lek.

Małgorzata Góral

Neurolog

110 opinii +dodaj

Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w dziedzinie neurologii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
110 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny

  Pani doktor podczas wizyty przeprowadziła ze mną bardzo dokładny wywiad. Zbadała mnie dokładnie i wysłuchała. Spokojnie i konkretnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Wyjaśniła wątpliwości. Postawiła diagnozę i przepisała leki. Zaleciła dodatkowe badania.
  Z wizyty jestem bardzo zadowolony.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzetelny lekarz, dociekliwy, poświęcił mi więcej czasu i uwagi niż się spodziewałem. Ma zupełnie inne spojrzenie na mój problem niż inni lekarze, prawdopodobnie zacznie się coś zmieniać na dobre w kwestii ostatecznego zdiagnozowania i leczenia mojej choroby.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny

  Leczę się u Pani doktor od kilku lat, jest kompetentna i profesjonalna. Wizyta jest przeprowadzona sprawnie, konkretnie, przy miłej atmosferze.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny

  Dr Góral poswiecila mi duzo uwagi i rzetelnie przebadala. Odpowiedziala na wszystkie pytania bardzo rzeczowo. Ponadto jest niezwykle serdeczna i ma wiele zrozumienia dla pacjenta. Godna polecenia.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny

  Super! kompetentny lekarz, dokładne badanie, precyzyjne porady co do dalszego postępowania. Jestem bardzo zadowolona

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny

  Pani doktor jest przemiłą osobą i bardzo kompetentnym lekarzem. Przeprowadza dokładny wywiad, chcąc jak najlepiej poznać pacjenta. Bardzo skrupulatnie bada i stawia diagnozę. O mojej wizycie mogę się wypowiedzieć tylko w samych superlatywach. Dziękuję pani doktor za cierpliwość, łagodność, wyczerpujące wyjaśnienia i profesjonalizm.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  profesjonalny, rzeczowy i przyjazny lekarz, Pani doktor przeprowadziła wnikliwy wywiad lekarski a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Polecam:)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mila i szybka diagnoza problemu, trafione leki, ktore tego samego dnia zniwelowaly nieprzyjemne objawy.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Małgorzata Góral jest doskonałym neurologiem.
  Jest niezwykle wnikliwa, wywiad z pacjentem i badanie przebiegają bardzo sprawnie z jednoczesną dbałością o pozyskanie szczegółowej wiedzy o zdrowiu pacjenta.
  Diagnoza i dalszy tryb postępowania są szczegółowo wyjaśnianie.
  Pani doktor jest osobną niezwykle empatyczną o ujmującej osobowości. Łagodzi to stres związany z wizytą.
  We wszystkich słowach i podejmowanych czynnościach widać, że Pani doktor jest lekarzem doświadczonym, praktykom o bardzo szerokiej wiedzy medycznej.
  Jest neurologiem bardzo godnym polecenia !

 • O

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor to nie tylko bardzo empatyczna osoba, ale rownież profesjonalista w każdym calu. Moja babcia mająca problemy z pamięcią po wizycie przyznała, ze żaden lekarz nie okazał jej tyle ciepła i zainteresowania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH

  Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w dziedzinie neurologii. Posiadam doświadczenie kliniczne (przez wiele lat byłam zatrudniona na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Neurologii AM we Wrocławiu) oraz w pracy ambulatoryjnej. Jestem współautorem prac naukowych.
  Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na co dzień w pracy z pacjentami.

  Gabinet mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 122 w przychodni "Rondo Med" (budynek "galeriowca"), dojazd autobusem linii D, 126, 134; tramwajem linii 2, 6, 7, 14, 17, 20, 24. Możliwość zaparkowania przy ulicy.

  UWAGA!!!! OD LISTOPADA 2014 NIE PRZYJMUJĘ PRZY UL. WEJHEROWSKIEJ, GABINET ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 122 ("RONDO MED")

  Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Neurologia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl