Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Podgórska Poradnia Lekarska

  Rynek Podgórski 14, Podgórze

  30-518, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Cieślikowska

  Internista, Hematolog, lek.

  • A

   Bardzo miła , nie trzeba się prosić o badanie , ma czas dla pacjenta , odpowie na każde pytanie, lekarz z powołaniem, oby więcej takich ludzi :)

  • G

   Wspaniala ,przemila Pani Doktor.
   Chetnie slucha ,doradza bardzo dobry specjalista,uprzejmy ,dokladny.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Kazimierz Kłodziński

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • A

   Wszyscy w mojej firmie mieli u Pana Doktora badania okresowe i jesteśmy raczej zadowoleni. Bardzo OK facet, przynajmniej nie ma u niego takich kolejek.

  • M

   Trafiłem ostatnio do Pana doktora z mocnym przeziębieniem. Nie dość, że wypisał takie leki, które bardzo szybko postawiły mnie na nogi, to jeszcze rozbawił mnie kilkoma żartami. Bardzo sympatyczny człowiek,polecam wszystkim :)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Leszek Byrski

  Urolog, lek.

  • Jestem pod opieką medyczną Pana dr.Byrskiego od 7-lat. Miałem PSA 12,4 i 73 lata'
   Zrobiłem dodatkowo USG i biopsje cienkoigłową. Wyniki nieciekawe.
   Przez okres 7-lat leczenia przez Pana dr.Byrskiego wyniki zdrowotne są rewelacyjne.
   Moje PSA obecnie to 0,975- jednostek. Pozostaje w dalszym ciągu pod opieką Pana dr.Byrskiego.
   i mogę polecić każdemu "prawdziwemu mężczyźnie " Pana Doktora.

  • J

   Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem,który interesuje się stanem pacjenta,wysłucha go i jeszcze odpowie na zadane pytanie:). Miałam kamień(3mm) w prawym moczowodzie,który pomimo picia wody Jana ,żurawin,itp...,zażywania leków rozkurczających i przeciwbólowych przepisanych przez lekarzy z SORU,bo tam często bywałam z powodu ataków kolki nerkowej nie zszedł.Ból był potworny-trwał od 11.01 tego roku.Na oddział do Szpitala Narutowicza trafiłam 10.02.2014 z bólem nie do wytrzymania,temperaturą,bo gdy środki przeciwbólowe przestawały działać pojawiał się ból.Zabieg endoskopowy kruszenia kamienia prawego moczowodu przeprowadzał Dr.Byrski.Jestem zadowolona z zabiegu operac.,ponieważ ból ustąpił,nerka działa prawidłowo.Szczerze mogę polecić tego lekarza.Jest fachowcem w swojej dziedzinie.oby więcej było takich lekarzy...

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jacek Zarychta

  Radiolog, Chirurg, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Podgórska Poradnia Lekarska

   Początek wizyty był trochę zbyt formalny i oschły. Samo badanie drobiazgowe, lekarz dopytywał o przebyte choroby, badanie miało większy zakres niż to wynika z ustalonej praktyki, po wykryciu nieprawidłowości dokładnie i rzeczowo wytłumaczył dalszy tryb postępowania - do jakiego lekarza się udać i jakie badania wykonać. Widząc moje początkowe niedowierzanie położył szczególny nacisk na konieczność wizyty u lekarza specjalisty i drobiazgowe badanie w dość "szczery" sposób opisując ewentualne skutki mojego zaniedbania. Opis krótki i bardzo rzeczowy, bez zbędnego wodolejstwa.
   Lekarza oceniam na rzeczowego, chociaż odrobinę zbyt formalnego - co też uważam za cechę pozytywną!

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Pilne badanie żył.

   Bardzo dobry lekarz, życzliwy, konkretny i ma ogromną wiedzę. Bardzo mi pomógł wtedy gdy byłam przerażona, wszystko dokładnie wytłumaczył i uspokoił. Dokładnie przebadał i poinformował o tym jak muszę postępować i jak się leczyć. To była dla mnie trudna sytuacja - W ciąży dostałam zapalenia żył z zagrożeniem zakrzepicy. Pan Dr przyjął mnie na badanie usg poza kolejką.Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Kinga Skulimowska

  Dermatolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny

   Do Pani Doktor trafiłam z polecenia znajomego. Wcześniej zostałam źle zdiagnozowana przez innego dermatologa. Wizyty przebiegają bardzo konkretnie, skierowania na odpowiednie badania i leczenie według wyników wymazu, czyli diagnoza nie z powietrza, jak to się niektórym dermatologom zdarza. Jestem w trakcie leczenia, ale po kilku wizytach polecam z ręką na sercu tego lekarza. Mogę jeszcze dodać, że z Panią Doktor nigdy nie ma utrudnionego kontaktu poza gabinetem, zawsze odbiera telefon lub oddzwania, w razie wątpliwości i konsultacji z pacjentem.

  • A

   Przez 10 lat leczono mnie na trądzik. Co miesiąc zmiana leków które przestawały działać. Pani doktor jako pierwsza przeprowadziła wywiad z którego wyciągnęła wnioski. Po badaniach jakie zaleciła okazało się że to gronkowiec. Jestem bardzo wdzięczna że proces został zatrzymany. Teraz walka z bliznami :) Polecam Panią doktor bo to bardzo dobry specjalista !!!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jadwiga Masior

  Ginekolog, Położna, lek.

  • K
   Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZUsługa: rutynowa wizyta, cytologia

   Byłam na wizycie rutynowej u Pani doktor, gdzie miałam również pobieraną cytologię - wspaniała kobieta oraz wykwalifikowany lekarz. Bardzo delikatna, można o wszystko zapytać - żadnego pytania nie pozostawi bez odpowiedzi. To była moja pierwsza wizyta, jednak napewno będę do niej wracać! Polecam wszystkim :)

  • A
   Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZUsługa: cytologia

   Bardzo polecam Panią Doktor. Bardzo ciepła osoba, niezwykle sympatyczna i delikatna. Osoba na odpowiednim stanowisku. Super :)

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu


 • Marek Dziechciowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: ciąża

   Lekarz delikatny w badaniu i w obejściu. Kulturalny i z dużą wiedzą. Bada dokładnie, nie straszy, ale też nie bagatelizuje. Można polegać na jego opinii.

  • K

   Ja również mam bardzo pozytywną opinię o Panu doktorze. Do Pana doktora zaczęłam uczęszczać po podjęciu decyzji o zaplanowaniu ciąży. Pan doktor udzielił mi odpowiedzi na wszelkie moje pytania, a także zlecił wszystkie niezbędne badania, które wykluczały wszelkie zagrożenia dla ciąży. Kiedy zaszłam w ciążę Pan doktor mnie prowadził, zawsze na każdej wizycie poświęcał mi uwagę i skrupulatnie badał. Niestety w 27 tygodniu ciąży pojawiło się u mnie rozwarcie. Szczęście w nieszczęściu miałam w tym czasie wizytę kontrolą, Pan doktor natychmiast zareagował i wysłał mnie do szpitala na Kopernika. Gdyby nie natychmiastowa reakcja mogłabym urodzić w każdej chwili. W szpitalu udało mi się podtrzymać ciążę do prawie 36 tygodnia. W czasie mojego pobytu byłam w stałym kontakcie z Panem doktorem, który regularnie mnie odwiedzał i wspierał, również po narodzinach Zuzi odwiedził nas żeby zobaczyć jak się czujemy. Naprawdę gorąco polecam każdej kobiece. Pan doktor oprócz tego, że jest profesjonalny w swoim fachu jest też kulturalnym i dobrym człowiekiem, któremu zawdzięczam życie mojego dziecka. Dziękuję Panie doktorze!
   Karolina i Zuzia

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu