Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Legnicka 55e/1, Fabryczna, Wrocław
Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat

Konsultacja psychologiczna • 130 zł

Psychoterapia dzieci • 130 zł

Psychoterapia indywidualna • 130 zł +1 więcej

Psychoterapia partnerska • 150 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, psychologiem (Certyfikat CTPB nr 28) . Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim n...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Fobia społeczna
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia behawioralna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Legnicka 55e/1, Wrocław

170 zł

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutycznyLegnicka 55e/1, Wrocław

170 zł

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny


Bulwar Ikara 30, Wrocław

130 zł

Centrum Ikar

Pozostałe usługi


Bulwar Ikara 30, Wrocław

130 zł

Centrum IkarLegnicka 55e/1, Wrocław

170 zł

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny


Bulwar Ikara 30, Wrocław

130 zł

Centrum IkarLegnicka 55e/1, Wrocław

170 zł

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutycznyLegnicka 55e/1, Wrocław

220 zł

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny


Bulwar Ikara 30, Wrocław

150 zł

Centrum Ikar

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny Inny

Pani Joanna Lis była dla mnie dobrym, cierpliwym terapeutą. Pomogła w wielu trudnościach. Jestem bardzo wdzięczna.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani psycholog wsłuchiwała się w moje potrzeby i wspólnie znajdowałyśmy przyczyny moich problemów, a następnie rozwiązania dostosowane do moich możliwości. Bardzo podobała mi się forma prowadzonej terapii - współpraca, zamiast jednostronnego zaangażowania. Co więcej na każdych zajęciach dostawałam dodatkowe materiały np.wizualne, które pomagały mi się ustosunkować i zrozumieć niektóre omawiane kwestie. Terapię charakteryzowały przede wszystkim zaufanie, wyrozumiałość oraz przyjazna atmosfera :)

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny terapia poznawczo-behawioralna

Pani Joanna pomogła mi zrozumieć, poznać w zasadzie wszystko co wpływa na moje patrzenie, między innymi moje życiowe schematy. Bardzo kompetentna i zaangażowana w prace, zawsze przygotowana. Pełna empatii i zrozumienia. Dająca poczucie bezpieczeństwa. Wysnuwająca bardzo trafne spostrzeżenia i uwagi. "Zmuszająca do myślenia" oraz motywująca. Dalsza praca należy do mnie, zaplecze Pani Joanna dała mi bardzo szerokie:). Bardzo serdecznie dziękuje:))

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Już na pierwszym spotkaniu z Panią Joanną wiedziałam, że to właśnie z nią przejdę drogę trwałych zmian i życia w świadomości. Szukałam wcześniej terapeutów, ale żaden nie cechował się takim empatycznym podejściem do pacjenta, będąc przy tym niezwykle kompetentną, inteligentną i bystrą osobą. Polecam terapię z Panią Joanną każdemu wahającemu się człowiekowi, czy w ogóle jest sens podejmować terapię, czy warto podejmować wysiłek nad zmianami. Jestem dowodem na to, że jest sens i warto. Moje życie uległo niesamowitej zmianie. Zyje świadomie, pełna lekkości, radości. Zawdzięczam Pani Joannie bardzo wiele dobra, dlatego z całego serca polecam wszytkim wspaniałą Psychoterapeutkę.

J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Joanna jest bardzo profesjonalną i ciepłą osobą. Nigdy nie zdarzyło się, żeby na umówione spotkanie nie przyszła. Pani Joanna bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę i często zaskakuje mnie, ile informacji jest w stanie zapamiętać. Niejednokrotnie pozwalała na przedłużenie spotkania (5-10 min), jeśli sytuacja tego wymagała. Wizyty przebiegają naturalnie i w poczuciu zrozumienia, co niestety nie jest częste u terapeutów. Nigdy nie jest zirytowana, zmęczona czy znudzona. Nie lekceważy problemów i pomaga je rozwiązać bez atmosfery pośpiechu i bez presji oceniania. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie a przy tym pogoda ducha. Z całego serca polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Ikar

Przyszliśmy z problemem kryzysu w związku. Pani Joanna uzmysłowiła nam nad czym musimy pracować i do czego przywiązywać większą uwagę, żeby pielęgnować nasz związek. Bez skrępowania można mówić o wszystkim. Od razu uzyskuje się cenne riposty i prace domowe:). Polecam osobom, które mają podobne problemy.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny

Jestem bardzo zadowolona z mojej terapii u Pani Asi. Już na pierwszej wizycie urzekła mnie swoją troską i dobrocią, więc nie trudno było mi zbudować relację opartą na całkowitym zaufaniu. Bardzo odpowiada mi forma naszych spotkań, ponieważ dostaję naukowe wytłumaczenie każdej sytuacji - skąd się bierze taka a nie inna interpretacja, skąd się biorą schematy, jak one w naszym życiu działają i jak możemy z nimi walczyć. Mi taka aktywna forma terapii bardzo odpowiada i widzę, że przynosi też odpowiednie zmiany w moim podejściu do życia

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ikar

Pani Asia jest specjalistą z dużą empatią. Podczas naszych spotkań dowiedziałam się jakimi narzędziami mogę pracować nad sobą. Zadbała o to by zająć się tym co możemy od razu i pokazała jak radzić sobie w codziennosci. Po zakonczonych spotkaniach pokierowala mnie również w dalszej drodze leczenia. Szczerze polecam

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny

Pani Joanna to osoba gwarantująca indywidualne podejście do pacjenta, doświadczenie i przede wszystkim poczucie wsparcia i bezpieczeństwa. Trafnie postawiona diagnoza, dobranie odpowiednich sposobów radzenia sobie z problematycznymi sytuacjami, stały kontakt i efektywne rozmowy - okazały się strzałem w 10! To właśnie dzięki Pani Joannie odzyskałam radość życia, z którego na nowo mogę korzystać. Serdecznie polecam!

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Lis zglosilismy się w ramach darmowych wizyt finansowanych przez Urząd Miasta z problemem komunikacji w małżeństwie. Terapeutka zrobiła na mnie dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem. Podczas wizyt robila notatki, potem odnosiła sie do nich, a na koniec cyklu 4 spotkań byla w stanie wystawić wg mnie trafną diagnozę i poczynić rekomendacje dla nas. Między wizytami polecala też przydatną literaturę. Podczas wizyt byłam w zaawansowanej ciąży, i terapeutka wzięła to także pod uwagę przy wydawaniu zaleceń. Spokojnie polecam Panią Lis w sytuacjach problemów małżeńskich i innych jako dobrego specjalistę i empatycznego człowieka.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Lęk przed wypadkiem samochodowym, psycholog czy psychiatra?
Boję się jazdy komunikacją szczególnie na drogach ekspresowych, autostradach, wszędzie tam gdzie jeżdżą tiry. Zazdroszczę innym, że mogę sobie spokojnie jechać do pracy i np. czytać książkę, a ja w tym czasie skupiam się na drodze i obserwacji czy nie dojdzie do wypadku. Niestety na co dzień dojeżdżam drogą ekspresową, a tam tirów nie brakuje. Jeszcze bardziej boję się przemieszczać takimi drogami jako pasażer osobówkami, autobus jest większy więc dla mnie bardziej bezpieczniejszy. Oprócz tych lęków mam jeszcze inne np. lęk wysokośći, praktycznie wszędzie gdzie jest jakieś większe ryzyko, że coś może się stać. Jednak najbardziej utrudnia mi życie lęk przed wypadkiem samochodowym. Czy w ogóle mogę zapisać się na prawo jazdy? Bo bardzo chciałabym się przełamać, najwyżej nie wjeżdżałabym na autostrady itp.
Niestety na tą chwilę nie stać mnie na prywatne wizyty. Wiem, że najlepsza dla mnie byłaby psychoterapia. Zapisałam się na wizytę do psychiatry, bo łatwiej się dostać na nfz. Ale zastanawiam czy psycholog nie byłby lepszy. .Psychiatry się obawiam ze względu na to, że zawsze to już "zostanie w papierach" i że np. będę się musiała przyznać do tego robiąc prawo jazdy.

Dzień dobry, z Pani wypowiedzi wynika, że lęki, których Pani doświadcza utrudniają Pani codzienne funkcjonowanie. Pomocna w tym wypadku może być psychoterapia poznawczo-behawioralna jak również farmakoterapia, którą prawdopodobnie zaleci psychiatra. Zachęcam do wizyty, nie musi Pani żyć z lękiem.
Życzę powodzenia

mgr Joanna Lis

Pomocy! Nie wiem jak pomóc mojemu tacie. Ciągle myśli że ma raka. Cały czas mowi że umrze, że ciągle go coś boli, przeważnie w okolicy brzucha. Zapisaliśmy go do psychiatry i lekarz przepisał mu leki na depresje. Był czas że mu sie polepszylo i nie mówił dziennie o śmierci. Niestety nie wiadomo dlaczego znowu zaczął panikowac. Mówi że nie będzie brał leków bo to niszczy mu wątrobę, że nic mu nie pomoże. Ciągle czyta wszystkie ulotki z lekarstw. Miał już robione wielokrotnie badania krwi, usg brzucha i nic mu nie wykazało ale go to nie przekonuje. On nie chce już iść wogole do lekarza bo boi się że go dają do szpitala zrobią operacje i umrze. Ciągle płacze, mówi do siebie, jest taki nieobecny. Jak mam mu pomóc? Jak z nim rozmawiać, przekonac aby poszedł na terapie? Na nic się nie zgadza. Najgorzej jest to że mama już też się załamuje bo nie ma już sił na to wszystko. Trwa to już 2 lata i nie potrafimy z tym nic zrobić. Proszę pomóżcie.

Dzień dobry, bardzo możliwe że Pana/Pani tata cierpi na zaburzenie hipochondryczne, w dużym skrócie taka osoba obsesyjnie boi się o własne zdrowie nawet jeśli nic jej nie dolega. Jeżeli lekarz psychiatra zdiagnozuje u Pana/Pani taty to zaburzenie można je z powodzeniem leczyć m. in. psychoterapią poznawczo-behawioralną. Proszę nie tracić nadziei. Życzę powodzenia i pozdrawiam

mgr Joanna Lis

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, psychologiem (Certyfikat CTPB nr 28) . Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim n...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Fobia społeczna
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia behawioralna

Powiązane wyszukiwania