Umów wizytę Zapytaj lekarza 130 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psycholog i psychoterapeuta. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii psychodynamicznej osób dorosłych oraz młodzieży. W stosowanym modelu leczenia prowadzi diagnozę i terapię psychodynamiczną… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Ad Intra

  Bardzo dziękuje Pani Marcie za pomoc! Na początku nie byłam przekonana co do terapii jako takiej i nie za bardzo wierzyłam w jej sens - o tych wątpliwościach również mogłam szczerze i bez niepokoju czy lęku opowiedzieć. Później było już dużo lepiej, spotkania zachęcają mnie do pracy nad sobą, myślenia nad przyczynami pewnych zachowań. Można powiedzieć, że po każdej wizycie wychodzę z pewną refleksją do przepracowania. Każdemu, kto się zastanawia i waha polecam gorąco. Warto! a Pani Marta to wspaniała terapeutka, przy której człowiek czuje się bezpiecznie, a każde spotkanie jest efektywne:)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Ad IntraUsługa: psychoterapia

  Wspaniała psychoterapeutka ! Już po kilku spotkaniach spostrzegłem, że ma doświadczenie w leczeniu zaburzeń osobowości, narcyzmu. Czułem, że w przeszłości pomogła innym, to i mi pomoże. W trakcie długotrwałej terapii odczuwałem wszystkie możliwe emocje. Psychoterapeutka pomogła mi je uporządkować. Sprostałem temu ogromnemu i niszczącemu mnie smutkowi. Umiała mnie wysłuchać i ze mną rozmawiać, a nie tylko wygłaszać monologi co jej się wydaje, że myślę. Nie zniekształcała tego co mówię, żeby moje słowa pasowały do jej interpretacji. Odmieniła sposób w jaki patrzyłem na siebie oraz relacje, które nawiązywałem. Chciałoby się ją poznać w alternatywnej nieistniejącej i przeszłej rzeczywistości, nie będąc chorym, w zdrowym wydaniu. Wspominając Panią Martę będę zawsze ją darzyć dużą sympatią. Po zakończeniu terapii wiem, że nigdy nie jest za późno żeby następnego dnia spróbować stworzyć zdrową relację z innym człowiekiem.

Pytania pacjentów (22)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog i psychoterapeuta. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii psychodynamicznej osób dorosłych oraz młodzieży. W stosowanym modelu leczenia prowadzi diagnozę i terapię psychodynamiczną w oparciu o model relacji z obiektem Otto Kernberga (TFP - Transference-Focused Therapy – Psychoterapia Skoncentrowana na Przeniesieniu). Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Psychodynamicznej. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie w trakcie końcowego etapu kształcenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP. Uczestniczka specjalistycznych konferencji i warsztatów w obszarze psychologii i psychoterapii. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

  Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej zdobywała m.in. w ramach pracy w prywatnym gabinecie, w ramach stażu na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz rocznego stażu w Poradni Zdrowia Psychicznego w Sanoku. Odbyła także staż w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Sanoku oraz na Oddziale Terapeutycznym dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Zakładzie Karnym w Uhercach Mineralnych.

  Do obszaru jej zainteresowań zawodowych należą: TFP (Transference-Focused Therapy – Psychoterapia Skoncentrowana na Przeniesieniu), leczenie zaburzeń osobowości, leczenie depresji, nerwic, zaburzeń emocjonalnych, lękowych oraz pomoc w przypadku przeżywania różnorodnych trudności indywidualnych w pracy, związkach i innych relacjach osobistych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński, Psychologia

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
 • Oddział Terapeutyczny dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Zakładzie Karnym w Uhercach Mineralnych

Choroby

więcej

Zdjęcia