O nas

Medical Esthetic - Nowoczesne kliniki w Warszawie na Mokotowie i Woli, w których stworzyliśmy idealne warunki do prowadzenia konsultacji oraz wykonywania zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej, transplantacji włosów, laryngologii, chirurgii naczyniowej, urologii oraz medycyny estetycznej.
Posiadamy profesjonalny i wysokiej klasy sprzęt do przeprowadzania wszystkich niezbędnych procedur medycznych.

Najważniejszym elementem kliniki są bloki operacyjne, w którym mamy niezbędny sprzęt do wykonywania operacji. Klinika wyposażona jest w dwa bloki operacyjne w pełni klimatyzowane, posiada specjalistyczny sprzęt do wentylacji pomieszczeń, certyfikowany system przesyłania gazów medycznych, sterylizatornię oraz najnowszy aparat anestezjologiczny marki Draeger z systemem kontroli przebiegu operacji - INFINITI. Korzystamy również z wykonanych specjalnie na zamówienie Medical Esthetic narzędzi do chirurgii plastycznej. Dzięki wszystkim tym urządzeniom, pacjenci mogą czuć się komfortowo i w spokoju przebywać w naszej klinice.
Zapraszamy do naszej kliniki !
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Wysokiej klasy aparat anestezjologiczny marki Draeger z systemem kontroli przebiegu operacji (czynności życiowych pacjenta ) - INFINITI,wyposażenie bloku operacyjnego w sprzęt medyczny niemieckich renomowanych firm ERBE,SCHMITZ,HANNALUX,MELAG oraz polskich m.in.EMED i FAMED.
 • Plasma BT
 • Laser CO2
 • Karboksyterapia
 • Dermapen
 • USG
 • Laser ELVeS
 • Sclerosafe i V-block- najnowsza metoda skleroterapii
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (285)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Wierzbicki biopsja gruboigłowa piersi

  To jest prawdziwy lekarz! Rzeczowe i serdeczne podejście do pacjenta. Widać że prawdziwy lekarz i czuje powołanie i chęć pomocy. Mega polecam! Byłam pierwszy raz bardzo denerwowałam się a zostałam obsłużona w profesjonalny sposób i mega uspokajająco. Wszystko wyjaśnione wszelkie wątpliwości. Na bieżąco informował co będzie robić. Rozmawia jak z człowiekiem a nie jak z uprzedmiotowionym obiektem. Naprawdę szczerze polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik Inny

  Po trzech latach szukania chirurga, który zdobędzie moje zaufanie wybrałam Doktora Koźlika.
  Miałam bardzo trudny nos, gruba skóra, szeroki, garbaty z komplikacjami wewnątrz.
  Idąc na operacje liczyłam się z tym, że nie będzie on idealny, mały i zgrabny z wymarzoną skocznią. Aktualnie jestem 10 miesięcy po operacji i właśnie taki nos mam na twarzy:) Doktor przeszedł moje oczekiwania. Na pochwałę zasługuje również cała ekipa Medical Esthetic za wspaniałe podejście do klienta, przez moment nie odczułam stresu związanego z operacją, opieka po operacji również na najwyższym poziomie, jestem ogromnie wdzięczna za całe ciepło i troskę!
  Dr. Maciej Koźlik wykazał się takim profesjonalizmem, że zdecydowałam się polecić go mojej siostrze, która również poddała się operacji. . Doktor zrobił z nas jeszcze bardziej podobne bliźniaczki!
  Gdybyśmy miały wybierać ponownie to tylko Dr. Maciej !!:)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Jestem po zabiegu CKN i z czystym sumieniem mogę polecić zarówno doktora jak i klinikę Medical Estetic wszystkim, którzy mają jakieś wątpliwości. Doktor zrozumiał całkowicie moje oczekiwania i wykonał świetną robotę. Była to moja druga operacja (wcześniej miałam operację funkcjonalna przegrody na NFZ). Na drugą operację zdecydowałam się głównie ze względów estetycznych (chociaż miałam również nadzieję na poprawę sytuacji z ciągle nawracającymi zapaleniami zatok). Sukces został osiągnięty w obydwu zakresach, nos jest zmniejszony (zwężony i skrócony) czubek podniesiony i wsparty, garb zostal usunięty a skrzydełka poprawione i jak narazie problemów z zatokami brak! Nosek wygląda super naturalnie, ale zmiana o której marzyłam od lat jest ogromna.
  Na termin czekałam krótko, (można liczyć na szybki termin jak ktoś wypadnie z planowanego zabiegu)
  -warunki w klinice i w gabinecie super, bez żadnych zastrzeżeń
  Polecam z całego serca wszystkim niezdecydowanym i jeszcze raz dziękuję!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marianna Bondarenko Inny

  Konkretna pomoc. Wszystko wytlumaczone, nawet po 2 razy. Pani doktor to wzór dla innych lekarzy.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik Inny

  Od mojej operacji (całkowita korekcja nosa + przegroda) mija rok i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jestem ZACHWYCONA. Miałam problematyczny nos, pourazowy i krzywy oraz na dodatek za duży do mojej buzi. W pakiecie jeszcze była koszmarnie krzywa przegroda nosowa utrudnianąca oddychanie. Dzięki dr Koźlikowi mam piękny, zdrowy nosek. Mogę oddychać swobodnie i nie budzić się z bolącym gardłem. Przestałam obawiać się z zdjęć z profilu, które były moją zmorą, ponieważ nosek jest mniejszy i lekko zadarty Szczerze mówiąc, efekt CKN przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękuję dr Koźlikowi i całemu Zespołowi Medical Esthetic za wspaniały czas i profesjonalną opiekę. Wróciłabym jeszcze raz

  dr n. med. Maciej Koźlik

  Pani Dominiko, dziękuję serdecznie za Pani piękną opinię! Cieszę się, że jest Pani tak zachwycona efektami operacji. Pani zadowolenie z rezultatów operacji jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, a nowa pewność siebie jest najlepszą nagrodą. Operacje nosa, zwłaszcza te, które wymagają poprawy funkcji, są dla mnie szczególnie ważne i satysfakcjonujące. Dla mnie jako lekarza, komfort i zdrowie są priorytetem. Fakt, iż może Pani swobodnie oddychać i czuć się pewniej, naprawdę mnie cieszy.
  Dziękuję jeszcze raz za zaufanie i możliwość pomocy w poprawie samopoczucia i zdrowia. Pozdrawiam!

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Wierzbicki Konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor podszedł bardzo praktycznie do przedstawionego problemu, zaproponował proste i praktyczne leczenie, skuteczność ocenię po czasie. Doktor ma ludzkie i życiowe podejście do problemów pacjenta.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Wierzbicki USG piersi

  dr Wierzbicki jest świetnym specjalistą z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Podczas badania na bieżąco wszystko wyjaśnia. Wspaniały lekarz. Gorąco polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Cecherz Inny

  Pan Doktor konsultował mojego syna i wykonał operację nosa.Wspaniały specjalista z ogromnym zaangażowaniem,empatią i życzliwością. Uzyskaliśmy profesjonalną pomoc i mieliśmy poczucie, że jesteśmy w cudownych, dających poczucie bezpieczeństwa rękach. Z całego serca polecam Pana Doktora!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik Inny

  Od wielu lat marzyłam o operacji nosa jednak znalezienie odpowiedniego specjalisty nie jest łatwe.
  Kiedy trafiłam do doktora na konsultację od pierwszej minuty wiedziałam, że to będzie dobry wybór, co teraz potwierdza wygląda mojego nosa. Z wielkiego, garbatego, skręcającego nosa, którym od ponad 20 lat nie byłam wstanie oddychać wyczarował malutki, śliczny, prosty nosek, którym wreszcie oddycham!!!
  Dzięki doktorowi nie tylko mam nosek o którym marzyłam wiele lat ale również moja pewność siebie zdecydowanie wzrosła.
  Pan doktor oprócz tego, że jest bardzo dobrym specjalistą jest także super człowiekiem.
  Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję.
  To był najlepszy prezent na 29 urodziny.

  dr n. med. Maciej Koźlik

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Cieszę się, że zaufała mi Pani i mogliśmy wspólnie pozbyć się kompleksu, który od 20 lat utrudniał Pani życie. To ogromna ulga móc spojrzeć w lustro i cieszyć się z tego, że nos wygląda nareszcie tak jak powinien, a przede wszystkim, że spełnia swoje zadanie – można nim oddychać swobodnie. Pani słowa wiele dla mnie znaczą i bardzo za nie dziękuję!

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Polecam Doktora Koźlika z całego serca! Decyzja o zrobieniu całkowitej korekty nosa właśnie u niego była najlepsza decyzją w życiu. Z kompleksem zmagałam się od gimnazjum kiedy doszło u mnie do złamania nosa, co w efekcie spowodowało skrzywiona przegrodę i okropnego garba. Jestem pół roku po operacji, a nosek już wygląda idealnie. Mimo że mam zaledwie 24 lata często słyszę nawet opinię że nowy nos bardzo mnie odmlodził. Chciałabym rownież wspomniec, że Pan doktor jest osobą przesympatyczną, każda wizyta u niego zarówno przed operacją jak i po wywołuje uśmiech. Co do operacji- jest ona omawiana bardzo dokładnie :) Dlatego nie ma co się zastanawiać! Warto spełniać marzenia, a Pan Maciej je spełnia!

  dr n. med. Maciej Koźlik

  Pani Natalio dziękuję bardzo za tak miłe słowa. Zawsze moim celem operacyjnym jest delikatniejszy, bardziej subtelny nos, ale wyglądający naturalnie. Cieszę się, że mogłem pomóc w pozbyciu się Pani kompleksu. Pozdrawiam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania