Medical Esthetic - Nowoczesne kliniki w Warszawie na Saskiej Kępie i Woli, w których stworzyliśmy idealne warunki do prowadzenia konsultacji oraz wykonywania zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

KLINIKA MEDICAL ESTHETIC

Zygmunta Modzelewskiego 17

02-679 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

KLINIKA MEDICAL ESTHETIC

Ogrodowa 48

00-876 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 505...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

KLINIKA MEDICAL ESTHETIC

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medical Esthetic - Nowoczesne kliniki w Warszawie na Saskiej Kępie i Woli, w których stworzyliśmy idealne warunki do prowadzenia konsultacji oraz wykonywania zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej, transplantacji włosów, chirurgii naczyniowej, urologii oraz medycyny estetycznej.
Posiadamy profesjonalny i wysokiej klasy sprzęt do przeprowadzania wszystkich niezbędnych procedur medycznych. Oddziałem chirurgii plastycznej kieruje dr Grażyna Nasińska-Jurek - chirurg plastyk, uznawana obecnie za jednego z lepszych specjalistów w tej dziedzinie. Profesjonalizm, spokój i czas poświęcany pacjentowi nie tylko przed, ale i po operacji -to istotne cechy w pracy lekarza chirurgii estetycznej.
Dr Nasińska-Jurek jako jedyny chirurg plastyczny w Polsce jest członkiem elitarnej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy EAFPS!

Najważniejszym elementem kliniki jest blok operacyjny, w którym mamy niezbędny sprzęt do wykonywania operacji. Blok operacyjny jest w pełni klimatyzowany, posiada specjalistyczny sprzęt do wentylacji pomieszczeń, certyfikowany system przesyłania gazów medycznych, sterylizatornię oraz najnowszy aparat anestezjologiczny marki Draeger z systemem kontroli przebiegu operacji - INFINITI. Korzystamy również z wykonanych specjalnie na zamówienie Medical Esthetic narzędzi do chirurgii plastycznej. Dzięki wszystkim tym urządzeniom, pacjenci mogą czuć się komfortowo i w spokoju przebywać w naszej klinice.

Klinika na Saskiej Kępie jest usytuowana w dogodnym miejscu, z którego blisko jest do dworca Centralnego oraz Wschodniego. Klinika na Ogrodowej natomiast położona jest na pograniczu Woli i Centum miasta. Daje to możliwość szybkiego dojazdu do i z kliniki bez zbędnej straty czasu.


Zapraszamy do naszej kliniki !

Nasza oferta

Proponujemy Państwu skorzystanie z konsultacji za pośrednictwem internetu.

Po otrzymaniu zdjęć możemy określić wstępnie zakres i koszt zabiegu.

Nasz sprzęt

 • Wysokiej klasy aparat anestezjologiczny marki Draeger z systemem kontroli przebiegu operacji (czynności życiowych pacjenta ) - INFINITI,wyposażenie bloku operacyjnego w sprzęt medyczny niemieckich renomowanych firm ERBE,SCHMITZ,HANNALUX,MELAG oraz polskich m.in.EMED i FAMED.
 • Plasma BT
 • Laser CO2
 • Karboksyterapia
 • Dermapen
 • USG
 • Laser ELVeS
 • Sclerosafe i V-block- najnowsza metoda skleroterapii
więcej

Zabiegi

 • Korekcja nosa
 • Korekcja nosa
 • Powiększenie piersi
 • Redukcja i podniesienie piersi
 • Plastyka brwi i czoła
 • Plastyka powiek
 • Środki wolumetryczne
 • Plastyka brody i policzków
 • Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej
 • Botoks
 • Liposukcja
 • Korekta uszu
 • Radiesse
 • Azzalure
 • Kwas hialuronowy
 • Osocze bogatopłytkowe
 • Powiększanie biustu
 • Zabiegi urologiczne
 • Zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej
 • Transplantacja włosów
 • Usuwanie Żylaków
więcej

Badania

 • badania urologiczne: USG, wymazy
 • Doppler kończyn dolnych

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Szczegolowe i zrozumiale odpowiedzi na pytania. Pan profesor jest bardzo mily. Poswieca duzo czasu pacjentowi.


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Beata Banaczyk konsultacja urologiczna

  Pani jest dobrym specjalistami. Dokładnie wysłuchała moje problemy i szybko postanowiła w czym jest problem. Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński Konsultacja chirurgiczna

  Pan Profesor to cudowny lekarz z ogromnym poczuciem humoru.
  Już parę dni po wizycie czuję się dużo lepiej.
  Gorąco polecam!!!!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

  Zaangażowanie i profesjonalizm. Liczne kwestie zostały wyjaśnione przez Pana Profesora co sprzyja leczeniu.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński Konsultacja chirurgiczna

  Niezwykle celująca diagnoza I perfekcyjnie dobranie leczenie natychmiast przyniosło porządane efekty . Dziękuje Panie Profesorze .


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Jestem ponad 3 miesiące po całkowitej korekcie nosa u dr Macieja i nie mogłabym być szczęśliwsza!! Doktor jest niesamowicie sympatyczną i profesjonalną osobą. Wszystko zostało mi dokładnie objaśnione przed i po operacji, co dało mi poczucie bezpieczeństwa i poczucia, że jestem w dobrych rękach :) A sam nos jest symetryczny i piękny!!

  dr n. med. Maciej Koźlik

  Bardzo dziękuję Pani Olu za zaufanie! Taki był plan - nos miał być piękny i spełniający Pani oczekiwania :) Chociaż do uzyskania finalnego kształtu musimy jeszcze chwilę poczekać – cieszę się, że zmiana już teraz jest dla Pani satysfakcjonująca. Pozdrawiam serdecznie!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Bagińska konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

  Polecam tą wspaniała kobietę w 100%!
  Zaczynajac od tego, że Pani doktor jest sympatyczną, życzliwą, pomocną osobą to przede wszystkim zna się na rzeczy!
  Bardzo długo szukałam odpowiedniego operatora, aż w końcu trafiłam na Panią Dr i nie żałuje! Ta kobieta spełnia marzenia a przy tym otacza opieką nawet po operacji co dla mnie było ogromnie ważne. Z każdym pytaniem, z każdą wątpliwością mogłam pisać do Dr Bagińskiej a ona służyła pomocą. Z całego serca polecam ;)


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik Inny

  Cóż Doktor spełnił moje największe marzenie. Mój nowy nos jest bardzo mały zadarty właśnie taki jak chciałam . Wcześniej był krzywy , duży garbaty i opadający. Doktor jest osobą bardzo miłą , ciepłą . W trakcie wizyt i samej operacji spotkałam się z pełnym zaangażowaniem wszystko było tłumaczone rzeczowo i dokładnie . Warunki rownież na bardzo wysokim poziomie . Po operacji stały kontakt z Doktorem . Bardzo się bałam a trafiłam na profesjonalistę i artystę, bo to co zrobił z moim nosem to jest dziełem sztuki bez wątpienia .

  dr n. med. Maciej Koźlik

  Pani Sylwio, bardzo mi miło i serdecznie dziękuję za tak pozytywną opinię. To dla mnie wyróżnienie, że mogę cieszyć się Państwa zaufaniem i powierzają mi Państwo tak ważny element swojego wizerunku - twarz. Nowy nos potrafi zmienić ją diametralnie, ale największą radością dla mnie jest to, kiedy oprócz pięknego, nowe nosa mogę widzieć uśmiech na twarzach moich Pacjentów. Życzę Pani, aby każde spojrzenie w lustro go wywoływało! Pozdrawiam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Beata Banaczyk konsultacja urologiczna

  Bardzo przyjazny, komunikatywny i profesjonalny lekarz. Wizyta mimo schorzeń i zrozumiałego niepokoju w takiej sytuacji przebiegała bez stresu. Pani Doktor z zaangażowaniem wszystko wyjaśnia. Gorąco polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Dr Koźlik jest fantastycznym specjalistą i człowiekiem. Przeszłam całkowitą korektę nosa u doktora i jestem niesamowicie zadowolona z rezultatów. Nos jest bardzo zgrabny, idealnie pasuje do twarzy i jednocześnie operacja spowodowała poprawę zdrowia- częste infekcje nosa i zatok. Pan doktor to lekarz z ogromną wiedzą i klasą. Rzetelny, konkretny i troskliwy w stosunku do pacjenta. Z całego serca polecam. I dziękuję za postawę nie tylko wyglądu nosa, ale i komfortu życia.

  dr n. med. Maciej Koźlik

  Dziękuję Pani Aniu za przemiłe słowa i cieszę się, że zmiany, do których - dzięki Pani zaufaniu - mogłem się przyczynić sprawiają Pani tyle radości i poprawiły komfort Pani życia. Życząc dużo zdrowia i wielu powodów do uśmiechu – nie tylko z tej pięknej metamorfozy, pozostaję do dyspozycji i cieszę się wspólnie z Panią!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania