Opinie o lekarzach z tej placówki (261)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominika Jesikiewicz Inny

  Pierwsza wizyta u tej Pani trwała niecałe 3 min, zero empatii, tragiczne podejście do dziecka. Syn był traktowany przedmiotowo. Lekarka zwracała się do niego bezosobowo. Niestety ze względu na złe samopoczucie syna musiałam ponownie umówić się do tej Pani - nie było innych lekarzy dostępnych w Luxmedzie. I ta wizyta - druga i na pewno ostatnia - się wg nie odbyła. Pani po 3 min spóźnienia spowodowanego przez ogromną kolejkę w rejestracji odmówiła przyjęcia 3 letniego chorego dziecka twierdząc że minęła już ponad połowa wizyt... Myślałam, że ma bardzo dużo pacjentów w kolejce, ale pod gabinetem nikogo nie było... Następnego dnia wylądowałam z dzieckiem na SOR z perforacją błony bębenkowej i właśnie syn kończy 10 dniową kurację antybiotykiem... Nie polecam, w szczególności z dziećmi.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Zachalski konsultacja urologiczna

  Polecam w końcu trafiłem do konkretnego doktora ,wizyta przebiegła sprawnie i skutecznie doktor godny polecenia


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olgierd Gilis USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne

  Już dawno nie byłam u tak nieprzyjemnego ginekologa. Pan Olgierd był niemiły, arogancki, niekomunikatywny. Wykonywałam u pana dr usg prenatalne i nawet nie mierzył długości szyjki macicy, nie interesowały go wyniki poprzednich usg prenatalnych, chciał tylko odbębnić wizytę. Szczerze nie polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kasperowicz badania proktologiczne

  Wizyta odbyła się w luxmed, była krótka 7 minut, lekarz nie był zbyt komunikatywny, przerywał kiedy mówiłam, nie miał ochoty mnie wysłuchać. Wydawał krótkie komendy jak w wojsku. Brak kultury osobistej, o empatii już nie wspomnę. Miałam mieć zabieg ale nie zdecyduję się ze względu na brak poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Niestety tego nie zaznałam w gabinecie u lekarza.


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olgierd Gilis konsultacja ginekologiczna

  Brak empatii to za słaby opis podejścia tego lekarza.
  Nie to że podszedł bez zrozumienia, po prostu nie chciał wysłuchiwać, z jakiego powodu się pojawiłam u niego w gabinecie, zaczął od tego, że powinnam chodzić do jednego lekarza (i nie pojawiać się u niego w gabinecie).
  Przyszłam do lekarza z lekko podwyższonym ciśnieniem (jestem kobietą ciężarną) by upewnić się, że wszystko jest w porządku z płodem, w trakcie wizyty ciśnienie skoczyło mi tak, że Pan radośnie wypisał skierowanie do szpitala.
  W nagłych wypadkach więc też do lekarza nie polecam.:)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Gdańsk, aleja Jana Pawła II 7

Powiązane wyszukiwania