Umów wizytę Zapytaj lekarza 60 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Katarzyna Dabrowska medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2006 roku współpracując z wieloma renomowanymi ośrodkami w Polsce i zagranicą.Właścicielka kliniki Skingen… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Skingen Clinic

  Jestem bardzo zadowolony z efektów. Pani Doktor świetnie doradza, a przy tym wyczerpująco odpowiada na pytania. Miałem wykonywany botoks czoła, zmarszczki po prostu zniknęły, a przy tym rozwiązał się też problem nadpotliwości tejże okolicy. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i przesympatyczna osoba. Na pewno odwiedzę klinikę jeszcze nie raz!
  Z czystym sumieniem polecam Panią Katarzynę ! :)

 • Opinia z dnia 01.03.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skingen ClinicUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest sympatyczną i kompetentną osoba. Na pierwszej wizycie wytłumaczyła mi wszystko bardzo skrupulatnie. Wzorowe podejście do pacjenta. Jak najbardziej polecam :)

 • Lokalizacja: Skingen ClinicUsługa: cienie pod oczami, bruzdy nosowo-wargowe

  Pół roku temu miałam wykonany zabieg likwidacji cieni pod oczami preparatem Redensity II oraz wypełnienia bruzd nosowo-wargowych preparatem Ellanse L. O ile zabieg pod oczy przyniósł zadowalający rezultat (widoczne wypełnienie zagłębień pod oczami, likwidacja zasinień), to zabieg Ellanse okazał się ogromnym rozczarowaniem. Do drugiego dnia po wizycie bruzdy wydawały się delikatnie spłycone, (co spowodowane było prawdopodobnie opuchlizną w okolicy zabiegu) jednakże już po kilku dniach efekt stał się zupełnie niezauważalny. Opinie rodziny i znajomych niestety potwierdziły moje rozczarowanie zabiegiem.
  Klinika sama w sobie pięknie urządzona i czysta. Doktor Dąbrowska przyjazna, dokładnie tłumaczy opcje i przebieg zabiegu.

 • M
  Lokalizacja: Skingen ClinicUsługa: powiększanie ust

  Jestem bardzo zadowolona z powiększania ust u dr Dąbrowskiej w Skingen Clinic. Zostały ładnie wymodelowane, mimo, że miałam naprawdę małe usta, skierowane w dół, udało się je fajnie 'wywinąć'. Sam zabieg praktycznie bezbolesny, co było dla mnie sporym zaskoczeniem. Minęło 4 dni, nie ma grudek a małe siniaczki już znikają. Plus również za możliwość wyboru preparatu :)

 • B

  Bardzo mila, uprzejma pani doktor, widac ze zna sie na rzeczy. Wszystko poszlo szybko I bezbolesnie. Polecam!

 • Opinia z dnia 14.03.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skingen Clinic

  I had a great experience at the clinic. Dr Dabrowska is very knowledgeable, understanding and patient. She also made sure to explain the entire procedure to me which I really appreciated. She is very gentle with the needle and I had no bruises or redness on my face whatsoever. I am very happy with the results.
  Thank you, Dr. Dabrowska!

 • L
  Lokalizacja: Skingen ClinicUsługa: Inny

  Zdecydowanie polecam współpracę z Doktor Katarzyną Dąbrowską. Wyleczyła mnie z trądziku w stu procentach. Moja cera szybko wróciła do pięknego wyglądu dzięki Pani Doktor. Zadawałam wiele pytań i uzyskałam odpowiedzi na każde pytanie. Bardzo ważna jest atmosfera w takim miejscu, a u Pani Doktor jest genialnie :) uwielbiam przychodzić do Skingen Clinic. Polecam Panią Doktor przede wszystkim za jej wiedzę, bo widać rezultaty jej pracy.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadziła ze mną wywiad i zaproponowała rozwiązanie. Otrzymałam odpowiedź na wszystkie moje pytania. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Na efekt trzeba jeszcze poczekać.

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Katarzyna Dabrowska medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2006 roku współpracując z wieloma renomowanymi ośrodkami w Polsce i zagranicą.Właścicielka kliniki Skingen Clinic.
  W swej pracy wykorzystuje doświadczenie zebrane w trakcie wielu lat szkoleń prowadzonych przez międzynarodowych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej (m.in. Benjamina Ashera, Philippe Berrosa, Javiera Beuta, Sandrine Sebboin).
  Wielokrotna uczestniczka wysokospecjalistycznych kursów w Q-med Academy w Paryżu, a także międzynarodowych konferencji, kongresów i warsztatów (m.in. w Monako, Francji i Niemczech).

  Szkoleniowiec z zakresu zaawansowanych technik odmładzania twarzy w Europejskim Centrum Szkoleniowym ,,Fenice”, a także autorka kursów szkoleniowych i prowadząca kursy praktyczne dla lekarzy z zakresu iniekcji toksyny botulinowej i najnowszych technik implantacji kwasu hialuronowego w obrębie twarzy w ramach współpracy z wydawnictwem Forum.

  Wykładowca z zakresu tematyki medycyny estetycznej i anti-aging, m.in. autorka wykładu „Zastosowanie toksyny botulinowej w gabinecie stomatologicznym ‘’ na IX Sympozjum Lekarzy Dentystów w Gdańsku. Prowadząca workshopy z zakresu modelowania kwasem hialuronowym trudnej okolicy oka na kongresach i kursach naukowo-szkoleniowych medycyny estetycznej.
  Autorka wielu artykułów prasowych z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.
  Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie oraz Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging ( WOSAAM).
  Cieszy się zaufaniem setek wiernych pacjentów z całej Polski i zza granicy. W swej pracy wykorzystuje własne, wypracowane przez lata kompleksowe podejście do pacjenta oraz najbezpieczniejsze techniki korekcji „trudnych” obszarów twarzy.