lek.

Małgorzata Radomyska-Łaska

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Lekarz rodzinny, Internista

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
225 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Przyjmuję pacjentów w wieku od 16 roku życia. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor przeprowadza konkretny wywiad na temat stanu zdrowia jest bardzo symaptyczna i kontaktowa

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

  Pani doktor prowadzi moją ciążę pod kątem endokrynologicznym (Hashimoto). Mam do niej pełne zaufanie - posiada ogromną wiedzę, a przy tym jest niezwykle rzetelna i profejsonalna. To najlepszy endokrynolog w mojej "karierze", a chodziłam do wielu. Przy tym jest osobą bardzo serdeczną, empatyczną i ciepłą. Szczerze polecam! :)

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  kompetentny lekarz, spora wiedza, polecam lekarza jeśli ktoś ma "ciężki,nieoczywisty przypadek" zaburzeń hormonalnych. niższa ocena za to, ze jest niezbyt sympatyczna, podczas wizyty patrzy w wyniki badań albo w komputer,odniosłam wrażenie ze pacjent jest dla pani doktor jedynie "przypadkiem" a nie "człowiekiem" a takie podejście mi nie odpowiada

 • Lokalizacja: Centrum Medycyny Specjalistycznej SanitasUsługa: Inny

  Do Pani Łaski trafiłam dwa lata temu i nigdy nie zmienię na innego lekarza, ma profesjonalne podejście do pacjenta, zleca potrzebne badania - nie tylko na tarczycę. Jestem wstanie polecać Pani doktor każdemu kto ma ciężki przypadek z chorobą tarczycy. Pozdrawiam.

 • O

  Miła, cierpliwa i przede wszystkim kompetentna. Kojarzy pacjentów. Że mam niedoczynność dowiedziałam się, gdy przed rozpoczęciem starań o dziecko zrobiłam sobie zestaw zleconych przez moja ginekolog badań. Do doktor Radomyskiej-Łaski trafiłam w zasadzie przypadkiem, co uważam za szczęśliwy traf. Szybko ustawiła mi właściwą dawkę leku i teraz jestem już szczęśliwą mamą. Polecam wszystkim!

 • M

  Do pani doktor trafiłam, jako "kolejna z rodziny". Stwierdzam, że rzeczywiście czasem bywa roztargniona, może po prostu, po ludzku zmęczona? ale jest bardzo dokładna, dociekliwa, skrupulatna. Nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych, bada dokładnie każdy wynik, zleca potrzebne badania, pamięta swoich pacjentów, jeśli potrzeba, poświęci swój prywatny czas i sms-a na konsultację. Bardzoo polecam!!!!

 • M

  Mam kłopoty z niedoczynnością tarczycy, staraliśmy się z mężem o dziecko, niestety pod opieką innego endokrynologa bezskutecznie. Do Pani Doktor trafiłam w styczniu, całkowicie zmieniła mi dawkowanie leków, zleciła kolejne badania - w maju okazało się że jestem ciąży. Dr Radomyska miewa gorsze dni, czasem sprawia wrażenie niesamowicie roztargnionej, jednak jest lekarzem przede wszystkim bardzo kompetentnym i skrupulatnym, a do tego ciepłym i cierpliwym. Zdecydowanie polecam - szczęśliwa mama

 • T

  Bardzo solidna lekarka, zanim podejmie decyzję co do dawkowania leku, kieruje na kompleksowe badania (w tym USG), co wcale nie jest takie oczywiste jak się wydaje.

 • F

  Wczesniej chodziłam do dwóch innych endokrynologów w Gdańsku, ale dopiero dr Łaska jest lekarzem jakiego szukałam. Dużo mi wyjasniła nt. brania hormonów ( jestem po wycięciu tarczycy), ma indywidualne podejscie do każdego pacjenta, podczas gdy inni endokrynolodzy stosują leczenie wg. jakiegos szablonu ( chyba takie mają ?) . Dużą empatia+ wiedza. Bardzo polecam tę Panią doktor!

 • A

  Przyznam, iż nie od początku przekonałam się do tej Pani jako endokrynologa, lecz z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zadowolona. Za każdym razem zleca badania krwi, i to nie tylko hormony , lecz także inne, również USG. Bardzo przejęła się przy prowadzeniu ciąży. Ponadto miła i kontaktowa, wypytuje o inne schorzenia i choroby w rodzinie. Myślę, iż można śmiało polecić.

Doświadczenie i kwalifikacje