Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

CENTRUM MEDYCZNE IMICARE
Centrum Medyczne IMIcare w Krakowie powstało z myślą o osobach dbających o zdrowie i ceniących jego wartość.
W czasie gdy znalezienie właściwego specjalisty i przeprowadzenie badań może być czasochłonne, nasze Centrum oferuje kompleksową specjalistyczną diagnostykę, leczenie i rehabilitację najczęstszych chorób, bez konieczności oczekiwania w kolejkach!

W ramach umowy z NFZ prowadzimy zapisy do lekarza , pielęgniarki i położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Oferujemy konsultacje wykwalifikowanych specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Do specjalistów takich jak: kardiolog, internista, angiolog, endokrynolog, alergolog, ortopeda, okulista, laryngolog, neurolog, dermatolog, nefrolog, hematolog , neurochirurg, chirurg naczyniowy, chirurg onkologiczny, urolog oraz ginekolog i fizjoterapeuta możesz zarejestrować się telefonicznie pod nr 12 352 31 50, przez portal Znany Lekarz, stronę internetową www.imicare.pl, mailowo na e-mail: kontakt@imicare.pl, jak również za pośrednictwem Facebooka na wybrany dzień i godzinę oraz przeprowadzić niezbędne badania diagnostyczne.

Wprowadzamy najdokładniejsze metody diagnostyki genetycznej, badania nietolerancji pokarmowych( tj. Kod Metaboliczny 200 i inne), badania mikroflory jelitowej z określeniem brakujących szczepów bakteryjnych w przewodzie pokarmowym oraz spersonalizowane programy lecznicze połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi, aby usprawnić i przyspieszyć terapię.
Zapewniamy pełen zakres usług w ramach diagnostyki laboratoryjnej- współpracujemy z laboratoriami Synevo oraz Alab.
Dla poprawy bezpieczeństwa oraz dokładności wykonywanych pomiarów i badań wykorzystujemy najnowsze technologie.

Centrum Medyczne IMIcare zapewnia komfortowe warunki pobytu, doskonałe wyposażenie oraz indywidualne podejście do problemów zdrowotnych.

Nasz zespół ukierunkowany jest na niesienie pomocy i poprawę stanu zdrowia naszych pacjentów.
Wykonujemy także wszelkie niezbędne badania w zakresie medycyny pracy, programy profilaktyczne i realizujemy abonamenty dla firm. Współpracujemy także z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych dzięki czemu usługi medyczne są bezpłatne dla pracowników firm posiadających ubezpieczenie między innymi: PZU ZDROWIE, Allianz, Compensa, Signal Iduna, Saltus Ubezpieczenia, TU Zdrowie, Luxmed, Polmed.
W ramach koordynacji prowadzimy również nadzór nad procesem diagnostyki i leczenia szpitalnego oraz udzielamy porad w zakresie przygotowania do zabiegów operacyjnych w ramach większości specjalizacji.

CENTRUM MEDYCZNE IMICARE PRESTIGE
Centrum Medyczne IMICARE PRESTIGE Pasowicz Concept Clinic to holistyczny ośrodek profilaktyki i leczenia chorób cywilizacyjnych oraz związanych z wiekiem. Wzmacniamy zdrowie i wydobywamy naturalne piękno korzystając z nowoczesnych technologii i aktualnej wiedzy medycznej.
Prowadzimy diagnostykę laboratoryjną, leczenie i rehabilitacje oraz wykonujemy masaże i zabiegi odmładzające, odchudzające i wzmacniające mięśnie oraz treningi EMS i ćwiczenia indywidualne korzystając z najnowszych i skutecznych urządzeń. W zabiegach odmładzających na twarz i ciało stosujemy wiele nowych technologii takich jak HIFU mikro i makro, lasery do depilacji i usuwania naczyniek oraz tatuaży, wypełniacze i stymulatory tkankowe, endermomasaż Cellushape, termomechaniczną ablację IRON Fraxel , zestaw do osocza PRP i fibryny oraz autologicznych wypełniaczy, IMIrevieve FMS i EMS , TECAR , fala uderzeniowa i radiowa, oczyszczanie wodorowe a także koreańskie linie kosmetyków i wielu innych technologii. Prowadzimy diagnostykę i leczenie nadwagi oraz otyłości i dietoterapię. Oferujemy dożylne terapie uzupełniające niedobory oraz zabiegi wspomagające leczenie m.in. przy pomocy ozonu oraz inhalacji wodorem molekularnym.

COVID-19
Ponadto w odpowiedzi na bieżące potrzeby Pacjentów umożliwiamy wykonywanie szybkich testów antygenowych i PCR w kier. Sars-Cov-2 wraz z wydaniem certyfikatu w naszych placówkach a także wysyłamy zamówione testy do samodzielnego wykonania w domu przez Pacjenta.
Realizujemy na bieżąco Narodowy Program Szczepień oraz własny program indywidualnej rehabilitacji pocovidowej.

Instytut Medycyny Innowacyjnej prowadzący Centrum Medyczne IMIcare oraz Centrum Medyczne IMICARE PRESTIGE powstał z inicjatywy prof. nadzw. dr hab. n. med. Mieczysława Pasowicza, wieloletniego dyrektora Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Misja i inicjatywa narodziła się z chęci zrzeszenia ludzi dbających o zdrowie i doceniających jego wartość.
Cały projekt jest wprowadzany w życie od 2014 r. i systematycznie rozwijany, aby w jak najbardziej profesjonalny sposób sprostać wyzwaniom współczesności i oczekiwaniom Pacjentów.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (5)

Centrum Medyczne IMIcare
Artura Grottgera 30, Wieliczka
Centrum Medyczne IMIcare logo
Centrum Medyczne IMIcare
Zabłocie 25, 30-701 Kraków
Centrum Medyczne IMIcare logo
Centrum Medyczne IMIcare
Zabłocie 25 lok 4, 30-701 Kraków
Centrum Medyczne IMIcare logo
Centrum Medyczne IMIcare
Wrocławska 43a/57, 30-011 Kraków
Centrum Medyczne IMIcare logo
Centrum Medyczne IMIcare
Puławska 41 lok 1/15, 02-508 Warszawa
Centrum Medyczne IMIcare logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (35)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Bogna Stępień konsultacja radiologiczna

  Wspaniała Pani. Bardzo dokładna, sumienną, pozytywnie podchodzi do pacjenta. Polecam serdecznie.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Czesław Ziętarski cytologia

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor wykonał cytologię bardzo sprawnie i zadbał o mój komfort, zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Szczegółowo wyjaśnił wyniki badań i podszedł bardzo proaktywnie do mojego dotychczasowego leczenia, sugerując alternatywy. Szczerze polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Klaudia Nowak Konsultacja neurologiczna

  Kompetentna, empatyczna, wnikliwie analizuje objawy, trafnie diagnozuje i wie co z tym zrobić. Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Gędłek konsultacja ortopedyczna

  Świetny, empatyczny i godny polecenia specjalista. Dokładny i skrupulatny. Ma doskonały kontakt z młodym pacjentem.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Czesław Ziętarski konsultacja ginekologiczna + USG

  Jestem pacjentką doktora Ziętarskiego około 10 lat. To chyba najlepsza rekomendacja :)
  Wizyty zawsze są konkretne, wszystkie informacje są jasno przekazane, a zdrowie i dobro pacjentki są największym priorytetem.
  W tym czasie, oprócz rutynowych wizyt, Pan Doktor zdiagnozował podłoże problemów z zajściem w ciąże oraz przeprowadził zabieg ginekologiczny, który pozwolił mi na posiadanie potomka. Całą ciążę czułam się zaopiekowana i zawsze informowana o wszystkim.
  Lekarz jakich mało, zdecydowanie polecam :)

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Klaudia Nowak Konsultacja neurologiczna

  Pani Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta :) bardzo miła i rzeczowa, zleciła szereg badań i czuje sie w końcu zaopiekowana przez lekarza :) polecam Pani doktor Klaudie

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Stanisław Pluta konsultacja ortopedyczna

  Lekarz wytłumaczył co, jak i dlaczego, przedstawił proces leczenia. Profesjonalnie i bez zastrzeżeń.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Czesław Ziętarski konsultacja ginekologiczna

  Super lekarz.Moja szwagierka do Pana doktora chodziła będąc w ciąży i 2razy uratował jej dziecko odpowiednim działaniem. Dlatego sama też zdecydowałam się przyjść do Pana doktora. Wizyta przebiegła szybko ale dowiedziałam się wszystkiego czego oczekiwałam.Pan doktor nie owija w bawełnę mówi prosto z mostu i to się ceni. Bo dobro pacjentki myślę że jest dla niego priorytetem. Jestem zadowolona z wizyty i cieszę się że jestem pacjentka Pana doktora

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Gajda Masaż leczniczy

  bardzo profesjonalnie oraz indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i problemu. Nie znam osoby która byłaby niezadowolona z wizyty u Pani Agnieszki. Super osoba :)

  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Gędłek USG stawów kolanowych

  Wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, a było to szczególnie ważne że względu iż pacjentem było dziecko. Wszystko zostało nam spokojnie i szczegółowo przedstawione. Szczerze polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania