Maciej Puławski

Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I

  Bardzo dobry specjalista który trafia z diagnozą i potrafi tez uspokoić panikujących rodziców. Wspaniałe podejście do dziecka - jedyny lekarz do którego nasza córka chętnie idzie a niechętnie wychodzi :) Dzięki niemu uniknęliśmy szpitala, cały czas był z nami w kontakcie telefonicznym - pediatra z powołania.

 • I

  Świetny lekarz, zawsze trafna diagnoza, świetne podejście do dziecka i rodziców :) polecam z całego serca :)

 • M

  Nie spotkałam jak dotąd lekarza o tak profesjonalnym podejściu! 100% trafne diagnozy. Bardzo szybko wyleczył mojego 8-miesięczngo synka ze świńskiej grypy i dzięki niemu zbędna była hospitalizacja. Równie szybko poradził sobie z rotawirusem czy infekcją górnych dróg oddechowych. Lekarz bardzo rzeczowo i starannie odpowiada na wszystkie pytania i co najważniejsze nigdy nie spotkałam się z przepełnioną po brzegi poczekalnią z chorymi dziećmi. Wizyty nie są opóźnione, z lekarzem jest też możliwy kontakt telefoniczny w razie jakichkolwiek wątpliwości. Jeszcze raz polecam! 100% zaufania.

 • Pan Doktor jest fantastycznym czlowiekiem...
  i najbardziej profesjonalnym lekarzem jakiego znam.
  Potrafi także pomóc bezinteresownie,co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.
  To bardzo kompetentny i niezwykle sympatyczny lekarz z dużym wyczuciem.
  Nie unika badań specjalistycznych oraz konsultacji jeśli tego wymaga sytuacja.
  Ma wspaniałe podejście do dzieci
  i ogromną wiedzę medyczną.
  Leczymy się u Niego od niedawna
  i -bardzo żałuję, że poznalismy Go tak późno -
  poniewaz w porównaniu z innymi pediatrami jest bezkonkurencyjny.
  Szczerze polecam wszystkim rodzicom - i ich dzieciom.

 • Dr Puławski to zdecydowanie najlepszy specjalista i człowiek z jakim się spotkałam w trakcie leczenia moich dzieci.
  Wcześniej byliśmy u wielu innych specjalistów,którzy bardzo często nie potrafili postawić trafnej diagnozy.
  Cieszę się,że trafiliśmy do Pana Doktora,to doskonały lekarz.
  Przede wszystkim dokładnie wyjaśnia problem i odpowiednie sposoby jego leczenia.
  Kiedy zadawałam mnóstwo pytań zawsze na wszystkie cierpliwie
  i bardzo dokładnie odpowiadał.
  Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, które Go uwielbiają.
  W czasie choroby jesteśmy z Nim w stałym kontakcie telefonicznym,co jest dla nas bardzo ważne i pomocne.
  Polecam Pana Doktora wszystkim, ponieważ jest bardzo kompetentny,skrupulatny i ciepły.
  Nie nadużywa antybiotyków, dzięki niemu moja córka została wyleczona z niekończących się infekcji.
  Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi,
  chciałabym aby wszyscy lekarze tak wykonywali swoją pracę.
  Panie Doktorze,
  pozdrawiam gorąco i dziękuję za poświęcony czas
  ;-)

 • Jako mama dwójki dzieci,spotkałam się już z różnymi pediatrami (niestety niektórzy z nich minęli się z powołaniem) i idąc do kolejnej nieznanej osoby nie spodziewałam sie zbyt wiele.
  Tym razem spotkało mnie miłe zaskoczenie - przesympatyczny, uśmiechnięty, zaangażowany, zainteresowany dzieckiem,udzielający rzeczowych informacji,
  prawdziwy lekarz z powołania.
  Szkoda, że takich lekarzy jest bardzo mało.
  Świetne podejście do dzieci, co ważne, nie klasyfikuje ich w sztywnych ramach ustalonych norm.
  Odpowiadał na każde nasze pytania,wręcz zachęcając do ich zadawania.
  Super lekarz, super pediatra.
  Również ważną dla mnie rzeczą było to, że Pan Doktor się nie spieszył i nie miałam poczucia " że następny pacjent czeka, więc trzeba kończyć",
  Zbadał dziecko bardzo rzetelnie i dokładnie, dawal jasne rady i skierował na konieczne badania.
  Jest bardzo miły i konkretny, nie straszy bez potrzeby, a jednocześnie daje dużą dozę pewności, że dziecko jest pod dobrą i opieką.
  ;-)))
  do tego gabinet jest bardzo przytulny, moje dziecko nie chciało z niego wyjść :)
  zdecydowanie polecam tego pediatrę;-)))
  Bardzo wysoki standard;-))

 • Sytuacja opisana rzetelnie, bez emocji. Do Pana doktora przyszliśmy z 2-tyg. niemowlakiem który miał katar i lekki kaszel. Pan Doktor zbadał dziecko, stwierdził że jest ok i nie ma co się martwić. Zlecił kurację doustnie antybiotykiem, co niestety skończyło się szpitalem z zapaleniem płuc u dziecka. Dziecko trafiło na oddział w trybie pilnym, antybiotyk przepisany przez Pana Doktora w ogóle nie zadziałał. Lekarze w szpitalu robili oczy jak 5-cio złotówki i pukali się w czoło kiedy dowiedzieli się, że lekarz pediatra takiemu noworodkowi przepisał antybiotyk o szerokim spektrum działania podawany doustnie.

  Trudno mi ocenić inaczej Pana Doktora, pomimo jego niezaprzeczalnych kompetencji, ale w przypadku mojego dziecka Pan Doktor kompletnie pomylił się co do zastosowanej kuracji, nie zrobił wymazu z gardła/nosa w kierunku znalezienia drobnoustroju chorobotwórczego i znalezienia skutecznego leku, przepisał nieskuteczny antybiotyk. Nie polecam w przypadku tak małych dzieci.

  Maciej Puławski2014-07-17

  W dniu konsultacji stan dziecka przy badaniu i objawy zgłaszane przez rodziców nie budziły niepokoju w stopniu wymagającym natychmiastowej hospitalizacji. W związku z wystąpieniem pierwszych objawów, mogących sugerować zaczynającą się infekcję, do leczenia włączono antybiotyk (nie o szerokim spectrum działania, tylko typowy stosowany również u takich małych dzieci w postaci doustnej).
  Celem takiego postępowania było zminimalizowanie możliwości rozwoju infekcji i uniknięcie konieczności leczenia szpitalnego.
  Rodzice zostali dokładnie poinformowani, że u takiego małego dziecka od pierwszych objawów infekcji, do ewentualnego jej rozwinięcia w kierunku np. zapalenia płuc może wystarczyć kilka godzin, nawet pomimo prób leczenia.
  Rodzice dziecka mieli być w stałym kontakcie telefonicznym na wypadek jakichkolwiek niepokojących objawów (z której to możliwości nie skorzystali), oraz otrzymali skierowanie do szpitala na oddział neonatologiczny z podejrzeniem zapalenia płuc, gdyby stan dziecka wymagał jednak kontynuacji leczenia w warunkach szpitalnych.

 • P

  Niestety doktor Puławski nie jest osobą wyrozumiałą,jako specjalista jest w porządku i ma dobre podejście do dzieci. Jednak w sobotę dzwoniłam by odwołać umówioną wizytę co najmniej dwa razy,[zaszła sytuacja,że nie miałam sprawnego samochodu-ot zdarzenie losowe,a jestem spoza miasta] telefonu nikt nie odebrał,więc odpuściłam i nie wydzwaniałam więcej. Dziś chcąc umówić wizytę dzwoniłam kilkanaście razy,ale moich telefonów nie odbierano,po czym pan doktor odebrał prywatny numer i oznajmił mi,że z powodu niestawienia się na umówioną wizytę nie będzie nas więcej przyjmował. Szkoda,że w recepcji nie odebrano mojego pierwszego telefonu i po prostu nie powiadomiono mnie o niemożności umówienia kolejnej wizyty,całe zajście uważam za duży minus,gdyż myślałam,że doktor Puławski będzie już naszym pediatrą na stałe.Także zmarnowałam cały dzień na próby dodzwonienia się do doktora,szkoda,bo poinformowana o sytuacji wcześniej spokojnie w tym czasie mogłabym poszukać innego lekarza.

 • Witam,
  Bardzo bardzo polecam Pana Doktora i jako człowieka i jako fachowca. Po licznych wizytach u różnych fachowców trafiliśmy z dziećmi w końcu do Pana Doktora, który nie tylko "wyprowadził" nasze dzieci na prostą ale również udzielił wielu cennych rad w opiece i żywieniu maluchów. W tej chwili z drugim dzieckiem szczepimy się u Pana Doktora i muszę przyznać że atmosfera podczas szczepienia i doświadczenie Doktora w szczepieniach powodują, że ten przykry dla każdego rodzica proces przebiega szybko i sprawnie. Nie mówiąc już o ogromnej cierpliwości Doktora do dzieci i również do rodziców:). Reasumując, nie wyobrażam sobie abym mogła leczyć i prowadzić swoje dzieci gdzie indziej jak tylko w gabinecie Doktora, gdzie jest wspaniała i ciepła atmosfera i pod każdym względem profesjonalna obsługa.
  Magda P.

 • Fantastyczny lekarz:)Moje dzieci zawdzięczają Mu bardzo dużo...zdrowie....a nawet życie.....takiego lekarza ze świecą szukać!!!!pozdrawiam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online