lek.

Małgorzata Góral

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 58 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w dziedzinie ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH

  Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w dziedzinie neurologii. Posiadam doświadczenie kliniczne (przez wiele lat byłam zatrudniona na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Neurologii AM we Wrocławiu) oraz w pracy ambulatoryjnej. Jestem współautorem prac naukowych.
  Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na co dzień w pracy z pacjentami.

  Gabinet mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 122 w przychodni "Rondo Med" (budynek "galeriowca"), dojazd autobusem linii D, 126, 134; tramwajem linii 2, 6, 7, 14, 17, 20, 24. Możliwość zaparkowania przy ulicy.

  UWAGA!!!! OD LISTOPADA 2014 NIE PRZYJMUJĘ PRZY UL. WEJHEROWSKIEJ, GABINET ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 122 ("RONDO MED")

  Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo dokładna i racjonalna. Nie straszy, nie zleca niepotrzebnych badań. Do pacjenta podchodzi z uśmiechem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła , zbadała dokładnie syna , wyjaśniła moje wątpliwości . Polecam , jestem zadowolona wizyty u Pani doktor

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się punktualnie i trwała 30 minut. Pani Doktor osobiście poprosiła mnie do gabinetu. Po sprawdzeniu mojej tożsamości przeprowadziła ze mną bardzo wnikliwy wywiad. Badanie lekarskie też było dokładne. Następnie wyjaśniła moje wątpliwości oraz wytłumaczyła, jaki jest cel zleconych badań. Wszystko zrozumiałam. Na pewno wrócę z wynikami. Pani Doktor jest niezwykle miła, spokojna i rzeczowa. Nie zlekceważyła moich obaw, ale też nie podtrzymywała uczucia niepokoju co do objawów, z którymi się zgłosiłam. Będę Panią Doktor polecać , choć nikomu nie życzę chorowania!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Kolejna wizyta mojej mamy u Pani Małgorzaty przebiegła zupełnie "standardowo"- w dobrym tego słowa znaczeniu. Pani dr opierając się na informacjach od pacjenta oraz wynikach przeprowadziła szczegółowe badanie - rzetelnie i bez pośpiechu. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.
  Dziękuję Pani dr Góral za profesjonalizm i to, że jest nie tylko znakomitym lekarzem, ale i dobrym człowiekiem.
  Polecam. Paweł

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor przyjęła mnie zgodnie z wcześniej umówioną godziną. Na początku przeprowadziła bardzo dokładny wywiad a następnie przystąpiła do badania. Pani Małgorzata jest bardzo spokojną osobą, która słucha pacjenta i analizuje dostarczone informacje.
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą, a poza tym ciepłą i empatyczną osobą. W czasie wizyty, w bardzo miłej atmosferze, potrafi wysłuchać pacjenta, przeprowadzić szczegółowe badania oraz postawić właściwą diagnozę, W razie wątpliwości chętnie wszystko tłumaczy, Jestem bardzo zadowolona, że do Niej trafiłam. Wspaniały lekarz! Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Duży ukłon , doktor wytłumaczyła wszystko w najdrobniejszych szczegółach, dodała otuchy i wsparcia . Córka została uspokojona , czuje się psychicznie silniejsza i gotowa na walkę
  z choroba
  Dziękuje, polecam i pozdrawiam
  KU

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczna, ciepła, empatyczna, pogodna, kompetentna i skrupulatna. Pani doktor Małgorzata Góral w czasie pierwszej wizyty, wykazała duże zaangażowanie i empatyczny stosunek do pacjenta, wzbudza duże zaufanie. Prawdziwy lekarz z powołania, których niestety bardzo rzadko się spotyka. Moja wizyta przebiegała w bezstresowej i miłej atmosferze. Pani doktor zapoznała się z dokumentacją lekarską, którą przyniosłam, przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, dokładnie i bez pośpiechu mnie zbadała i przepisała odpowiednie leki.
  Pani doktor Jest naprawdę perełką wykonującą ten piękny zawód.
  Szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ocena moze byc wazna dla osob z leczeniem przeciwzakrzepowym-Pani dr spokojnie przeczytala cala dokumentacje medyczna (onkologiczna i kardiologiczna), przeprowadzila dokladne badanie fizykalne (calosc zajela ponad godzine) i dostosowala konieczne leki do leczenia przeciwzakrzepowego. Dla mnie najwazniejsze ze nie bala sie zmieniac lekow przeciwzakrzepowych i przepisala leki przeciwzapalne. Bardzo polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Przesympatyczna, ciepła, pogodna, a przede wszystkim kompetentna i skrupulatna Pani doktor. Już od pierwszej chwili wizyty, przez swoje zaangażowanie i stosunek do pacjenta, wzbudza duże zaufanie. Prawdziwy lekarz z powołania, których bardzo rzadko się spotyka. Moja wizyta przebiegała w bezstresowej i sympatycznej atmosferze. Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, dokładnie mnie zbadała. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości i uspokoiła.
  Jednym słowem - świetny specjalista i wspaniały człowiek.
  Gorąco polecam!