Magdalena Tylko

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

14 opinii +dodaj

Nazywam się Magdalena Tylko, zapraszam na stronę mojego gabinetu: www.popomoc.pl. Jestem psychologiem i psychoterapeutą (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Życzliwość
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Chciałbym polecić Panią Magdę dosłownie każdemu. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu, pozytywnego nastawienia ale przede wszystkim Pani Magda chce pomóc. Po każdym spotkaniu miałem poczucie sensu dalszej pracy, a metody działania były skrojone na mnie.
  Pani Magdo. Bardzo mocno Pani dziekuje za wszystko. Rozmowa z Panią byla dla mnie ukojeniem i otworzyła mi oczy na wiele spraw.
  Dziekuje

  Magdalena Tylko2018-08-29

  Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że pozytywnie ocenia Pan spędzony wspólnie czas a nasza wspólna praca okazała się pomocna i wniosła więcej spokoju w Pana życie. Zmiana to efekt Pana odwagi i wytrwałej pracy w trakcie naszych spotkań. Mam nadzieję, że poznane metody będą dla Pana przydatnymi wskazówkami na przyszłość. Życzę Panu wszystkiego dobrego!

 • Z
  Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

  Już po pierwszym kontakcie przez E-Mail, miałam bardzo dobre przeczucie co do Pani Magdaleny. Potwierdziły to następne tygodnie terapii, którą odbywałam przez Skype, ze względu na pobyt za granicą. Pani Magdalena potrafiła tak dobrze zmotywować mnie do systematycznej pracy, że w ciągu kilku miesięcy niemal całkowicie rozwiązały się moje problemy emocjonalne. Pani Magdalena nauczyła mnie wielu interesujących i pomocnych metod radzenia sobie z problemami. Terapia była bardzo rzeczowa, dobrze zaplanowana, i przede wszystkim skuteczna. Pani Magdalena jest bardzo zaangażowaną i ciepłą osobą, która wykonuje swoją pracę na pewno z powołania.

  Magdalena Tylko2018-06-25

  Bardzo Pani dziękuję za tę opinię. Cieszę się, że moje zaangażowanie w pracę nad problemem mogła Pani odczuć w pozytywny sposób. Mam nadzieję, że poznane metody będą Pani służyły na dłużej i dzięki nim zrealizuje Pani swoje plany i marzenia
  Trzymam kciuki za ich powodzenie!

 • Z
  Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

  Pani Magdalena jest zyczliwa i sympatyczna, a zarazem kompetentna i profesjonalna. Podaje materialy (teksty,ksiazki), zadaje trafne pytania i podsuwa pomocne narzedzia do pracy nad soba. Dzieki Pani poprawil sie moj komfort zycia i zwiekszyla pewnosc siebie.

  Magdalena Tylko2018-03-20

  Dziękuję Pani Żaneto za opinię! Było mi bardzo miło Panią poznać i z Panią pracować. Mam nadzieję, że teraz wszystko układa się po Pani myśli. Życzę wszystkiego dobrego!

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Magda bez wątpienia posiada talent terapeutyczny, oferuje pełen profesjonalizm a jednocześnie jest "po prostu" Panią Magdą, która rozumie.
  Zgłaszając się na terapię oczekiwałam jedynie, że sytuacja poprawi się na "do zniesienia". Efekty przerosły moje oczekiwania. Czuję się w pełni zdrową i świadomą kobietą, zdolną do życia w pełni we wszystkich sferach życia.
  Pani Magdzie dziekuję, a wszystkim potrzebujacym zrozumienia i pomocy polecam.

  Magdalena Tylko2018-03-11

  Pani Ewo, dziękuję za opinię. Miło mi, że praca ze mną była dla Pani dobrym doświadczeniem. Sytuacja poprawiła się, to prawda, dzięki Pani zaangażowaniu. Cieszę się, że metody, które zastosowałyśmy okazały się skuteczne, a Pani uzyskała większą świadomość i pewność siebie. Życzę Pani wszystkiego dobrego!

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Mogę śmiało napisać, że terapia z Panią Magdą była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Nie tylko pomogła mi poradzić sobie z problemem, z którym się do Pani Magdy zgłosiłam, ale poprawiła jakość mojego życia w innych sferach. Dostałam konkretne narzędzia do pracy, ale jak wiadomo narzędzia to nie wszystko... dzięki Pani Magdzie ja miałam chęć te narzędzia wykorzystać i wiarę, że one mi pomogą. Pani Magda jest osobą profesjonalną i godną zaufania. Potrafi słuchać i budować odpowiednią atmosferę w czasie spotkań. Posiada ogromną wiedzę. Jest też elastyczna i otwarta na technologie dzięki czemu sesje były prowadzone przy użyciu skype'a, a ja mogłam je mieć regularnie, co nie byłoby takie oczywiste, gdybym musiała na nie dojeżdżać. Pani Magdzie bardzo dziękuję za pomoc, a wszystkim, którzy się zastanawiają polecam terapię ogólnie a szczególnie z Panią Magdą.

  Pozdrawiam,
  Natalia

  Magdalena Tylko2018-03-11

  Pani Natalio, bardzo dziękuję Pani za opinię. Cieszę się, że terapia spełniła Pani oczekiwania. Pani zaangażowanie, wytrwałość i wprowadzanie zmian w codziennym życiu przyczyniły się w największym stopniu do tych rezultatów. Potrzebna też była odwaga, konsekwencja i otwartość na nowe metody! Bardzo się cieszę i życzę Pani wszystkiego dobrego!

 • P
  Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

  Zdecydowalam sie na terapie z powodu stanow depresyjnych jakie mnie ogarnialy, negatywnego podejscia oraz poczucie bezsilnosci w pewnym okresie mojego zycia. Probowalam sama ze sobo pracowac, czytac artykoly coachingowe, poradniki ale nic z tego nie wychodzilo czulam ze utknelam w miejscu. Pewnego dnia bedoc juz zmeczona sobo i swoimi myslami postanowilam poszukac pomocy przez internet.
  Pani Magda okazala sie osobo profesjonalno, empatyczno, tako przed ktoro mozna sie otworzyc co dla mnie bylo wazne jako pacjet, czulam sie swobodnie. Terapia z Panio Magdo pomogla mi ogromnie, przede wszystkim przelamalam uciozliwy dla mnie odruch bezwarunkowy,ktory powodowal chroniczny bol od lat. Nauczylam sie poprzez rozne narzedzia jak radzic sobie w trudnych dla mnie sytuacjach. Otrzymalam ogromne wsparcie i wyrozumienie kiedy musialam przerwac terapie z powodu choroby, operacji oraz pozniejszej rekonwalenscencji, jednym slowem Pani Magda byla ze mno. Osobiscie nigdy nie korzystalam z pomocy psychologicznej i z pewnoscio wiem ze byla to trafna decyzja. Powiem tak, jezeli czytasz mojo wypowiedz i czujesz ze potrzebujesz pomocy lub z czyms sobie nie radzisz jestem pewna ze fachowa pomoc Pani Magdy pomoze.
  Dziekuje Pani Magdo i pozdrawiam serdecznie. Patrycja

  Magdalena Tylko2017-12-20

  Pani Patrycjo, bardzo Pani dziękuję za pozytywną opinię.
  Mam poczucie, że dzięki terapii i Pani pracy udało się Pani wypracować nowy sposób patrzenia na wiele trudnych spraw i dzięki temu pewne objawy i trudności ustąpiły. Ten proces trwa nadal. Każdy dzień przynosi nowe odkrycie, czasem zdziwienie. Te odkrycia, większa samoświadomość, mogą stać się źródłem siły do wprowadzania kolejnych zmian.
  Mam nadzieję, że wysiłek jaki włożyła Pani w pracę w trakcie terapii, każdego dnia pomaga Pani szukać drogi do życia zgodnie z wartościami i realizować marzenia. A jeśli na tej drodze pojawią się przeszkody, to mam poczucie, że poradzi sobie Pani z nimi tak jak radziła sobie Pani ostatnio w trakcie naszych spotkań.
  Mi było bardzo miło Pani towarzyszyć, wspólnie szukać odpowiedzi na pytania i rozwiązań dla pojawiających się problemów.
  Przesyłam Pani szczere życzenia realizacji marzeń!

 • D
  Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINEUsługa: bezsenność

  Polecam Panią Magdalenę. Trafiłam na terapię online przez kilkumiesięczną bezsenność. Problem bezsenności minął, więc terapia skuteczna. Pani Magda bardzo miła , empatyczna , kontaktowa i co najważniejsze : kompetentna. Przy okazji poukładałam w głowie parę innych rzeczy :-)

  Magdalena Tylko2017-12-14

  Pani Doroto, bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że moja wiedza pomogła Pani uporządkować pewne sprawy, ale to Pani miała odwagę z tej wiedzy skorzystać. Terapia jest pracą, w którą trzeba się zaangażować i efekty są dzięki Pani pracy i cierpliwości z jaką wdrażała Pani pewne moje propozycje wynikające z teorii psychologicznych. Miło mi było Pani towarzyszyć i wspólnie planować i omawiać dokonane przez Panią zmiany. Postępy przychodziły z każdym kolejnym spotkaniem a trudności udało nam się przezwyciężyć! To był dobrze spędzony wspólny czas.
  Życzę Pani wszystkiego dobrego!

 • M
  Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINEUsługa: problemy w zyciu osobistym

  Pani Magdalena jest wspaniałym terapeutą.
  Ma dużą wiedzę, jest bardzo konkretna, rzetelna i profesjonalna. Umie słuchać, jest do tego ciepłą osobą z kojącym głosem i bije od niej taki spokój, że człowiek zaraz lepiej się czuje.
  Pani Magdalena pomogła mi przejść przez bardzo trudny moment w moim życiu, a do tego terapia sprawiła, że poznałam lepiej siebie i odkryłam nowe rzeczy o sobie, o których nie miałam pojęcia.
  Każdy dzień teraz wydaje się piękniejszy, mam w sobie więcej spokoju i zrozumienia do samej siebie. Czuje, ze dzięki terapii stałam się silniejszym człowiekiem. Żałuje tylko jednego, ze nie zgłosiłam się na terapie wcześniej.
  Dziękuje Pani Magdaleno za wszystko!

  Magdalena Tylko2017-12-12

  Pani Małgorzato, dziękuję Pani za miłe słowa. Bardzo mi jest miło towarzyszyć Pani we wprowadzaniu zmian w Pani życiu. Jest Pani odważną osobą, która stawiła czoła wielu wyzwaniom, pomimo bardzo trudnej sytuacji. To jest godne podziwu. W moim poczuciu, nasza wspólna praca jest dopełnieniem procesu, który się rozpoczął już wcześniej. Może teraz, z moją pomocą, pewne sprawy stają się jaśniejsze, bardziej zrozumiałe, tak, że ziarno, które już kiełkowało, teraz rośnie szybciej. Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć i wspólnie troszczyć się o to, żeby to, co dobre stawało się silniejsze.

 • E
  Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINEUsługa: Psychoterapia ON LINE

  Pani Magdalena to wspaniały, zaangażowany terapeuta i osoba, która uwolniła mnie od znacznej części problemów oraz wyposażyła w narzędzia do radzenia sobie z nimi w przyszłości. Terapia była bardzo rzetelna, konkretna i spełniła swoje założenia. Sesje rozpoczęłam online, będąc za granicą i dokończyłam w Polsce, obie formy spotkań mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo dziękuję za pomoc.

  Magdalena Tylko2017-05-17

  Pani Ewo, bardzo dziękuję za miłe słowa. To był dobrze spędzony czas, wspólna praca i pozytywna relacja. Dzięki Pani zaangażowaniu udało się! Cieszę się, kiedy udaje się moją wiedzę przełożyć na praktykę i oczekiwane rezultaty. Ale udało się w głównej mierze dzięki Pani pracy, z moją niewielką pomocą!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Magda to najlepsza terapeutka z jaką miałam okazję pracować. Jest bardzo inteligentna i potrafi zadawać odpowiednie pytania przy zachowaniu orientacji na pacjenta. Wyraźnie dba o pacjentów a jej ton głosu wyraźnie uspokaja :)

  Pozdrawiam,
  Agnieszka

  Magdalena Tylko2017-03-12

  Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że dobrze odbiera Pani moją osobę i starania. Przesyłam serdeczne pozdrowienia!

Pytania pacjentów (46)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Magdalena Tylko, zapraszam na stronę mojego gabinetu: www.popomoc.pl. Jestem psychologiem i psychoterapeutą (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 544) . Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, ponieważ jest to metoda terapii o udowodnionej naukowo skuteczności. Jeśli utraciliście Państwo radość życia, nie radzicie sobie z trudnymi emocjami lub znaleźliście się Państwo w trudnej sytuacji życiowej, to zapraszam do kontaktu.
  Jeśli chcecie Państwo poprawić jakość swojego życia, a macie wątpliwości, czy psychoterapia jest dla Was, to zapraszam na pierwszą konsultację do mojego gabinetu.

  MOI KLIENCI
  W moim gabinecie psychoterapii na Warszawskim Zaciszu (Targówek) oraz w gabinecie psychoterapii on-line pracuję z osobami, które mają poczucie, że w ich życiu dzieje się coś niepokojącego: przeżywają silny lęk, utraciły radość życia, mają trudności w relacjach interpersonalnych.

  Obszary problemowe, w których się specjalizuję:
  - TRUDNOŚCI EMOCJONALNE, nie kontrolowanie swoich emocji, poczucie przytłoczenia emocjami;
  - NIEZADOWOLENIE Z ŻYCIA, chęć zmiany sytuacji, ale trudność w określeniu, co jest głównym problemem;
  - STRES, trudności w radzeniu sobie ze stresem;
  - DEPRESJA i obniżony nastrój, brak chęci do życia, apatia i zniechęcenie;
  - NERWICA LĘKOWA, zaburzenie lękowe uogólnione, zamartwianie się, trudności w kontrolowaniu zmartwień;
  - TRAUMA , Zespół stresu pourazowego (PTSD), (np.: osób które brały udział w wypadku, doświadczyły napaści lub gwałtu), powracające wspomnienia wypadku, życie w strachu przed tym, że zdarzenie traumatyczne może się powtórzyć;
  - FOBIA SPECYFICZNA (np.: nadmierny lęk przed pająkami, psami, określonymi przedmiotami, miejscami itp.);
  - FOBIA SPOŁECZNA , nieśmiałość, trudności w nawiązywaniu znajomości (np.: trudność w przebywaniu z innymi ludźmi, nadmierna obawa przed wygłaszaniem prezentacji, wypowiadaniem się w grupie osób, strach przed rozmową rekrutacyjną);
  - AGORAFOBIA i NAPADY PANIKI (np.: strach przed wyjściem z domu, przed przebywaniem w supermarkecie, w windzie, przejeżdżaniem przez mosty, strach przed przebywaniem w tłumie);
  - BULIMIA, trudności z kontrolowaniem jedzenia, objadanie się;
  - UZALEŻNIENIA i trudności z kontrolowaniem picia alkoholu, trudności z kontrolowaniem innych zachowań, chęć zmiany nawyków;
  - KONSULTACJE DLA RODZICÓW jeśli macie Państwo trudności z opanowaniem emocji w relacjach z dziećmi. zdarza Wam się powiedzieć/zrobić coś, czego potem żałujecie, to zapraszam na konsultacje do mojego gabinetu.


  Prowadzę terapię indywidualną dorosłych i młodzieży po 16 r.ż, za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

  PROFESJONALNA WIEDZA
  Ukończyłam czteroletnie studia podyplomowe dla praktykujących psychoterapeutów w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem dr Ewy Pragłowskiej i dr Agnieszki Popiel,
  Ukończyłam studia na kierunku Psychologia z rozszerzonym modułem Psychologia Kliniczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej i Europejskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Stowarzyszenia Pomocy Psychologicznej "Syntonia" . Dodatkowo pogłębiam wiedzę i doskonalę umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach.

  Dbając o bezpieczeństwo moich klientów, jakość diagnozy i terapii pracuję pod superwizją certyfikowanych specjalistów.

  DOŚWIADCZENIE PSYCHOLOGICZNE
  PROGRAM TRAKT
  Poza prowadzeniem własnego gabinetu obecnie pracuję w zespole terapeutów prowadzących terapię osób z PTSD w ramach programu terapeutyczno badawczego TRAKT realizowanego przez Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego. Jest to bezpłatny program terapeutyczny dla wszystkich, którzy doświadczyli wypadków komunikacyjnych i zmagają się z zespołem stresu pourazowego. Program przeznaczony jest dla uczestników oraz świadków wypadków, a także tych, którzy stracili bliskich na skutek zdarzeń komunikacyjnych. Więcej wiadomości można znaleźć na stronie programu www.wypadki-drogowe.pl Dzięki temu programowi już kilkuset pacjentów pozbyło się objawów PTSD.

  TELEFON INTERWENCJI KRYZYSOWEJ 116123
  Doświadczenie w pracy psychologicznej zdobywałam w telefonie dla osób w kryzysie emocjonalnym 116123. W trakcie pracy tam miałam możliwość pomagać osobom borykającym się z różnymi problemami: w relacjach osobistych, w szkole, w pracy zawodowej oraz osobom cierpiącym na zaburzenia psychiczne.

  DOJAZD
  SAMOCHODEM
  Najdogodniejszy parking wzdłuż ulicy Korzona
  W związku z budową stacji metra w okolicy są zmiany w organizacji ruchu, proszę sprawdzić aktualne wskazówki na mapach w internecie.

  AUTOBUSEM
  ze stacji METRA DWORZEC WILEŃSKI
  - autobus nr 120 do przystanku Samarytanka (czas przejazdu 15-20 min.)
  W związku z budową stacji metra w okolicy proszę o sprawdzenie aktualnych możliwości dojazdu na stronie internetowej ztm.waw.pl lub jakdojade.pl

  Więcej informacji o mnie i moim gabinecie można znaleźć na stronie: popomoc.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej dr A.Popiel i E Pragłowskiej, II stopień czteroletnich studiów podyplomowych, Uniwersytet SWPS, 2015-2017
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej dr A.Popiel i E Pragłowskiej, I stopień czteroletnich studiów podyplomowych, Uniwersytet SWPS, 2013-2015
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Psychologia z rozszerzonym modułem Psychologia Kliniczna, 2009-2013
 • Uniwersytet Warszawski, Filozofia, 2000-2005
więcej

Publikacje

więcej

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Staż w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego Szapitala Wolskiego w Warszawie, Kliniczny oddział psychiatryczny, 2017
 • Staż w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego Szapitala Wolskiego w Warszawie, Oddział dzienny psychiatryczny, 2017
 • Psychoterapeuta osób cierpiących na zespól stresu pourazowego w projekcie terapeutyczno-badawczym TRAKT, Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego i Instytut Studiów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, 2015
 • Staż w Telefonie Interwencji Kryzysowej 116123 w Instytucie Psychologii Zdrowia, 2011
więcej

Certyfikaty

 • Magdalena Tylko, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Tylko, psycholog - Certyfikaty
 • Magdalena Tylko, Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Tylko, psycholog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Magdalena Tylko, psycholog - Kwalifikacje zawodowe

Zdjęcia

Artykuły

 • Depresja i obniżony nastrój

  20 grudnia 2015

  Depresjato stan smutku i cierpienia. Osoby chorujące na depresjęmuszą wkładać wiele wysiłku w to, żeby na co dzień funkcjonować, chodzić do pracy czy zajmować...