Umów wizytę Zapytaj lekarza 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007r.). Ukończyła specjalizację z dziedziny Dermatologii i Wenerologii oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: filia Medical Margaret Spa Klinika BroccyUsługa: brodawki wirusowe

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani doktor miła, wytłumaczyła wszystko dokładnie i rzeczowo, ma dobre podejscie do dzieci( wizyta dotyczyła mojego syna).

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: filia Medical Margaret Spa Klinika BroccyUsługa: dermatoskopia

  Pani Doktor bardzo miła i kompetentna. Dokładnie odpowiadała na zadane pytania. Celem wizyty było wykonanie dermatoskopii. Badanie dokładnie i fachowo wykonane. Pani Doktor zdiagnozowała również u mnie trądzik, wprowadziła odpowiednie leczenie i poinformowała o dawkowaniu leków. Polecam Panią dermatolog w 100%.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: filia Medical Margaret Spa Klinika BroccyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Byłem u Pani doktor poraz pierwszy. Wizyta przyjemna i rzeczowa. Odpowiada na wszystkie pytania. Co do efektów leczenia w moim przypadku wiadomej choroby paznokci jeszcze nie mogę nic napisać. Mam nadzieje ze będzie skuteczna.

 • D
  Lokalizacja: Medical Margaret SpaUsługa: Atopowe zapalenie skóry

  Pani Doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Od długiego czasu borykalam się z atopowym zapaleniem skóry. Wystarczyła jedna wizyta, jedna przepisana maść i już pp 1 aplikacji zaczerwienienia zniknęły! Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna!! :)

 • J
  Lokalizacja: filia Medical Margaret Spa Klinika Broccy

  Niestety wizyty nie wspominam najlepiej trwała 10 minut Pani Doktor szybko zdiagnozowała trądzik, tłumaczyłam, że stosowałam już nie jeden antybiotyk w maści bądź żelu jednak nie przynosił on rezultatów na to Pani Doktor przepisała mi kolejny z nich zapłaciłam za wizytę 130zł kolejne 100zł wydałam na leki po długiej kuracji nie zauważyłam żadnych zmian w kondycji mojej skóry a wręcz przeciwnie. Może miałam pecha.

 • F

  Pani doktor bardzo rzeczowa, konkretna. Dostałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, żadna z moich wątpliwości nie pozostała bez reakcji. Obecnie moje leczenie trwa. Wizyta trwała tyle ile powinna, bez patrzenia na zegarek i zbędnego pośpiechu. Pani dr. Joanna Kowalska-Brocka godna polecenia.

 • M
  Lokalizacja: filia Medical Margaret Spa Klinika BroccyUsługa: trądzik

  Bardzo profesjonalna i miła Pani Doktor. Obszernie wyjaśnia wszystkie problemy związane z chorobą. Ma super podejście do młodzieży. Byłam z córką, wizyta rozpoczęła się od rozmowy z dzieckiem jak i ze mną. Bardzo dokładnie wyjaśnia problem choroby i dokładnie przedstawia proces leczenia jak będzie przebiegał, przedstawia wiele możliwości leczenia. Dokładnie i rzetelnie odpowiada na pytania i wątpliwości zarówno córki jak i moje. Posiada dużą wiedze. Polecam wszystkim Panią doktor. My jesteśmy umówione na kolejną wizytę. Serdecznie polecam.

 • O
  Lokalizacja: filia Medical Margaret Spa Klinika BroccyUsługa: atopowe zmiany skorne dziecka

  Pani Doktor wyleczyla skórę mojego 6miesiecznego dziecka. Wizyty wspominam bardzo dobrze, dziecko nie płakało podczas wizyt, a Pani Dr Brocka jest bardzo miła, sympatyczna i profesjonalna osobą. Serdecznie polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medical Margaret SpaUsługa: swędzenie skory

  Dolegliwosci nie byly widoczne na zewnatrz skory Szybka diagnoza Przepisanie lekow Wskazanie koniecznych badan ktore pomoga ustalic przyczyne dolegliwosci Wskazowki jakie dorazne srodki noga zalagodzic dolegliwosci Oceniam pozytywnie kompetencje Pani Joanny

 • H
  Lokalizacja: filia Medical Margaret Spa Klinika BroccyUsługa: laserowe usuwanie zmian naczyniowych

  Profesjonalnie w bardzo sterylnych warunkach.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecam z całą odpowiedzialnością.

Pytania pacjentów (2)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007r.). Ukończyła specjalizację z dziedziny Dermatologii i Wenerologii oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej. Od 2008 r. do 2017r. pracowała w Klinice Dermatologii Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej W.S.S. im Biegańskiego w Łodzi, gdzie także odbywała szkolenie specjalizacyjne pod kierownictwem prof. dr hab.n.med. Andrzeja Kaszuby. Od początku swojej kariery zawodowej prowadzi indywidualną praktykę lek. w rodzinnej firmie Medical Margaret Spa. Współzałożycielka filii Medical Margaret Spa Kliniki Broccy w województwie świętokrzyskim.
  Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.
  W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem leczenia chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci i dorosłych.Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nieoperacyjnych zabiegów korygujących i modelujących wygląd twarzy i ciała (laseroterapia, mezoterapia, kwas hialuronowy, botoks, lipoliza,peelingi med., skleroterapia, osocze bogatopłytkowe, karboksyterapia). Dr Joanna Kowalska-Brocka swoim pacjentom oferuje nowoczesną i bezpieczną laseroterapię w leczeniu rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy i kończynach dolnych w połączeniu ze skleroterapią.
  Dr Brocka specjalizuje się w dermatochirurgii łagodnych oraz złośliwych zmian skórnych. Przed każdym zabiegiem dermatochirurgicznym wykonuje badanie dermatoskopowe zmian skórnych kwalifikując pacjenta do odpowiedniego zabiegu.

  ,,Dzięki dermatologii estetycznej nasi pacjenci zyskują pewność siebie i lepsze samopoczucie. Dostosowuję pacjentowi zabiegi zapewniające jak najbardziej naturalny efekt wyglądu, który będzie harmonizował z wiekiem, urodą i jego oczekiwaniami. Szczególną uwagę przykładam do konsultacji dermatologicznych przed włączeniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Kompleksowe podejście do pacjenta i zapewnienie mu ciągłej opieki jest najważniejsze.
  Połączenie różnych aspektów dermatologicznych z zabiegami medycyny estetycznej pozwala mi osiągnąć dobre efekty w leczeniu defektów skórnych. Najważniejsza jest dla mnie satysfakcja i bezpieczeństwo moich pacjentów, dlatego stale pogłębiam moje umiejętności zawodowe na kongresach i szkoleniach w kraju i za granicą, wprowadzając nowoczesne zabiegi i metody leczenia do mojej Kliniki.
  Zapraszam serdecznie na wizytę do Medical Margaret Spa & Kliniki Broccy,,

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej

Publikacje

 • https://www.youtube.com/watch?v=M68cD1ab15I
 • Skóra a woda -Dermatologia Praktyczna Nr 2 (13) 2011 wyd Czelej
 • Zespół Sturgea Webera - Dermatologia Praktyczna Nr3 (20) 2012 tom IV wyd. Czelej
 • Sturge-Weber syndrome type II treated with PDL 595 nm laser Zesp. Sturgea Webera Leczony laserem PDL 595nm-Postępy Dermatologii i Alergologii 2015
 • Łuszczyca paznokci- Dermatolgia Praktyczna Nr3 2010 wyd. Czelej
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • W.S.S. im Wł. Biegańskiego w Łodzi Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej
 • Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie Klinika Dermartologii i Wenerologii
 • Szpital Kliniczny im H.Święcickiego w Poznaniu Klinika Dermatologii
 • S.P. SZpital Kliniczny Nr 1 w Wrocławiu Klinika Dermatologii,Wenerologii i Alergologii
więcej

Certyfikaty