Adres

Wrzesińska 10 (dzielnica Kazimierz od strony Rynku Głównego (osobne wejście od frontu kamienicy, za wejściem do klatki schodowej), Stare Miasto, Kraków
Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Przelew na konto

Psychoterapia indywidualna (150 zł)

Konsultacja psychologiczna (150 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam pełną specjalizację kliniczną w zakresie psychologii klinicznej człowieka dorosłego. Pracuję w podejściu psychoanalitycznym, korzystając ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • zespół stresu pourazowego
 • zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (psychologia), studia magisterskie i stopień naukowy doktora nauk humanistycznych.
 • Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej (lotnictwo)

Zdjęcia


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza nerwica lękowa

Doktor Korzewski to wspaniały człowiek i wybitny specjalista.Trafiłam do pana doktora i dziękuję za to Bogu,ponieważ wcześniej chodziłam już na terapię ale było coraz gorzej.Kiedy myślałam,że nic mi nie pomoże,zaczęłam terapię u doktora Korzewskiego i już po miesiącu były efekty.Teraz mogę normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem.Doktor naprawdę godny polecenia.Marta Z.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Do Pana Jerzego trafilem dokładnie 3 lata temu i bylem w nieciekawym stanie...
Bylo duzo blokad oraz urazów psychicznych oraz traum...
Teraz dzieki pomocy Pana Jerzego jest o wiele lepiej i udalo sie znieść wiele blokad i cala droga leczenia i tak przedemna..
Pan Jerzy doskonale wiedzial i wie jak mi pomóc i zawsze moge na niego liczyć .
Poczatki byly trudne ale dzieki dlugiej pracy jest wielki progres:)
Jak najbardziej polecam Pana Jerzego :)


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza problemy z emocjami

Stan mojego zdrowia poprawił się juz po miesiącu wspólnych spotkań, życie które dotychczas było dla mnie męką stało się przyjemnoscią. Usmiecham się i ciesze sie z wszystkiego co mnie otacza.
Pan Doktor uratował mi życie, pomogl mi nadac jemu sens. Nauczyl jak radzic sobie ze stresem, co wydawalo mi sie na poczatku niemozliwe. Bylem beznadziejnym przypadkiem, zylem z dnia na dzien. Ciagly niepokoj mnie wykanczal, ataki paniki, mysli depresyjne nie pozwalaly normalnie funkcjonowac.
Doktor ma ogramna wiedze na temat swojej pracy. Gabinet jest bardzo przyjemny i cieply. Wygodny fotel pomaga sie odprezyc, pelen komfort psychiczny i fizyczny.
Wspaniala inwestycja w swoje zdrowie.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Jest wielu dobrych terapeutów ale niewielu potrafiących leczyć głębokie zaburzenia osobowości. Do tych nielicznych należy dr Jerzy Korzewski posiadający unikalną wiedzę i umiejętności docierania do bardzo głębokich pokładów podświadomości zawierających zapisy doświadczeń z okresu najwcześniejszego.
To świetny terapeuta z ogromną wiedzą i doświadczeniem, z wysokimi kwalifikacjami, a przy tym bardzo miły i sympatyczny, empatyczny człowiek. Łagodny z charakteru, z dużym sercem i ogromną chęcią pomagania innym.
Ja jestem bardzo trudnym przypadkiem, osobą z głębokimi zaburzeniami schizotypowymi ocenianymi jako źle rokujące i zazwyczaj nie dającymi się wyleczyć. Na terapię zgłosiłam się w stanie wewnętrznej śmierci, na krawędzi utraty świadomości i zagrożenia całkowitym i nieodwracalnym rozpadem osobowości, gdy następuje utrata kontaktu z rzeczywistością. Moje „ja „, moja psychika umarła co było skutkiem głębokiego rozpadu osobowośći na wiele części a przy tym wiele z nich umarło, znikło, przestało istnieć, a w środku pozostała pustka otoczona zewnętrzną sztuczną skorupą.
Dr Korzewski podjął się mojej terapii która polega na zrekonstruowaniu i odbudowaniu od zera mojej psychiki. I okazało się że potrafi leczyć tak mocno zaburzone osoby, stosując kolejno różne dodatkowe metody i wykorzystując swoją ogromną wiedzę.
Miałam wiele chwil zwątpienia i utarty nadziei a on zawsze umiał mnie z tego wyprowadzić i tchnąć we mnie wiarę że się uda. Ja, pozbawiona swojej woli, siły i swojej wiary, opierałam się całkowicie na nim i z niego czerpałam przez całe lata. Teraz jest już dużo lepiej, wyszłam ze stanu potwornych cierpień i lęków nie do opisania. Czuję się o niebo lepiej niż na początku ale droga do zdrowia przede mną nadal daleka. Zmiany które we mnie zaszły są ogromne a moje życie dzięki temu stało się dużo łatwiejsze. I tak jak poprzednio z powodu lęków ciągle leżałam w łóżku, tak teraz już nie mam takiej potrzeby. W dużym stopniu zmniejszyła mi się też fobia społeczna oraz bezsenność której przyczyną były lęki, wzrosła mi samoocena i pewność siebie. Ciągle trwa u mnie odbudowywanie kolejnych zniszczonych struktur psychicznych.
Uważam że Pan Jerzy jest jedyną osobą która jest w stanie mi pomóc.
Mam nadzieję że Pan Jerzy zajmie się kiedyś szkoleniem terapeutów po to aby tacy ludzie jak ja, głęboko zaburzeni mieli szansę na wyjście z piekła w którym trzyma ich choroba, zamiast jak to się teraz dzieje, wegetować na lekach na oddziałach zamkniętych.
Polecam Pana Korzewskiego szczególnie tzw. trudnym przypadkom, tym którzy utracili nadzieję że da się w ich sytuacji cokolwiek zmienić na lepsze.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Bardzo dobry specjalista, o ogromnej wiedzy, którą potrafi zastosować w praktyce. Trafiłam na terapie do doktora Korzewskiego w złym stanie psychicznym. Aktualnie jestem w stanie funkcjonować bez antydepresantow i wyszłam z głębokiej depresji. Wielkim plusem doktora Korzewskiego jest jego uczciwość i profesjonalne podejście wobec pacjenta. Naprawdę można mu zaufać.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Do doktora Korzewskiego trafiłam kilka lat temu, kiedy nie miałam już siły udawać przed sobą i całym światem, że w moim życiu nie stało się nic złego. Od samego początku doktor Korzewski był bardzo cierpliwy. Wspólnie ze mną przechodził przez trudny i bolesny okres terapii. Pomagał zajrzeć w przeszłość i był ze mną wtedy kiedy była ona nie do zniesienia. Zawsze wiedziałam, że mogę liczyć na Jego pomoc i wsparcie.
Holistyczne podejście do pacjenta, wysoki poziom empatii, a także pasja poparta wiedzą powodują, że terapia prowadzona przez doktora jest głęboka i pozwala spojrzeć w różne obszary psychiki. Nie ukrywam, że czasem bywa to bardzo trudne, ale długofalowo przynosi efekty. Gorąco polecam doktora Korzewskiego i dziękuję za pomoc jaką od Niego otrzymałam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wiek średni to czas indywiduacji - najdłuższa i najciekawsza podróż w życiu. W moim przypadku była też najtrudniejsza, gdyż jako samotna matka musiałam zmierzyć się z wyfrunięciem dzieci z gniazda, wypaleniem zawodowym i menopauzą. W trakcie terapii u Pana Jerzego odważyłam się śnić i schodzić coraz głębiej w swoje wnętrze w poszukiwaniu siebie. Odnalazłam siebie, siebie nową, teraz mogę to powiedzieć. Nie wiedziałam dokąd zmierzam, ale zawsze ufałam mojemu terapeucie, zawsze czułam się bezpieczna w tej podróży. Miałam obok siebie terapeutę delikatnego, wrażliwego, rozumiejącego i akceptującego, eksperta w tym, co robi. Śmiało mogę powiedzieć, że trafiłam do kogoś klasy Freuda i Junga razem wziętych, a przewyższającego ich zdecydowanie, bo żyjącego współcześnie w mieście, w którym mieszkam. Przy Panu Jerzym odważyłam się być sobą, jak też być sobą w relacji z drugą osobą. Odnalazłam radość i ciekawość życia. Dziękuję.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza zaburzenia lekowe (nerwica jelitowa)

Doktor Korzewski jest bardzo wrażliwym człowiekiem ,wręcz "unikatowym".Do niego można zgłosić się z każdym problemem , nawet z tym najbardziej wstydliwym czy przewlekłym. Mnie pomógł w pozbyciu się "starych ran".Cierpiałam na zaburzenia lękowe (nerwica jelitowa) , ciągnące się za mną przez lata całe. Po zastosowaniu hipnozy i opracowanej przez niego "metody regulacji emocji" stopniowo pozbywałam się przykrych objawów choroby.W tej chwili nie pamiętam już,że taki problem mnie dotyczył. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam ☺.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza kryzys wieku średniego

Tempo zmian w moim źyciu mnie przerosło i byłem w rozsypce. Doktor Korzewski pokazał dostęp do rozwiązań moich kłopotów i stanąłem na nogi w ciągu 3 tygodni. Dalej korzystam juz nie z musu a w celu rozwinięcia zaniedbanych kiedyś możliwości. Napiszę jeszcze, źe wcześniej dwa lata chodziłem na terapię nastawioną na zrozumienie problemów i wiele z tego dla mojego źycia nie wynikło. Polecam Doktora dla poszukujących praktycznej pomocy!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Serdecznie polecam Dr Jerzego Korzewskiego wszystkim potrzebującym fachowej i jednocześnie bardzo życzliwej pomocy psychologicznej. Posiada ogromną wiedzę dotyczącą wielu metod i technik psychoterapeutycznych, które z powodzeniem łączy i dobiera indywidualnie do potrzeb pacjenta. Podczas sesji buduje atmosferę zaufania, daje ogromne wsparcie i prowadzi poprzez terapię aż do uzyskania pozytywnych skutków, żadnego terapeuty nie obdarzyłam takim zaufaniem i w tym przypadku był to słuszny wybór.


Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

150 zł


Wrzesińska 10 (dzielnica Kazimierz od strony Rynku Głównego (osobne wejście od frontu kamienicy, za wejściem do klatki schodowej), Kraków

150 zł

Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza


Konsultacja psychologiczna

150 zł


Wrzesińska 10 (dzielnica Kazimierz od strony Rynku Głównego (osobne wejście od frontu kamienicy, za wejściem do klatki schodowej), Kraków

150 zł

Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza nerwica lękowa

Doktor Korzewski to wspaniały człowiek i wybitny specjalista.Trafiłam do pana doktora i dziękuję za to Bogu,ponieważ wcześniej chodziłam już na terapię ale było coraz gorzej.Kiedy myślałam,że nic mi nie pomoże,zaczęłam terapię u doktora Korzewskiego i już po miesiącu były efekty.Teraz mogę normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem.Doktor naprawdę godny polecenia.Marta Z.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Do Pana Jerzego trafilem dokładnie 3 lata temu i bylem w nieciekawym stanie...
Bylo duzo blokad oraz urazów psychicznych oraz traum...
Teraz dzieki pomocy Pana Jerzego jest o wiele lepiej i udalo sie znieść wiele blokad i cala droga leczenia i tak przedemna..
Pan Jerzy doskonale wiedzial i wie jak mi pomóc i zawsze moge na niego liczyć .
Poczatki byly trudne ale dzieki dlugiej pracy jest wielki progres:)
Jak najbardziej polecam Pana Jerzego :)


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza problemy z emocjami

Stan mojego zdrowia poprawił się juz po miesiącu wspólnych spotkań, życie które dotychczas było dla mnie męką stało się przyjemnoscią. Usmiecham się i ciesze sie z wszystkiego co mnie otacza.
Pan Doktor uratował mi życie, pomogl mi nadac jemu sens. Nauczyl jak radzic sobie ze stresem, co wydawalo mi sie na poczatku niemozliwe. Bylem beznadziejnym przypadkiem, zylem z dnia na dzien. Ciagly niepokoj mnie wykanczal, ataki paniki, mysli depresyjne nie pozwalaly normalnie funkcjonowac.
Doktor ma ogramna wiedze na temat swojej pracy. Gabinet jest bardzo przyjemny i cieply. Wygodny fotel pomaga sie odprezyc, pelen komfort psychiczny i fizyczny.
Wspaniala inwestycja w swoje zdrowie.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Jest wielu dobrych terapeutów ale niewielu potrafiących leczyć głębokie zaburzenia osobowości. Do tych nielicznych należy dr Jerzy Korzewski posiadający unikalną wiedzę i umiejętności docierania do bardzo głębokich pokładów podświadomości zawierających zapisy doświadczeń z okresu najwcześniejszego.
To świetny terapeuta z ogromną wiedzą i doświadczeniem, z wysokimi kwalifikacjami, a przy tym bardzo miły i sympatyczny, empatyczny człowiek. Łagodny z charakteru, z dużym sercem i ogromną chęcią pomagania innym.
Ja jestem bardzo trudnym przypadkiem, osobą z głębokimi zaburzeniami schizotypowymi ocenianymi jako źle rokujące i zazwyczaj nie dającymi się wyleczyć. Na terapię zgłosiłam się w stanie wewnętrznej śmierci, na krawędzi utraty świadomości i zagrożenia całkowitym i nieodwracalnym rozpadem osobowości, gdy następuje utrata kontaktu z rzeczywistością. Moje „ja „, moja psychika umarła co było skutkiem głębokiego rozpadu osobowośći na wiele części a przy tym wiele z nich umarło, znikło, przestało istnieć, a w środku pozostała pustka otoczona zewnętrzną sztuczną skorupą.
Dr Korzewski podjął się mojej terapii która polega na zrekonstruowaniu i odbudowaniu od zera mojej psychiki. I okazało się że potrafi leczyć tak mocno zaburzone osoby, stosując kolejno różne dodatkowe metody i wykorzystując swoją ogromną wiedzę.
Miałam wiele chwil zwątpienia i utarty nadziei a on zawsze umiał mnie z tego wyprowadzić i tchnąć we mnie wiarę że się uda. Ja, pozbawiona swojej woli, siły i swojej wiary, opierałam się całkowicie na nim i z niego czerpałam przez całe lata. Teraz jest już dużo lepiej, wyszłam ze stanu potwornych cierpień i lęków nie do opisania. Czuję się o niebo lepiej niż na początku ale droga do zdrowia przede mną nadal daleka. Zmiany które we mnie zaszły są ogromne a moje życie dzięki temu stało się dużo łatwiejsze. I tak jak poprzednio z powodu lęków ciągle leżałam w łóżku, tak teraz już nie mam takiej potrzeby. W dużym stopniu zmniejszyła mi się też fobia społeczna oraz bezsenność której przyczyną były lęki, wzrosła mi samoocena i pewność siebie. Ciągle trwa u mnie odbudowywanie kolejnych zniszczonych struktur psychicznych.
Uważam że Pan Jerzy jest jedyną osobą która jest w stanie mi pomóc.
Mam nadzieję że Pan Jerzy zajmie się kiedyś szkoleniem terapeutów po to aby tacy ludzie jak ja, głęboko zaburzeni mieli szansę na wyjście z piekła w którym trzyma ich choroba, zamiast jak to się teraz dzieje, wegetować na lekach na oddziałach zamkniętych.
Polecam Pana Korzewskiego szczególnie tzw. trudnym przypadkom, tym którzy utracili nadzieję że da się w ich sytuacji cokolwiek zmienić na lepsze.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Bardzo dobry specjalista, o ogromnej wiedzy, którą potrafi zastosować w praktyce. Trafiłam na terapie do doktora Korzewskiego w złym stanie psychicznym. Aktualnie jestem w stanie funkcjonować bez antydepresantow i wyszłam z głębokiej depresji. Wielkim plusem doktora Korzewskiego jest jego uczciwość i profesjonalne podejście wobec pacjenta. Naprawdę można mu zaufać.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Do doktora Korzewskiego trafiłam kilka lat temu, kiedy nie miałam już siły udawać przed sobą i całym światem, że w moim życiu nie stało się nic złego. Od samego początku doktor Korzewski był bardzo cierpliwy. Wspólnie ze mną przechodził przez trudny i bolesny okres terapii. Pomagał zajrzeć w przeszłość i był ze mną wtedy kiedy była ona nie do zniesienia. Zawsze wiedziałam, że mogę liczyć na Jego pomoc i wsparcie.
Holistyczne podejście do pacjenta, wysoki poziom empatii, a także pasja poparta wiedzą powodują, że terapia prowadzona przez doktora jest głęboka i pozwala spojrzeć w różne obszary psychiki. Nie ukrywam, że czasem bywa to bardzo trudne, ale długofalowo przynosi efekty. Gorąco polecam doktora Korzewskiego i dziękuję za pomoc jaką od Niego otrzymałam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wiek średni to czas indywiduacji - najdłuższa i najciekawsza podróż w życiu. W moim przypadku była też najtrudniejsza, gdyż jako samotna matka musiałam zmierzyć się z wyfrunięciem dzieci z gniazda, wypaleniem zawodowym i menopauzą. W trakcie terapii u Pana Jerzego odważyłam się śnić i schodzić coraz głębiej w swoje wnętrze w poszukiwaniu siebie. Odnalazłam siebie, siebie nową, teraz mogę to powiedzieć. Nie wiedziałam dokąd zmierzam, ale zawsze ufałam mojemu terapeucie, zawsze czułam się bezpieczna w tej podróży. Miałam obok siebie terapeutę delikatnego, wrażliwego, rozumiejącego i akceptującego, eksperta w tym, co robi. Śmiało mogę powiedzieć, że trafiłam do kogoś klasy Freuda i Junga razem wziętych, a przewyższającego ich zdecydowanie, bo żyjącego współcześnie w mieście, w którym mieszkam. Przy Panu Jerzym odważyłam się być sobą, jak też być sobą w relacji z drugą osobą. Odnalazłam radość i ciekawość życia. Dziękuję.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza zaburzenia lekowe (nerwica jelitowa)

Doktor Korzewski jest bardzo wrażliwym człowiekiem ,wręcz "unikatowym".Do niego można zgłosić się z każdym problemem , nawet z tym najbardziej wstydliwym czy przewlekłym. Mnie pomógł w pozbyciu się "starych ran".Cierpiałam na zaburzenia lękowe (nerwica jelitowa) , ciągnące się za mną przez lata całe. Po zastosowaniu hipnozy i opracowanej przez niego "metody regulacji emocji" stopniowo pozbywałam się przykrych objawów choroby.W tej chwili nie pamiętam już,że taki problem mnie dotyczył. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam ☺.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza kryzys wieku średniego

Tempo zmian w moim źyciu mnie przerosło i byłem w rozsypce. Doktor Korzewski pokazał dostęp do rozwiązań moich kłopotów i stanąłem na nogi w ciągu 3 tygodni. Dalej korzystam juz nie z musu a w celu rozwinięcia zaniedbanych kiedyś możliwości. Napiszę jeszcze, źe wcześniej dwa lata chodziłem na terapię nastawioną na zrozumienie problemów i wiele z tego dla mojego źycia nie wynikło. Polecam Doktora dla poszukujących praktycznej pomocy!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Klucz do wnętrza

Serdecznie polecam Dr Jerzego Korzewskiego wszystkim potrzebującym fachowej i jednocześnie bardzo życzliwej pomocy psychologicznej. Posiada ogromną wiedzę dotyczącą wielu metod i technik psychoterapeutycznych, które z powodzeniem łączy i dobiera indywidualnie do potrzeb pacjenta. Podczas sesji buduje atmosferę zaufania, daje ogromne wsparcie i prowadzi poprzez terapię aż do uzyskania pozytywnych skutków, żadnego terapeuty nie obdarzyłam takim zaufaniem i w tym przypadku był to słuszny wybór.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam pełną specjalizację kliniczną w zakresie psychologii klinicznej człowieka dorosłego. Pracuję w podejściu psychoanalitycznym, korzystając ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • zespół stresu pourazowego
 • zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (psychologia), studia magisterskie i stopień naukowy doktora nauk humanistycznych.
 • Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej (lotnictwo)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Staże

 • W ramach specjalizacji z psychologii klinicznej człowieka dorosłego w latach 2006 – 2010 ukończyłem staże kliniczne w oddziałach:
 • Oddział Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego UJ CM
 • Oddział Psychiatryczny Szpitala im. Józefa Babińskiego w Krakowie
Zobacz więcej


Zdjęcia


Nagrody i wyróżnienia

 • Odznaczenie Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Psychologicznego 2018 r

Publikacje i artykuły

Publikacje (7)