żąda ode mnie od razu diagnozy przedstawiając mi stertę badań i konsultacji wykonanych wcześniej przez innych lekarzy.W ciągu poł godziny miałem wydać diagozę nad problemem,nad którym pochylało się wielu specjalistów przez wiele miesięcy?! Zleciłem Pani dodatkowe badania do wykonania,które zapewne sądząc po tej opinii zostały kompletnie zignorowane ze szkodą przede wszystkim dla Pani ,bo mogły one nas naprowadzić na przyczynę uporczywych dolegliwości. Pani zostanie dalej z tym bólem,a ja tylko z kompletnie nieuzasadnioną i krzywdzącą merytorycznie opinią .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny i Leczenia BóluUsługa: konsultacje neurologiczne

  Super polecam sympatyczny,konkretny,dokładny,z pełnym profesjonalizmem podchodzący do pacjenta i co najważniejsze nie spogląda na zegarek

 • I

  Moja pierwsza wizyta.
  Pan Doktor bardzo rzeczowo przeprowadził wywiad, zbadał, postawił diagnozę.
  Jestem bardzo zadowolony.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny i Leczenia Bólu

  Bardzo polecam ! Profesjonalne podejście do pacjenta, natychmiastowa pomoc już po pierwszym zabiegu igłoterapii z masażem co przyniosło wspaniały rezultat. Jeszcze raz polecam.

  lek. Michał Janicki2018-02-12

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny i Leczenia BóluUsługa: konsultacja neurologiczna-kontrola (do 3 m-cy z tym samym schorzeniem)

  Przesympatyczny Pan doktor. Dziecko zbadane dostałam jeszcze dwa skierowania na inne badania co mnie bardzo ucieszyło. Sama bym nie wiedziała gdzie się udać z tym problemem. Polecam jak najbardziej Pana doktora Michała Janickiego. Ludzie którzy wychodzili z gabinetu również byli uśmiechnięci. A to dobry znak.

  lek. Michał Janicki2018-02-12

  Dziękuję za opinię i bardzo optymistyczne podejście do życia.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medicover Globis WrocławUsługa: konsultacja neurologiczna

  Lekarz na pierwszej wizycie od razu zdiagnozował tężyczkę. O innych objawach nawet nie chciał słuchać, na każdy wymieniony przeze mnie odsyłał do innych lekarzy (okulisty, reumatologa itp.). Wystawił diagnozę "tężyczka" i tyle, przepisał magnez i witaminę d3, przyczyny nie chciał szukać. Wystawiam negatywną opinię, ponieważ to neurolog, a nie rozpoznał Boreliozy. Gdyby rozpoznał chorobę od razu, zaoszczędziłabym pół roku poszukiwań i cierpienia.

  lek. Michał Janicki2018-02-10

  Wystarczyłoby spojrzeć chociaż by do Wikipedii,żeby przeczytać,że Borelioza nie jest chorobą NEUROLOGICZNĄ.Zleciłem Pani dużo badań z powodu nietypowych objawów,również pozaneurologicznych.Nie zgłosiła się Pani na wizytę kontrolną,więc nie miałem możliwości weryfikacji wyników tych badań.Nawet doświadczony specjalista nie rozpozna Boreliozy po pierwszej wizycie ,pomijając fakt,że Pani objawy nie musiały mieć nic wspólnego z tą chorobą.To takie modne ostatnio przypisywanie wszystkich "dziwnych" objawów Boreliozie.Mimo wszystko życzę wyleczenia z tej niełatwej do leczenia choroby.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Bóle kręgosłupa

  Gorąco polecam Pana Doktora. Igloterapia zastosowana u mnie pomogła po 4 zabiegach. Mogłam normalnie chodzić i ruszać szyją co wcześniej było niemożliwe. W razie powrotu dolegliwości nie zastosuje nic innego. Pan Doktor ma ogromną wiedzę i niesamowite podejście do pacjenta.

  lek. Michał Janicki2018-02-19

  Bardzo dziękuję za zaufanie i wzorową współpracę we wspólnym pokonywaniu bólu.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medicover Globis Wrocław

  Bardzo polecam Pana Doktora. Bada pacjenta dokładnie. Ma wiedzę na temat różnych metod leczniczych. Jest praktykiem i to widać po podejściu i badaniu pacjenta. Konkretnie manualnie sprawdza stan mięśni i powięzi. Wszystko dokładnie tłumaczy. Nie pozostawia pacjenta bez odpowiedzi i bez leczenia. Jest fachowcem w swoim fachu, a rzadko spotykam takich lekarzy. Do tego jest kulturalny i nie bagatelizuje problemów pacjenta!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny i Leczenia Bólu

  Chciałabym polecić terapię Dry Needling jako bardzo skuteczną w leczeniu bólu przewlekłego. Pan Doktror Janicki leczył mi tą metodą silny ból barku promieniujący na całą rękę i powodujący jej drętwienie. Miałam 3 zabiegi igłoterapii. Po drugim zabiegu dolegliwości w znacznym stopniu ustąpiły, zarówno ból, jak i drętwienie ręki. Cieszę się, że trafiłam na lekarza, który bezinwazyjnie zlokalizował źródło bólu i wyeliminował go nie stosując żadnych leków. Szczerze polecam a Panu Doktorowi Janickiemu bardzo dziękuję.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wysłuchać, nie śpieszy się, a atmosfera na wizycie jest bardzo miła. Leki które zostały mi zaproponowane znacznie zmniejszyły częstotliwości pojawiających się migren mimo że to dopiero początek leczenia.