lek.

Małgorzata Góral

Neurolog

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w dziedzinie ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KONSULTACJE WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH

  Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. W 2006 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia w dziedzinie neurologii. Posiadam doświadczenie kliniczne (przez wiele lat byłam zatrudniona na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Neurologii AM we Wrocławiu) oraz w pracy ambulatoryjnej. Jestem współautorem prac naukowych.
  Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na co dzień w pracy z pacjentami.

  Gabinet mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 122 w przychodni "Rondo Med" (budynek "galeriowca"), dojazd autobusem linii D, 126, 134; tramwajem linii 2, 6, 7, 14, 17, 20, 24. Możliwość zaparkowania przy ulicy.

  UWAGA!!!! OD LISTOPADA 2014 NIE PRZYJMUJĘ PRZY UL. WEJHEROWSKIEJ, GABINET ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 122 ("RONDO MED")

  Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Neurologia

Znajomość języków

 • niemiecki

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo empatyczna i cierpliwa, wywiad przeprowadza bardzo dociekliwie. Wysłuchuje i stara się pomóc.Wspaniały lekarz i człowiek.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne,badanie i miła pani doktor, wyczerpujące odpowiedzi na pytania.Konkretna diagnoza więc polecam panią doktor wszystkim którzy potrzebują profesjonalnego neurologa

 • bardzo dobry

  Podczas wizyty pani doktor stworzyła miłą, życzliwą atmosferę. Bardzo cierpliwie i wnikliwie wysłuchała oraz przebadała mojego tatę ( 82lata). Udzieliła fachowych porad. Polecam.

 • bardzo dobry

  Znakomity Neurolog. Pani Małgorzata podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, przebadała i postawiła trafną diagnozę. Co jest równie ważne jest osobą taktowną, cierpliwą i wrażliwą. W pełni zasługuje na swoje opinie z 'portalu'. Gorąco Polecam. Paweł

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam Panią doktor. Jest nie tylko dobrym specjalistą,ale i człowiekiem o wielkim sercu i wspaniałym psychologiem. Potrafi leczyć nie tylko lekami,ale i słowem. Cierpliwa i wyrozumiała dla trudnych pacjentów,jakim jest moja mama.

 • bardzo dobry

  Właściwa osoba na właściwym miejscu. Mój nr 1. Dokładna, przesympatyczna z poczuciem humoru. Serdecznie polecam Joanna Kupis

 • bardzo dobry

  Badanie bardzo starannie i wnikliwie przeprowadzone. Bez pośpiechu, kompetentnie analizuje wyniki badań. I bardzo przyjazna atmosfera. Polecam!

 • dobry

  Moja pierwsza wizyta więc to pierwsza opinia. Pani Doktor jest kontaktowa miła bada dokładnie, odpowiada na pytania i wątpliwości pacjenta. Przepisała leki bez sugestii co dalej robić.Szkoda że nie daje chociaż krótkiej informacji o wizycie. Zobaczymy...Ale pierwsze wrażenie pozytywne.

 • bardzo dobry

  Jestem pod opieką doktor Małgorzaty Góral od kilku lat z powodu przewlekłego schorzenia kręgosłupa i związanych z nim komplikacji zdrowotnych.Pani doktor prowadzi pacjenta bardzo czujnie -uwzględniając wszystkie czynniki ,które mogą wpływać na rozwój lub złagodnienie choroby .Właściwie diagnozuje,dobiera odpowiednie leki i właściwy dla konkretnego pacjenta rodzaj terapii .Jest bardzo uważna ,konkretna ,a przy tym widzi człowieka i potrafi oprócz choroby zobaczyć to jak pacjent radzi sobie z nią psychicznie i organizacyjnie .Jestem bardzo wdzięczna ,że jestem pod opieką tak dobrego wrażliwego lekarza specjalisty.

 • bardzo dobry

  Już dawno nie spotkałam się z tak szczegółowym wywiadem z pacjentem. W zasadzie już po nim od razu poczułam się lepiej:) Pani doktor sprawia wrażenie ciepłej a przede wszystkim bardzo kompetentnej osoby! Jestem jeszcze w trakcie robienie badań, ale czuję, że bedzie dobrze!

Najbliższe terminy:

kolejne dni