OTOLARYNGOLODZY24 Poradnia Specjalistyczna to sprofilowana warszawska placówka, świadcząca usługi medyczne z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii, pulmonologii, logopedii. Stawiamy na rozwiąz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Otolaryngolodzy24

Wołoska 18

00-513 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Medicover, Signal Iduna, InterRisk, INTER Polska, Allianz, Compensa, SKOK Asekuracja, POLMED, TU Zdrowiewięcej (7)

O nas

OTOLARYNGOLODZY24 Poradnia Specjalistyczna to sprofilowana warszawska placówka, świadcząca usługi medyczne z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii, pulmonologii, logopedii. Stawiamy na rozwiązanie problemu zdrowotnego pacjenta wykonując nowoczesną diagnostykę, a następnie proponując leczenie zachowawcze lub zabiegowe wielu schorzeń laryngologicznych, audiologicznych i foniatrycznych. Zajmujemy się pacjentami dorosłymi oraz dziećmi. W naszej placówce na etapie rejestracji pacjent kierowany jest do specjalisty (laryngolog, laryngolog dziecięcy, audiolog, czy foniatra), którego doświadczenie zawodowe daje największą gwarancję na skuteczną pomoc w rozwiązaniu zgłaszanego problemu zdrowotnego.

Nasza oferta

OTOLARYNGOLODZY24 Poradnia Specjalistyczna to sprofilowana warszawska placówka, świadcząca usługi medyczne z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii, pulmonologii, logopedii. Stawiamy na rozwiązanie problemu zdrowotnego pacjenta wykonując nowoczesną diagnostykę, a następnie proponując leczenie zachowawcze lub zabiegowe wielu schorzeń laryngologicznych, audiologicznych i foniatrycznych. Zajmujemy się pacjentami dorosłymi oraz dziećmi.

Nasz sprzęt

 • mikroskop
 • videofiberoskop
 • audiometr
 • tympanometr
 • otoskop
więcej

Zabiegi

 • podcięcie wędzidełka
 • Drenaż uszu
 • Paracenteza
 • Poszerzenie ropnia
 • Nacięcie ropnia okołomigdałkowego
 • Usunięcie zmiany z jamy ustnej (torbiel, polip). w znieczuleniu miejscowym
 • Uvuloplastyka w znieczuleniu miejscowym
 • Tamponada tylna przednia
 • Korekcja małżowin nosowych metodą koblacji Celon
 • Elektrokoagulacja
 • Tonsillotomia metodą kriochirurgii (zmniejszenie migdałka podniebiennego)
 • Konchoplastyka metodą kriochirurgi ( korekta małżowiny nosowe)
 • Wymrazanie zmiany w gardle i jamie ustnej (leukoplakia, włókniak, brodawczak, naczyniak)
 • Zamykanie naczyniaków metodą kriochirurgii
 • Zamykanie naczynek w nosie metoda kriochirurgia ( jedno naczynko)
 • Płukanie migdałków
więcej

Choroby

 • wady wymowy
 • problemy ze słuchem

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Filmy

Manewry diagnostyczne na żyroskopie w poradni OTOLARYNGOLODZY24- zawroty głowy, leczenie,diagnostyka
Alergie - dr n. med. Paulina Szczęsnowicz-Dąbrowska OTOLARYNGOLODZY24
Krzywa przegroda, infekcje górnych dróg oddechowych, bezdechy senne -Ewa Jastrzebska - Szyszko
Leczenie zatok - dr n. med. Ewa Orkan - Łęcka OTOLARYNGOLODZY24
OTOLARYNGOLODZY24

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Marcin Musiatowicz Inny

  Zaangażowanie i skutecznosc leczenia na piątke.
  Na duzy plus rowniez kontakt telefoniczny juz po wizycie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dana Pavlovschi Inny

  Świetne podejście do dziecka (1,5roku)! pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, tłumaczyła przebieg badan, ich wyniki i dalsze leczenie. Zwracała się bezpośrednio do dziecka chociaż mogłoby się wydawać ze taki maluch za dużo nie zrozumie. Bardzo polecamy - wizyta była bardzo dokładna, mogliśmy zapytać o wszystko. Pani doktor jest bardzo miła, ma podejście do dzieciaków. Na pewno w razie potrzeby konsultacji otolaryngologicznej wrócimy do dr. Pavlovschi.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Marcin Musiatowicz konsultacja laryngologa dziecięcego

  Podczas dzisiejszej wizyty z niespełna 4 letnią córeczką, pan dr Musiatowicz dokładnie wyjaśnił nam problem, przeprowadził badanie diagnostyczne i przedstawił opcje leczenia, a także zwrócił uwagę na inny problem, z którym się zetknęliśmy. Lekarz poświęcił nam naprawdę dużo czasu i był rzeczowy. Czuliśmy, że wizyta przebiegła komfortowo i profesjonalnie. Pozdrawiamy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Nikiel fiberoskopia

  Bardzo polecam Panią Doktor. Dokładny wywiad, dzieci bardzo dokładnie zbadane, świetne podejście do dzieci. Szczegółowo omówione zalecenia.


  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Marcin Musiatowicz konsultacja laryngologiczna

  Po diagnozie “wysięk pozapalny”, spytałem doktora co to jest. Dostałem odpowiedź “nie jest w stanie Panu wytłumaczyć”. Jak próbowałem dopytać o szczegóły diagnozy i leczenia, to wstał i podszedł do drzwi, żeby mnie wyprosić. Musiałem sobie sam sprawdzić później w internecie. Miało to znaczenie, bo groziła “paracenteza” (też musiałem sam sprawdzić o co dokładnie chodzi).

  Normalnie po takim zachowaniu i okazaniu braku szacunku do pacjenta nie udałbym się bym się ponownie do lekarza, ale lekarz zalecił badania kontrolne po miesiącu i że sprawdzi wyniki “bez zapisywania”. No i tu się kryła się kolejna nie przyjemna niespodzianka.

  Stawiłem się przed gabinetem z wynikami badań 15 min przed startem pracy doktora. Doktor przyszedł przed czasem, więc pomyślałem - może był nie miły czy nie profesjonalny na pierwszej wizycie, ale może za to załatwimy temat sprawnie. Niestety jak chciałem zapytać doktora czy mogę wejść, w drzwiach wyprzedziła mnie jego koleżanka i kazała zaczekać “5 min”, po czym weszła do pokoju, zamknęła drzwi i rozmawiali. Minął czas startu pierwszej wizyty, ale lekarz zamiast zacząć przyjmować, udał się do toalety, w efekcie pierwsza wizyta zaczęła się już ponad 5 min po czasie - spytałem kiedy będzie miał czas mnie przyjąć - lekarz odpowiedział “jak będę miał czas”. Sflustrowany brakiem jakiejkolwiek estymacji spytałem czy to może zająć np 3 godziny, na co lekarz zamiast rzeczowej odpowiedzi, przeprosin czy wyjaśnień odpowiedział i tutaj cytuję “Robię przysługę, a Pan jest niewdzięczny”. Odpowiedziałem, że w takim razie umówię się do innego lekarza płatnie, co też uczyniłem.   O nieprzyjemnych badaniach czy nie czytelnych zalecaniach to już nawet się nie czepiam bo to niestety zdarza się dość często.

  Nie polecam.

  dr n. med. Marcin Musiatowicz

  Odpowiem tak. Istotnie ustaliłem rozpoznanie o którym pan wspomina. Wyjaśniłem panu istotę problemu szczegółowo jak każdemu pacjentowi. Nic o czym pan tu pisze nie miało miejsca i dobrze pan o tym wie. Ustaliłem termin badania audiologicznego za miesiąc, to prawda. Powiedziałem że aby oszczędzić panu kosztów kolejnej planowej wizyty ocenię wynik badania "między" pacjentami w ciągu dnia. Nie rano!!! tylko w ciągu dnia i uprzedziłem pana że być może trzeba będzie trochę poczekać. Bardzo skwapliwie przystał pan na moją propozycję. Tego już pan w komentarzu nie zamieszcza. Nie chciał pan słuchać wyjaśnień, nie reagował pan na moje prośby i zapewnienie że zaraz po pierwszym pacjencie który, już był w gabinecie, pana przyjmę i omówimy problem, tylko opuścił pan w gniewie poczekalnię. Na tym zakończę. Nie będę komentował pretensji o pilną konsultację z innym lekarzem ani o pilną potrzebę skorzystania z toalety czy "nieczytelnych" zaleceń. A badanie laryngologiczne jak każde badanie inwazyjne niestety nie jest przyjemne, o czym pacjentów uprzedzamy. Nasuwa się przy tym tylko smutny wniosek. Gdybym nie poszedł panu rękę i nie chciał narażać na kolejne koszty tylko umówił na normalną pełnopłatną wizytę, nie było by tego całego zamieszania. Ale człowiek uczy się na błędach. Z poważaniem, Marcin Musiatowicz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Aleksandra Olejniczak konsultacja laryngologiczna

  Miałem ostre zapalenie ucha, z drobnymi komplikacjami, w efekcie musiałem wizytować laryngologa 5 razy w przeciągu kilku miesięcy, w tym dwa razy byłem u Pani doktor. Pani zdecydowanie wybiła się pozytywnie na tle pozostałych wizyt. Za każdym razem bez pośpiechu udało się zrobić kilka różnych badań, zinterpretować wyniki wcześniej zrobionych badań, a ja miałem czas dopytać o interpretacje objawów i szczegóły dalszego leczenia, odpowiedzi były dla mnie zrozumiałe :) Dodatkowo badania, które zwykle są dość inwazyjne i nie przyjemne, przebiegły spokojnie i bezstresowo.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Marcin Musiatowicz konsultacja laryngologiczna

  Na początku zastanawiałam i czytałam opinii innych osób. Ale jednak postanowiłam zaufać i nie żałuje, pomógł w leczeniu . Zdecydowania godny polecania z szczerego serca Pan Dr.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dana Pavlovschi konsultacja audiologiczna

  Jeżeli miałbym opisać doktor Danę jednym zdaniem to mogę powiedzieć, że jest empatycznym profesjonalistą w pełni zaangażowanym w sprawę swojego pacjenta. Podczas wizyty dr Dana przeprowadziła dokładny wywiad, szczegółowo mnie zbadała oraz zleciła dodatkowe badania do wykonania na miejscu w placówce i na ich podstawie postawiła diagnozę. Przepisała potrzebne leki i podała szczegółowe instrukcje dotyczące dalszego postępowania z moimi dolegliwościami. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor wszystkim, którzy potrzebują wysokiej jakości konsultacji audiologicznej / foniatrycznej / laryngologicznej.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Paulina Szczęsnowicz-Dąbrowska konsultacja laryngologiczna

  Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor, konkretna. Od razu mi pomogła i wykazała się dużym zaangażowaniem. Polecam


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paulina Szczęsnowicz-Dąbrowska konsultacja laryngologa dziecięcego

  Najbardziej kompleksowa i rzeczowa wizyta na jakiej byłem z synkiem. Na jednej wizycie nie tylko badanie lekarza, ale też badanie ze sprzętem otolaryngologicznym w ciągu kilku minut. Oraz interpretacja wyników. PRO


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania