Adres

Anielewicza 33/4, Wola, Warszawa
Pracownia psychologiczna Sense (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Gotówka

Konsultacje online - 50 min. • od 140 zł

Poradnictwo dla rodziców- 50 min. • od 140 zł

Psychoterapia indywidualna- 50 min. • 140 zł +3 więcej

Psychoterapia online- 50 min. • 140 zł

Psychoterapia par- 80 min. • od 220 zł

Psychoterapia rodzinna - 80 min. • od 220 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Marta Żukowska. Jestem psychologiem i psychoterapeutką w szkoleniu. Jest to mój zawód i moja pasja. Każdy człowiek to odrębna, ważna dla m...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacje online - 50 min.

od 140 zł


Anielewicza 33/4, Warszawa

od 140 zł

Pracownia psychologiczna Sense


Poradnictwo dla rodziców- 50 min.

od 140 zł


Anielewicza 33/4, Warszawa

od 140 zł

Pracownia psychologiczna Sense


Psychoterapia indywidualna- 50 min.

140 zł


Anielewicza 33/4, Warszawa

140 zł

Pracownia psychologiczna Sense


Psychoterapia online- 50 min.

140 zł


Anielewicza 33/4, Warszawa

140 zł

Pracownia psychologiczna Sense


Psychoterapia par- 80 min.

od 220 zł


Anielewicza 33/4, Warszawa

od 220 zł

Pracownia psychologiczna Sense


Psychoterapia rodzinna - 80 min.

od 220 zł


Anielewicza 33/4, Warszawa

od 220 zł

Pracownia psychologiczna Sense

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia psychologiczna Sense

Psychoterapia z p. Martą to najlepsze, co mogłam sobie zafundować z początkiem roku, pomogła mi przepracować kilka ciężkich dla mnie tematów, ściągnęła ze mnie balast traumatycznych przeżyć, pokazała nowe światło na moje życie. Odratowała mnie.
Polecam ze szczerego serca Panią Doktor dla wszystkich tych, którzy nie radzą sobie z żałobą po stracie bliskiej osoby, dla tych, którzy zboczyli z życiowej drogi i dla tych, którzy chcą odbudować siebie.
Dawno nie czułam się tak dobrze i nie miałam takiej motywacji do pielęgnowania tego, co udało mi się z Panią Doktor osiągnąć.
Dziękuję!

pozdrawiam ciepło,
Marta

mgr Marta Żukowska

Dziękuję za opinię:)


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia psychologiczna Sense konsul

Pani Marta jest bardzo proaktywnym psychologiem, przez co mam poczucie że jest w stanie pomóc mi zmienić sposób myślenia – a na tym zależy mi najbardziej.
Wcześniej spotykałam się psychologami których zachowanie było reaktywne – mogłam się wypowiedzieć, ale ze względu na nikłe wypowiedzi z ich strony nie miałam poczucia, aby tamte wizyty przynosiła mi korzyści (miałam poczucie zmarnowanego czasu i pieniędzy). Nie potrzebuję psychologa, który będzie milczał, kiedy ja nie wiem co powiedzieć (zdarzyło mi się niestety takich spotykać). Po to, by zmieniać pewne rzeczy, których nie potrafię zmienić sama, potrzebne są w moim odczuciu aktywne reakcje terapeuty, i Pani Marta doskonale wywiązuje się z tej roli.
Pani Marta już na pierwszym spotkaniu aktywnie reagowała na moje wypowiedzi, a jej słowa dały mi sporo tematów do myślenia i wyciągania wniosków (o to mi chodzi, jeśli wiem co chcę u siebie zmienić). Mam poczucie że już pierwsza wizyta spowodowała, że doszłam do konkretnych wniosków, nad którymi mogę dalej pracować; mam także poczucie że bardzo dobrze zainwestowałam swój czas i pieniądze. Rozmowa oczywiście nie jest łatwa (uświadomienie sobie pewnych rzeczy zawsze jest trudne, ale wartościowe ), jednocześnie w tej rozmowie czułam się bardzo komfortowo. Pani Marta jest osobą która wzbudza zaufanie, które w połączeniu z widocznym zaangażowaniem Pani Marty oraz jej chęcią pomocy sprawia, że chcę kontynuować spotkania z nią. Z pewnością nie będzie to czas zmarnowany.
Szczerze polecam każdemu o rozwiniętym poczuciu sprawczości, kto chce aktywnie zmieniać konkretne rzeczy przy pomocy zaangażowanego terapeuty.

mgr Marta Żukowska

Dziękuję za opinię:)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania psychologiczne

Na samym początku warto podkreślić to pełen profesjonalizm Pani Marty równocześnie powiązany z indywidualnym,obiektywnym zaangażowaniem w sytuację pacjenta. Pani Marta nie naciska na "szybkie i powierzchowne" rozwiązanie problemu. Terapia jest dostosowana do potrzeb i możliwości pacjenta. Nieświadomie sami ustalamy jak wiele czasu nam potrzeba na przepracowanie tematu,o czym przy zakończeniu spotkań Pani Marta nas uświadamia. Mój problem był dość skomplikowany,terapia trwała około roku. Od samego początku mogłam ufać Pani Doktor i liczyć na wsparcie nawet poza spotkaniami. Jeśli szukają Państwo oddanego sprawie lekarza z młodym umysłem i świeżym oddechem w dziedzinie psychologi gorąco polecam Panią Martę. Pomogła uratować mi życie. Przy każdym spotkaniu czuć,że Pani Marta kocha ludzi,daje im kredyt zaufania,wierzy w możliwość wyleczenia i ukierunkowuje nasze myślenie na właściwy tor.

mgr Marta Żukowska

Dziękuję bardzo:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Marta jest profesionalistka o wielkim sercu i otwartym umyśle, podeszla do mojego problemu indywidualnie, moja terapia odbywala sie on-line, mimo ze na poczatku nie bylam co do tej metody przekonana w 100% bylam bardzo pozytywnie zaskoczona, super podejscie do pacjenta i problemu. Pani Marta otworzyła mi oczy na dotad nie widziane przeze mnie, zdawałoby sie niesistotne, zachowania ktore mialy kluczowe znaczenie, Dziękuję i goraco polecam !

mgr Marta Żukowska

Dziękuję bardzo:)


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu fobia społeczna

Jestem bardzo szczęśliwa , ze trafiłam na Panią Martę . Jest bardzo sympatyczna osoba o dobrym sercu , sprawia ze rozmowy stają się komfortowe .
Pomaga w rozwiązaniu nie jednego problemu , sprawia ze życie staje się łatwiejsze i piękniejsze :) Pełen profesjonalizm i poczucie humoru . Jest dla mnie ogromnym wsparciem - z całego serca polecam Panią Martę !!

mgr Marta Żukowska

Dziękuję bardzo:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od jakiegoś czasu mam problem z agresją. Na pozór jesteśmy normalną kochająca się rodzina. Nie mamy większych problemów. Sama nie wiem dlaczego, ale coraz częściej i z blachych powodów popadam w złość, która ostatecznie sięga zenitu i skutkuje wyzwiskami, poniżaniem, przekleństwami, szarpaniem, biciem.. Mam męża i dwoje małych dzieci (2 i 5) i to oni cierpią najbardziej. Mam wrażenie że nie jestem wtedy sobą, choć w chwili ataków czerpie z tego satysfakcję.. Zaczynam sądzić że jestem złą matką i nie zasługuje na dzieci, choć bardzo je kocham. Nie chcę taka być. Nie chcę żeby moja rodzina mnie znienawidziła.

  To, że Pani to zauważa otaz to, że Panią to niepokoi to bardzo ważny i bardzo dobry znak. Podłoże takich emocji może być bardzo różne, a opowiedzenie o nich i zrozumienie ich wydaje się niezbędne do poczynienia zmian. Rodzicom w różnym okresie towarzyszy cala gama emocji i przeżyć, ważne jest też, aby nauczyć się zastępować zachowania agresywne, bardziej adekwatnymi komunikatami czy gestami. Dzięki temu dzieci nauczą się jak można reagować oraz co robić ze swoją złością. Polecam Pani sięgnąć po wsparcie psychoterapeuty, pozdrawiam. Marta Żukowska

  mgr Marta Żukowska

 • Czy z fobii społecznej można wyjść całkowicie? Czy da się wyjść z fobii przez terapię przez Internet z psychologiem lub psychoterapeuta?

  Dzień dobry,
  Mam za sobą doświadczenie całkowitego wyciszenia fobii społecznej z pacjentką, z którą pracowałam przez internet. Jednak fobia społeczna nawet po przejściu psychoterapii i przy wyciszeniu objawów może nawracać. Ważne jest dbanie o siebie w sensie psychicznym, rozpoznanie sytuacji i przyczyn, które ją powodują lub/i nasilają oraz nauczenie się zachowań, które pozwolą ją zdusić w zarodku przy ewentualnych nawrotach.

  mgr Marta Żukowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Marta Żukowska. Jestem psychologiem i psychoterapeutką w szkoleniu. Jest to mój zawód i moja pasja. Każdy człowiek to odrębna, ważna dla m...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia