dr n. med.

Krzysztof Cecherz

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej, Laryngolog dziecięcy

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończył studia menadżerskie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Długoletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycyny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: badanie laryngologiczne

  Pełen profesjonalizm. Rzeczowa, konkretna porada. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Ocena bardzo dobra (5.0).

 • B
  Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455Usługa: zatkane ucho

  Pan Krzysztof jest szybki i stuteczny. Problem z którym poszedłem to zatkane ucho. W ruch poszła woda i strzykawka, 3 minuty później wszystko było już ok.
  Szkoda tylko że cena za pomoc, była jak za prezydenta(165zł). W sumie, grunt ze skuteczna.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

  Każdemu, kto ma problemy z przewlekłym zapaleniem zatok polecam wizytę u dr Cecherza. Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam na swojej drodze, a odwiedziłam ich już wielu. Na konsultacjach udziela kompleksowych porad i informacji, no i co najważniejsze- nie owija w bawełnę. Szybko i trafnie postawił u mnie diagnozę. Przeprowadził operacje przegrody nosowej i zatok, po której odczuwam ogromną ulgę. Opieka po operacji, która dr otacza pacjenta jest po prostu nadzwyczajna - stały kontakt telefoniczny, a wizyty w razie potrzeby nawet w niedzielę. Jedyny taki lekarz w swoim rodzaju i po prostu świetny człowiek. Polecam!

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

  Pan Doktor Krzysztof Cecherz to świetny specjalista i złoty człowiek. Już na pierwszej wizycie trafnie postawił diagnozę, co potwierdziły zlecone badania. Zaufałam Panu Doktorowi i poddałam się operacji prostowania przegrody i wycięcia migdałków. Pan Doktor podczas operacji zrobił dla mnie więcej niż to było planowane a efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania, zwłaszcza że 5 lat temu miałam już "prostowaną" przegrodę przez innego lekarza bez żadnego efektu. Pan doktor przeprowadził obydwa zabiegi po mistrzowsku a proces gojenia i dochodzenia do zdrowia był bardzo szybki i bez powikłań. Nie pamiętam czy kiedykolwiek oddychało mi się tak lekko jak teraz. Gardło, które bolało od lat, z każdą kolejną infekcją, coraz bardziej, teraz nie daje żadnych dolegliwości. A ponad to minął wieloletni ból stawów niereagujący na żadne inne leczenie. Pan Doktor był zawsze dostępny pod telefonem, zawsze służył radą i zawsze zainteresowany pacjentem. Wiem, że z każdym problemem laryngologicznym mogę przyjść do Pana Doktora i otrzymam stosowną pomoc. Mam ogromne zaufanie do kompetencji lekarskich Pana Doktora a ponieważ jest człowiekiem bardzo sympatycznym, miłym i kulturalnym wizyty przebiegają w przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam :)

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: zatkane zatoki, polipy w nosie, non stop przeziębiony

  Polecam w 100 %, leczenie oraz zabieg przeprowadzony perfekcyjnie. Od momentu operacji nie wiem co to przeziębienia, normalnie śpię i budzę się wypoczęty.

 • B

  Szczerze odradzam wizytę u tego lekarza. Przyszłam do niego po konsultacje w sprawie trwającego przeszło miesiąc stanu zapalnego zatok. Cały czas po tylnej ściance gardła spływały mi ogromne ilości wydzieliny, powodując nieustające ataki potężnego kaszlu. Poprosiłam o badania diagnostyczne, w tym tomografię zatok, którą zreszta chciałam zrobić w ramach prywatnego pakietu medycznego. Pan doktor powiedział, że nie ma potrzeby żadnej diagnostyki, ponieważ problemy z zatokami maja prawo trwać trzy miesiące, muszę tylko stale brać do nosa sterydy. Jeżeli wtedy sytuacja nie ulegnie zmianie, weźmiemy się za leczenie. Trudno się zresztą dziwić, że pan doktór nie był zainteresowany moim problemem, bo miał wyznaczony na wizytę czas 10 minut!!.
  Zrobiłam w związku z tym prywatnie wymaz z nosa i okazało się, że mam gronkowca.
  Gdybym posłuchała rady pana Cecherza, gronkowiec by się dalej rozwijał a terapia za dwa miesiące byłaby znacznie trudniejsza.
  Nigdy już nie pójdę do pana doktora i szczerze odradzam porady u niego.

  Krzysztof Cecherz2017-02-09

  Szanowna Pani,
  Dotarłem do treści Pani konsultacji.
  W gwoli wyjaśnienia, w dniu konsultacji była Pani w trakcie antybiotykoterapii doustnej dlatego zaleciłem Pani terapię donosową sterydową, która jest uzupełnieniem leczenia zachowawczego. Wykonywanie w trakcie ostrej inf. GDO a tym bardziej zapalenia zatok badania obrazowego jakim jest TK nosa i zatok mija się z celem ponieważ wynik badania jest niemiarodajny i niepotrzebnie eksponuje Panią na promieniowanie Roentgena. Takie badanie wykonuje się po 10-12 tygodniach od ustąpienia ostrych objawów zapalenia zatok. Nawiązujac do wyniku wymazu z nosa to nie mam wiedzy kiedy dokładnie Pani wykonała to badanie bakteriologiczne. Powtórnie chciałbym wyjaśnić, że wykonywanie badania mikrobiologicznego w trakcie antybiotykoterapii nie jest celowe. Proszę mi wierzyć, że badania nie leczą. Należało dokończyć antybiotykoterapie i w przypadku braku poprawy dopiero wtedy wykonać w/w badanie.
  Jeśli nie straciła Pani do mnie zaufania, w co wątpię, to służę nadal pomocą.
  Pzdr. KC

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny i uczciwy lekarz. Nie owija w bawełnę, co ułatwia kontakt i jest ogromną wartością dodaną. Odpowiada na wszystkie pytania, także bez ogródek. Nie naciska na natychmiastowe podjęcie decyzji. Wizyta bardzo krótka, ale po co przeciągać, jak wszystko zostało powiedziane.

 • Nie dotrzymuje słowa. Byłem dwa rzay na prywatnej wizycie. Pan doktor obiecał zabieg operacyjny w ubiegłym roku. Cisza bo wygodniej zarabiać na kilkuminutowej konsultacji i w ten sposób zarabiać. Umiejętności są ważne ale zupełne ignorowanie i niedotrzymywanie słowa dyskwalifikuje Pana doktora. Najgorszy jest brak zaufania.

  Krzysztof Cecherz2016-03-08

  Dzień dobry,
  Szanowny Panie wydaje mi się, że nie zrozumieliśmy się, ponieważ to właśnie operacje są dla mnie większym źródłem dochodu niż konsultacje co chyba jest dość oczywiste. Konsultacje zapewniają mi kontakt z moimi Pacjentami przed i po operacjach. Dlatego tym bardziej jestem zdziwiony, że nie próbował się Pan kontaktować ze mną telefonicznie gdyż nr telefonu podaję wszystkim moim Pacjentom. Domyślam się, że oczekiwania Pana były związane z możliwością wykonania ew. operacji w ramach powszechnego ubezpieczenia w NFZ a realia funkcjonowania naszej publicznej opieki zdrowotnej nie dają możliwości wykonania operacje w terminie kilku m-cy. Ja przynajmniej takich nie mam. Z poważaniem Krzysztof Cecherz

 • A

  Najlepszy laryngolog jakiego znam. Może 1,5 roku temu byłam w sprawie zatykających się uczu, nie chciałam uwierzyć w porady lekarza, problem oczywiście nie zniknął od razu. Później po dłuższym czasie pojawił się ponownie a ja po czasie przekonałam się, że lekarz we wszystkich poradach miał rację.

 • A

  Super lekarz:) Skutecznie i profesjonalnie zajał się operacją mojego nosa po dawnym złamaniu. Nos wygląda bardzo ładnie i oddycha mi się rewelacyjnie:) Pan doktor Krzysztof Cecherz jest konkretny, zaangażowany, kulturalny i życzliwy. Dba o swoich pacjentów na każdym etapie leczenia.
  A tampony z nosa wyjął tak zdecydowanym ruchem, że nie zdążyłam poczuć żadnego bólu:)
  Polecam bardzo serdecznie.
  Dziękuję Panie Doktorze:)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończył studia menadżerskie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Długoletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, adiunkt i z-ca kierownika Kliniki Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.
  Wykształcenie: praca doktorska (2007) z dziedziny laryngologii dziecięcej. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu laryngologii i medycyny estetycznej w Polsce i za granicą potwierdzone certyfikatami

  „Postęp medycyny jest bardzo szybki, a w dziedzinie laryngologii w ostatnich latach dokonał się prawdziwy skok, zwłaszcza przez wprowadzenie nowoczesnego instrumentarium. W wielu przypadkach nie trzeba już przeprowadzać uciążliwych dla pacjenta operacji, tylko małoinwazyjne zabiegi, po których można wrócić do normalnego funkcjonowania w ciągu kilkunastu godzin” – mówi dr Cecherz.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca