O nas

Centrum Medyczne LUX MED Gdańsk al. Jana Pawła II 7 dedykowane jest dla Pacjentów korzystających z wizyt stacjonarnych oraz Porad Telemedycznych.
Języki
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (334)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marek Sowa konsultacja urologiczna

  Bardzo profesjonalny lekarz. Zadawal duzo pytan zeby zebrac jak nalepszy wywiad. Wizyta przebiegla w milej atmosferze. Bardzo polecam.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Dominika Bielińska-Warężak Konsultacja dermatologiczna dzieci

  Zgłosiłem się na wizytę z 8-letnim synem po uprzednim wybraniu opcji: "konsultacja dermatologiczna dziecka" (289 zł, opcja droższa niż dla osoby dorosłej). Wizyta trwała trzy minuty (od 17:33 do 17:36), podczas których p. doktor obejrzała zmianę skórną u syna i przekierowała mnie do innego lekarza. Na moje pytania o diagnozę z jej strony zniecierpliwiona przewracała oczami, nie potrafiąc podać żadnych konkretnych informacji odnośnie dalszego leczenia. W mojej opinii zapłacona z góry kwota jest absolutnie niewspółmierna do uzyskanej porady, a raczej jej braku. Uczciwość zawodowa wymagałaby zrzeczenia się honorarium w przypadku braku udzielenia pacjentowi realnej pomocy.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krystyna Zellma-Orlikowska konsultacja reumatologiczna

  Super Pani Doktor, konkretnie,szczegółowe zapoznanie się z wszystkimi wynikami,widać doswiadczenie i przede wszyskim pelna sympatii,super polecam


  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Wojciech Zachalski konsultacja urologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
  Polecam tego lekarza.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Ryszard Zaleski konsultacja ortopedyczna

  Byłam na wizycie u Dr. Zalewskiego że złamanym palcem u stopy (na wizytę czekałam 5 miesięcy). Podczas wizyty zostałam wyrzucona z gabinetu , ze względu na to że informacje ze szpitala miałam na telefonie a nie papierowo , cytując słowa Pana Doktora "straciła Pani czas na wizytę, pierdołami mi Pani głowę zawracam". Po wyjściu i wejściu ponownie Doktor tylko spojrzał na mój palec , wypisał skierowanie na RTG , które miałam zrobić tego samego dnia w tej samej placówce. W budynku RTG dowiedziałam się że muszę znowu się umówić na samo prześwietlenie jak i wizytę u Doktora bo ten zamknął moją pierwszą , pomimo iż mówił że mam wrócić jak będę mieć prześwietlenie . Ponadto Doktor Zalewski jest bardzo nie empatyczny , nie miły , bardzo wyniosły


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marieta Kazimierczyk konsultacja ginekologiczna

  U Pani Mariety leczę się w placówce luxmed. Trafiłam z powodu braku miesiączki. Dzięki szybkiej interwencji, dokładności i zaangażowaniu Pani Ginekolog mam szansę na skuteczne leczenie przyczyny swoich problemów.
  Bardzo polecam:)


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Kasperowicz konsultacja proktologiczna

  Brak zaangażowania w rozmowę, lekarz niedociekał informacji. Brak wyjaśnienia przyczyny sytuacji.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Męczykowski Inny

  Nigdy nie spotkałam się z lekarzem, który w tak niewłaściwy i niegrzeczny sposób traktowałby pacjentów. Lekarz wyprosił mnie dzisiaj z gabinetu ponieważ ośmieliłam się zwrócić mu uwagę, a dokładniej zapytać dlaczego wpuścił poza kolejką innego pacjenta. Po tym jak zapytałam dlaczego pacjent ominał kolejkę zostałam skrytykowana, obrzucona epitetami i usłyszałam, że to on decyduje kogo i kiedy przyjmuje w gabinecie. Niestety Pan doktor chyba zapomniał, ze powinien przyjmować pacjentów zgodnie z terminarzem ustalonym w placówce Lux Med. Po tym jak powiedziałam, że niestety jestem zmuszona złożyć skargę na jego niegrzeczne zachowanie usłyszałam, że mam „się leczyć psychiatrycznie”. Brak słów. Nie dyskwalifikuję placówek Lux Med ponieważ do tej pory spotykałam się w nich z bardzo wysoką jakością usług i profesjonalnymi lekarzami. Wyjątkiem jest Pan Mięczykowski.


  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Sowa konsultacja urologiczna

  Bardzo bardzo polecam Pana doktora! Zawsze rzetelne informacje i podejście do pacjenta. Dokładne zbadanie i wysłuchanie . Pełen profesjonalizm.


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marek Sowa konsultacja urologiczna

  Bardzo polecam! Doktor zna się na rzeczy, bardzo miły i punktualny. Wszystko na spokojnie objaśnił i podał kolejne etapy leczenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

aleja Jana Pawła II 7, 80-462 Gdańsk

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania