mgr

Martyna Koryciak

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

22 opinie +dodaj

Osoby zainteresowanie kontaktem psychoterapeutycznym / hipnoterapeutycznym, zapraszam do kontaktu mailowego (martyna.koryciak@gmail.com) lub przez SMS: +48_504_63_59_84. Gdy zwolni… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia depresji

  witam.trafiłem do pani Martyny z depresją i problemami z nerwami. A ponieważ mieszkam za granicą, nasze spotkania odbywały się tylko drogą internetową. Bardzo polecam taki rodzaj terapii nie widzę różnicy pomiędzy spotkaniami osobistymi a np. przez skejpa. Mi bardzo pomogły i pozwoliły wyjść z depresji i żyć normalnie! polecam panią Martynę każdemu co ma problemy z psychiką to świetny specjalista i bardzo miła osoba!

  Martyna Koryciak2018-07-14

  Dziękuję bardzo za rekomendacje. Pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: depresja, Zespół Lęku Napadowego

  Pani Martyna jest bardzo dobrym specjalistą, z czystym sumieniem mogę ją polecić. Pomogła mi przejść przez bardzo ciężki okres w moim życiu i dzięki terapii moja pewność siebie oraz samopoczucie psychiczne uległy znacznej poprawie. Pani Martyna potrafi wysłuchać oraz doradzić, a hipnozy okazały się bardzo pomocne i odkrywcze.
  Jeszcze raz polecam.

  Martyna Koryciak2018-05-10

  Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: anoreksja

  Chciałam szczerze polecić terapię HIPNOZĄ -córka zachorowała na anoreksje ok marca 2017. Przez kilka miesięcy cierpiała cala nasza rodzina i trudno było mam normalnie funkcjonować. Córka 2 miesiące spędziła w szpitalu psychiatrycznym a po powrocie wcale nie było lepiej - jedynie waga wzrosła. Szukałam informacji w jaki sposób można pozbyć się tej strasznej choroby-poczytałam o hipnozie-trafiliśmy do Pani Martyny-można powiedzieć że uratowała nam życie - już po pierwszej terapii córka się odblokowala na jedzenie-poczuła się glodna. poprawil sie nastroj.wracamy do normalnego zycia Jestesmy bardzo wdzieczni naszej cudownej Pani Terapeutce-ma świetne podejście do mlodzieży. Pisze dopiero po 11 sesjach-bo poprostu balam się zapeszac....
  pozdrawiamy M &J

  Martyna Koryciak2018-02-01

  Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: nerwica, depresja

  Z całego serca polecam! Trafiłam do Pani Martyny ze zdiagnozowaną nerwicą i depresją (prawdopodobnie poporodową), na lekach od psychiatry. Moje problemy zaczęły się już w dzieciństwie, lekarze raczej nie przywiązywali do tego uwagi, ale w dorosłym życiu zyskały na sile i zaczęły utrudniać funkcjonowanie (uporczywe rozdrapywanie skórek wokół paznokci, rany, zakażenia, brzydko to wygląda, zerowe libido). Udałam się na poszukiwanie pomocy i tak znalazłam Panią Martynę, moje zainteresowanie wzbudziła hipnoza, ale też możliwość prowadzenia terapii "tradycyjnej". To jest dla mnie połączenie idealne. Terapia wcale nie musi być trudna ani bolesna! Pani Martyna odkryła przede mną wielką moc hipnozy, która za każdym razem ciekawi, zaskakuje, ale co najważniejsze pomaga, leczy. Pani Martyna jest uważnym słuchaczem i zawsze potrafi dopasować podejście do aktualnej potrzeby pacjenta, nigdy nie narzuca rozwiązań, ani nie narzuca hipnozy, jeśli aktualnie nie ma takiej potrzeby. Podsumowując, jest to mój pierwszy i mam nadzieję ostatni terapeuta. Już po kilku spotkaniach odstawiłam leki i w pełni polegam na własnych możliwościach. Jestem przekonana, że z pomocą Pani Martyny uda mi się wrócić do pełni sił. Jeszcze raz polecam każdej osobie z podobnymi problemami i serdecznie dziękuję!

  Martyna Koryciak2017-12-04

  Dziękuję bardzo za rekomendacje. Pozdrawiam serdecznie.

 • Ł
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: hipnoza

  Witam. Trafiłem do Pani Martyny w trudnym okresie swojego życia. Miałem problemy z narastającym gniewem i panowaniem nad emocjami. Dręczyły mnie „natrętne myśli”, niepokój i wewnętrzny strach. Nie radziłem sobie również z kontaktem z innymi ludźmi, ponieważ miałem zaniżone poczucie własnej wartości.
  Na moje szczęście zapisałem się do Pani Martyny na terapię, która naprawdę przynosi pozytywne skutki. Już po pierwszej wizycie poczułem się dużo lepiej, ponieważ spotkałem się z ogromnym wsparciem i zrozumieniem ze strony Pani Martyny. Zaproponowana hipnoza zmieniła moje podejście do wielu spraw. Każda sesja była indywidualnie dopasowana do moich problemów. Po każdym spotkaniu otrzymuje nagrania, które później mogę sobie przesłuchiwać w domu co jeszcze poprawia skuteczność terapii. Bardzo lubię słuchać nagrań tuż przed snem. Rano budzę się w dużo lepszej formie niż przed zastosowaniem hipnozy. Przede mną jeszcze dużo pracy nad sobą ale dzięki Pani Martynie wierze, że uda mi się zmienić moje podejście do różnych problemów. Serdecznie pozdrawiam

  Martyna Koryciak2017-12-01

  Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • O
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: konsultacja/ pierwsza wizyta/ zwykła wizyta

  Zgłosiłam się do pani Martyny Koryciak, gdyż uważałam się za osobę bardzo niestabilną emocjonalnie, niespokojną, znerwicowaną przez co też często miałam problemy w codziennym funkcjonowaniu. Zaproponowane przez panią hipnozy bardzo dużo mi dały, uspokoiły mnie wewnętrznie, uczyniły bardziej odporną na stres. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam hipnoterapię każdemu kto ma jakiś wewnętrzny problem, gdyż każda sesja przygotowywana jest indywidualnie właśnie do potrzeb pacjenta. Serdecznie pozdrawiam.

  Martyna Koryciak2017-10-20

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • Opinia z dnia 11.10.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: konsultacja

  Witam! Mój kontakt z Panią Martyną rozpoczął się około 1,5 roku temu, całkowicie przypadkiem. Pomoc jaką od niej otrzymałam i nadal otrzymuję już dawno przerosła moje oczekiwania. Zawsze mogę na nią liczyć, stara się pomóc w każdej sytuacji, nie tylko, kiedy proszę, ale również kiedy widzi taką potrzebę sama wychodzi z inicjatywą, Dyskusje z Martyną owocują różnymi dobrymi zmianami w moim nastawieniu, sposobie myślenia a tym samym w życiu. Stara się budować we mnie pewność siebie i poczucie wartości, motywuje do działania i wspiera w razie niepowodzeń. Stara się szukać dobrych rozwiązań, również poprzez kierowanie do innych specjalistów, nigdy nie była w tym względzie zachłanna czy egoistyczna, jeśli widziała że potrzebuję jakiejś dodatkowej pomocy. Jej pozytywne nastawienie do pacjenta i życia udziela się w czasie wizyt. Nie narzuca swoich opinii ale tak potrafi pokierować rozmową że sama dochodzę do pewnych wniosków, co tym bardziej daje satysfakcję.Martyna potrafi wysłuchać pacjenta i wyciągnąć wnioski z tego co słyszy. Czasem zaskakuje mnie ile jest w stanie zauważyć i wyczuć. Myślę że każdy szukający sensownego terapeuty i konkretnej pomocy będzie zadowolony po wizycie u Martyny. Oczywiście nic nie przychodzi bez trudu a zmiany w życiu są długotrwałe, trudne i czasem wręcz bolesne, ale z pomocą tej psychoterapeutki zdecydowanie łatwiej je przejść, co potwierdza mój własny przykład. Mam nadzieję że moje doświadczenie z Martyną pomoże dokonać wyboru wszystkim niezdecydowanym. Maria.

  Martyna Koryciak2017-10-09

  Dziękuję za rekomendacje. Pozdrawiam serdecznie.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Cambio Psychoterapia & HipnoterapiaUsługa: hipnoza

  Do Pani Martynki trafiłam praktycznie po mojej pierwszej "wycieczce" po spisie psychologów, jakoś tak od razu mnie tknęło....i nie myliłam się ;-).Już na pierwszej wizycie wiedziałam , że to jest TO. Przeczytałam o hipnozach, które stosuje Pani Martynka, pomyślałam, co mi szkodzi, choć chciałam tylko spróbować, bo uważałam się za osobę, która nie "idzie" na nic nowego, nieznanego. Poza wspaniałym podejściem do mojego problemu, wsparciem i ogromnym zaangażowaniem, które od razu poczułam, odbyła się pierwsza hipnoza....szok....działa ? nie działa ? i później słuchałam i słuchałam nagrania, które dostałam na @, lubię słuchać na noc ;-) niesamowite...rano budzę się z ogromnym poczuciem własnej wartości, taka super, która wszystko może ;-)) temat " na sen" pozwolił mi spokojnie zasypiać,, choć wcześniej mogłam zasnąć tylko i wyłącznie po lekach a i tak po godzinie lub dwóch budziłam się i natrętne myśli nie pozwoliły zmrużyć oka...i tak do rana.. Bardzo szczerze polecam ! trzeba uwierzyć i bardzo chcieć, Za każdym razem była jakaś inna tematyka hipnozy, dopasowana do mojego problemu, tak bardzo to na mnie działa, że jednej z hipnoz po jednorazowym zastosowaniu, mimo iż mam ją, już w swoim "zbiorze" nie mam jeszcze odwagi wysłuchać sama, pod jej wpływem łzy popłynęły niekontrolowane, jest idealna w mojej sytuacji,ale myślę że jeszcze nie jestem na nią gotowa..lecz na pewno z niej skorzystam.Dla terapii z Panią Martyną, aby dwa razy w tygodniu się z nią spotykać byłam w stanie dojeżdżać do Krakowa prawie 90 km, teraz już w Tarnowie, mojej miejscowości mogę korzystać z jej usług 2 razy w tygodniu i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Choć byłam w totalnej rozsypce i wiem, że jeszcze długa droga przede mną, jednak w tym momencie potrafię przyjść na terapię z uśmiechem na twarzy. Dziękuję Pani Martynko ;-)

  Martyna Koryciak2017-10-03

  Bardzo dziękuję za ciepły komentarz. Pozdrawiam serdecznie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja/ pierwsza wizyta

  Jestem po 7 sesjach z Panią Martyną. Trafiłam do niej z bardzo obniżonym samopoczuciem i stanami depresyjnymi. Po kilku seansach hipnoterapia i kilku rozmowach stan znacznie się poprawił. Pani Martyna dokładnie tłumaczy mechanizmy myślenia, pomaga poznać siebie i walczyć ze słabościami. Czeka mnie jeszcze praca nad sobą, ale wierzę że z pomocą Pani Martyny dam radę.

  Martyna Koryciak2017-09-25

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam serdecznie.

Pytania pacjentów (22)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Osoby zainteresowanie kontaktem psychoterapeutycznym / hipnoterapeutycznym, zapraszam do kontaktu mailowego (martyna.koryciak@gmail.com) lub przez SMS: +48_504_63_59_84.
  Gdy zwolni się jakaś godzina, osoby zapisane na liście oczekujących są kolejno informowane.

  Zapraszam do skorzystania z konsultacji psychoterapeutycznych, psychoterapii indywidualnej oraz hipnoterapii. Specjalizuję się w hipnoterapii (psychoterapii z użyciem hipnozy) oraz w psychoterapii zorientowanej psychodynamicznie. Są to metody terapeutyczne o udowodnionej skuteczności.

  Pomagam osobom w kryzysach życiowych, zdrowotnych lub zawodowych oraz w rozwiązywaniu problemów w relacjach międzyludzkich.

  Oferuję także możliwość skorzystania z psychoterapii krótkoterminowej skierowanej na konkretny cel lub problem.

  Hipnoterapia pomaga np. przy redukowaniu stresu, leczeniu fobii, umacnianiu poczucia własnej wartości, zwiększaniu efektywności uczenia się, zwiększaniu osiągnięć sportowych, wzmacnianiu kreatywności, problemach ze snem, leczeniu bólu, somatyzacjach, zwalczaniu depresji oraz w leczeniu urazów z dzieciństwa, oraz w walce z uzależnieniami.

  Terapię zawsze dostosowuję do indywidualnych cech charakteru pacjenta i rodzaju problemów, z którymi się zmaga. Pomagam zarówno osobom dorosłym, jak i młodzieży.

  Dla osób, które nie mogą zjawić się osobiście w gabinecie, proponuję konsultacje i terapię on-line, za pośrednictwem programu SKYPE. Konsultacje on-line odbywają się po uprzednim uiszczeniu wpłaty należności na konto.
  Dane do przelewu:
  Martyna Koryciak PSYCHOTERAPIA, HIPNOTERAPIA I EDUKACJA
  numer: 15114020040000300276733139

  Leczenie uzależnień NIE jest możliwe poprzez SKYPE. W celu zapoznania się z ofertą leczenia uzależnień zapraszam do kontaktu mailowego lub przez SMS. Leczenie to jest możliwe tylko w Krakowie.

  Pracuję zgodnie ze standardami Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą, którego jestem członkiem.

  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą oraz uczestniczką Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

  Doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobyłam pracując w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w krakowskich i gdańskich szkołach. Staż w zakresie psychoterapii odbyłam m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie.

  Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

  Zainteresowane osoby zapraszam do współpracy.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Kursy Hipnozy przy Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej
 • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym

Znajomość języków

 • hiszpański

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl