lek.

Magdalena Frąckiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
152 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej Szpitala Dziecięcego przy ul. Marszałkowskiej (Litewska) w Warszawie. Zajmuje się… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Formmed" Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń RozwojowychUsługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  Dziś byłam na wizycie z 8 letnim synem u Pani doktor. To lekarz, który spokojnie i fachowo odnośnie się do pacjenta. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Pani doktor wytłumaczyła mi i synkowi, jak będzie wyglądało badanie, a po jego zakończeniu profesjonalnie omówiła wynik i zaproponowała leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, a mój synek stwierdził, że to najlepszy lekarz, u którego był.

 • A
  Lokalizacja: "Formmed" Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń RozwojowychUsługa: Przerost migdałków podniebiennych i gardłowego, wysięk w uszach.

  Pani Doktor bardzo miła, spokojna i rzeczowa. Dokładnie zbadała synka-2latka. Opisała szczegółowo jego przypadek, przeprowadziła zabieg podcięcia bocznych migdałów i usunięcia trzeciego. Do uszu zostały założone dreny-. Synek szybko wraca do zdrowia. Pierwszej nocy po operacji zaczął oddychać noskiem, spał z zamkniętymi oczami. Jestem wdzięczna Pani Doktor, że tak wspaniale zajęła się synkiem. Polecam wszystkim.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Formmed" Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń RozwojowychUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Lekarz, który chętnie odpowiada, informuje, z cierpliwością i sercem do pacjenta. Wyjątkowa osobowość. Kompetencja. Jak najbardziej polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor niezwykle cierpliwa, dokladnie zbadala nasza 2 latke mimo placzu i stawianego oporu. Dokladnie przekazane zalecenia. Na ocene wynikow zaleconego leczenia musimy poczekac

 • P

  Świetny, pełen profesjonalizmu lekarz.Z czystym sumieniem polecam , również dorosłym pacjentom. Sprawne badanie laryngologiczne i jasna dla pacjenta porada lekarska.

 • D

  Bardzo dobra lekarka, miła, cierpliwa, przyjaźnie nastawiona do dziecka, szczegółowo bada małego pacjenta. Pani doktor to lekarz z powołaniem,który potrafi pokierować,doradzić, uspokoić i podnieść na duchu. Polecam !!!

 • M

  Wspaniały laryngolog z fajnym podejściem do małego pacjenta. Do Pani doktor trafiliśmy gdy nasza córeczka miała rok. Konkretny lekarz a co najważniejsze widać, że stara się o zdrowie pacjenta.

 • M

  Świetny lekarz. Miła, sympatyczna, kompetentna z podejściem do dzieci. Zleciła dużo dodatkowych badań i podeszła kompleksowo do tematu i zadbała i naszą córkę jak niewiele lekarzy.

 • A

  Znakomity lekarz ("z powołania")! Niezwykle kompetentny, życzliwy, z fantastycznym podejściem do pacjenta. W trakcie mojej wizyty Pani doktor poświęciła mi kilkakrotnie więcej czasu i uwagi niż jakikolwiek lekarz do tej pory (mimo że w trakcie konieczne było jeszcze przeprowadzenie zabiegu). Uzyskałam odpowiedzi na każde zadane przez siebie pytanie oraz dodatkowe wskazówki i zalecenia (w tym o charakterze profilaktycznym - co jak wiem z własnego doświadczenia zdarza się rzadko!). Życzyłabym każdemu, żeby każda wizyta lekarska przebiegała tak jak moja niedawna wizyta u Pani Doktor.
  Serdecznie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej Szpitala Dziecięcego przy ul. Marszałkowskiej (Litewska) w Warszawie. Zajmuje się dziećmi i dorosłymi w zakresie leczenia zachowawczego i operacyjnego.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Edukacja

 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego