Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Podgórska Poradnia Lekarska

Rynek Podgórski 14, Podgórze

30-518, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Dziechciowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety lekarskie ZdrovotniaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy, kultury osobistej i zaangażowania w rozmowę z pacjentem Pana Doktora. Informacje o diagnozie i dalszym leczeniu były przedstawiane przejrzyście i wyczerpująco, Pan Doktor cierpliwie odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości, dodał otuchy. Bardzo dziękuję za pomoc.

  • A

   Byłam dziś na pierwszej wizycie u Pana Doktora Marka Dziechciowskiego z mamą, osobą starszą, z wynikiem badania histopatologicznego, które zostało przeprowadzone w szpitalu w innym mieście. W szpitalu powiatowym przy przekazaniu wyniku, mimo tego, że nie był on dobry, nie udzielono mamie niemal żadnych informacji, dopiero Pan Doktor bardzo rzeczowo, spokojnie i merytorycznie wszystko nam wyjaśnił. Zdecydowałyśmy się na konsultację i badanie u Pana Doktora, gdyż słyszałyśmy, że jest znakomitym ginekologiem onkologiem, wysokiej klasy specjalistą. Pan Doktor zebrał od pacjentki dokładny wywiad, zbadał mamę starannie. Gabinet jest wyposażony w profesjonalny sprzęt, dzięki czemu na tej samej wizycie wykonane zostało także usg dróg rodnych i piersi. Oprócz diagnozy Doktor przedstawił nam konieczne do podjęcia kroki dalszego leczenia, zarówno na pierwszym, jak i kolejnym etapie. Bardzo nas to uspokoiło, informacje były przedstawiane przejrzyście i wyczerpująco, Pan Doktor cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i rozwiewał wątpliwości. Zyskałyśmy wiedzę o chorobie i wyobrażenie jak będzie przebiegać dalsze leczenie. Pan Doktor dał nam nadzieję i dodał otuchy, że mama z tego wyjdzie. Reasumując – jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy, kultury osobistej i zaangażowania w rozmowę z pacjentem Pana Doktora Dziechciowskiego.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Danuta Cieślikowska

  Internista, Hematolog, lek.

  • A

   Bardzo miła , nie trzeba się prosić o badanie , ma czas dla pacjenta , odpowie na każde pytanie, lekarz z powołaniem, oby więcej takich ludzi :)

  • G

   Wspaniala ,przemila Pani Doktor.
   Chetnie slucha ,doradza bardzo dobry specjalista,uprzejmy ,dokladny.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Kazimierz Kłodziński

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • A

   Wszyscy w mojej firmie mieli u Pana Doktora badania okresowe i jesteśmy raczej zadowoleni. Bardzo OK facet, przynajmniej nie ma u niego takich kolejek.

  • M

   Trafiłem ostatnio do Pana doktora z mocnym przeziębieniem. Nie dość, że wypisał takie leki, które bardzo szybko postawiły mnie na nogi, to jeszcze rozbawił mnie kilkoma żartami. Bardzo sympatyczny człowiek,polecam wszystkim :)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Leszek Byrski

  Urolog, lek.

  • Jestem pod opieką medyczną Pana dr.Byrskiego od 7-lat. Miałem PSA 12,4 i 73 lata'
   Zrobiłem dodatkowo USG i biopsje cienkoigłową. Wyniki nieciekawe.
   Przez okres 7-lat leczenia przez Pana dr.Byrskiego wyniki zdrowotne są rewelacyjne.
   Moje PSA obecnie to 0,975- jednostek. Pozostaje w dalszym ciągu pod opieką Pana dr.Byrskiego.
   i mogę polecić każdemu "prawdziwemu mężczyźnie " Pana Doktora.

  • J

   Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem,który interesuje się stanem pacjenta,wysłucha go i jeszcze odpowie na zadane pytanie:). Miałam kamień(3mm) w prawym moczowodzie,który pomimo picia wody Jana ,żurawin,itp...,zażywania leków rozkurczających i przeciwbólowych przepisanych przez lekarzy z SORU,bo tam często bywałam z powodu ataków kolki nerkowej nie zszedł.Ból był potworny-trwał od 11.01 tego roku.Na oddział do Szpitala Narutowicza trafiłam 10.02.2014 z bólem nie do wytrzymania,temperaturą,bo gdy środki przeciwbólowe przestawały działać pojawiał się ból.Zabieg endoskopowy kruszenia kamienia prawego moczowodu przeprowadzał Dr.Byrski.Jestem zadowolona z zabiegu operac.,ponieważ ból ustąpił,nerka działa prawidłowo.Szczerze mogę polecić tego lekarza.Jest fachowcem w swojej dziedzinie.oby więcej było takich lekarzy...

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Kinga Skulimowska

  Dermatolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny

   Do Pani Doktor trafiłam z polecenia znajomego. Wcześniej zostałam źle zdiagnozowana przez innego dermatologa. Wizyty przebiegają bardzo konkretnie, skierowania na odpowiednie badania i leczenie według wyników wymazu, czyli diagnoza nie z powietrza, jak to się niektórym dermatologom zdarza. Jestem w trakcie leczenia, ale po kilku wizytach polecam z ręką na sercu tego lekarza. Mogę jeszcze dodać, że z Panią Doktor nigdy nie ma utrudnionego kontaktu poza gabinetem, zawsze odbiera telefon lub oddzwania, w razie wątpliwości i konsultacji z pacjentem.

  • A

   Przez 10 lat leczono mnie na trądzik. Co miesiąc zmiana leków które przestawały działać. Pani doktor jako pierwsza przeprowadziła wywiad z którego wyciągnęła wnioski. Po badaniach jakie zaleciła okazało się że to gronkowiec. Jestem bardzo wdzięczna że proces został zatrzymany. Teraz walka z bliznami :) Polecam Panią doktor bo to bardzo dobry specjalista !!!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jadwiga Masior

  Ginekolog, Położna, lek.

  • K
   Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZ

   Była to moja pierwsza wizyta u tej Pani doktor .Raczej dotychczas miałam złe doświadczenia po wizycie u ginekologa .Natomiast panią Masior mogę polecić z pełnym przekonaniem .Bardzo delikatna.Wprowadza na prawdę fajna atmosferę w trakcie wizyty .Odpowie na każde pytanie .Wizyta na prawdę jest badaniem lekarza z pełnym zaangażowaniem.Wizyta trwa ok 25 min .Jesli bede potrzebować konsultacji na pewno drugi raz zgłoszę się do Pani doktor :)

  • Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZUsługa: konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

   Była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Pani Masior odpowiedziała, na każde moje pytanie. Wyjaśniła, każdy swój krok przy badaniu i zadbała, abym nie czuła wstydu. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (85) o tym lekarzu


 • Jacek Zarychta

  Radiolog, Chirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Pan doktor Zarychta jeszcze zanim weszłam do gabinetu zwrocił sie do mnie gniewnym tonem głosu, choć jedynie zapytałam, czy to ten pan doktor, z którym jestem umówiona. Później bardzo nieprzyjemnym sposobem odzywał się do mnie, wydając jedynie polecenia. Nie zapytał się mnie o mój stan zdrowia, ani nie przejrzał dokumentacji historii mojej choroby. Kazał mi się położyć na kozetce w sposób, w którym nie mogłabym wytrzymać nawet 1 minuty bez bólu i drżenia mięśni, a co dopiero wytrzymać wkłuwanie się w moja szyje przez kilka minut przez wrogo nastawioną osobę. Zabieg się nie odbył ponieważ Pan doktor doprowadził mnie do łez brakiem empatii w stosunku do swojego pacjenta, a jak juz się zbierałam zagroził mi pytając czy "nie obawiam się konsekwencji". Zdecydowanie nie polecam.

  • K
   Lokalizacja: Podgórska Poradnia Lekarska

   Udałam się do pana doktora w celu wykonania badania żył kończyn dolnych (w kierunku zakrzepica). Doktor dokładnie wykonał badanie, oprócz tego poświecił sporo czasu na rozmowę i porady . Był uprzejmy i chętnie odpowiadał na moje pytania. Wyszłam z wizyty bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu