lek.

Małgorzata Góral

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH

  Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w dziedzinie neurologii. Posiadam doświadczenie kliniczne (przez wiele lat byłam zatrudniona na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Neurologii AM we Wrocławiu) oraz w pracy ambulatoryjnej. Jestem współautorem prac naukowych.
  Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na co dzień w pracy z pacjentami.

  Gabinet mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 122 w przychodni "Rondo Med" (budynek "galeriowca"), dojazd autobusem linii D, 126, 134; tramwajem linii 2, 6, 7, 14, 17, 20, 24. Możliwość zaparkowania przy ulicy.

  UWAGA!!!! OD LISTOPADA 2014 NIE PRZYJMUJĘ PRZY UL. WEJHEROWSKIEJ, GABINET ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 122 ("RONDO MED")

  Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
96 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny

  Polecam. To była moja pierwsza wizyta, zostałam przebadana, wysłuchana i dokładnie zapoznana z niezbędnymi informacjami dotyczącymi mojej diagnozy. Uzyskałam odpowiedź na wszelkie nurtujące mnie pytania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo polecam. Pani doktor ze spokojem i dokładnością przeprowadza wywiad , daje poczucie bezpieczeństwa pacjentowi. Na pierwszej wizycie otrzymałam zalecenie do wykonania badań diagnostycznych,oraz leki na kolejnej wdrożone zostało dalsze leczenie. Jestem pełna nadziei na poprawę zdrowia i komfortu mojego życia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny

  Pani Doktor przeprowadziła dokładne badanie, wysłuchała mnie i poświęciła sporo czasu. Jest bardzo empatycznym lekarzem, który oprócz fachowej wiedzy medycznej, potrafi wesprzeć psychicznie i wskazać dalszą drogę. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Dr. Małgorzata Góral jest najlepszym neurologiem u jakiego się leczyłam. Każdemu pacjentowi poświęca maksimum uwagi ,zawsze wysłucha i wszystko wytłumaczy i dobierze najlepszą formę leczenia. Pomimo dwuletniej przerwy między wizytami doskonale pamiętała całą moją historię choroby. Polecam Anna Kotecka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w pozytywnej atmosferze , szczegółowy wywiad , badanie oraz analiza wyników badań dodatkowych RM i EEG. Diagnoza i dalsze postępowanie w zakresie leczenia omówione jasno i wyczerpująco.

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo polecam. Pani doktor ze spokojem i dokładnością przeprowadza wywiad , daje poczucie bezpieczeństwa pacjentowi. Na pierwszej wizycie otrzymałam zalecenie do wykonania badań diagnostycznych, na kolejnej wdrożone zostały leki. Jestem pełna nadzieii na poprawę zdrowia i komfortu mojego życia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo dokładna i racjonalna. Nie straszy, nie zleca niepotrzebnych badań. Do pacjenta podchodzi z uśmiechem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła , zbadała dokładnie syna , wyjaśniła moje wątpliwości . Polecam , jestem zadowolona wizyty u Pani doktor

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się punktualnie i trwała 30 minut. Pani Doktor osobiście poprosiła mnie do gabinetu. Po sprawdzeniu mojej tożsamości przeprowadziła ze mną bardzo wnikliwy wywiad. Badanie lekarskie też było dokładne. Następnie wyjaśniła moje wątpliwości oraz wytłumaczyła, jaki jest cel zleconych badań. Wszystko zrozumiałam. Na pewno wrócę z wynikami. Pani Doktor jest niezwykle miła, spokojna i rzeczowa. Nie zlekceważyła moich obaw, ale też nie podtrzymywała uczucia niepokoju co do objawów, z którymi się zgłosiłam. Będę Panią Doktor polecać , choć nikomu nie życzę chorowania!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Kolejna wizyta mojej mamy u Pani Małgorzaty przebiegła zupełnie "standardowo"- w dobrym tego słowa znaczeniu. Pani dr opierając się na informacjach od pacjenta oraz wynikach przeprowadziła szczegółowe badanie - rzetelnie i bez pośpiechu. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.
  Dziękuję Pani dr Góral za profesjonalizm i to, że jest nie tylko znakomitym lekarzem, ale i dobrym człowiekiem.
  Polecam. Paweł