Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe „MEDICINA” jest najstarszą prywatną firmą oferującą kompleksową opiekę medyczną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Długoletnie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MEDICINA

Rogozińskiego 5

31-559 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

MEDICINA

Grzegórzecka 67 C („Wiślane Tarasy”)

31-559 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

MEDICINA

ul. Barska 12

30-307 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe „MEDICINA” jest najstarszą prywatną firmą oferującą kompleksową opiekę medyczną zarówno dla klientów indywidualnych, jak
i korporacyjnych. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować niezwykle sprawny system specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz wysoki standard usług, czego potwierdzeniem są nagrody zdobywane w plebiscytach na najlepszą przychodnię i lekarza roku.

Nasi klienci mogą wybierać spośród ponad dwustu lekarzy reprezentujących niemal wszystkie specjalności medyczne. W tym gronie znajduje się grupa profesorów i doktorów habilitowanych medycyny, pracujących w klinikach uniwersyteckich oraz wybitnych specjalistów renomowanych krakowskich szpitali. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostają trzy przychodnie – przy ul. Barskiej 12, ul. Grzegórzeckiej 67C „Wiślane Tarasy” oraz ul. Rogozińskiego 5.

Zabiegi

 • zabiegi operacyjne
 • zabiegi ambulatoryjne
 • zabiegi endoskopowe

Badania

 • konsultacje specjalistyczne
 • badania laboratoryjne
 • endoskopia przewodu pokarmowego
 • mammografia
 • RTG
 • USG
 • badania psychotechniczne
 • medycyna pracy
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
104 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Rafał Solecki Inny

  dr Solecki to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie, daje pacjentowi konkretne, rzetelne informacje na temat koniecznych badań i leczenia, (należy zaufać doktorowi szczególnie w zakresie kolonoskopii i gastroskopii) lekarz z powołania, serdecznie polecam i dziękuję.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogdan Niekowal Inny

  Mimo, że kolonoskopia (w moim przypadku na NFZ) nie była dla mnie przyjemnym badaniem to doktor z asystą robił wszystko by było dla mnie znośne. Gdy komunikowałam, że czuję ból wykazywał się empatią i próbowali coś zmieniać, żeby mi przeszło, co bardzo dobrze wychodziło, bo za każdym razem ból mijał.
  Zarówno w gabinecie jak i podczas samego badania czułam się bezpiecznie, w fachowej atmosferze.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Wilk Inny

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Za nami udany zabieg u synka I bardzo szybka rekonwalescencja. Profesjonalizm i cudowne podejście do dzieci.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Zaborski Inny

  Niestety, z wizyty za 200 zł wróciłam zignorowana, bez zalecenia, jak postępować dalej z moimi żylakami, nawet bez wyników robionego USG. Lekarz zbagatelizował mój problem zanim w ogóle przeprowadził badanie, ponieważ - ze względu na mój młody wiek - na pewno nie ma żadnego problemu, którym trzeba się zająć (poprzedni spejcalista po dokładnym badaniu skierował mnie na operację).
  O żadnej profilaktyce, zaleceniach i dalszym postępowaniu nie było nawet mowy.

  Mój problem nie został rozwiązany, ból nie ustąpił, a ja muszę szukać kogoś innego.

  Dodatkowo lekarz pozwalał sobie na niewybredne komentarze ("Lubię jak przychodzą do mnie ładne pacjentki").


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Wilk Inny

  Witam, z moją opinią ws wizyty zwracam się bezpośrednio do Pana doktora mając nadzieję, że ją Pan przeczyta. W połowie miesiąca urodził mi się syn, jednak od samego początku nie potrafił jeść z piersi. Byliśmy u Pana 25.05.2021r. z 2-tyodniowym noworodkiem na podstawie skierowania od pediatry. Wcześniejszy wywiad medyczny: od położnej środowiskowej, od drugiej położnej będącej jednocześnie doradcą laktacyjnym oraz od kolejnego dyplomowanego doradcy laktacyjnego nie wspominając już o pediatrze, stawiał diagnozę problemu z wędzidełkiem, co uniemożliwia dziecku ssanie z piersi i bardzo utrudnia jedzenie z butelki. W trakcie wizyty, która w teorii miała na celu podcięcie wędzidełka zgodnie z zaleceniami położnej, pediatry i doradców stwierdził Pan doktor, że przecież język się rusza i wszystko jest w najlepszym porządku, a wcześniejsza diagnoza była błędna. Wizyta trwała może z 2 min., a badanie sprowadziło się jedynie do odchylenia dolnej wargi i zajrzenia dziecku do ust. Dziś mieliśmy konsultację u neurologopedy, który - tu niespodzianka - stwierdził problem z wędzidełkiem: skrócenie wg Skali Coryllos - stopień IV. Reasumując straciliśmy tylko czas dziecka, w którym mogłoby już jeść normalnie. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora, a każdemu w podobnej sytuacji kto czyta moją opinię polecam wybór innego specjalisty.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Zaborski Inny

  Pan doktor Grzegorz Zaborski zoperował mi żylaki na obydwu nogach. Operacje zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie, sprawnie i w bardzo dogodnych dla mnie terminach. Polecam wszystkim Pana doktora Zaborskiego i cały jego zespół. Jestem Wam bardzo wdzięczny za postawienie mnie na nogi przed pieszą wyprawą do Santiago de Compostella.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Solecki Inny

  Pan Rafał pomógł naszemu autystycznemu synowi już drugi raz przeprowadzając zabieg przy wrastających paznokciach. Super podejście, fachowość i zaangażowanie, bardzo jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Mirosław Szura endoskopia

  Miałam u profesora robioną kolanoskopię . Pomimo późnych godzin nocnych(miałam na 20 ale weszłam koło 22 takie było opóźnienie ) na twarzy cały czas uśmiech, miła atmosfera. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Anna Sowa-Staszczak Inny

  Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła mi wszystko jeśli chodzi o moją chorobę. Jest osobą spokojną, bardzo sympatyczną i miłą, posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie.
  Wychodząc z gabinetu po pierwszej wizycie poczułam wielką ulgę i zadowolenie.
  Polecam Panią Doktor jako wspaniałego lekarza.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Wilk Inny

  Bardzo polecam pana Doktora. Bardzo profesjonalne, fajne podejście do dziecka i udany zabieg za nami.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania