Katarzyna Kaszyca

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

46 opinii +dodaj

Jestem dyplomowanym dietetykiem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a także licencjonowanym specjalistą zdrowia publicznego, członkiem Polskiego Stowarzyszenia… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Szczerze polecam! Pani Kasia jest profesjonalistką, indywidualnie podchodzącą do pacjenta. Dieta była urozmaicona, a proponowane potrawy naprawdę smaczne. Jestem zadowolona z efektu końcowego. Dzięki diecie nie tylko chudłam ale nabrałam także zdrowych nawyków żywieniowych, które mam zamiar nadal stosować.

 • K
  Lokalizacja: Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

  Bardzo gorąco polecam Panią Kasię! Jestem bardzo zadowolona z efektów diety! Plan żywieniowy był różnorodny oraz smaczny, a co najważniejsze pomiędzy posiłkami nie chodziłam głodna. Z pomocą Pani Kasi oraz 2 miesięcznemu programowi, który wspólnie wybrałyśmy, zrzuciłam ponad 7-8 kg. Jeszcze raz bardzo polecam, bo naprawdę warto!

 • E

  Super dietetyk dieta ułożona wg tego co lubie przez 3 miesiące udało się schudnąć 8 kg nie tyle waga była przeszkoda co ilość tłuszczu w organiźmie dzięki Pani KAsi wszystko wróciło do normy

 • S

  Pani Kasia przywróciła mi chęć do życia.Dieta którą mi ułożyła pozwoliła mi w ciągu 4 miesięcy schudnąć 20 kg .Z osoby otyłej wróciłem do wagi normalnej z wspaniałym samopoczuciem i ciśnieniem które pozwoliło na odstawienie leków.Polecam panią Kasie bo to fachowiec wysokiej klasy .

 • Polecam z całego serca, 100% efekt gwarantowany, stosując się do zaleceń oraz diety. Sama dieta bardzo smaczna, nie droga, na bazie zwykłych posiłków, które robimy każdego dnia, należy wiedzieć co i jak łączyć. Ja schudłam 16 kg, z rozmiaru 44 do 38, to bardzo duży sukces z czego jestem bardzo dumna i zadowolona. Cała zasługę przypisuje Pani Kasi i swojej wytrwałości.
  Jeszcze raz Pani Kasiu bardzo dziękuję.
  POLECAM KAŻDEMU KTO CHCE OSIĄGNĄĆ SUKCES, ważne aby nigdy się nie poddawać. :-D

 • D

  Do Pani Kasi trafiłam z poważna nadwagą i niedoczynnością tarczycy. Moim celem było zrzucenie zbędnych kilogramów, bez jednoczesnego pogorszenia mojego stanu zdrowia. I udało się! Swój cel osiągnęłam dzięki diecie, którą rozpisała dla mnie Pani Kasia. Dieta jest urozmaicona, ale jednocześnie bardzo prosta do przestrzegania (dokładnie tak, jak chciałam, ponieważ dużo pracuje). Bez problemu byłam w stanie stosować się do zaleceń. Przed otrzymaniem diety Pani Kasia przeprowadziła ze mną dokładny wywiad na temat mojego planu dnia i preferencji żywieniowych. W sytuacjach kryzysowych, zawsze mogłam napisać maila do Pani Kasi i zapytać o poradę (np. z prośbą o ułożenie jednodniowego menu na całodniową wycieczkę do Krakowa). Dodatkowo po każdej wizycie kontrolnej wychodziłam pełna motywacji i zapału do działania. Polecam serdecznie - cel osiągnęłam bez zwiększania swojej aktywności fizycznej i najważniejsze.. zostały ze mną nowe, lepsze nawyki żywieniowe, których nauczyła mnie Pani Kasia i które wciąż stosuję, choć już nie jestem na diecie.

 • W

  Super dieta, wspomagająca aktywność fizyczną ! Idealna dla każdego. Jestem zadowolony, gorąco polecam

 • S

  Dzięki pomocy Pani Kasi udało mi się zrzucić już 18 kilogramów w ciągu 5 miesięcy. Dieta jest bardzo prosta, ale jednocześnie smaczna i urozmaicona, w dodatku nie wymaga kupowania drogich składników. Gorąco polecam!

 • J

  Dzieki diecie odchudzajacej sporządzonej przez p.Katarzynę Kaszyca udalo mi się schudnąć 10 kg bez żadnych cwiczeń.Dieta skomponowana tak aby można łatwo , smacznie i niedrogo przygotowac posiłki -- oczywiśćie sporządzona indywidualnie .Moja dieta trwala 3 miesiące i w ciągu tego czasu nauczylam się zdrowego żywienia, które będę kontynuować .Pani Kasia jest miłą , sympatyczną i niezwykle kompetętną osobą przy każdej wizycie kontrolnej motywowala mnie do trzymania diety, poniewaz na początku bylo dość trudno zmienić swoje zle nawyki żywieniowe.Polecam p.Kasię jako najlepszego dietetyka .

 • A

  Polecam kontakt z Panią Katarzyną. Dieta pod jej nadzorem staje się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Zrzuciłam bez wysiłku prawie 10 kg w 3 miesiące, nauczyłam się prawidłowych nawyków żywieniowych. Będę polecać każdemu ;) Aneta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym dietetykiem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a także licencjonowanym specjalistą zdrowia publicznego, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

  Posiadam specjalizację dietetyka dziecięcego oraz sportowego.

  Zajmuje się leczeniem żywieniowym schorzeń przewodu pokarmowego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie w zakresie komponowania zróżnicowanych diet indywidualnych i grupowych. Specjalizuję się w oczyszczaniu organizmu, usuwaniem złogów, toksyn za pomocom metod naturalnych.

  Szczególnie interesuję się dietetycznym leczeniem nadwagi i otyłości zarówno pierwotnej jak i wtórnej, ponad to żywieniem kobiet ciężarnych, karmiących, a także szeroko pojętą profilaktyka żywieniową.

  Łącząc swoje zainteresowania z nabytą wiedzą propaguje odżywianie sprzyjające utrzymaniu zdrowia i urody.

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne