Lek.

Kinga Skulimowska

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Przez 10 lat leczono mnie na trądzik. Co miesiąc zmiana leków które przestawały działać. Pani doktor jako pierwsza przeprowadziła wywiad z którego wyciągnęła wnioski. Po badaniach jakie zaleciła okazało się że to gronkowiec. Jestem bardzo wdzięczna że proces został zatrzymany. Teraz walka z bliznami :) Polecam Panią doktor bo to bardzo dobry specjalista !!!

 • Usługi

  artClinique - Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

  Krakowska 39, Stare Miasto, 31-062 Kraków, małopolskie

  Konsultacja dermatologiczna
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Opinia z dnia 21-07-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • A

   Przez 10 lat leczono mnie na trądzik. Co miesiąc zmiana leków które przestawały działać. Pani doktor jako pierwsza przeprowadziła wywiad z którego wyciągnęła wnioski. Po badaniach jakie zaleciła okazało się że to gronkowiec. Jestem bardzo wdzięczna że proces został zatrzymany. Teraz walka z bliznami :) Polecam Panią doktor bo to bardzo dobry specjalista !!!

  • A

   Pani doktor to pierwsza osoba, która po zobaczeniu mojej twarzy od razu wysłała mnie na wymaz, który wykazał dwie bakterie w tym gronkowca. Wszyscy dermatolodzy, do których wcześniej trafiałam leczyli mnie kwasami, kremami itp. Nikt nie pomyślał nawet żeby zrobić coś takiego jak wymaz i zastosować antybiotykoterapię.... Dzięki doktor Skulimowskiej gronkowca się już pozbyłam, teraz jestem w trakcie leczenia drugiej bakterii i już widzę poprawę! Naprawdę z czystym sumieniem polecam!!!

  • M

   Serdecznie polecam! Przez bardzo długo czas zmagałam się z trądzikiem i zaskórnikami, próbowałam różnych metod (od domowych sposobów, po leki), jednakże bywało coraz gorzej. Po wizycie u Pani Doktor, okazało się że problem miał zupełnie inną przyczynę, przepisała odpowiednie leki i jak ręką odjął! Dzięki Pani Doktor mogę znów cieszyć się piękną i promienną cerą, z coraz mniej widocznymi niedoskonałościami. Jeszcze raz polecam!!

  • E

   Pani Skulimowska jest wspaniałą dermatolog. Od wielu lat zmagałam się z różnymi problemami skóry pleców i twarzy, dopiero dzięki wizycie u Pani Skulimowskiej byłam w stanie zrozumieć moje dolegliwości i dobrać odpowiednie preparaty. Z czystym sumieniem mogę ją polecić jako świetnego fachowca!

  • J

   Odwiedziłam ostatnio Panią Doktor i jestem zachwycona. Od wielu lat zmieniałam dermatologów, którzy nie byli w stanie pomóc mi z ciągle powracającym trądzikiem i dopiero Pani Skulimowska dobrała odpowiednie preparaty i metodę leczenia. Bardzo ciepła i otwarta osoba, cena za wizytę warta efektów! Gorąco polecam!

  • M

   Pani Doktor Kinga Skulimowska, to nie tylko wybitny specjalista, ale również bardzo miła, ciepła i otwarta osoba, która zawsze znajduje czas na rozmowę z pacjentem. Chodzę do tego dermatologa od 6 lat i za każdym razem wiedza i umiejętności Pani Doktor były dla mnie niezwykle pomocne (dodam tylko, że miauem problem znacznie poważniejszy niż trądzik czy łuszczyca, gdyż zagrażający mojemu życiu). Z całego serca dziękuję Pani Doktor i serdecznie wszystkim polecam!

  • K

   Witam,
   Pani doktor niezbyt wylewna w swoich wypowiedziach, Niepewnie wypowiada sie co do objawow pacjenta i dalszego leczenia. U nas podała diagnoze i co sie dzieje ale nie byla na 100% pewna. Zero jakis przykladow porownan. Spotkanie trwalo 10 min i oczywiscie 100 zl. :(:( .

   Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  • M

   Polecam Panią doktor jest ona świetną specjalistką w swoim fachu.Szybko i trafnie zdiagnozowała moja chorobę i dzięki temu nie miałam później problemów zdrowotnych.

  • G

   U Pani Doktor byłam z synem, który miał paskudny trądzik. W łazience pełna półka różnych środków, w apteczce to samo - nic nie pomagało. Pani Doktor jako jedyny lekarz (a odwiedziliśmy ich kilku) wysłała mojego syna na badania "na posiew". Wyniki dopiero wykazały dlaczego żadne maścidła nie działały. Teraz syn odzyskuje pomału zdrowy wygląd. Nie bójcie się zapłacić za dodatkowe badania, bo za próbowanie cudownych środków zapłacicie dużo więcej a skutku pewnie nie będzie. Wizyty są krótkie, ale konkretne, a efekty leczenia bardzo dobre. Panią Doktor poleciłam też koledze, który ma łuszczycę. Oczywiście, że wcześniej odwiedził już kilku specjalistów - efekt maści, kremy ze sterydami, które pomagają na chwilę. A Pani Doktor wysłała kolegę na badania, które wykazały jakiegoś gronkowca i teraz po terapii antybiotykami stosuje zupełnie inne i jak mówi dużo skuteczniejsze środki. Bardzo dobry lekarz. Polecam z całego serca!