lek.

Małgorzata Góral

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 63 umówione wizyty w ciągu 30 dni

KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w dziedzinie ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH

  Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w dziedzinie neurologii. Posiadam doświadczenie kliniczne (przez wiele lat byłam zatrudniona na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Neurologii AM we Wrocławiu) oraz w pracy ambulatoryjnej. Jestem współautorem prac naukowych.
  Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na co dzień w pracy z pacjentami.

  Gabinet mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 122 w przychodni "Rondo Med" (budynek "galeriowca"), dojazd autobusem linii D, 126, 134; tramwajem linii 2, 6, 7, 14, 17, 20, 24. Możliwość zaparkowania przy ulicy.

  UWAGA!!!! OD LISTOPADA 2014 NIE PRZYJMUJĘ PRZY UL. WEJHEROWSKIEJ, GABINET ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 122 ("RONDO MED")

  Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Neurologia

Znajomość języków

 • niemiecki

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

83 opinie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ocena moze byc wazna dla osob z leczeniem przeciwzakrzepowym-Pani dr spokojnie przeczytala cala dokumentacje medyczna (onkologiczna i kardiologiczna), przeprowadzila dokladne badanie fizykalne (calosc zajela ponad godzine) i dostosowala konieczne leki do leczenia przeciwzakrzepowego. Dla mnie najwazniejsze ze nie bala sie zmieniac lekow przeciwzakrzepowych i przepisala leki przeciwzapalne. Bardzo polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczna, ciepła, pogodna, a przede wszystkim kompetentna i skrupulatna Pani doktor. Już od pierwszej chwili wizyty, przez swoje zaangażowanie i stosunek do pacjenta, wzbudza duże zaufanie. Prawdziwy lekarz z powołania, których bardzo rzadko się spotyka. Moja wizyta przebiegała w bezstresowej i sympatycznej atmosferze. Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, dokładnie mnie zbadała. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości i uspokoiła.
  Jednym słowem - świetny specjalista i wspaniały człowiek.
  Gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor potrafi z cierpliwością wysłuchać pacjenta,przeprowadzić dokładne badanie i wystawić diagnozę
  W moim przypadku była to trafna diagnoza, ponieważ potwierdziły to dalsze badania diagnostyczne

 • IG

  Najmilsza lekarka z jaką miałam styczność w swoim życiu. Bardzo dokładna, wysłuchała wszystkiego i dopytała o każdy szczegół. Bardzo przyjazna atmosfera, w ogóle nie czułam się skrępowana. Mam nadzieję, że zaproponowane leczenie przyniesie oczekiwane skutki. Jak najbardziej polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo empatyczna i cierpliwa, wywiad przeprowadza bardzo dociekliwie. Wysłuchuje i stara się pomóc.Wspaniały lekarz i człowiek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne,badanie i miła pani doktor, wyczerpujące odpowiedzi na pytania.Konkretna diagnoza więc polecam panią doktor wszystkim którzy potrzebują profesjonalnego neurologa

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Podczas wizyty pani doktor stworzyła miłą, życzliwą atmosferę. Bardzo cierpliwie i wnikliwie wysłuchała oraz przebadała mojego tatę ( 82lata). Udzieliła fachowych porad. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Znakomity Neurolog. Pani Małgorzata podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, przebadała i postawiła trafną diagnozę. Co jest równie ważne jest osobą taktowną, cierpliwą i wrażliwą. W pełni zasługuje na swoje opinie z 'portalu'. Gorąco Polecam. Paweł

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam Panią doktor. Jest nie tylko dobrym specjalistą,ale i człowiekiem o wielkim sercu i wspaniałym psychologiem. Potrafi leczyć nie tylko lekami,ale i słowem. Cierpliwa i wyrozumiała dla trudnych pacjentów,jakim jest moja mama.

 • SK

  Właściwa osoba na właściwym miejscu. Mój nr 1. Dokładna, przesympatyczna z poczuciem humoru. Serdecznie polecam Joanna Kupis

Najbliższe terminy:

kolejne dni