dr n. med.

Jakub Pazdrowski

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

173 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
86 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem laryngologiem z wieloletnią praktyką zarówno w pracy na bloku operacyjnym, jak i w poradni. Aktualnie pracuję w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi w Wielkopolskim Centrum Onkologii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
173 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo dobre podejście do dziecka. Powolne i dokładne badanie wykonane z użyciem nowoczesnego sprzętu.

 • M

  Polecam Pana Doktora. Wizyta byla rzeczowa, Pan dr ma w gabinecie kamery endoskopowe i monitor wiec od razu pokazuje wszystkie nieprawidlowosci w uszach nosie i gardle - wszystko jasno omowione. Zaczynam leczenie. Na pewno wroce na kontrole. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Lekarz konkretny, rzeczowy a przy tym cierpliwy w stosunku do dzieci jak i do rodziców???? dokładnie odpowiadal na wszystkie pytania i rozwiewal wątpliwości. Z czystym sumieniem polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

  Bardzo polecam lekarza, wszystko dokładnie wyjasnil i odpowiedział na pytania. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci.

 • D

  Po zbadaniu wytłumaczył, a nawet dla lepszego zrozumienia przez pacjenta narysowal nos i przegrody.
  Lekarz w pełni oddany, konkretny, cierpliwy i bardzo miły

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz o wysokiej kulturze osobistej i wspaniałym podejściu do dzieci. Konkretny, badający nowoczesnym sprzętem wyposażonym w kamerę. Wizyta odbyła się w przesympatycznej atmosferze. Szczerze polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pan doktor jest bardzo miły, cierpliwy i wzbudza zaufanie. Od razu zdiagnozował mój problem i przepisał leki, które szybko mi pomogły.
  Specjalista godny polecenia.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Opiera się na obiektywnej metodzie diagnozy jaką jest kamerka. Ocenia i tłumaczy co jest prawidłowe co zmienione chorobowo: nos, gardło czy ucho. Sprzęt bardzo profesjonalny, bez używania tradycyjnych patyków, płukania uszu (bezboleśnie wysysa woszczynę). Mnie ujął tym, że synka (4 lata) pytał czy może powtórzyć daną czynność, czy Go nie boli. Nic nie robił na siłę, nic co sprawiłoby choć minimalny (!) ból. Przy tym jest bardzo pogodną i komunikatywną osobą
  Hipochondryką mówi stop!
  Reasumując: wizyta rzeczowa, diagnostyczna i bezbolesna w uprzejmy towarzystwie Pan Doktora szczerze polecam!

 • D
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: częste infekcje gardła

  Jestem bardzo mile zaskoczona wizytą u dr Jakuba. Bardzo profesjonalny lekarz. Gabinet wyposażony w sprzęt umożliwiający dokładną diagnozę. Pan Doktor skupiony na pacjencie i rozwiązaniu problemu. Syn ma 11 lat i był bardzo zadowolony, że był u takiego fajnego lekarza.Cieszę się, że na niego trafiliśmy.

 • J
  Lokalizacja: VIVAX

  Jestem bardzo zaskoczona, że w dzisiejszych czasach można jeszcze spotkać tak oddanego sprawie lekarza.
  Jako pierwszy laryngolog przyjrzał się porządnie mojemu problemowi z zatokami (wcześniejszych dwóch laryngologów bagatelizowało sprawę), wszytko na spokojnie wyjaśnił. Po wizycie i zleceniu tomografii komuterowej kazał zadzwonić i przesłać wynika badań do dalszego rozpoznania, (standardowo trzeba by było przyjść na kolejną płatną wizytę , a ty mega zaskoczenie...)
  Z czystym sumieniem polecam doktora Pazdrowskiego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem laryngologiem z wieloletnią praktyką zarówno w pracy na bloku operacyjnym, jak i w poradni. Aktualnie pracuję w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi w Wielkopolskim Centrum Onkologii. W centrum moich zainteresowań leżą nowotwory głowy i szyi oraz operacje rekonstrukcyjne. Zajmuję się również niedrożnością dróg łzowych u dorosłych. Ponadto mam duże doświadczenie w endoskopowych operacjach zatok przynosowych oraz w chirurgii ślinianek.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu Wydział Lekarski