Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł

Hipnoza • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Konsultacje on-line odbywają się po uprzednim uiszczeniu wpłaty należności na konto na 48h przed planowaną sesją.
Dane do przelewu:
Martyna Koryciak PSYCHOTERAPIA, HIPNOTERAPIA I EDUKACJA
numer: **************************

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Odona Bujwida 3/3a, Grzegórzki, Kraków
Prywatny gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Blik

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Obecnie nie przyjmuję nowych pacjentów. Zapraszam do skorzystania z konsultacji psychoterapeutycznych, psychoterapii indywidualnej. Specjalizuję s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Otyłość
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Konsultacja onlineOdona Bujwida 3/3a, Kraków

200 zł

Prywatny gabinet

Pozostałe usługi


200 zł

Konsultacja onlineOdona Bujwida 3/3a, Kraków

od 200 zł

Prywatny gabinet

Opinie

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Niestety nie polecę. Miałam wrażenie że mój problem w ogóle nie był ważny, Pani Martyna nie miała pomysłu jak mi pomóc. Wizyta odliczana z zegarkiem w ręku i na minutę przed końcem terminal już w ręce, żeby szybko wziąć pieniążki.

mgr Martyna Koryciak

Szanowna Pani, zapewniam, że każdy problem i pacjent są dla mnie ważni, ale rozumiem, że mówimy tu o Pani odczuciu, na które składa się wiele czynników obiektywnych, jak i subiektywnych (np. przeniesienie).
Wizyty mają swój określony czas trwania, informację odnośnie trwania sesji dostają Państwo przez portal Znany Lekarz lub ode mnie. Faktycznie monitoruje czas wizyty. Na konsultacji jest poruszanych wiele kwestii. Ja ZAWSZE daję Państwu informację zwrotną odnośnie tego czy podejmę się pracy z pacjentem. Jeżeli nie podejmuję się terapii, to ta decyzja jest czymś spowodowana i jest podjęta z myślą o pacjencie. Ponadto, omawiam zasady terapii, określam czy mówimy o terapii krótko czy długoterminowej itd., co wymaga ode mnie dobrej organizacji i zarządzania czasem.
Odnośnie terminala, to nie ma u mnie takiego sposobu płatności od ponad 2,5 roku. Nawet jeśli został on włączony minutę wcześniej to sesja trwała tyle, ile miała trwać lub chwilę dłużej. Przerwy pomiędzy pacjentami są potrzebne dla zachowania higieny pracy.
Życzę wszystkiego dobrego!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Mocno polecam ! Dzięki Pani Martynie osiągnąłem życiowy balans i szczęście. Trafiłem z mocno wątpliwym systemem wartości. Podczas terapii poznaje się siebie i udoskonala swoją psychikę. Oczywiście ogromna praca należy do pacjenta lecz Pani Martyna jest świetnym przewodnikiem. Nieraz są potrzebne zmiany w życiu aby wyzbyć się objawów somatycznych oraz natręctw myślowych/stresów. Paradoksalnie nie jest to trudne a dzięki zrozumieniu pewnych mechanizmów i wykluczeniu zachowań człowiek zdrowieje.

mgr Martyna Koryciak

Pozdrawiam serdecznie. Dziękuję za współpracę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & Hipnoterapia

Jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona, spokój i miła atmosfera. Pani Martyna budzi zaufanie.

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Martyna jest bardzo kompetentnym specjalistą, bardzo zaangażowana i wszystko wyjaśnia w bardzo zrozumiały dla osób niezaznajomionymi z terminologią psychiatryczną sposób. Jest bardzo ciepłą, empatyczną oraz wyrozumiałą osobą. Serdecznie polecam.

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia On-line konsultacja online

Pani Martyna to profesjonalistka, bardzo zaangażowana w problemy pacjenta, zaskakuje trafnymi spostrzeżeniami. Pomimo, że okres, w którym spotykałam się z Panią Martyną nie był długi, jej hipnoterapia okazała się bardzo skuteczna. Widzę zmiany w swoim postrzeganiu świata i siebie. Spotkania z Panią Martyną skłaniają do przemyśleń i wyciągania wniosków. Taka praca nad sobą daje widoczne efekty. Serdecznie polecam Panią Martynę.

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.


D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim, którzy chcieli by coś zmienić w swoim życiu. Pani Martyna to bardzo życzliwa i profesjonalna osoba, której można zaufać.
Gorąco polecam!

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja:

Jestem bardzo zadowolona, mam mieszane uczucia co do psycholog i psychiatrów, dlatego było to dla mnie ekstra stresujące przeżycie. Pani Martyna przeprowadziła rozmowę w bardzo spokojny sposób, czułam się komfortowo podczas rozmowy i zdecydowanie polecam. Jeśli zależy wam na psychoterapeucie, który interesuje się Tobą, to tu zdecydowanie jest to miejsce. Polecam!

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja/ Pierwsza wizyta

Jest to raczej sposob terapi na lekkie problemy psychiczne sluchanie nagran nie pomaga na cięższe przypadki ,co do Pani Martyny widząc że ktoś ma poważne problemy trzeba zalecic lekarstwa a potem ewentualnie taki sposób terapii jest to niepotrzebne tracenie czasu . Ja ogólnie nie polecam pieniądze wydane na nic .

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za opinię. Myślę, że przy okazji tej opinii można poruszyć parę wątków:
1. W niektórych przypadkach leki są nieodzowne (rozmawiamy o tym na konsultacji/ terapii).
2. Nie ma idealnej formy terapii dla wszystkich, ani też idealnego terapeuty. To, jak przebiegnie terapia, zależy od wielu czynników.
Wydaje mi się, że warto szukać takiego rodzaju terapii, terapeuty czy leku, który nam pomoże, o ile się da i na ile ktoś ma siłę. Tego właśnie życzę autorowi opinii, żeby udało się osiągnąć to na czym Pani/Panu zależy.
Pozdrawiam serdecznie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: lęki i fobie

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Cieszę się że razem z córką trafiłyśmy na Panią Martynę. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Oddana pacjentowi w 100%. Dzięki Pani Martynie wraca nadzieja na lepsze jutro. Dziękuję

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Spotkania z Panią Martyną zaczęłam ponad roku temu z powodu zaburzeń na tle nerwicowym. Dzięki pracy na terapii i możliwości odsłuchiwania hipnoz w domu, które dostawałam po prawie każdej sesji od Pani Martyny udało się przetrwać najgorszy okres i zabrać do pracy nad sobą, która dzięki zaangażowaniu Pani Martyny, jak również mojej determinacji do zmian dawała efekty.
Spotkania z Panią Martyną są profesjonalne ale mają przyjacielski charakter, co pozwala na swobodę w relacji. Pani Martyna do niczego nie namawia, a spotkania to nie tylko praca w hipnozie, która jest fantastycznym dopełnieniem terapii, ale przede wszystkim rozmowa i analiza, która pozwala dotrzeć do sedna problemu.

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

23 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

W dzieciństwie byłam molesowana seksualnie. Najgorszy jest fakt, że nie pamiętam co dokładnie się stało. Wiem napewno że byłam goła i byłam dotykana, więcej nie mogę sobie przypomnieć. Rodzice zawsze mówili że jak byłam malutka to byłam bardzo wygadana i pewna siebie a później stałam się zamknięta i nieśmiała. Nikomu nie powiedziałam co się stało, teraz to nie widzę sensu aby o tym głośno mówić. Co jakiś czas to do mnie wraca, jesteś osobą nieśmiałą (mimo 28 lat) i niepewną siebie. Nie odczuwam przyjemności z seksu, nie łączę seksu z miłością. Całe życie zmagałam się z tym sama, tak też było z innymi problemami. Nigdy nie jestem z siebie zadowolona, dlatego cały czas zmieniam pracę bo wydaje mi się że nie jestem wystarczająco dobra. Od 3 miesięcy jestem bezrobotna i myśli coraz bardziej mi doskwierają, zwłaszcza że mój mąż jest DDA i szukając dla niego pomocy, natknęłam się na informację które nie dają mi spokoju. Chciałabym sobie przypomnieć, co dokładnie się stało. Nie wiem od czego zacząć, postanowiłam że nie mogę całe życie się zamykać. Czy hipnoza będzie dobrym rozwiązaniem?

Dzień dobry,
Tak, terapia hipnozą może pomóc przywrócić wspomnienia, jak i je przepracować.
Pozdrawiam serdecznie,

mgr Martyna Koryciak

Pytanie dotyczące hipnoza

Moje pytanie dotyczy regresji i progresji czy jest to na prawde mozliwe?

Tak, jest możliwe.

mgr Martyna Koryciak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Obecnie nie przyjmuję nowych pacjentów. Zapraszam do skorzystania z konsultacji psychoterapeutycznych, psychoterapii indywidualnej. Specjalizuję s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Otyłość
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania