Medical Margaret Spa

Medical Margaret Spa

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Medical Margaret Spa powstało w 1999 roku.
Jesteśmy prekursorami medycyny estetycznej i pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce.Nasze wieloletnie doświadczenie, umożliwiło nam wprowadzenie wielu zmian dostosowanych do rozwoju współczesnej medycyny i kosmetologii. Efektem naszych starań jest powiększające się z roku na rok grono zadowolonych pacjentów, co motywuje cały zespół do ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
Nasz personel to wykwalifikowana kadra lekarzy, fizjoterapeutów, kosmetologów współpracujących ze sobą podczas opieki nad pacjentem. Kiedy powstawało Medical Margaret Spa słowa medycyna estetyczna i spa nie były tak powszechne jak dzisiaj. Staliśmy się o prekursorem współczesnych klinik medycyny estetycznej i spa. Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne, włączając je do własnej oferty.
Medical Margaret Spa dysponuje ośrodkiem na światowym poziomie wyposażonym w 13 gabinetow lekarskich i kosmetologicznych (z nowoczesnym, bezpiecznym i certyfikowanym sprzętem medycznym), profesjonalną salę zabiegową oraz basen z saunami i hydromasażami dla potrzeb Naszych pacjentów.
Naszym celem jest kreowanie najwyższego poziomu usług z dziedziny:
- MAKIJAŻU PERMANENTNEGO,
- MEDYCYNY ESTETYCZNEJ,
- DERMATOLOGII,
- DERMATOCHIRURGII,
- CHIRURGII PLASTYCZNEJ,
- OKULISTYKI,
- OKULISTYKI ZABIEGOWEJ,
- LASEROWEJ KOREKCJI WAD WZROKU,
- SPA&WELLNESS,BASEN AQUA FiTNES
- KOSMETOLOGII.
W 2016 roku powstała filia Medical Margaret Klinika Broccy w malowniczym otoczeniu Gór świętokrzyskich w miejscowości Bogoria ( w okolicach Sandomierza, Połańca, Buska Zrój, Opatowa, Staszowa,Starachowic)
Współtwórcami Kliniki są dr Joanna i dr Maciej Broccy. Pacjenci Kliniki korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej, okulistyki ( w tym laserowej korekcji wad wzroku), chirurgii plastycznej powiek.
Jesteśmy jedną z wiodących Klinik w Łodzi i woj. świętokrzyskim wykonujących najwięcej operacji plastyki powiek.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów wykonujemy operacje laserowej korekcji wady wzroku najnowocześniejszym laserem Schwind Amaris 500E. Każdy, kto powierzy nam zdrowie swoich oczu, może spodziewać się indywidualnego traktowania przez specjalistę, który poświęci swój czas, uwagę i doświadczenie. Zabiegi laserowej chirurgii wad wzroku przeprowadzane są przez specjalistów okulistyki z wieloletnim doświadczeniem.Doskonale rozumiemy powołanie i specyfikę zawodu, w którym istotne są nie tylko szeroka wiedza i praktyka lekarska, ale również sam stosunek do pacjentów. Nasi pacjenci mogą liczyć na wsparcie, informację i wiele innych form pomocy podczas procesów terapeutycznych. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych pacjentów.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

Medical Margaret Spa
Prądzyńskiego 103 a, 93-466 Łódź
Medical Margaret Spa logo
Medical Margaret Spa
Opatowska 9, 28-210 Bogoria
Medical Margaret Spa logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (35)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr Joanna Kowalska-Brocka konsultacja dermatologiczna

  W końcu leczenie mojego trądziku przyniosło pozytywne efekty . Bardzo duże zaangażowanie lekarza.Dostałam leki miejscowe i doustne Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad zleciła badania Terapia była wspomagana zabiegami dermatologicznym Teraz chodzę na laser na blizenki
  Widzę bardzo pozytywne efekty
  Polecam wszystkim

  N
  Profil zweryfikowany
  dr Joanna Kowalska-Brocka dermapen


  Miła, sympatyczna atmosfera w Klinice
  W końcu trafiłam na dermatologa który wyprowadził mój trądzik. Doktor Brocka
  zawsze cierpliwe wytłumaczy mi jak mam pielęgnować skórę ,jaka dietę stosować i jak nakładać leki.Zabiegi u Pani dr i stosowane leki przyniosły spodziewane efekty
  Jestem bardzo zadowolona

  B
  Profil zweryfikowany
  dr Joanna Kowalska-Brocka laseroterapia zmarszczek - laser fraxel

  Jestem stałą pacjentka Pani doktor. Lekarz bardzo zaangażowany w leczenie, zawsze w stałym kontakcie ,dostepny dla pacjenta,a przytym widać olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Zabiegi przeprowadzane u Pani doktor zawsze w milej i komfortowej atmosferze z szczególowym wyjaśnieniem całego leczenia. Polecam z całego serca

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Maciej Brocki konsultacja okulistyczna

  Moja mama miała problem z łzawiącymi oczami. Lekarze przepisywali krople, poprawy brak. Okazało się, że miała źle dobrane okulary! Tylko dr Brocki zorientował się w problemie i skutecznie go wyleczył. Bardzo polecam, profesjonalista w każdym calu!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Joanna Kowalska-Brocka chirurgiczne usunięcie zmian skórnych z badaniem histopatologicznym

  Włókniak usunięty fachowo, założone szwy, rana się goi. Wszystko wyjaśnione, leki przepisane. Pani Doktor dała telefon do siebie "gdyby coś się działo". Jestem bardzo zadowolona, polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr Joanna Kowalska-Brocka chirurgiczne usunięcie zmian skórnych z badaniem histopatologicznym

  Pani doktor przemiła! Z fachowym podejściem! Empatyczna. Najlepszy dermatolog w Łodzi! Miałam bardzo dużo zmian barwnikowych. Pani dr część z nich już mi usunęła. Efekt już widać. Czekam na kolejny zabieg. Bardzo polecam!

  B
  Profil zweryfikowany
  dr Maciej Brocki plastyka powiek górnych

  Doktor z duża atencja wyjaśnił jakie są możliwości terapii inkaskich efektów mogę się spodziewać . Skorzystałam z zabiegu plastyki powiek. Polecam! Efekt super, krótka rekonwalescencja. Żałuje ze tak długo czekałam

  B
  Profil zweryfikowany
  dr Joanna Kowalska-Brocka konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor z duża empatia podchodzi do pacjenta. Uważnie wysłuchała problemu z jakim się zgłosiłam i dokładnie przedstawiła drogę leczenia. Na efekty terapii nie trzeba było długo czekać.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Joanna Kowalska-Brocka chirurgiczne usunięcie zmian skórnych z badaniem histopatologicznym

  Serdecznie polecam dr Joanne Brocką. Zaangażowanie i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Wizyta profesjonalna i w miłej atmosferze. Szczegółowo wyjaśniony i omówiony problem oraz zastosowane leczenie.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Maciej Brocki Korekta powiek górnych

  Bardzo miły spokojny Sympatyczny Doktor. Wykonał perfekcyjnie korekte powiek górnych ????...Polecam !!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania