Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Konsultacje on-line odbywają się po uprzednim uiszczeniu wpłaty należności na konto na 48h przed planowaną sesją.
Dane do przelewu:
Martyna Koryciak PSYCHOTERAPIA, HIPNOTERAPIA I EDUKACJA
numer: **************************

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Tadeusza Makowskiego 18/84, Prądnik Biały, Kraków
Cambio Psychoterapia & Hipnoterapia


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
12 201..... Pokaż numer

Hipnoza • od 200 zł

Konsultacja/ Pierwsza wizyta • 200 zł

Moje doświadczenie

O mnie

504*63*59*84 Jeżeli brak terminów w kalendarzu, proszę o wiadomość SMS. Zapraszam do skorzystania z konsultacji psychoterapeutycznych, psychoterap...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Otyłość
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Kursy Hipnozy przy Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej
 • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Hiszpański

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


200 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychoterapeutyczna


200 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi

Hipnoza


Tadeusza Makowskiego 18/84, Kraków

od 200 zł

Cambio Psychoterapia & Hipnoterapia


Konsultacja/ Pierwsza wizyta


Tadeusza Makowskiego 18/84, Kraków

200 zł

Cambio Psychoterapia & Hipnoterapia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Martyna jest bardzo kompetentnym specjalistą, bardzo zaangażowana i wszystko wyjaśnia w bardzo zrozumiały dla osób niezaznajomionymi z terminologią psychiatryczną sposób. Jest bardzo ciepłą, empatyczną oraz wyrozumiałą osobą. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia On-line konsultacja online

Pani Martyna to profesjonalistka, bardzo zaangażowana w problemy pacjenta, zaskakuje trafnymi spostrzeżeniami. Pomimo, że okres, w którym spotykałam się z Panią Martyną nie był długi, jej hipnoterapia okazała się bardzo skuteczna. Widzę zmiany w swoim postrzeganiu świata i siebie. Spotkania z Panią Martyną skłaniają do przemyśleń i wyciągania wniosków. Taka praca nad sobą daje widoczne efekty. Serdecznie polecam Panią Martynę.


D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim, którzy chcieli by coś zmienić w swoim życiu. Pani Martyna to bardzo życzliwa i profesjonalna osoba, której można zaufać.
Gorąco polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja:

Jestem bardzo zadowolona, mam mieszane uczucia co do psycholog i psychiatrów, dlatego było to dla mnie ekstra stresujące przeżycie. Pani Martyna przeprowadziła rozmowę w bardzo spokojny sposób, czułam się komfortowo podczas rozmowy i zdecydowanie polecam. Jeśli zależy wam na psychoterapeucie, który interesuje się Tobą, to tu zdecydowanie jest to miejsce. Polecam!

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja/ Pierwsza wizyta

Jest to raczej sposob terapi na lekkie problemy psychiczne sluchanie nagran nie pomaga na cięższe przypadki ,co do Pani Martyny widząc że ktoś ma poważne problemy trzeba zalecic lekarstwa a potem ewentualnie taki sposób terapii jest to niepotrzebne tracenie czasu . Ja ogólnie nie polecam pieniądze wydane na nic .

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za opinię. Myślę, że przy okazji tej opinii można poruszyć parę wątków:
1. W niektórych przypadkach leki są nieodzowne (rozmawiamy o tym na konsultacji/ terapii).
2. Nie ma idealnej formy terapii dla wszystkich, ani też idealnego terapeuty. To, jak przebiegnie terapia, zależy od wielu czynników.
Wydaje mi się, że warto szukać takiego rodzaju terapii, terapeuty czy leku, który nam pomoże, o ile się da i na ile ktoś ma siłę. Tego właśnie życzę autorowi opinii, żeby udało się osiągnąć to na czym Pani/Panu zależy.
Pozdrawiam serdecznie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: lęki i fobie

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Cieszę się że razem z córką trafiłyśmy na Panią Martynę. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Oddana pacjentowi w 100%. Dzięki Pani Martynie wraca nadzieja na lepsze jutro. Dziękuję

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Spotkania z Panią Martyną zaczęłam ponad roku temu z powodu zaburzeń na tle nerwicowym. Dzięki pracy na terapii i możliwości odsłuchiwania hipnoz w domu, które dostawałam po prawie każdej sesji od Pani Martyny udało się przetrwać najgorszy okres i zabrać do pracy nad sobą, która dzięki zaangażowaniu Pani Martyny, jak również mojej determinacji do zmian dawała efekty.
Spotkania z Panią Martyną są profesjonalne ale mają przyjacielski charakter, co pozwala na swobodę w relacji. Pani Martyna do niczego nie namawia, a spotkania to nie tylko praca w hipnozie, która jest fantastycznym dopełnieniem terapii, ale przede wszystkim rozmowa i analiza, która pozwala dotrzeć do sedna problemu.

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie.


K

Opinia z dnia 28.04.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja:

Po kilku miesięcznej terapii z panią Martyną mogę polecić ją osobom, które są zmęczone i zniechęcone szablonowym "kopiuj-wklej" oraz lekceważącym podejściem do pacjenta.

Zaangażowanie. To cecha, która najlepiej definiuje jej pracę. Ono jest naprawdę wyczuwalne. Podczas każdej wizyty czuję, że się stara. Że walczy o dobro pacjenta. Że wybija ze schematów myślowych. Że tłumaczy zjawiska i mechanizmy, które doprowadziły do pewnych skutków. Podpowiada. Wspiera kiedy trzeba i daje kop na otrzeźwienie, gdy czuje że jest to potrzebne.

Jej sposób pracy można porównać - przynajmniej na moim przykładzie- do wielopasmowej autostrady. Gdy jeden pas jest zapchany, to nie stoi w korku i czeka aż minie zator, tylko zmienia go na inny i przyspiesza, żeby doprowadzić pacjenta do mety jaką jest polepszenie jego stanu zdrowia oraz samopoczucia.

Jest profesjonalna w tym co robi, a przy tym ludzka.

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: terapia

Bardzo polecam terapię u Pani Martyny. Przyszedłem z problemem na podłożu nerwicowym. Dotychczas trafiałem na wielu terapeutów, którzy nie byli w stanie mi pomóc. Pani Martyna działa hipnozą w odróżnieniu od terapii tradycyjnej dzięki czemu już po niedługim czasie od rozpoczęcia terapii odczułem wyraźną poprawę. Teraz moje "nastroje" nerwicowe obniżyły się do poziomu absolutnego minimum. Sama terapia przebiega w przyjemnej atmosferze, po raz pierwszy czułem się w pełni rozumiany mimo tego, że o moich problemach ciężko jest mi komukolwiek powiedzieć. Kolejnym ogromnym plusem jest to, że mogłem pracować nad sobą w domu odsłuchując nagrań hipnozy - wracałem do nich regularnie a także w momentach słabości. Hipnoza sprawdziła się w moim przypadku i uważam ją za rewelacyjną formę terapii. Polecam z całego serca!

mgr Martyna Koryciak

Dziękuję za słowa uznania. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

23 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • W dzieciństwie byłam molesowana seksualnie. Najgorszy jest fakt, że nie pamiętam co dokładnie się stało. Wiem napewno że byłam goła i byłam dotykana, więcej nie mogę sobie przypomnieć. Rodzice zawsze mówili że jak byłam malutka to byłam bardzo wygadana i pewna siebie a później stałam się zamknięta i nieśmiała. Nikomu nie powiedziałam co się stało, teraz to nie widzę sensu aby o tym głośno mówić. Co jakiś czas to do mnie wraca, jesteś osobą nieśmiałą (mimo 28 lat) i niepewną siebie. Nie odczuwam przyjemności z seksu, nie łączę seksu z miłością. Całe życie zmagałam się z tym sama, tak też było z innymi problemami. Nigdy nie jestem z siebie zadowolona, dlatego cały czas zmieniam pracę bo wydaje mi się że nie jestem wystarczająco dobra. Od 3 miesięcy jestem bezrobotna i myśli coraz bardziej mi doskwierają, zwłaszcza że mój mąż jest DDA i szukając dla niego pomocy, natknęłam się na informację które nie dają mi spokoju. Chciałabym sobie przypomnieć, co dokładnie się stało. Nie wiem od czego zacząć, postanowiłam że nie mogę całe życie się zamykać. Czy hipnoza będzie dobrym rozwiązaniem?

  Dzień dobry,
  Tak, terapia hipnozą może pomóc przywrócić wspomnienia, jak i je przepracować.
  Pozdrawiam serdecznie,

  mgr Martyna Koryciak

 • Pytanie dotyczące hipnoza

  Moje pytanie dotyczy regresji i progresji czy jest to na prawde mozliwe?

  Tak, jest możliwe.

  mgr Martyna Koryciak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

504*63*59*84 Jeżeli brak terminów w kalendarzu, proszę o wiadomość SMS. Zapraszam do skorzystania z konsultacji psychoterapeutycznych, psychoterap...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Otyłość
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Kursy Hipnozy przy Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej
 • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szpital im. J. Babińskiego w Krakowie

Zdjęcia


Znajomość języków

Hiszpański

Powiązane wyszukiwania